Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
5. nov 2009

a este som sa chcela opytat...davate detickam aj nieco na posilnenie imunity pred ockovanim?
ja davam cebion vit.C 10 kvapiek tyzden pred ockovanim a davam aj teraz po ockovani,predsa v tej
strave asi nemaju tolko vit.C
ale este nas caka v 15-18 mesiaci MMR vakcina tak to sa tesim ☹
neznasam ockovanie a mam preco 😠

janac1974
5. nov 2009

no kraaaasa ale som sa rozkecala....uz prcham pa

buksy
5. nov 2009

janac...ja som nasadila az v den ockovania kedze som sa nekontaktovala s dr. skor... ale hned po ockovani som jej dala tie homeo... no ale my mame este jedny volaju sa silicea... neviem presne naco su ale mne kazala davat kazdy den po jednej gulicke z oboch... a to prvy tyzden a potom este mesiac ale uz len dva krat do tyzdna a ak by medzi tym ochorela tak este mozme pokracovat dalsi mesiac a to jeden krat tyzdenne... a vraj je to dobre aj na podporu imunity ale neviem ktore z tychto dvoch....
vcera ked som jej to davala tak mi trochu vyliala tak neviem ci to vobec ucinkovalo a dnes mi to viliala cele takze ked vstane jej dam znova...
a to ze spal lepsie je tiez dosledok toho ockovania... mne to vysvetlila asi takto... ze jedna z reakcii na ockovanie je aj tzv. opuch mozgu(znie to dost drasticky) ale vlastne na zaklade toho opuchu moze byt dieta bud velmi ospale alebo velmi mrzute a uplakane... mne petka po druhej hexavakcine prespala celu noc a to mala obdobie kedy sa budila velmi casto ... takze to bolo tiez kvoli tomu ockovaniu...teraz by ti uz mal spat tak ako obvykle... ved uvidis... ale ak chces davaj jednu gulicku malemu kazdy den.... prvy tyzden a potom dva krat do tyzdna... ako chces... neuskodi to .... su to homeo...
dr. tvrdila ze ochoriet na zaklade toho ockovania moze aj o mesiac kedze to oslabuje organizmus tak preto ich mame brat mesiac...

buksy
5. nov 2009

my pneumokoky nemame cize nam ockuju iba do jednej nozicky

momoyka
5. nov 2009

posledny nam vysiel 29. júla, odvtedy nic, ziadny zubal novy... 🙂

my sme dnes vonku neboli, je tam pocasie pod psa a prsi tam cely den...

janac1974
5. nov 2009

buksy...ja to usudzujem podla toho ze maly zle znasal tie prve dve ockovania....brutalne...
som si vydupala rozdelenie tychto vakcin aj ked ma ubezpecovala,vraj je to lepsie naraz....
a nechapem ze vam kazala len jednu gulicku a nam pat a to dva krat v den ockovania...
on po druho preockovani zle spal mal horucky dva dni vysoke nejedol a potom sa mu objavili petechie
nechcem to zazit znovu ale toto ockovanie ked porovnam 100%lepsie

perlab
5. nov 2009

aute baby, ja len na skok
čítala som, že ste rozoberali vianočné darčeky
ja odporúčam tú magnetickú tabuľku od FP, niektoré baby ju kupovali k narodeninám
ja som ju kúpila pred pár týždňami a je to super ... dovolím si tvrdiť, že až pre dieťa predškolského veku /myslím odteraz, až dovtedy/
dajú sa tam priraďovať tvary, farby .. dotvárať obrázky .... všetko závisí od vašej tvorivosti a fantázie
je to vlastne mg tabuľka s 8 magnetmi /zvieratá, auto, slnko, .../ na tab sú obrysy 5ich /čiže dieťa môže priradiť čo kam patrí/ potom sú tam dva vymeniteľné obrázky, na ktoré môže prikladať napr. na cestu-auto, ...
a tiež sa tam dá vložiť čistý papier /výkres/, na ktorý si môže kresliť, príp. obkreslovať tvary magnetiek
vážne je to super vec
baby, ktoré tú tab máte, dajte váš názor, pls

potom tie detské pc sa mi vôbec nepáčia /teda videla som ten Barbie/ ... je tam mooooooc malý display, dokonca iba čb a náročnosť úloh tak pre predškoláka /hovorím o tom Barbie, ale myslím, že všetky sú rovnaké/

myslím, že je lepšie posadiť 4-5ročné dieťa pred pc /samozrejme nie nadlho/, stiahnuť si z netu alebo kúpiť rôzne výukové programy pre najmenších a má to vo farbe a na veľkej obrazovke

toť vsjo, pá 😀

buksy
5. nov 2009

janac... tak super ze ste bez komplikacii...
a to ze vy 5 a my1 to neries to pri homeo je tak rozne ze clovek nikdy nevie... ale raz mi dr. spominala ze to velmi nezalezi ze kolko guliciek ale na niecom inom ale uz presne neviem na com... 😀 😀

buksy
5. nov 2009

perla .. my mozno tiez tu tabullu kupime.... chcela som ju uz na narodky ale som ju nikde nezohnala

buksy
5. nov 2009

dieta je hore... spala dve hodky.. super... 😉

janac1974
5. nov 2009

a my sme boli v tescu a vsetky hracky som mu davala do ruk ale vsetko smaril o zem...iba jedna ho zaujala
taky robotik stoji nieco vyse 1100 korun ale to mu kupim pod stromcek az mu to muz teraz nekupi
bo isiel do tesca,dcera chcela nejaky kabat...

janac1974
5. nov 2009

a idem kupit ten ford kuga sa mi veeelmi paci akurat pre mna a mojho chlapceka a dievcene
vcera som ho omakala a zamilovala som sa 😀 takze budeme mat jeepak huraaa
a mozme cestovat vsade v bezpeci,chuda moja fabijka 10 rocna

ka3n
5. nov 2009

ahojte..tak my sme dnes stravili cely dni u Estelky a bolo nam prenádherne, uplny super dník si nám spravila Estelka, sme radi, ze sme u teba mohli byt, Maximko je uplne zlatucky a bolo vidiet, ze ma rad Matuska .)) Dakujeme mi dnes za vsetko..Verim, ze nas skoro pridete pozriet..

vejinka
5. nov 2009

ahojte kocky...tak teda nekupime trojkolku..lebo ozaj maly rastie aklo z vody a leto je fakt daleko 😅

buksy
5. nov 2009

krasne vysoka bublanina sa mi podarila...

winona24
autor
5. nov 2009

ahojte...nemajte strach o rony....má len niečo s netom..... 😉

vejinka
5. nov 2009

win dakujeme...uz aj ja som sa o nu bala

kamilka12
5. nov 2009

ahojte,

my tú tabuľu magnetickú tiež máme, je super...a hlavne je náučná...určite ho bude baviť aj keď bude vačší 😉

A tuším aj babuci sa tu dlho neukázala 😒 ..a barbiek ani neviem kedy naposledy písala..

winona24
autor
5. nov 2009

janac nechceš jeden ten ford aj mne kúpiť 😀 😀 😀 😀 😀 .....je skvelý...aj ne sa páči..... 😉

vejinka
5. nov 2009

pozrite na toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5515893 bolo by to super keby tam boli bezpecnostne pasy 😖

buksy
5. nov 2009

win dik za info o rony lebo uz som jej chcela pisat sms...

winona24
autor
5. nov 2009

ináč ako čo je z barbiek by ma naozaj zaujímalo.....tá tu nebola milión rokov.....dúfam,že sú OK.....a babu tu nedávno bola.... 🙂

buksy
5. nov 2009

jeden ford aj do kosic prosim 😀 😀 😀

buksy
5. nov 2009

inac baby ja mam obavy ze moje dieta sa casto pozera na televizor... lebo ked sme doma tak sme skoro stale v izbe kde je telkacik... a ona tam stale pozera... ako je to u vas?

vejinka
5. nov 2009

aj do mikulasa... 😀

winona24
autor
5. nov 2009

buksy Natálku zaujímajú len reklamy....vtedy je ako v tranze......ale musím ho vypínať....dnes som jej radšej pustila Podhradskú 🙂

winona24
autor
5. nov 2009

idem na panelák

winona24
autor
5. nov 2009

http://katalog-automobilu.cz/img/ford-kuga-2-0-...

nenormálny je....
ja som ho videla prvý krát pred 2rokmi v Ba na autosalone....nie je to opacha veľká....naozaj tak pre ženušku do mesta...... 😉

buksy
5. nov 2009

win aj petku zaujimaju reklamy ale zapozera sa aj na rozpravky ked nejake idu... a mame hodne velky televizor tak ma to do serinka... asi budem vypinat...