Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
5. jan 2010

ahojte 🙂

ja som bola dnes s kamoskou na urade podat ziadost o to zvysenie..... tiez som mala zo sebou vlastnu ziadost podla Kamilky, ale mali tam vlastne tlaciva tak som ju ani nevytiahla. Panie boli "ohromne mile", tiez nechapem preco tam robia ked neznasaju ludi, a tom tam nemali ani naval. No pani mi hned oznamila , ze to zvysenie mi vyplatia pravdepodobne az v marci.

My sa mame nastastie fajn, nas sopliky obchadzaju, odkedy spi Katka vo vlastnej izbicke tak vzdy spi minimalne do osmej, obcas aj do deviatej, v noci sa budi maximalne 1x, a stale castejsie sa nam stava ze prespi celu noc 😵

Co sa tyka nocnika - Katka sa na nocnik aj pyta, (chyti sa za plienku vydava take zvuky ako ked tlaci), ale nikdy sa do neho ani neykakala ani nevycikala 😀 Ona tam neobsedi ani sekundu, vzdy si uteka pre nejaku knizku alebo hracku, na sekundu si sadne a potom zase uteka niekam inam 😒

Kamikla - sestre zelam vela zdravicka a spokojne tehulkovanie 😉

llumka
5. jan 2010

natasa8 odkial si z ba? z petrzalky?

natasa8
5. jan 2010

llumka.. nie, z dubravky.

ka3n
5. jan 2010

natas a co take treba vypisat na tu ziadost?

annie13
5. jan 2010

baby ja by som nedbala uz aj 39 TT

evitkamalicka
5. jan 2010

annie to uz zbehne rychlo

natasa8
5. jan 2010

k3n.. len moje meno, adresu, dnesny datum a podpis 😀 ani nic o malej nechceli.
Hned si tam vyhladali moju zlozku, papier tam zalozili a hotovo

annie13
5. jan 2010

baby ani som sa vam nepostazovala ako sme sa pochytili s MM
vyrukoval najnovsie s tym ze nesuhlasi ani s Viktoriou ani s Biancou, ze ja som vybrala Branko tak teraz je on na rade
najzaujimavejsie je ze do tej cesty do BB ked sme boli so svokrou nepovedal ani polslova, ale ako sme vtedy boli s nou na tych nakupoch a cestou domov zacala mudrovat ze jej sa paci Andrea a Zuzana ze ci by sme nechceli dat z nich niektore
a na to moj MM bez toho aby varoval alebo aby sme sa niekedy o tom bavili povedal ze bude Darinka po nej po svokre
no skoro ma siblo
vcera cely den studoval kalendar a chce DENISKU
no neviem co idem robit

jurocko
5. jan 2010

ahojteeeeeeeeeee
my sme včera boli na karnevale bolo super deti sa vysantili vytancovali.....a dostali balicky sladosti krasne dopoludnie sme stravili.....
my da drzime ziadne sople a ani nic podobne ...klop 🙂
ja idem da ziadost v piatok osobne
annie nezavidim ti moj muz na menach pohode dohodli jemu to bolo jedno len nechcel Sofia ale inak mu to bolo jedno

kami gratulujem sestre super krasne tehulkovanie......
tak pekny den napapame sa a karinka sa zobudi a pojdeme vonku prisla mi kamoska z Blavy tak sa vytesujem strasne..deti sa vyhraju

vejinka
5. jan 2010

ahojte baby som chora ako pes lezim v houcke mala som pohotovost a doktor skonstatoval ze mam zapal priedusiek a anginu a maly este stale chory a lezime obaja tato je uz na tom relativne dobre pisem z jeho mobilu a slzy mi tecu ale reku aspom vas pozdravim a napisem co mam nove cize suma sumarum je mi na prd hrdlo zaviazane plienkou a teplotujem o maleho sa uz treti den stara tato ale uz je z jeho na prasky tak teda ja sa idem dalej liecit majte sa a vela zdravia vsetkym

ka3n
5. jan 2010

Júúj moja krasna, prajem vas hodne skore uzdravenie..teda nezavidim vam, uplne viem ako sa citis..mrzi ma to..ale pekne papaj liecky a vitaminky a prejde to..

Ja som este neni zbalena, zajtra uz ideme na tu lyzovacku..no dnes vecer sa zbalim..júúj tesim sa na zmenu prostredia.

rony253
5. jan 2010

ja mam nervy na dranc, moje dieta zaspalo az teraz a to v kociari, vstala o piatej a to zvykla uz o pol deviatej spat, stale sa stavala na posteli ked som ju dala do postielky revala jak na raty, no hruza, keby ze je väčšia normalne dostane na rit, a stahovala zaclonu, no take nervy mi robila, ze uz som nevladala. vsetko ako na truc, tri krat zaspala, a ked som ju prelozila do postielky chytala hystericky rev.
veji skore uzdravenie ja tiez este prieduskujem

luciankasebastianko
5. jan 2010

ahojte práve odišla návšteva maly bol celkom o.k. dnes sa sám pytal kakať 1x sme krásne stihli ale 2x bolo už neskoro 😅 ink vedel aj doteraz čo má robiť ked som ho dala 3x za den na nočník ale teraz sa už pytal sám 🙂
rony klud ved Sara spávala v podstate vždy večer ukáškovo som ti tolko krát tak zavídela ked Sara už spala o 19 :00 😅 a mne maly behal o 22:00 😒 no raz za čas aj ona musí vymyšlať 😀

evicka1
5. jan 2010

ahojte aky ste mali den?
rony klidek to ej u nas bezne-to sarka len tak aby si nevysla z cviku a nemyslela si ze vie byt len dobrucka
no u nas nocnik nehrozi. ako krasne sme chodili od pol roka do roka tak teraz ked vidi zachod alebo nocnik tak z huga je luk ci sip - teraz neviem ktore to ma byt 😅 neohnem mu nohy a ani telicko.. a ten rev
tak som zachod vzdala...
😀

luciankasebastianko
5. jan 2010

veji no pekne si dopadla ty si to tušila ☹ tak skoré uzdravenie
kamil sestre nech sa narodí také krásne sept.babo ako nám 😀

luciankasebastianko
5. jan 2010

anni a teba sa budú pytať v porodnici po boloestiach a utrpení ako sa bude volať takže aké problémy 😅

ka3n
5. jan 2010

ahojte..tak uz som zbalena, a na obed sa moze vyrazit..júúj terchova, uz sa tesim..

No mne maly chodi spavat na obed 2-3 hodky a potom vecer zalahne vzdy az okolo 22, ale mne to vyhovuje aspon rano spi do 8-9 hod..

kamilka12
5. jan 2010

ahojte,

dakujem za sestru 😉

mne malý spáva tak ako tebe ka3n, cez deň pekne potiahne..ale večer ide neskoro, no nám to tak vyhovuje.. 😉

kamilka12
5. jan 2010

inak začínam mať pocit, že mi malý "prerastá" cez hlavu...vobec nereaguje na moje zákazy..naopak, smeje sa tomu, ked ho hreším. Teraz má najnovšie takú zábavu, že ked idem do kúpelne..nechávam otvorené dvere, tak on sa schová za dvere, strčí prsty do pántov a čaká tam potichučky. Už veľa krát som si ho za dverami všimla na poslednú chvílu....keby pohnem s dverami, dolámem mu všetkých 5 prstov 😒 ..Neviem ho to odnaučiť..naopak, čím viac ho za to hreším a kričím na neho, tým viac to robí 😒 . A dnes zase hodil do záchoda svoju papuču...som nechala zdvihnutá náhodou dosku a on to hneď využil...ach jaj..postrach Denis je to!

kamilka12
5. jan 2010

ka3n - peknú dovolenku prajem 😉

a vám veji - skoré uzdravenie... ☹

ka3n
5. jan 2010

kamilka dakujem..no pisala som o tom spani preto, lebo dnes na mna svokrovci skaredo pozerali, ze preco mi tak neskoro chodi spat...ale mne to vyhovuje..tak neviem, co im to vadi..ze nema rezim a tak..ale toto je jeho rezim a kazdy den rovnaky...

No mne vo wc-ku skonci vzdy celý kotúčok toaletáku 🙂)

timotej
5. jan 2010

júj aj vy máte také záchodové deti? Môj ako sa dostane k záchodu tak užaj sa nahýba a máča tam ruku že má až rukáv mokrý. Niekedy ho nechám pred kúpaním nech si robí čo chce kým chystám teplú vodu odpúšťam a tak, však ho potom celého opláchnem. A veci schováva po šuflíkoch a po skrinkách hocičo nájdem hocikde v kuchyni mám zabudovanú práčku a pravidelne si tam schováva jeden z dudlíkov našla som tam aj kus chleba minule. Takže ked idem prať tak tak najprv pozriem čo tam schoval. Zlatý je chrúst malý.

annie13
6. jan 2010

ahojte
no mna Branik riadne vcera napalil, odtrhol dvere na pracke, super, teraz dalsia investicia
noc bola hrozna uz o jednej preliezol k nam len kopal, darmo som ho vratila spät do 10 minut cestoval znova do nasej postele
teraz som nevyspata, bolava, napalena na cely svet

rony253
6. jan 2010

no caute, aj moje dieta je postrach DEnis, horsie ako chalan.
1. vcera zaspala pred desiatou zobudila sa o pol tretej a do stvrtej vymyslala, a revala, ja uz som mala nervy ani nevime kde 😠 nakoniec som ju dala do kociara a tam zaspala ale vozila som ju asi 20 min. preniesla som ju do postele hore a spala, len ked reval sa jej sople zpustili tak sme v noci este aj odsavali, som nechcela aby jej to do krku stieklo. spala do siedmej a potom uz ani o minutu dlhsie, u nas je vazne kazda no a kazde rano uplne ine 😖 raz pi do deviatej inokedy do siedmej no otras.
2. zachod je tiez horor hadze do neho papiere a vlhke utierky
3. otvorila si skrinku s taniermi a zacala si vyberat male tanieriky a uz chcela aj velke, tak som jej tu skrinu zavrela a rev bol na raty. vsetko vsade rozhadzuje nestiham za nou behat a spravat.
Ked jej pohrozim tak ona este natruc zacne. Ja neviem, Sara mala asi byt ten Lukas, co som si mylela ze bude, zato to tu mam, on je akoby som tu 10 deti mala 😒 vsade bordel jak v tanku, uz sa tesim na maly bytik vo Viedni. U mami na slov, sa to sprata rýchlo v byte, ale tu v dome vsade nejake skrinky v jednych papiere v druchych oblecenie a vsetko taha von. aj plienky z balika vlhke utierky, kremy otvara a kremuje sa ked nevie otovrit reve no mam vazne dost, druhe dieta pride u mna do uvahy tak o 5 rokov 😀 toto sa neda 🙄 uz som unavena ako kon. ale neviem co to ma ze sa v noci prebere dal jej mlieka a potom ani za frasa zaspat. neviete mi poradit, alebo zeby to boli tie nestastne zuby uz som vazne zufala

rony253
6. jan 2010

povynechavalo mi pismenka tak si ich tam doplnte a domyslite 😀 😀 😀 😝

rony253
6. jan 2010

musim sa informovat na tu vakcinu na Meningokoky, stalo sa tu znamemu v rodine velke nestatie. Jeho dvojrocna neter predvcerom zomrela na meningitidu. Mala 41 teplotu a zomrela v sanitke. Ani som to sem nechcela pisat no musim vam to povedat. Je to virus citala som uz aj o tom, prenasa sa aj kychanim a kaslom a hlavne u deti je to horsie, vraj vsetci mame v nose meningokoky a u niekoho su v tichosti a u inych robia sarapatu a virusom sa potom zapali nejaka cast v mozgu. no hruza. Vraj sa rodicom zdala vakci na moc draha nejakych 150 euro ci ako mi to hovoril a teraz su hotovy ze jej tu vakcinu nedali. Boze tolko vecis a stava ani an to radsej nemyslim, kezdy den sa modlim, nech nam len Pan Boh zdravie da to je fakt najdolezitejsie. Zajtra volam mojho detskeho kedy ju mozem dat zaockovat na tu menengitidu nech to stoji co chce. Ale zjavne to bude dolezite.

kamilka12
6. jan 2010

uf, rony ☹

práve som si o tom niečo čítala:

http://primar.sme.sk/c/4117232/bakterialny-zapa...

tuším aj ba80 tu písala, že ide dať proti tomu očkovať...

natasa8
6. jan 2010

ahojte...
rony to je hrozne ☹ ☹

ale podla toho clanku co tu dala kamilka to ockovanie proti meningokokom u malych deti nie je moc ucinne... 😒

my sme predvcerom ostrihali krpatu... hodila som foto na FB

natasa8
6. jan 2010

a k tomu spanku...
Katka chodi vecer spat o 20.00, spi vacsinou tak do 8-9 .
Cez den spava vacsinou 1,5hod., niekedy menej 😠 niekedy viac 😵

Ale so spankom som spokojna, myslim ze sa nemam na co stazovat 😉

jana.hcsba
6. jan 2010

ahojte.

co je nove?

idem si trosku precitat, nech viem ako sa mate.