Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
21. sep 2009

Eufra a Rony som čítala že ste sa tu bavili o Tunisku, my sme boli s Marekom pred 2 rokmi v Mahdii ale nikdy viac ( píšem náš názor )...Boli sme ale v inom hotely ako Eufra, ten náš sa volal Topkapi Beach a veru najlepšie na tej dovolenke bol asi hotel - jedlo dosť o ničom, pláž tiež nebola veľmi vkusná a keď sme sa išli prejsť tak sa nám to okolie vôbec nepozdávalo. Ale v inej časti ti mohlo byť asi aj fajn, ale tento hotel nedoporučujem...Ale aj tak najviac nás prekvapila a zaujala premávka v celom Tunisku - žiadne dopravné redpisy, proste asi tak kto prvý príde ten prvý ide. Sme sa pobavili keď sme videli v kruhovom objazde v pohode odstavené auto a autobus z ktorým sme boli my na výlete, tak na ceste odletelo spätné zrkadlo a šofér začala úplne v pohode cúvať akoby bol sám na tej ceste...No dakedy som mala normálne ale starchy aby sme v pohode vystúpili z busu...
A ešte sa mi páčil náš celodenný výlet, boli sme v hl. meste Tunise a v Kartágu, to bolo fakt super...

claudinka
21. sep 2009

babulky, co hovorite na babylove plienky z DMka? pouzivali ste ich niektora?

natasa8
21. sep 2009

ahojte 🙂
Rony - Mucosolvan sa dava na "mokry kasel" , teda na konci nadchy, kedy sa uz vykasliavaju hlieny. Ak ma mala len suchy kasel - teda nic nevykasliava, tak ju zbytocne drazdi. Skus jej dat Stoptusin pre deti- to mi minule kazala davat lekarka.

Claudinka - ja som si az teraz spomenula ze si davnejsie pisala nieco o fotkach, ale uz si to moc nepamatam 😅 - napis este raz ake fotky to mame poslat a ja urcite poslem 😉

Claudinka - ja pouzivam plienky Babylove, aj moja segra. Som spokojna. 😉 Skus kupit nejake mensie balenie a vyskusat ci vam budu vyvhovovat.

claudinka
21. sep 2009

natas kludne mi napis, ktore si mam vybrat bud tu z albumu alebo z FB alebo mi ich posli na claudinka@gmail.com, najlepsie tri - narodenie, polrok a rok alebo kludne podla vlastneho vyberu 🙂
kupila som teraz take nejake mega balenie, 84 ks za 400 Sk a zatial su fajn.. 🙂 mojmu je asi jedno, co ma, ake plienky, tak mozem striedat

rony253
21. sep 2009

Natas diky, len ja stoptussin nemam, ale ja som pocula ze Sara mala take zahlienene priedusky, preto som jej dala mucosolvan, nech to vykasle. ale mam tu este jedny kvapky proti kaslu nejaky parakodin, to mozem dat len 5 kvapiek na noc, ale radsej sa poradim zajtra s lekarom ak bude nutne, ale si zlata... 🙂

rony253
21. sep 2009

inak sesterka je uz v nemocnici a pride nam na svet novy clen rodiny, teraz som s nou volala, ze sa Lekar priklana viac k sekcii, lebo vraj ju maly tlaci na rez z prveho cisaraku, ktory bol pred 8 rokmi a chce sa vyhnut nejakym komplikaciam. No doteraz hovoril, ze bude rodit normalne, maly je pekne dolu hlavickou uz ma aj kontrakcie len sa neotvara, a nechce sa vytrapit celu noc tak mi to povedala, tak asi urobia rychly proces a pojde von cisarakom.

perlab
21. sep 2009

ahojte babulky,
tak som sa sem konečne dostala v normálnom čase 😀
my už soplíky nemáme, našťastie ... no a nám pomáha iba odsávať, odsávať a ešte raz odsávať .. popri tom nasivin trikrát denne ... veď sople trvajú týždeň, alebo sedem dní 😀, treba to iba vydržať, nič sa nedá robiť.

Romi tiež pri odsávaní robí strašný cirkus, ale viem, že jej tým neubližujem, práve naopak, tak čo už, treba to iba vydržať .... to môj muž sa nemôže na to pozerať, ja však musím, prisadnem ju a ideme ... radšej to urobím sama, lebo on keď pomáha, tak ma iba znervózňuje 😀

inak je nám fajn, Romanka nás celý deň zabáva, hotová herečka, ako asi mnohé detičky .... keď si zmyslí, že niečo chce, tak to musí mať, inak je cirkus 😀
behá stále s mojim prstom v ruke, nevie sa ho vzdať, všade vylezie a zo všadial zlezie, je moc opatrná a rozumná, nemusím dávať pozor, že spadne 🙂

natas, Romi papá iba pri bebe tv, alebo za pohybu, tiež je pre ňu vysedávanie v stoličke zbytočná strata času, ale napapá sa pekne .... bývajú aj horšie dni, ale je jej dosť, takže sa nestresujem

veji, škodaaaaaaaaaa, to by bolo super 😉, ja sa tiež ďalšiemu tehu nebránim, nechávame to na náhodu, druhé bábo chceme a už by bol aj čas ... hoci, keď čítam ankine riadky, tak mi nie je všetko jedno 😵

claudi, ja som verná pamperskám, takže neporadím 😉
a na Tunis mám podobný názor ako terezka, hotelový komplex - luxus a okolie 😒, tiež sa nám /pred pár rokmi / moc nepáčilo ☹

perlab
21. sep 2009

rony, na kašel nám zabral Fenorin PP
potom je tiež dobrý Stodal, alebo Hedelix

martinna78
21. sep 2009

ahojte
gratulujeme oslavencom, ak sa dobre pamatam tak pred nami sa narodil Petko (ollako) a Ondrejko (cemi) 😉
Maximko sa uz len 2x vyspinka a bude mat 1 rôčik 😵 a v sobotu mame party na Sofinkine narodky 🙂

dnes sme mali poradňu, Maximkove ročne miery su 11 050 g a 78,5 cm, ze je vacsi ako byvaju priemerne rocne deti 🙂
dostali sme aj poslednu davku prevenaru, zatial bol bez teplotky,tak dufam,ze ani nebude. Inac tiez bol troska soplavy, ked bola aj Sofi chora, vlastne vsetci sme boli na zaciatku skolskeho roku chori, prajem vsetkym marodom skore zotavenie a hlavne tie sopliky nech rychlo zmiznu

perlab
21. sep 2009

ahoj Mati,
v sobotu sme ťa spomínali ... Jankin Hugino mal na svadbe podobný oblek a klobúk ako Maximko na krstiny .... no a bol rovnako rozkošnýýýý /Janka z MMB, fotky do izbičky a pod/

rony253
21. sep 2009

Ahoj perlab, ze si sa tu ukazala, sice ja som sa tu tiez predtym dlho neukazala. do riti tak kaslem ze ma az napina, a to pijem cajik. Inak Perlab v nasom tohto rocnom Egypte bolo super, sice sme sa nachodili kvoli tomu ze ten cely ko mplex bol obrovsky ale bolo faj. mam fotos na fb tak kukuk .

martinna78
21. sep 2009

jééééj ste ma spominali, akurat som dnes pisala Janke,lebo mi robila pohladnice narodeninove pre deti aj tortove obrazky a este som ju poprosila,ci by mi nevedela spravit tricko pre Maximka na narodky,tak mi spravi,tak sa velmi tesim, je taka mila a ochotna 😉
no Huginko musel byt uzasny 😵

martinna78
21. sep 2009

rony akurat som pozerala fotecky z Egypta, no paradna dovolenka, Sarka je tam podarena v piesku a vodicke 😉

perlab
21. sep 2009

Rony, tak kebyže to na FB neflákaš, tak by si vedela, že som ti fotosky už komentovala 😀 , sú super
naši /moji rodičia/ chodia do egypta každé leto už zopár rokov a vždy sú spokojní, bud rok ideme s nimi aj my, tento rok sa mi to nezdalo pre romi vhodné, radšej som zvolila európu 😉

rony253
21. sep 2009

mati veru bola paradna, Sara bola uplne hotova z tolkeho piesku a vody 🙂 normalne mi to teraz uz chyba.
Inak skladam pradlo na zajtrajsie zehlenie uz tu mam kopu jak Mont Everest 😀

perlab
21. sep 2009

Mati, bol rozkošný ako aj všetky ostatné deti, keď budú fotos, tak hodím na fb

perlab
21. sep 2009

inak sme sa rehotali na tom, že všetci ďakujú janke a podstatu práce robí jej manžel .... tak som ti to teraz bonzla, no neprezraď ma 😀 😀 😀 😀 😀

perlab
21. sep 2009

rony, my sme boli na dovče ešte začiatkom leta a hovorili sme si, že v sept ešte niekam vyrazíme, no a asi z toho už nič nebude 😅

perlab
21. sep 2009

tak ja už idem babulky, nejak sa tu míňame, pá a dobrú noc

perlab
21. sep 2009

už sa vám tie rôčiky blíííííííííííííííííííííííííííííííížia 😉 😉 😉

rony253
21. sep 2009

tak ja uz mam poskladane, este vyvesim pradlo z pracky a v susicke sa mi susia osucky, normalne to tu bezi vsetko na plny plyn 😀
no veru perlab, zajtra ideme objednat tortu a vo stvrtok sa oslavuje, len my s tatikom. a cez vikend pride asi manzelova rodina, moja rodina je bohuzial na slov. ☹ tak budem oslavovat cez skype.

rony253
21. sep 2009

lucim sa idem hajusat papa

martinna78
21. sep 2009

som sa pozabudla na FB, pisem s kamoskou tehulkou 😉
Perla neboj nebonznem, ved som sa cudovala,ze ako to vsetko stiha pri malom 😉
ja som zehlila vcera 2 hodiny 😝 😝 😝 a tiez visi na snure uz dalsia kopa 😀
dobru nocku 😉 veru blizi sa nam to,papa

johnie
21. sep 2009

ahojte.. tak u nas to prepuklo a mame soploty, ani nejdem este spat.. uvidim co bude ci budeme odsavat aj noci ☹

martinna78
21. sep 2009

johnie, nech to rychlo prejde...drzime palceky....ach sople, nemuseli by vobec existovat, tak ako vsetky choroby 😠
mne maly 2 tyzdne soplil, nebolo to take akutne, ale taky bol zlaty on tak drzal ked som mu odsavala,ja mam tu odsavacku living lab,papa

winona24
autor
22. sep 2009

claudi ja babylove plienky používam a som s nimi spokojná....sú naozaj dobré....pochopiteľne to nie sú Pampersky,ale sú naozaj dobré...asi najlepšie z tých neznačkových......

apropo dobré ránko 😉

mishusha
22. sep 2009

babenky, strasitansky dlho som nebola... ale nestiham citat... mala dava zabrat... 🙄

ale potrebujem radu. vcera sme boli na ockovani a na jednej nozke sa jej urobila reakcia.... vyzera to ako ustipnute nejakym hmyzom okolo toho vpichu... uz som volala dokine, len mi to nezdviha, neviem ci ma dovolenku ci co... a netusim co s tym... ma zvysenu teplotu, horucku vsak nema...
nemali ste s tym niektora skusenost??? 😒

winona24
autor
22. sep 2009

mishu skús dať na to octanovú masť.....

kajkas
22. sep 2009

Ahojte, ako sa vodi? 🙂

vejinka
22. sep 2009

ahojte baby tak ja som dnes dostala kramy...je mi na nic a maly az teraz zaspal nechapem ho poobede uz nebdue spat a vecer pred kupanim uz sa nebude s nim dat vydrzat...a toto iste bolo vcera..ach jaj zasa len jeden spanok za den 😖