Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

skrecok
3. aug 2009

Ahojte baby,
konecne som sa sem dostala. Zanedbavam to tu, nemam cas na to ked mame velkeho zivla. Ked maly zaspi, tak sa tesime, ze mozeme konecne odpocivat. Maly nam dava dooooost zabrat, ale je velmi zlatulinky.

Jani, musis byt velmi odvazna a silna ked si na FB dala tie fotky. Klobuk dolu, a drzim ti palce.

rony253
3. aug 2009

ja idem vo stvrtok na kontrolu, kam som mala ist po 6. mesaicoch, dobra som ze? nejako som nestihala, dufam, ze bude vsetko o.k.
Johnie a drzim palce, ty si silna zenska, tak to zvladnes, sme s tebou a myslime na teba, neboj vsetko bude o.k. a ani ja som ziadne fotky nevidela.
tak vam teda prajem dobru noc a idem k malej, dufam, ze sa nebude tolko prehadzovat v noci. papa

skrecok
3. aug 2009

No, ja by som sa mala veeeeelmi hanbit. Este som nebola na kontrole po sestonedeli. 😲 Nestiham a svojmu gyndosovi uz nepojdem. Ach, veru by som mala konecne najst a ist sa dat vysetrit.

luciankasebastianko
3. aug 2009

no drobčej je už vyspinkaný tak sa pestujeme a tažko sa mi píše tak sa majte letne -nádherne 😀
zuzi dik 😉

janac1974
3. aug 2009

ahoj som tu 1.krát aj ja mám synátora narodil sa 13.09.2008 volá sa Filip a je to riadne šidlo ale mam už dve velké baby 16 a 14 ročné som z BB neviem či ma prijmete medzi seba ale rada si čítam vaše príspevky

janac1974
3. aug 2009

a neviem si sním rady lebo spi 3.krát po 20 min.denne a to nestihnem nič som rada,že aspoň teraz búva

perlab
3. aug 2009

ahojte babulky,
dakovala za komentáre k fotoskám, aj za pochvaly ... snažili smer sa byť pekné 😀

janac vitaj, samo, že ťa prijmeme .... len v poslednom čase nemáme moc času sa tu vykecávať, teda aspoň ja 😅

a musím už ísť, lebo drobec ešte nespí ... asi si myslí, že je na svadbe 😀

tak pá a dobrú noc

baby, na tú dovču s drobcami choďte, cestu vydržia /lepšie ako dospelí/ a bude vám super 😀

johnie, to ma moc mrzí, ja som tie fotos na fb pochopila, obdivujem ťa a držím mocmoc pästičky, nech sa nočná mora už nikdy nevráti 😉

janac1974
3. aug 2009

A nechce mi jesť a ani piť som z toho nešťastná má 9.2kg keď sa narodil mal 3070g a 54 cm

janac1974
3. aug 2009

my sme akurát dostavali dom tu v BB čast Rakytovce neviem,či to poznáte,ale ešte tam nebývame.

kamilka12
4. aug 2009

Dobré ránko,

janac - vitaj medzi nami dievčatami 😉

Drobec ešte spinká, zobudil sa o 4.50, dal si trochu čaju a spí dalej...mne sa už nedalo zaspať.

Johnie - už viem o akých foto si písala (nevedela som že myslíš na FB)..a veľmi držím palce aby bolo už len dobre 😉

Dnes to vyzerá na upršaný deň, ale akosi mi to vobec nevadí... 🙂

winona24
autor
4. aug 2009

druhá??? no tak dobré ránko teda.....

vejinka
4. aug 2009

dobre ranko kocky a vitam novu tvar janac vitaj kojis este?? ak kojis tak maly bude menej papat ..ale zasay my sa kojime a pojeme ako popelnica 😀 a tiez pijeme len ked sme vonku asi deci cistej vody a vecer 100ml caju inak cely den nic..len cickame kazdu hodinu 😉

vejinka
4. aug 2009

win dobre ranko 😉

winona24
autor
4. aug 2009

ahoj veji.....tu prší od noci...najradšej by som zaľahla so postele a prespala celý deň ☹ 😝

vejinka
4. aug 2009

podobne ale tu len štiiiii 😅

vejinka
4. aug 2009

cize ani prsanie ani nic...len ako keby muchy šťali 😒

janac1974
4. aug 2009

ahojte kočky...ďakujem za privítanie 🙂 vejinka nie už nekojím od piatich mesiacov

malý je hrozne živý neposedí ani chvíľu lozí stavia sa na nohy ale nechodí ešte sám..

winona24
autor
4. aug 2009

ahoj jani....aj ja vítam....ja som z BB...a viem kde sú Rakytovce.... 😉 ...teraz som bola mesiac u našich v BB....

winona24
autor
4. aug 2009

ináč to máš super...také dve babysitterky....myslím teda dcéry.... 😉 😝

janac1974
4. aug 2009

ano win aj ja som myslela, ked bol maly v brušku, ako mi budú pomáhat ale puberta je hrozná...

a nie nadarmo sa hovorí,malé deti malé starosti,veľké deti veľké starosti ☹

winona24
autor
4. aug 2009

no ináč jani to je svätá pravda.....a hlavne sú tie decká iné ako sme boli my..... 😔

janac1974
4. aug 2009

presne tak win...niekedy som z nervami v koncoch ach jo...

winona24
autor
4. aug 2009

mno pekne....sa máme na čo tešiť.....ja mám už teraz z toho paniku......to je fakt,že rodičia musia iné veci riešiť...iné nástrahy...ako to,či mi dieťa papá,lozí,spí....

vejinka
4. aug 2009

nepredbiehame troska..toto sa jedna zatial len janac..teda tym nexcem nic zle povedat ale mali by sme si uzivat toto obdobie...ja teraz vyberam fotky do fotoknihy na stranke happyfoto je fotokniha len za 4 eura...no neobjednaj to 😅

vejinka
4. aug 2009

som sa rozhodla mu urobit pamiatku od 0-12 mesiacov..teda len jedenast lebo ta akcia je uz len apr dni a nemozem cakat do jeho narodenin

janac1974
4. aug 2009

ano je to také hektické obdobie...a ešte ked som na ne sama,lebo muž ten je stále
v Rakytovciach... ☹ ozi win ty si z ktorej časti BB??ja bývam na tulskej....zatial....

winona24
autor
4. aug 2009

noveji ja si to užívam.....ale ver,že sa ani nenazdáme a budeme riešiť iné veci....

winona24
autor
4. aug 2009

naši bývajú na Mládežníckej...tak to sme skoro susedy....ale ja už žijem v BA.... 😉

winona24
autor
4. aug 2009

aj ja chcem....ale to sa dá aj v DM spraviť...

https://asp.photoprintit.de/microsite/6009/

silwietta
4. aug 2009

bre ranko