Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
14. jún 2009

Martinkovi k 9 mesiacikom vsetko dobre, aj Branik bol hotovy zo stankov tiez sme boli v sobotu
Veji a z coho chces ty chudnut??
Ideme sa kupkat

miriam24
14. jún 2009

Dakujeme Anicka 😉

no mne uz maly spninka .. dnes sme vela cestovali tak ho to zmohlo 🙂 ani na kasicku si nepockal .. dal si trosku z mliecka a hned zaspal 😅

miriam24
14. jún 2009

no mne je nejak divne .. idem si lahnut .. dufam ze na mna nelezie nejaka choroba 😒

luciankasebastianko
14. jún 2009

ahojte malý dnes zalomil bez protestov 🙂 🙂 hurááááááááá idem sa venovať mužičkovi 😀 Dobrúúúúúúúúúúú

terezicka
15. jún 2009

Krásne slnečné ránko prajeme a idem sa hneď pochváliť, že v sobotu som úspešne spravila štátnice a už je zo mňa Bc. 😵 Som rada že to mám konečne z krku, uvidíme čo bude ďalej...
Lucka stále zle spáva v noci, aj večer vystrája a vyplačkúva, minulú noc som s ňou bola hodinu a pol hore, a to som ju musela furt držať na rukách a tak ju uspávať. Zaspala skoro hneď, pre istotu som ju ešte trochu podržala, pohojdala a keď som ju položila do postieľky tak do 5 minút bola hore...A potom ráno aj tak vstane tak ako dnes o 5:15, ale našťastie teraz zaspala, ale je rozvalená cez celú moju posteľ takže radosť....
A ideme s ňou dnes k doktorke, lebo na líčku sa jej spravil exém alebo lišaj a trošku aj na brade to má, ale tam slabučko, ale na tom líčku je to dosť a keď je vonku teplo tak sa jej to veľmi sčervenie a má to dosť rozpálené, tak uvidíme čo na to povie doktorka...
A potom chceme ísť pozrieť do Maďarska, či sa ešte niečo oplatí ísť kúpiť aj tam...

rony253
15. jún 2009

dobre ranko, vobec nemozem s vami komunikovat, lebo to tu huci, ked Sara spi a tak by som si rada s vami pokecala. Docitat vas nehorzi, to bz som tu sedela pol dna. Nova sprava: mame opuchnute dasienka dole, asi nam vyjdu oba zubky naraz. takze cakame, trosku je sice nervoznejsia, ale da sa to zvladnut.
ideme ranajkovat, tak sa ozvem neskor. papa
inac Sarka papa klop klop pekne, tak som rada.
Preberali ste tu nieco vazne? 🙂 joooooooooooooj tak bz som vas pocitala, ale neda sa 😢

terezicka
15. jún 2009

Jej Rony aj ty si taký ranostaj?
Idem pridať nejaké Luckine fotky, môžte potom kuk

rony253
15. jún 2009

ahoj terezicka, ja neviem preco, ale Sara tu na slov vstava o piatej, aj ked stale ide inak vecer spat, vcera nahodou potiahla do pol siedmej, ale o piatej sme kojili tak ci tak.

rony253
15. jún 2009

terka a gratulujem k Bc. 🙂

terezicka
15. jún 2009

Rony aj naša Lucka vstáva v poslednej dobe veľmi skoro, je to dsoť na nervy hlavne ráno ale aj keď už nezaspím ďalej, nejako to ešte v pohode zvládam a ani sa necítim veľmi unavená.
A ďakujem 🙂

Fotky som už pridala, môžte kuk ak chcete

jurocko
15. jún 2009

breeeeeeee ranko

jurocko
15. jún 2009

tak mi sme v sobotu grilovali....Oslavy Tobiaskove boli super,ojedli sme sa a neskoro sme prisli donou...deti nemohli zaspat..tobioasko bol nervozny ale nakoniec nijako zaspal..

včera sme boli na Domasi,cely den pri vode..riadne ma spieklo..opalovala som sa Tobiasko sa vyblaznil po štyroch volzili sme sa na lodke..boli sme pri svokrovi on ma tam aviu je vasnivy rybar...fakt bola krasna nedela a oddychla som si super....

jurocko
15. jún 2009

rony a ti s kym ides na stretko..sami dve?myslim s malou? 😉

jurocko
15. jún 2009

terezicka mala je rozkosna velmi zlata

rony253
15. jún 2009

terka, mala je velmi milucka a pekna blondina. 😉
Jurocko, vezie ma otec a mozno ostane uvidime, lebo vymyslali s mamou, ze bz pokracovali do Puchova, tak este neviem. preco?

jurocko
15. jún 2009

len tak sa pytam lebo si nespominala ze s tebou prisiel drahy.... 😉

jurocko
15. jún 2009

no kde ste baby?ja ze si dam z vami ranajky a vas nikde

jurocko
15. jún 2009

halo?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,spite?????????????????,,,,,,,,

kamilka12
15. jún 2009

Ahojte,

tak dnešnú noc sme celú neprespali, zobudil sa 2x ale to sa dá...

Teraz už zaspal na prvý spánok...tu je nejako zatiahnuto..vyzerá to na dážď 🙄

kamilka12
15. jún 2009

takže nezaspal....plače 😕

jana.hcsba
15. jún 2009

dobre ranko ! 😎
tak tu je dnes normalne zatiahnute a v noci aj prsalo 😠 ! a kde je tych 28 stupnov?

johnie
15. jún 2009

ahojte,
tak sme vyspinkane do oranzova... skoda ze prsiiii 😝

johnie
15. jún 2009

😉 terez gratulujem k bc...

jana.hcsba
15. jún 2009

no co mi blbne ten MK 😖 clovek sa sem ledva dostane a nakoniec to tu nefungiruje 😀 😝

lucindela
15. jún 2009

blbne to tu...ale konecne to uz ide... 🙂 len do kedy... ☹

luciankasebastianko
15. jún 2009

ahojte baby mňa asi roztrhne od jedu ta krava na pošte nechce dať mužovi náš preplatok 😠 ,lebo súpisné číslo ešte nemáme a odberné miesto je 69 VE- vedla a muž má v občianskom 53 ale platiť fakturku to ano, volala som na elektrárne ta pani povedala, že nechápe prečo nám to nechce vyplatiť keď mám v rukách šek na meno a adresu ktorá (okrem čísla) sedí To je ten super prístup k zákazníkom! 🙄

kamilka12
15. jún 2009

NO konečne to ide!

vejinka
15. jún 2009

konecne ide ten kon!!

stretkoooooooooooooooooo konecne odpisala..

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

anickaajanko
15. jún 2009

Boze videli ste tie dvojicky co vypadli z 5 poschodia, len som nepocula vek, boze ale obidve, chlapcek je mrtvy a dievcatko v kritickom stave, otec bol vedla v izbe, ach boze
Terez ja som promovala vlani statnice a vsetko, je to riadna zaberacka ale teraz ta ulava, GRATULUJEME

anickaajanko
15. jún 2009

http://nitra.sme.sk/c/4890384/dvojrocne-dvojcat...
boze 2rocne, vytlacili tu sietku a vypadli s nou, normalne mraz po chrbte