Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
7. jún 2009

tak maly zaspal nakoniec totalne vycerpany na didke, a ja krava som ho nechala tak plakat a nakoniec takto, bude chudacik zmeteny 😔 ..a este ked som ho zdvihla tak si tak strasne grgol , asi mu bolo aj tazko a ked uz bol taky urevany, tak sa nemohol upokojit...aka som to matka 😢

miriam24
7. jún 2009

rony .. mala je rozkosna 🙂

ja som uz maleho okupkala .. dala do postielky .. teraz je rad na mne .. 5 min vydrzi v postielke aj sam 😉

anickaajanko
7. jún 2009

Sarika je cela mamina, modelka riadna, Rony nesmies na to mysliet, my budeme na Vas mysliet,

rony253
7. jún 2009

dakujeme, anicka ani na to nemyslim
ale mne taku dlhu cestu autom nevydrzi, ani z prestavkami, dufam, ze vydrzi aspon na to stretko cestu autom

rony253
7. jún 2009

tak Sara uz spi 3 hodiny, raz zamrncala, dala som jej dudku spät a spinkala dalej. ked sa preberie, kupat ju uz asi nebudem.

vejinka
7. jún 2009

aj moje dieta uz zaspalo

zuzana1710
7. jún 2009

ahojte...mne mala este nespi a ani tak lahko asi nebude...vcera trhla rekord a zaspala o 04.00 a spala len do 09.00,takze len 5hodin..ja som unavena jak hovado...a kocik ktory som vcera priniesla z predajne,tak zajtra ho nesiem na reklamaciu..ebne ma..vyzera to tak,ze budeme bez kocika mozno aj mesiac... ☹ ☹ ☹ ☹ neviem si to predstavit a este k tomu teraz na leto...kua..malej ide naraz 5zubov,tak mame to vesele...do mna ked niekto stuchne,tak sa zvalim na zem jak hnila hruska od vycerpanosti...pomoooc ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄

vejinka
7. jún 2009

joooooj zuzi keby som mohla tak ti pomozem...viem ako sa asi citis 😔

ollako
7. jún 2009

zuzi ked reklamujes kocik mali by ti dat nahradny, tak si skus vypytat, aj mne dali, sice taku staru rakovinu 😝 , ale lespie ako nic 😅

vejinka
7. jún 2009

z tych sprav mi je az zle...tolko nestastia 😢 😢 😢 😢 😢 😢

johnie
7. jún 2009

zuzi a co je s kocaresom? a aky mas?
rony mala je uzasna. a vidis uz pomalicky sa stavia..ved ona na to pride, my teraz riesime ako zo stoja zodvihneme hracku zo zeme... 😉

ollako
7. jún 2009

johnie a my mi neriesim nic, my len sedime ako torta 😝

ollako
7. jún 2009

ma tam byt "my neriesime" 😉

zuzana1710
7. jún 2009

veji,dikes.. 😔

olla,no aj ja som na to myslela,ze hadam mi daju nejaky nahradny..ale aspon nieco...nemozem zostat bez kociku. 🙄

jihnie,mam zopa fusion najnovsia kolekcia na ktoru som cakala skoro 3 mesiace a v piatok konecne prisli a hned je na prd..pri koliecku nieco seka..ako keby do seba nieco nezapadalo..neviem to opisat,lebo ani sama netusim co tomu moze byt.. ☹ ☹

eweny
7. jún 2009

dobry vecer damy 🙂

ach je to strasne, ze sa stavaju taketo nestastia ☹ ☹

eweny
7. jún 2009

dnes nam vysiel lavy horny zubok..konecne!..este musim pockat na ten pravy a snad uz bude lepsie..

eweny
7. jún 2009

johnie, Sofinke gratulujeme 🙂

zuzana1710
7. jún 2009

johnie..promin za preklep 😔

eweny
7. jún 2009

rony, mala je nadhernaaaa 🙂

miriam24
7. jún 2009

tak maly mi uz zaspinkal .. pekne sam vo svojej postielke .. a drahy mi pisal ze vyhrali zapas tak sa zdrzi :-/ tak som tu samucicka sama ...

zuzi tiez si myslim ze by ti mali tak nahrady .. veru si to neviem predstavit byt mesiac bez kocika ...

ew .. citala som na FB 😉 .. blahozelam tak hadam mu uz coskoro bude robit spolocnost aj pravy ;)

eweny
7. jún 2009

miriam, dakujem..veru hadam aj druhy lopatak uz vyjde..myslela som si, ze ten bude skor, kedze to tam ma cele podliate krvou..ale nejak som sa zmylila..noooo, drahy je futbalista?

zuzana1710
7. jún 2009

miriam,no uvidim zajtra..idem tam hned rano...je to taky malicky obchodik,tak neviem neviem...

ew,gratulka a aj Kamilke vsetko naj k 28-cke.mna caka 30-ka.boze.ked som bola mala,tak 30-nici boli pre mna uz starci... 😝 😝 😝

eweny
7. jún 2009

zuzi, ale vobec na to nevyzeras 😉

presne tak, ako pubertacky sme sa pohorsovali nad 30-tkami, ze ake stare vykopavky..atd 😀

zuzana1710
7. jún 2009

ewe,ale uz ano.uz vyzeram na to..len to maskujem 😀 😀 😀 😀 😀

rony253
7. jún 2009

Zuzi, ni si z toho nerob ja som uz za tridsiatkou, a tiez maskujemo 106 😀
Sara a pred deviatou zobudila, nakojila som ju prebalila, body som jej nechala dala len pyzamove nohavice a spinka, trosku sa aj prebrala, lahla som k nej dala dudku a hadam uz bude spinkat. vcera som si lahla k nej pred desiatou, ze ju budem o jedenastej kojit, ale sme sa kojili az o pol druhej a potom az o siestej, inak do osmej rana sme 3 krat kakali, aj v noci, ale nie hnacky normal. uz davno som nemala noc,ze by kakala.
Ja som sa uz medzicasom pustila aj do zehlenia, tak idem trosku pokracovat.

luciankasebastianko
7. jún 2009

ahojte rony mala má ale kukadlá 🙂 asi tvoje a neboj lietanie je bezpečnejšie ako cestovanie autom 😉
Ja som dala davnejšie nové foto asi ste ich ešte nevideli kuki kuk

jurocko
7. jún 2009

ahojte
idem vas docitat 😒

rony253
7. jún 2009

luci dakujeme, hej videla som maleho fotecky, aj som pisala, je krasny, tiez ma poriadne kukadielka, ako si pekne hopka vo vani, zlatunky je smejko. Sara je mala beťarka.

rony253
7. jún 2009

este mam na zehlenie zopar muzovych koseli a nohavic a som pre dnesok hotovka, Sarkine veci su uz ozehlene, bola to riadna kopa. 🙂

jurocko
7. jún 2009

moj mi dnes horzne zaspaval,strasne vrieskal ani ked bol malinky tak neplakal a prvykrat zaspalmi na rukach..zeby druhy zubok,alebo brusko..jooj strasne..uz hajka tak som velmi rada
dnes sme mali v hypke MDD tak bol super den
ani cicu nechcel maly take cudne....mam sice menstruaciu ale minule osm mala a nic neprotestoval
kami všetko naj k narodkam