Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
1. jún 2009

claudi : nie - sa by mi nechelo od malej - jaka je - aj tak si neviem predstavit, ze byt v robote. tak vypadnut na 2 hodky to hej. 🙂

no a vonkoncom sa mi nechce robit - neviem ako sa do roboty vratim
😀

jana.hcsba
1. jún 2009

no, desiata spravena: jablko+hruska+ piskoty 🙂
uz sme odskusali aj broskynu, ale ta nechuti 😝

ka3n
1. jún 2009

no jani napodobne.🙂 s tou pracou..

no a babeny chcem sa taku vec spytat, ja cez leto rada plavam, kupem sa ci v jazere, alebo v bazene. Manzel povedal ,ze maleho nechce davat do bazenov alebo tak, aby nieco nedostal, ale ja sa nechcem cele deti nudit doma s malym, chceme chodit niekam na kupko...

Prosim poradte ako ste to vyriesili vy..alebo ci mate nejaky typ?

jana.hcsba
1. jún 2009

no to by aj mna zaujimalo 😀

ka3n
1. jún 2009

....no tak radte.

claudinka
1. jún 2009

jemu extra budem brat bazenik predsa..

jana.hcsba
1. jún 2009

no to je fajn a aj vodu do nho ? 😀

jana.hcsba
1. jún 2009

no mala mi este spinka - no to bude potom s nou zabava 🙄

winona24
autor
1. jún 2009

no ja budem chodiť s malou na kupko....ale či ju budem dávať malú aj do bazéna....neviem....však tie bazény sú pravedelne čistené....čo ja viem....moja svokra zse premúdrelá...že malá sa bude v lete už v Draždiaku kúpať...tak som rovno aj mužovi napísala,že si to neprajem a neželám,aby sa kúpala v prírodnom "bazéne"....chvalbohu súhlasil so mnou

ka3n
1. jún 2009

claudi, aj ja budem brat bazen, ale co aj vodu do bandasky 🙂 napr. v SC na jazerach, neviem, kdesi tam vodu napustim...

No vies win, ja sa tiez neviem rozhodnut ci kupat v bazene alebo v prirodnom, lebo v bazene je niekedy viacej bordelu ako v prirodnom...ale asi skor uprednostnujem bazen...

Premyslame, ze pojdeme do Galandie..ste tam boli niektora?

jana.hcsba
1. jún 2009

claudi: hm, tak to mas jak ja 🙂 , tiez neviem co a kedy.
😀

ti poviem ale maly je sikulka 🙂 , boze ked si ho predstavim v nemocnici 😉 , tam bolo fajn - sranda 😀 😀

winona24
autor
1. jún 2009

no ka3n ale tam kde ju chce svokra vtrepať sa kúpu havinovia a pravidelne tam "plávajú "skapaté ryby....to ja viac dôverujem bazénom

jana.hcsba
1. jún 2009

no my tiez ten bazem - vodu este uvidim, ale asi zoberiame - do auta - ved do tolko vody zas nepotrebuje 🙂

jana.hcsba
1. jún 2009

dievcata, lucim sa .ideme papat.

ka3n
1. jún 2009

win, no moze byt, to je aj v Sc na jazerach, tiez tam psov kupu..no a ja chcem aby mohol plavat a nie len sediet v malom bazene, ale aj kopat nozickami a tak...som mu kupila to koleso zlte kde moze sediet a nohy mu visia do vody v Draciku..

akurat kukam na nete, ze v galandii je aj detsky bazen..na 3h to stoji 300SK.

winona24
autor
1. jún 2009

ja neviem ka3n....to je aj tak prašť jak uhoď mám pocit 😅

ka3n
1. jún 2009

no to hej 🙂) aj tak mi to manzel zatrhne 🙂)

mé dite od 10tej spi, supis, som si mohla odpocinut a ja blba tu netujem 😢

winona24
autor
1. jún 2009

my tiež spíme už viac ako hodinu 😅

ka3n
1. jún 2009

inak babeny, ja mam taky problem, som rodila cisarskym a baby tu u nas na dediny mi vraveli, ze mam tu jazvu total zapalenu, celu ju mam tvrdu, cerveno-fialovu..ak ste niektore rodili cisarskym tak aku mate jazvu?

dakujem.

johnie
1. jún 2009

ka3n ja som rodila normal... tak neviem
my spime 15 min

ka3n
1. jún 2009

my uz 2h a 5min.

winona24
autor
1. jún 2009

ka3n ja taky rodila prirodzene....

anickaajanko
1. jún 2009

ka3n 2 hodiny?wow mne Branik len teraz zaspal, naobedoval sa a spinka
co malí obedovali vasi? mne sa to zda stale jednotvarne

anickaajanko
1. jún 2009

tiez prirodzene, takze neporadim

winona24
autor
1. jún 2009

anicka aj ja mám pocit,že jej stále varím tlo isté...musím jej už aj cestoviny skúsiť

ka3n
1. jún 2009

anicka, ja som mu dala o 10tej sunar a odvtedy spi, a teraz ma spenat s maskom a zemiakmi prichystane o 13 tej bude papat..

PERLAB, ked tu budes tak tu mozes mrknut tie nove moje plavky z NY..

moje nove plavcky..co na ne hovorite?

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ka3n
1. jún 2009

ty kokos baby, konecne ma chyta dobra nalada, vonku sa vycasieva, takze ked sa maly vyspi, dame papat a pojdeme von..jupííííííííííííí

anickaajanko
1. jún 2009

no a tu neskutocne leje
baby poradte, na vydavkovy danovy doklad potrebujem slovom 1,50
ako sa to teraz pise, jednoeuro50/100 alebo ako?

anickaajanko
1. jún 2009

ka3n mne sa velmi pacia, keby som si aj ja take mohla dovolit 😒 ako kombinacia to vyzera velmi dobre

ka3n
1. jún 2009

mali aj väčši čísla..no len su trosku-moc 🙂) nizke tie nohavicky. ale tak zvyknem si 🙂)

n oa to na ten sek..neviem neviem ako to napisat.