Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
24. sep 2009

dobry večer vam
ja som ulozila deti spinkat,sme sami lebo tatinko je v sluzbe a zajtra rano pride...my sme mali tiez super den lebo Kajka zvladla u gynekologa velmi pekne vobec neplakala 😉 to moje dieta ma strasne prekvapilo ze nevystrajala ako ona vie..ale snazila som sa jej vysvetlit ze to bude rychle vysetrenie a vidim ze ona to pochopila velmi som ju pochvalila a slubila som jej ze jej nieco kupim z dracika tak sme sa vybrali ale kedze v meste uz zrusili tak sme isli do centra ale od nas je to daleko ale bola dlha prechadzka a teraz deti spinkaju aj ked tobiasko dnes nijako nemohal zaspat bol taky roztopasny..zaspal az druhykrat na ciciku.. ☹ 😉 ale uz sladucko spinka.

aj sme boli z kamoskou čo prisla k svokrovcom,pochodili sme po meste,fajne bolo.....myslela som ze si nieco este porobim ale nechce sa mi 😠

luciankasebastianko
24. sep 2009

ahojte už ani sušiť nemám kde zajtra pokračujem v praní 😒 maly ešte nespí ma režim má dovolenkoví 😕 do 23:00 na disco a potom sme spali aj do 9:-10:00 no mám to ja ditko teraz sa hrááááááá 😝

janac1974
24. sep 2009

ahojteee baby....som tu dlhooo nebola...stahovanie...
byva sa vyborne..je to ine ako v panelaku..maly uz ma aj kamosa Danielka ,
chodia ku nam a hravaju sa na travicke...je to uplne ine ako v byte v panelaku...
1.narodeninova oslava dopadla vyborne,torta sa zjedla cela aj gulas..prislo viac hosti,ako som predpokladala..
claudi..ja si myslim ze ten bytik je uplne super aj ta cena..ja by nevahala..
luci.. nadherne fotky a kde ste to vlastne boli..nejake mi je to povedome..
my sa chystame na silvestra na strbske pleso..hotel Fis..konecne nejaka dovolenka..
a gratulujeme s Filipkom vsetkym oslavencom..vsetkym,ktori oslavuju ale aj tym,ktori oslavovali...

rony253
24. sep 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeee, tak u nas je dooslavovane, v sobotu sa pokracuje s rodinou, dnes sme boli len my trojka a az k veceru prisiel muzov brat. Sara nespala prosim pekne do 21.00, ani nepamätam ci vobec niekedy tak neskoro spat isla. Uplne bola ziva a to spala len dve pol hodiny za cely den, len balony nahanala a to jej nove choditko tlacila. Inak je to soper´, rozprava jej to tam v nemcine pismeka a cisla a hra to vselijake skladby je to super.
Zmensim foto a dam do albumu. taka bola dnes stastna, moja princezna. 🙂
a dakujeme vsetkym gratulantom
Luciiiiiiiiiiiiii aho kde ste nakoniec boli? my sme vam usli necakane do Egypta 😎

luciankasebastianko
24. sep 2009

ahoj janac boli sme na mallorke 😉 super ,že sa páči na domčeku 🙂

luciankasebastianko
24. sep 2009

rony no to ste nám pekne ušli 😀 idem uspať čerta 😵

janac1974
24. sep 2009

luci na malorke som nebola len sme leteli nad nou...chodili sme kazdy rok niekam k moru
ale posledne dva roky sme len doma...postavili sme dom ale nestazujem sa az na tento posledny rok,
ked som bola na vsetko sama..muz stale na dome robi..s malym bol za
cely jeho zivot dva krat na prechadzke..nikdy ho nekupal,nekrmil..
ale teraz je to super...
maly je zlaty rano sa zobudi a uz krici voda voda to znamena,ze musim vstat obliect sa
a ist k bazenu pred domom..a on je najstastnejsi na svete 🙂

luciankasebastianko
24. sep 2009

tak to poznám janac dostavali sme pred rokom teda vlastne ešte stale dorábame a maly s tatom tiež vela nebol ,ale teraz na dovolenke si to vynahradili aspon trošku 😅 muž zistil že má syna až na dovolenke 😎

janac1974
24. sep 2009

no ale zarazajuce je na tom to,ze muz,ked dojde domov,tak synator kriciiiii
mamaaaa,mamaaa /akoze on je mama/a mna uz nepozna...to preto,ze ja ho nutim jest
prebalovat sa,vsetko zle,co on nema rad a pride tatino domov a s nim je kopeeec srandy...
uvidime,ked budu spolu dlhsi cas,ako bude plakat za mnou

luciankasebastianko
24. sep 2009

mama je mama aj ked mám pocit ,že fakt im to pomohlo k zblíženiu 😉

rony253
24. sep 2009

no dievcence tak som urobila Fotoalbumik z dnesnych narodenin, kukuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

janac1974
24. sep 2009

luci je to uplna pravda mama je len mama...to sa ja len na tom smejem,lebo akonahle chce maly
spinkat uz zase krici na mna mama..cize on nepozna tato,vsetci su mama 🙂 ale nevadi ved on
sa to casom nauci,ze tato sa vola inak ako ja 🙂

rony253
24. sep 2009

jani, aj nasa Sara voalala tata mama, ale uz mu poviem tata alebo papa kedze vyrasta dvojjazycne, idem hajat, dorobila som fotky a som unavena ako kon. papa dobru noc

buksy
24. sep 2009

rony supeeeer aj tortica aj choditko... to bude zasa na par dni nova zabavka...🙂

janac1974
24. sep 2009

rony kraaaasne fotecky...aj ja musim pridat do albumu,ked bude na to cas...
malemu som dala upiect tortu kamion...jednemu chlapovi...ale bola fakt krasna...mala 5kg
vsetkym chutila...cela cokoladova-cesto aj plnka a predtym jedli gulas...
robila som detsky so zeleninou a dospely s feferonkou...okrem toho mali sunkove rolky so
zemiakovym salatom,kuracie stehna a esta som upiekla take rolky z bravcovej panenky a urobila
syrove a sunkove misy...

rony253
24. sep 2009

janac tak to si mala pekne co robit s varenim, ale mna toto ocakava na sobotu, uz sa vsetci nahlasili, ze v sobotu pridu aj z Viedne aj z Grazu, ideme volaco aj z listkoveho cesta urobit a budeme varit nejaku fajnotku, uvidime co, keby bolo pekne mozno daco pogrilujeme.
buksy dakujem, to choditko je vazne perfisne, roprava spieva, vyvetluje ked stlaci pismenko alebo cislo, povie modry stvorcek a zeleny trojuholnik, len v nemcine 😉

rony253
24. sep 2009

Inak kesd Sara videla tu mysk na torte, dobre sa nezblaznila, tak tlieskala az sa triasla, moje zlato, ale v sobotu ju natocime ako ocuclava tu mysku z torty, som zvedava 😀

vejinka
25. sep 2009

dobre ranko prva?? no aj to sa stava...maly este nespi len vymysla v postielke...a mna od rana boli hlava...ide mi ju roztrhnut 😠

rony253
25. sep 2009

ahojte, prajem pekne dobre ranko, kde ste? Ja dufam, ze Sarka pojde pomalicky spat. 😀

janac1974
25. sep 2009

ahojte..aku ste mali noc?my otrasnu..ditko mrncalo kazdu chvilu,neviem,co mu stale je 😠
teraz zaspinkal..tipujem pol hodku...ale stihla som zmyt podlahu a idem piect kuracie stehna na
kyslej kapuste...

momoyka
25. sep 2009

ahojte, my sme mali tiez otrasnu noc, kazdu chvilu bola na ciciku, uz som mala rano dost..

ka3n
25. sep 2009

AHOJTE..aj my sme mali dnes tu "horsiu" noc, boli sme 2x hore, inokedy iba raz...takze som rada, ze aj tak mi krasne Matusko spinkava...
Dnes sa nam vrati tatinko, tak sa vytesujeme...ja som uz poprala, navarila, dieta spi, poumyvala podlahy, aj povysavala, poutierala prach a este sa pojdem dat trosku dokopy ja a mozeme sa tesit na tata..
Mala by som sa aj balit do Terchovej, lebo we mam plny a neviem kedy to stihnem vsetko.

Jurocko, zajtra si idem k Silwiette pre tu hracku a dam jej aj penazky.

rony253
25. sep 2009

Mne Sarka spinka uz si pol hodinku, dala som jej varit obedik, kuracie mäsko so zeleninkou na smotane.

johnie
25. sep 2009

rony super video, uz som myslela ze si mala popali prstek...
a ta torta z cukraaarne, tak ta nama 1 chybicku

mishusha
25. sep 2009

ranko, alebo uz sko obed 😀
my sme tiez mali zlu noc.... kazdu pol hodku revala... o piatej uz chcela papat... 😒 a mne ide teraz hlava prasknut, co som nespala v noci... a to mi dnes dojde navsteva, zajtra je oslava, este peciem tortu dnes a na nakup velky treba ist a poriadit.... 😖 a to nikto doma nie je, co by mi pomohol... mozem si to asi rovno hodit 😀
takze dneska obed len od hamika 🙂 nestiham, este musim madarsky gulas navarit, aby nas navsteva nezozrala 😎
tak ja utekam a drzte mi palce... nech to zvladnem v plnom dusevnom zdravi
paa

terezicka
25. sep 2009

Krásny dník prajeme tak my sme už prišli domov, pripravujeme sa na zajtarjšiu veľkú oslavu. Prišli mi pomôcť aj sestry keďže spraviť šalát a ostatné jedlo pre cca 20 ľudí nie je maličkosť 😅
Lucka mi je dsoť nervózna v poslednej dobe, pred týždňom jej vyšiel piaty zúbok a videla som že sa jej hore tlačí ďalší. Tento týždeň čo sme boli u našich, tak v stredu som jej objavila že aj zúbky dolu dvojky sú už skoro vytlačené. A včera večer bola poobede dosť veľmi uplakaná, nič ju nezaujímala, iba na mne nalepená. Som ju potom nechala s maminou, ale ona stále len plakala, aj môj brat si ju zobral na ruky ale nezabralo. Keď som prišla ja tak sa ukľudnila...No a večer po srpchovaní keď som ju utierala, tak som jej v puse zbadala že má prerezanú už hornú stoličku na pravej strane a na ľavej strane bude čoskoro 😅 Takže chúďatko moje asi aj kvôli tomu je taká, veď sa jej toľko zúbkov naraz tlačí že až 😕
A dnes nám príde domov ocinko, síce iba na víkend a potom zas ide na týždeň ešte preč 😔

terezicka
25. sep 2009

Kočky ja viem že sa tu to už viackrát písalo, ale čo používate proti škvrnám a naozaj to zaberá? Mne to mydlo z DM-ky na silnejšie škvrny nezaberie, ani vanish tak mi poradilo Ariel - som si kúpila menšie balenie ale nejako nezabral ani ten. Vejinka ty si písala nejaký prach dobrý sa mi zdá...

zuzana1710
25. sep 2009

teri,ja pouzivam tuto znacku na skvrny..sice to smrdi a dusi to,ked to sprejujes na oblecenie,ale zabera..aspon u nas.http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=19702

lucindela
25. sep 2009

ahojte baby...
čo je tu nové? my sa máme celkom fajn...síce ja už nie....ale nejako to hádam zvládneme... 😉

luciankasebastianko
25. sep 2009

ahojte maly je taký mrzuty že strach 😠
lucidela čo už bábo vymyšla? 😅