Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
28. máj 2009

ahojte, blahozelam oslavencom
chcem sa spytat, je tu este okrem olivera nejake bezzube septembrovciatko?
a nejaka maminka, co stale este nedostala kramy? niezeby mi chybali, ale v noci uz nekojim, tak som myslela, ze pridu ako na koni a nic

kamilka12
28. máj 2009

ďakujeme 😉

Bože..strašne ten čas letí...nenormálne..už aby sme rozmýšľali akú tortu a kde dáme spraviť deťúrencom na ich prvé narodeniny 😅 ...veď je to už o 3 mesiace 🙂

Tak..zjedol 3/4 jogurtu ale s kyslým výrazom 😝 ..dala som mu teraz Zvolenský ten je asi najmenej kyslý..je smotanový a ešte aj sušienky som mu do toho dala..

eweny
28. máj 2009

kamilka, co sa tyka jogurtu, tak my sme stale este bez uspechu..spraskal mi zatial len milacika a nestle puding..

kamilka12
28. máj 2009

goga - ja som raz menzes dostala..teda aspon som si myslela, že je to menzes...ale trvalo to velmi krátko..to bolo pred 4 mesiacmi a od vtedy nič...A to už nekojím 😒

vejinka
28. máj 2009

ja som za slobodna mala inicialy VB 😀 verejna bezpecnost

goga03
28. máj 2009

kamilka aj ja som take nieco mala asi pred 5 mesiacmi, neviem co to bolo 😕

johnie
28. máj 2009

veji lepsie ako JB 😉
my mame one zub a druhy sa tlaciii ale nejak sa mu nechce von...

vejinka
28. máj 2009

goga ja som este namala..ale kojim stale

vejinka
28. máj 2009

johnie..to je moj otec aj brat aj stryko 😀 😀

vejinka
28. máj 2009

dvaja jarovia a jeden jan 😀

goga03
28. máj 2009

tak som rada, ze nie som "divna" 😀

johnie
28. máj 2009

tak nic veji... 😀

vejinka
28. máj 2009

goga asi sme divne obe 😀 😀

vejinka
28. máj 2009

no do frasa zeny ja som asi ochorela...od rana mi tecie z nosa a kycham ako sprostaaa..juj ked sa maly zobudi hned si dam do nosa nasivin a tabletku homeogene alebo preventivne jeden paralen

silwietta
28. máj 2009

Dobre ranko maminky...

tak aj ja sa predstavim, ja som Silvia, ze ste to nikto neuhadli, ze 😀
za slobodna som bol SS 😝 v skole ked sa preberala 1 a 2 svetova vojna som si uzila

jogurty Misulo zboznuje, ked vidi ze ja jem a jemu nedam tak je hned cirkus, otvara pusinku este viac ako na banan a kasu

Misko je tiez bezzuby, takze neboj goga nie ste jedini

a tiez blahozelam oslavencom

silwietta
28. máj 2009

Dnes ideme s Misulom plavat, len predtym musim skocit k Dr, mam bolave zakrvavene znamienko ☹

silwietta
28. máj 2009

win som kukla tie sedacky co si vybrala tak sa mi strasne paci ta cervena 😎

goga03
28. máj 2009

my plavat dnes nejdeme, kvoli sanitarnemu dnu :( tak az v pondelok. to zaciname rovno dalsi kurz. tak dnes mu musim vymysliet nahradny program 🙂
neviem co budem robit cez prazdniny, vtedy sa totiz neplava ☹

sasasx
28. máj 2009

dobre ranko

my uz spinkame...prvy spanok...aj ja som uz driemala, ale zazvonili zdola - bytove druzstvo...no este ze maleho nezobudili.
goga - ani ja som este nedostala menzes, iba raz take spinenie. vcera som sa o tom rozpravala aj na gyno a doktor povedal, ze si nemam ani nic robit z vytokov, ze kym kojim, tak mam hormony rozhodene... ale ze nech kojim co najdlhsie, ze je to dobre pre maleho... a zlaty bol doktor, lebo maly plackal pri sestricke, tak normalne mi dovolil, ze nech si ho zoberem do ambulancie na ruky, kym sme sa rozpravali...

sasasx
28. máj 2009

silwi aj ja som za slobodna bola SS (ako sasa) alebo AS (ako alexandra)... jedno lepsie ako druhe...ale s SS som si tiez uzila...🙂))

momoyka
28. máj 2009

yc bvvvv vbzJKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKH BNB CV Q ýžť

momoyka
28. máj 2009

TO VAs zdravi hanka 😀

sasasx
28. máj 2009

moj maly ma najnovsie zabavku mi vyberat pismenka z klavesnice na notebooku...ide mu to velmi rychlo...a nepomohlo ani to, ze uz ma aj vlastnu klavesnicu - nejaku staru sme vyhrabali - tesil sa jej asi 5 minut a potom ho to rychlo preslo ako vsetky "dovolene" hracky. tie deti zaujima najviac to co nemozu

silwietta
28. máj 2009

no tak som spar od dokiho, takze teraz budem musiet najprv na kozne a z kozneho na chirurgiu, ale aj tak sa musi to znamienko same "zahojit" aby ho oni mohli vysetrit... to mi pripada skoro ako ze najprv zomriet, mrtvemu sa lespie robia vysetrenia...kocurkovo

silwietta
28. máj 2009

a vyberanie pismenok z klavesnice poznam, za pol sekundy stihne vybrat... alt sa mi uz neda prilepit naspat 😝

johnie
28. máj 2009

to je jaka haluz... silwi, to co? nemozu ho vybrat a hotovo, mas pokoj, ziadne stresy... kokos...

ka3n
28. máj 2009

babeny, ahojte..co vy sa tu predstavujete ..aj ja chcem tak ja som Katarina a za slobodna KK a teraz tiez KK 🙂)

Perlab dakujem, ale ja mam tiez v NY vyhliadnute, ale v TT nemali moju velkost mali iba S a nohavicky som chcela M-ky...ale maju tam pekne, tak sme sa rozhodli, ze pojdeme asi radsej do BA do avionu a tam je tiez NY.

No babuci, mne sa paci moj a je lahky, polohovatelny, ma nanoznik, skladatelny..ale je to skor taky kocik iba na teple dni ..na www.babypoint.eu ..MARK 4

winona24
autor
28. máj 2009

silwi mne sa tá tiež páči....stašne...ale majú ju aj black and white

winona24
autor
28. máj 2009

no nikde nikoho...mne malá spí 2 spánok,obed sa jej varí taks osm chcela pokecať 😅

rovni
28. máj 2009

ahojte,
moja taha uz cez dve hodiny
ale ten cirkus predtym 😝