Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
12. okt 2009

asi aj ja idem nieco pohladat....

estella
12. okt 2009

ahojte....nam tu hnusne prsiiii...taketo pocasie ma ubija...ale co uz narobim....aj Maxim je nervozny lebo by chcel ist von....bol nauceny ze kazdy den doobeda sme isila na nase ihrisko ktore mam rovno pri baraku....a dokonca sa sam uz smykal na smykalke...vysiel sam po schodikoch a potom sa pustil dole hlavou a ked som mu chcela pomoct tak sa zacal zlostit...uz chce robit vsetko sam... 😖

johnie
12. okt 2009

bola som si ju uspat... tak mam doobeda frei

my mame aj fusak do sportaku aj oteplovacky aj zimnu bundu... aj ked jej je dobra este ta z 6-9mes.. taky krpcek je sofa, a teple gatuse na traky 74ky... mame vystarano... ja teraz zhanam gumaky alebo snehule lebo ona vyhladava mlaky 😀

vejinka
12. okt 2009

tak zato my rastieme ako z vody...takmer nic nam nieje dobre co nema velkost nad 80 😅

estella
12. okt 2009

mne Maxim spi uz len raz za den....a to chodi okol jednej pol jednje podla toho kedy rano vstane..dnes vstal o deviatej takze pojde spat asi neskor....ale spi mi dve a aj tri hodiny niekedy..sa tesim zu uz spi doma a nemusim stale kocikovat....

vejinka
12. okt 2009

a vcera som mu skusala mikiny...a velkost 92 mala malu dieru na hlavu a poriadne sme sa vytrapili kmy som mu ju dala dole..a smaril ju na zem a uz si ju nikdy nexce obliect a tak putovala medzi veci ktore su nam male..zbiera sa mi tooo len kazdy den vyradujem..od puncosiek cez body a svetre no sak rast musi a ma po kom.. 😉

vejinka
12. okt 2009

najnovsie robi cikrus ked mu natahujem puncochace a je tam nejaka nitka vnutri a zavadim mu o to prsteky na nohach..zacne sa cely triast a uz aj vyzlieka a jeduje sa a krici ze to nexce...no zacina mat naniere ako jeho mama ked jej navliekala mama silonky...brrr uz len ked si spomeniem tak mam zimomriavky 🙄

estella
12. okt 2009

Maxim ma velkost 80...tak Erik je teda riadny chlap ked uz 92nosi...... 😉

johnie
12. okt 2009

veji my sme sme s muzom taki susni tiez... a sofi bude to najmensie dite v skolke tomu verim..
estell aj my sme mali minuly tyzden taky rezim ze o pol 9 vstavala tak som ju dala spinkat len raz a to poobede az okolo 12tej ale potom zazracne v sobotu uz o siedmej hore, tak sme znova pri 2spankoch a vyhovuje nam to viac... lepsie spinka potom aj v noci 😉

evitkamalicka
12. okt 2009
vejinka
12. okt 2009

aj my uz spime asi dva tyzdne len raz denne..a poobede pride kamoska co ma dcerku taku staru ako Erik len tusim o dva tyzdne starsia..tak dufam ze sa vyhraju a my si spravime horuci cajik a poklabosime..juj ako sa tesim po sto rokoch budem mat navstevu ktora sa bude venovat aj malemu aj mne 😵 inak minule ked som bola u nej tak sa ti dvaja nejako nemai k reci..ale to maly vedel len sediet a ta mala uz pomaly chodila sama...a teraz je to troska ine..uz par rkokov prejde aj maly..tak sa budu drzat za ruky a chodit 😀 alebo sa budu mlatit..kedze neviem ako maly zareaguje na rovesnika a ked sa este mala slecna bdue hrat s jeho hrackami..mno potom poreferujem ci aj krv tiekla 😅

estella
12. okt 2009

johni no to verim ze ked vstane o siedmej tak potrebuje dva spanky..a kazde dieta je ine...Maxim keby spal dva spanky tak vecer by nechcel ist spat... 😒

johnie
12. okt 2009

evit my mame tento... a je super, ta cast pri nohach sa da odopnut lebo teraz v zime uz bude nosit topanocky a verim tomu ze ciste nebudu tak aspon nezaspini ten fusak 😉

evitkamalicka
12. okt 2009

johnie takze odporucas?

rony253
12. okt 2009

no tak sara spala 45 min, aspon daco, inak doobedu vobec nespi, aspon som postavila polievku varit a uz tu lieta a krici mamamamamama

vejinka
12. okt 2009

je krasny...evit.. 😉

vejinka
12. okt 2009

lenze farebne by sa mi nehodil...kedze mam modry kocik

evitkamalicka
12. okt 2009

veji my mame taky sedo-zeleny kocik, ale chcem ho predat a pri druhom kupit novy

vejinka
12. okt 2009

ja sa nechystam predavat tento co mame..je uplne super aj pri druhom xcem len tento ziadny iny 😉

evitkamalicka
12. okt 2009

aj nas je dobry, ale ja som maniak na kociky a chcela by som aby kazde babo malo novy

vejinka
12. okt 2009

a uz je hroe spal rpesne hodinu.. 😖

evitkamalicka
12. okt 2009

my ideme akurat obedovat a potom spat

rony253
12. okt 2009

no teraz by ste sa nasmiali, ucila som Saru ako robi opica, a ta koza to opakuje, uz jej to aj pekne ide 😀

johnie
12. okt 2009

rony natoc a daj na fb...
som zvedava ako robi opica 😀 😀

rony253
12. okt 2009

johnie, raz sa pokusim, a nevies ako robi zajacik 😀 😀 😀
prave Sara zmastila za plnuuuuuuuuuuu misku fajnej hustej polievky,idem ju prebalit 🙂

ka3n
12. okt 2009

ahojte..takze co to popisem aj ja..
Vcera sme mali asi den blbec, maly spal iba jeden obedny spanok asi hodku, vecer krasne zaspal o 19.15 tak som sa vytesovala, ale zobudil sa nieco po polnoci a bol tri hodky hore, skoro ma porazilo, lezal, sem tam zareval a len tak pozeral do steny..potom okolo 3.30 zaspal a rano vstaval o 8-smej...doobeda nespal a tereaz som ho dala o 12.30 na jeden spanok, tak som zvedava aka bude noc..toto sa nam este nestalo...

Vecer ideme k mame na tyzden, lebo M. ide zase do Ziliny zajtra rano, a mama je doma, tak nam to rychlejsie prejde a aj v takom smutnom pocasi nam aspon smutno nebude.

a zima? kocik som zacala pouzivat uz ten sportovy x-lander a mam kupeny fusak kaiser igluu, takze som uplne spokojna...ale fusak tak skoro este nedam, este nie...a ten zeleny golfac pouzivame uz iba do obchodu, aj ked am uz tiez sedi v kosiku alebo v tych autickach...takze ten sme uz taktrosku odlozili.

No a zimnych veci nemam vela, tak preto sa chystame v sobotu do avionu, pozret bundicku, oteplovacky a tak..hadam nieco najdem v H&M alebo tak...

johnie
12. okt 2009

rony... mnoo zajo je veeeelmi narocny 😀 u nas robi muj-muj 😀 😀 😀

timotej
12. okt 2009

Ahojte mne malý spí raz za den o 12 a vydrží 2 až 3 hod. Timko už nosí velkosť 92-98. Doktor mi povedal že bude o niečo väčší chlap ako ostatní. Má vysokého otca.

ka3n
12. okt 2009

ahojcek..aj my nosime velkost 92-98, niektore este oblecie aj 86, ale to su uz take tesnotky...radsej mu davam väčšie...