Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vikykiss
3. máj 2009

🙂 Ahoj.No konečne sa podarilo.Ja som si myslela,že sa nám to už asni nepodarí.Ďakujem pekne 🙂 😉
Baby lucusik sa neozvala?Neviete ako sa majú?Mňe už dlho nenapísala ☹

jana.hcsba
3. máj 2009

veji:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5701846
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5636590 😉 - tato sa mi ale najviac pozdava. ale mozno sa mylim - hovorim, v tomto sa nevyznam. 🙂

eweny
3. máj 2009

viky, bola tu volaktory den, maju sa fajn..teda aspon co pisala..joooooj, vsak ste az tak dlho neskusali 🙂 tesim sa s tebou, a tesim sa ked to budem aj ja znova prezivat..ale zatial neplanujeme..

vejinka
3. máj 2009

viky..ahooj ty kokso ty si v tom?? ja neveriiim ako rychlo sa vam podarilo 😉 v kazdom pripade gratulujeeeeeeeem ako to zvladas??

eweny
3. máj 2009

estell, no to ste teda mali super vikendik..tiez som uvazovala o tych Bojniciach, ale kedze mam draheho v robote, tak som akurat tak mohla trcat doma..ma to tak fakt nebavi..zajdeme si ale niekedy do Bojnic, mam to tam velmi rada a nemame to ani tak daleko..

gratulujeme k dalsiemu zubku, ktory mu vysiel?..ja cakam kazdym dnom, ze vylezie, ale zatial nic..

vejinka
3. máj 2009

jani ta sa aj mne velmi paci...je krasna 😉
ew nuz dakujem...budem sa musiet rozhodnut.. 😉
idem spat kocky ..bru noc

jurocko
3. máj 2009

hodila som novu fotku ako sedim na motorke

eweny
3. máj 2009

vejinka, tak dobru noc

vikykiss
3. máj 2009

eweny mňe sa zdalo,že to trvá večnosť 😅
vejinka ďakujem no zatiaľ ani niak nepocitujem,že som tehotná 😀

vikykiss
3. máj 2009

vejinka dobrú
🙂
baby chcete niake fotečky?

eweny
3. máj 2009

viky 🙂 no to ti verim, ked na nieco tak upenlivo cakas, tak to neuveritelne trva 🙂 jasne, ze chceme nejake fotecky..to sa nemusis pytat 🙂

estella
3. máj 2009

ewen vysiel mu horny lavy...uz sa tesim na to bolest pri kojeni....... 😒 😒 😒
neboj este sa do Bojnic nachodite...my chodiem kazde leto aj 2krat.....a chystame sa ked budu hrat rozpravku na zamku mali by to byt nejako zaciatkom prazdnin..boli sme aj kinuly rok vtedy bola Alica v Krajine zazrakov....v kazdej komnate bol nejaky pribeh..bolo to krasne....

vikykiss
3. máj 2009

Idem niake pridať 😉 Alex riadne narástol stále sa škerí 😵

jurocko
3. máj 2009

jeeeeej viky gratulujem ti zo srdca..tak si silno chcela?nechcela si neskor ked ti trochu alex podrastie?

jurocko
3. máj 2009

dobre idem k telke,dobru nocku paapa

eweny
3. máj 2009

estell, aj my sme chodievali kazde leto do Bojnic, len minule sme neboli, lebo by som to nezvladla s tym obrovskych sudkom 🙂 este som ale nikdy nebola, ked boli strasidla alebo nejake ine podujatie..

mne sa zda, ze Petkovi idu horne ocne zubky, nie tie hryzaky..moze to byt?

estella
3. máj 2009

viky a k comu ti tak gratuluju..nejako nie som v obraze..... 😕 😕

vikykiss
3. máj 2009

jurocko ďakujem pekne no aj potom bude 😉 😅 pridala som niake fotečky 😉

vikykiss
3. máj 2009

😀 estella som v 8tt 😀

ka3n
3. máj 2009

ahojcek vikykiss, ty cakas babenko, gratulujem..to je planovane? a kolko chces mat deti?

Veji, ja viem, ale potom ti uz staci iba taky podsedak a ten stoji do 300SK.

rony253
3. máj 2009

no uz som tu, tak mi dala lekarnicka, taku masticku vola sa ze Engelwurzbalsam-anjelsky koreň. natrela som jej to pod nos na nos smerom k licam a na celo, vraj je lepsi ako akekolvek kvapky do nosa, tak uvidime. a dala mi take kvapky pre kojencov proti kaslu.
Euffra, dakujem, no tento nas kasel je uz nie suchy ale pocujem ako kasle von hlieny, takze na ukludnenie su tie kvapky a su s thymianom. Ale aj tak s nou pojdem zajtra ak nebude lepsie na popocuvanie.

vikykiss
3. máj 2009

ka3n ďakujem áno plánovali sme 🙂 nad tým koľko ich bude som ešte nerozmýšľala..máme veľký dom a zdá sa mi prázdny ale zase ich nechcem veľa chcem sa každemu venovať 🙂 😵

jana.hcsba
3. máj 2009

eweny: aj my mame ocne, ale tie su len vystupenie, nie su uplne vonku, vyjdu az ked budu mat - aj sme s tym boli u zubarky, lebo mymseich mali skor ako prvy co mame. 😀

viky: gratulujem!! kolko chcete deticiek? A inak jak to zvladas, ja mam pocit, ze nezvladam jedno 😀
Ja by som tiez chcela, ale bojim sa peniazkov ze bude malo 😒 .
Ale tesim sa s tebou 😀

ka3n
3. máj 2009

Je super, ze su este rodiny, ktore chcu mat vela deti..my zase mame take mensie podkrovie, ale deti chceme aspon dve 🙂)) no ale dalsie az ked bude mat maly aspon 2 roky.

Eweny a sedacku uz pouzivas? Ja este nie, ale chcem ju niekedy skusit.

vikykiss
3. máj 2009

jana.hcsba ďakujem pekne.Pred chvíľou som písala,že som ešte nerozmýšľala nad tým koľko ich chcem ale keď sa teraz tak zamyslím tak asi 4 no ak to stihnem.Lebo ja už mám tiež svoj vek 😀 Zvládam to super.Maya mi dosť pomáha malého zabaví podá mi plienočku dá mu čajík...všetko možné..no Maya už ide do školy.Tak to budem zvládať pekne sama. 🙂 A keď bude mať najmladšie tak 2-3 rôčky začneme pracovať na dalšiom 😉 😀

estella
3. máj 2009

viky jeeeeeeeeeeej dalsie babo..aj ja gratulujem.....mne obcas aj chyba take to tehotenske brusko ale nam dve deticky stacia.....my mamo bytik tak akurat pre 4osoby.....

jana.hcsba
3. máj 2009

viky: 🙂

vikykiss
3. máj 2009

estella ďakujem pekne 🙂 ja som tiež chcela len dve ale po tom druhom som dostala chuť na dalšie 😀

ka3n
3. máj 2009

babeny, idem hajusat...normalne ste mi spravili chut na dalsie babo, ale radsej este pockam 🙂)

Brúúú nocku.

rony253
3. máj 2009

jeeeeeeej VIKY gratulujeme a drzime palceky, super, ze sa vam to podarilo.
No deti su krasne, maly je na tej fotke uzasný, jak z reklamy a ake ma pekne mile očka. a mala je uz velka kocka, je fajn, ze ti pomoze.