Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
26. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6516439
ahojte
mne sa pacia tieto kedze tie svetlomodre s rybkou uz nie su vacsie, ale neviem takto cez net ci mu to bude 😒

skrecok
26. feb 2010

Ahojte,
my este mame fusak.Risko je lahsie obleceny, takze sa vobec nespoti. Tu mamicky este nechavaju fusak. Pamatam si, ze raz v oktobri ked vonku este bolo cca 15°C a takmer vsetky mamicky davali dieta do fusaku a ja nie, mal iba deku. Cudne sa na mna pozerali 😖 .
Obdivujem vas ako stihate popri dietati aj PC. Maly mi vobec nedovoli ☹ .

winona24
autor
26. feb 2010

my máme fusak vyriešený....nemali sme ho vôbec.....zbytočne vyhodené peniaze....ak je malá v termo súprave,stačí úplne deka..... 😉 😉 a von chodíme teraz na pešo....bez koča....a sorry ale pri 15 st.s fusakom????? 😕 😕 malá mala včera prechodnú bundu a vestu na sebe....

winona24
autor
26. feb 2010

skrecok sedieť pri PC nemožem ani ja....
len ho mám zapnutý a občas v letku kuknem či tu nie je niečo nové 😅 😅

silwietta
26. feb 2010

skreci ja obcas sedim pri pc s malym... jemu pustam chvilku pesnicky a ja si pozeram svoje 😎
ale teraz som ho ulozila spinkat a este som nenasla inspiraciu co varit tak tu trosku obsmrdam....

winona24
autor
26. feb 2010

ja idem robiť paradajkovú kapustu a paradajkovú omáčku na cestoviny.....

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7820

a na nedeľu kurací vývar a

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15062

silwietta
26. feb 2010

mne kapusta akosi nereze teraz a cestovinky sme mali vcera na veceru... ale to knedlo vepro zelo vyzera dost chutne... bez toho zela samorejme 🙂

silwietta
26. feb 2010

rozmyslam ze zemiakovy privarok by sa mi celkom pozdaval....

winona24
autor
26. feb 2010

silwii už som raz robila podľa tohto receptu...v podstate som robila prvý krát knedlo vepřo zelo....a bolo výýýbornéééé

silwietta
26. feb 2010

aj ja knedlu si sama robila? to som ja napriklad este neskusala...

claudinka
26. feb 2010

cafte babule, tak nam sa v noci ten kasel dost zhorsil, maly ledva dychal a bol vrely, tak sme leteli okolo druhej na pohotovost na Kramare.. tak sme vsetkych pobudili, kedze vsetci spali, a doktorka mu dala dvakrat po sebe nieco inhalovat, to ste mali vidiet, sme ho s muzom nasilu drzali a aj tak stokrat si tu masku snal z tvaricky a reval strasne, uuplne mokry odtial vysiel.. a je to laryngitida 😒 toto iste sme mali aj par tyzdnov dozadu, ale akosi nasej doktorke vtedy nenapadlo, ze by to mohlo byt asi ono, tak sme dnes rano boli na kontrole a nic nove nam nepovedala..

silwietta
26. feb 2010

claudi to ma mrzi... nech to Lubka cim skor prejde... a potom hajde k nam na navstevu....

silwietta
26. feb 2010

no idem supat zemiaky...

annie13
26. feb 2010

claudi 😒 to mi je luto dufam ze sa Lubkovi cim skor polepsi
mna porazi reku vyskusam ten skate za kocik co som kupilaa to tam nijako nepasuje zbytocne vyhodene prachy porazi ma fakt

claudinka
26. feb 2010

dakujem, snad bude coskoro ok.. cez den je jak rybicka, horsie je to v noci 😒

silwietta
26. feb 2010

annie, isto to tam nepasuje? ved este vecer tvoj manzel skusi, chlapske oko sa na technicke veci inak pozera....

goga03
26. feb 2010

ahojte,

claudi, nech vam ta laryngitida rychlo prejde.som niekde citala, ze ked ma dieta takyti zachvat kasla, tak ho treba dat rychlo na studeny duch dychat - bud do okna a v lete do otvorenej chladnicky. dufam, ze to my nikdy nebudeme musiet aplikovat 😖

annie a aky si kupila? akoze nepasuje? vsak vsade pisu ze tie skejtiky su univerzalne. ja sa tiez chystam kupit, len stale hladam za nejaku dobru cenu.

bubinko83
26. feb 2010

baby chcem sa spytat čo vam detičky už rozpravaju? Naš maly len take "nutnosti" ale inak nič moc. 😕 A včera som videla take 14 mesačne dievčatko a to kvakalo krasne,skoro všetko.Skoro som odpadla taky chrust maly.

rony253
26. feb 2010

ahojte, jezinku claudi tak to je jak mozne, citala som davno o tom ale uz nepamätam. moje zlato Lubko, co vam na to dali ATB alebo co a aj nieco na kasel? ci ako? drzte sa.
Bubinko, moje dieta povie: mama, papa, mami, babka, babi, dedo, kakat, neni, nie, kde je a uz asi nic ine 😀 hej a pocita do pät ale najlepssie povie dva a pät 😀 😅 je velmi zlata aj schody pocita a kazdy je pät sa jej to cislo zapacilo.
spinka uz 2 a pol hodiny papanicko ma navarene, tak cakam kým sa zobudi.

miriam24
26. feb 2010

cafte .. no tak ja musim byt pri pocitaci od rana do vecera kedze robim .. ale je pravda ze casto chce byt maly pri mne takze bud ho mam na kolenach .. jednou rukou mu ukazujem nieco v knizke a druhou rukou robim alebo si s nim na chvilku sadnem a zahrame sa ale kedze som zacala robit ked mal 8 mesiacov tak si celkom zvykol na to ze sedavam za pocitacom

bubinko .. mne maly rozprava take tie klasicke .. potom jeho oblubene je paaji co znamena svieti alebo ked nieco pali,je teple .. vie aj kava a vie to spojit ze kava paaji .. potom zvieratka napodobnuje .. hodiny robia tik tak a take zaklady .. ale napr ja som zevraj tiez uz ako 14 mesacna velmi pekne rozpravala takze je to jednoznacne individualne

ka3n
26. feb 2010

ahojte..tak my rozpravame asi tak ako mala Sarka tie slovicka..a stale vykrikuje "de je de je " akoze kde je..stale nieco hlada 🙂)

Annie, preco myslis, ze by nesedeli tie platenky, ci ako si to myslela? mne sa pacia tie tmavomodre s rybkou a tie cislo 23 ma tak tie objednam..

Win a s tym obliekanym to robim ako ty..ked mal thermo tak som fusak ani nedavala, niekedy deku niekedy nic, ved aj tak s kocikom moc nechodime..a veru ked je 15 st..to nahodime vesticky a nie fusaky..ja som neni zastancom "babusenia"..ved aj ako bolo vcera krasne teplucko, maly mal tenku bundu, tricko a mikinu a bol spoteny..a to mal aj tensiu capicku, dnes je trosku horsie tak som dala hrubsi sveter a teplu cepicku 🙂

claudinka
26. feb 2010

aj my rozpravame iba take svoje, mama, tati, dedo, babi, papai - papat, pi - pit, kakam, fuuj kako, cem - necem, ne, kde je tu je kuk, neni uz, staci, lubko, robo, boli au, pali au 😀 a take hovadinky 😀 ale vsetko komplet po nas opakuje, vie ako tak naratat do desat, ale povacsine povie iba prve slabiky, ak aj basniciek vie kazdej vete prvu slabiku povedat alebo jedno slovo doplnit, aj tap tap tapusky povie tak skomolene a vtipne 😀

hej to mi doky vravela, ze keby daco, treba hned dat na vzduch.. dala nam nejaky cipok, kebyze sa mu to v noci zhorsi a na kasel normalne fenistil kvapky.. atb sa na to nedavaju, s tym sa musi organizmus vysporiadat sam

aj my sme taki, ze sa hned spotime, takze tiez babusenie velmi nehrozi 😒

kamilka12
26. feb 2010

ahojte,

fusak - tak ako win, nemali sme ho celú zimu, nekupovala som ho, zdalo sa mi to zbytočné, kedže malý už behá..aj tak chcel po snehu iba chodit a ked aj sedel v kočíku v pohode stačila deka 😉

claudi - držím palce, nech sa Lubko čím skor vylieči. Tiež sme mali podozrenie na to, a vtedy som čítala to čo písala goga o tom studenom vzduchu, alebo tiež dobre pomáha zobrať drobca do kúpeľni a pustiť z vysoka studenú sprchu do vane a tým sa vzuch zvlhčí a ochladí...to je taká rýchlo prvá pomoc.. Držím vám palce.

rozprávanie - sám od seba povie také tie základné veci...a potom má kopu smiešnych slov, napr. holub povie "hopum" 😀 vonku stále vykriku na vtákov že hopum..a nikto tomu nerozumie..

silwietta
26. feb 2010

aj Misko ma taku tu zakladnu slovnu vybavu: mami, tati, baba, dede, babo, toto, papa , hej, nie, nam-nam (mnam mnam), do (dost) pa (to znamena aj pali aj lopta) a potom Pepo a Sasi, kko (krtko), koko (krokodil), koka (oblubeny kokakola kamion), ka (pirat, karate a bitka), pupo (pupok), pipi (pipik) a zvuky co robia zvieratka.. a samozrejme no-no... to je odpoved ked sa ho spytam co robi 🙂 alebo ked ma spinave rucky

silwietta
26. feb 2010

jaj a este ma napadlo ze dedi (deti), koka (kocka) a isto som este na nieco zabudla...

jurocko
26. feb 2010

AHOJTEEEEEEEEEEEE
aj nas tobiasko svoje rozprava..ako dedo,dodo,mama,tata...toto,taaaak.....ale Karinka v jeho veku zacala uz spajat veti...ako mama daj vodu...vedela komplet všetky zvieratka...vedela pocitat do 5 ako Maximko..ale Tobinko je uplne iny ale kazde dieta je ine...karinka sa aj neskor zacala pytat a kakat ani nehovorim...ale v skolke sa nam ani raz nestalo aby sa pocikala..takze asi tak
a ja fusak este stale davam aj celu zimu....moj mi pekne opsedi v kociari.......

dne mi spinkal Tobinko presnee 3 hodiny..od 10.15 do 13.15 hod.super

pekny den

natasa8
26. feb 2010

caute....

ja to tu nestiham, trosku som mrkla posledne strany a naslasla som link na naaaaaaadherne platenky 😵 😵
ak vam niekomu uz prisli domov tak dajte vediet ako ste spokojne s kvalitou 😉

fusak - ja som este nechala, vcera sa mi veru zisiel, lebo mala mi spadla asi do najvacsej mlaky aku v dubravke nasla, takze som jej musela vyzliect total mokre nohavice, tak musela sediet pod fusakom len v pancuskach 😀

rozpravame asi podobne ako vy, zvlada uz aj par 3-slabicnych slov, ale nic extra, vety zatial nespaja... dost si ale vymysla svoje slova napr. bumbať = robit bublifukom bubliny, má = jablko, tup=mrkva 😕 no a mna posledny tyzden vola "maňo" 😠 (predtym som bola "mamňa")

no ja sa vytesujem z pocasia, chodim po obchodoch a kupujem malej jarne veci 😀 dnes som malej kupila naaaadhernu vesticku 😵 😵

natasa8
26. feb 2010

inak u nas katastrofa s jedlom .... ani to nebudem dopodrobna opisovat, mam pocit ze cely den sa toci len okolo jedla, som s nervami na konci ☹ ☹
mam tu na navsteve mamu, ona tvrdi ze to ma po mne, ja som tiez vraj jedlo odmietala aj ochutnat, ale az ked som bola starsia.... no ako sa hovori, vratilo sa mi to na vlastnom dietati 😒

zanin
26. feb 2010

Natasi ja mam doma presne to iste. Cely den nic neje a neda sa nijako donutit. Na obed zje par lyziciek a potom az na veceru s muzom nieco zobne. Neviem z coho zije a to je stale v pohybe. Asi mu staci mm. Kedze este stale kojim. Uz s tym chcem skoncovat, ale on je taky tvrdohlavy 😖 . Moze byt hladny ako vlk ale aj tak nic nezje a potom sa vypyta na ruky a vyhrna mi tricko a krici ham ham. No nedaj mu ☹ . A aj moja mama mi vravela ze ja som bola taka ista. Ked sme boli u nej tak povedala ze sa jej to normalne vracia akoby to bolo vcera ked sa do mna snazila nieco dostat.

ka3n
26. feb 2010

natasi, tusim si ako ja, ta posledne veta v tvojom prispevku na mna uplne sedla 🙂) ..no ja sa vytesujem..

perlab tu pisala, ze mala tie platenky a bola spokojna.som rada, ze som vam dobry link hodila 🙂)