Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
12. okt 2009

tak mojim hitom je tento fusak..mam ho doma, kupili sme ho v BA cez leto vo vypredaji za 25 Eur.

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

rony253
12. okt 2009

johnieeeeeeeeeee natocila som ako napodobnuje Sara opicu, idem to supnut na fb 😀

johnie
12. okt 2009

jupiiiiiii 😀 uz sa tesim

ka3n
12. okt 2009

babenky, mne sa strasne pacia tieto botky pre Matuska na zimu, len cena je trosku vyssia ako sme chceli..júúj ako prehovorit draheho..

co na ne vravite?

http://www.bata.cz/images/katalog/368896.jpg

johnie
12. okt 2009

kati kolko kostuju???
pekne su velmi

ka3n
12. okt 2009

júúj hodne..ale viac ako za moje 🙂)

40eur.

johnie
12. okt 2009

😨 tak to by som ja mojeho nepresvedcila veru..
ale tebe drzim palec 😉

eweny
12. okt 2009

ahojte dievcata 🙂

nooo, ako tak vidim, musim sa aj poobzerat po nejakom fusaku, kedze ziadny nemame..co ste hodili linky, tak su vsetky pekne 🙂 uz len vybrat..

eweny
12. okt 2009

ka3n, juuuuuuuuuj..tie topanocky su nadherne..aj muzikovi sa pacia, len ta cena 😒 ale take nieco by som si predstavovala na zimu pre drobceka..

eweny
12. okt 2009

vcera sme predsa boli v tej Nitre v tom obchodnom centre Mlyny..ale nejak som nic nekupila..totalne ma sklamalo HM..vobec nic tam nemali a toboz uz nie zimne veci..otras!!!!

janac1974
12. okt 2009

ahojte...ka3n velmi pekne topanocky aj mne sa pacia...
my sme boli tiez na nakupoch zimnych veci v sobotu u nas v ESC ale poviem vam nic tam
nemaju...kupili sme malemu taku zimnu bundu nike aj oteplene topanocky ale na vyber sme
veru nemali...asi budeme nuteni nakupovat v zahranici...
potom sme zasli do dracika a tam sme minuli peniaze 😀
malemu idu zadne stolicky hnackujeme nespime nepapame....nooo stazovala som sa na
predchadzajuce zuby,ale toto je des....kedy to uz skonciiii????

eweny
12. okt 2009

janac, ved to..cim dalej tym sa horsie nakupuje u nas..aspon ja som to tak postrehla..a ked aj nieco najdes, tak je to strasne drahe..aj vcera som nasla jednu prechodnu bundicku, chcela som na teraz a ked som videla cenu 40 eur, tak som si to radsej premyslela..

janac1974
12. okt 2009

no ale my sme mali nachystane peniaze...chceli sme nakupit malemu veci na zimu,ale nemali sme
kde minut...

janac1974
12. okt 2009

no nic baby maly mi tu reveee idem ho okupkat vsak dnes kakal asi desat krat.... ☹

eweny
12. okt 2009

janac, ano to aj my..ale veci neboli, ja som myslela ze ho dobre zaobleciem v HM, ale smola..za tu prechodnu bundu som tolko nechcela dat, kedze coskoro sa budu vytahovat zimne bundy..

luciankasebastianko
12. okt 2009

ahojte zeny tak to počko je sila dnes sme boli v TN kupila som malému topánočky a teplučky overal 😝 spal dnes len 50 min ale zato zaspal o 20:00 😅 a my nosíme len 80 velkosť asi sme drobci a to čo zje aj vyšantí 😀

eweny
12. okt 2009

lucianka,tak si dobre nakupila 🙂

eweny
12. okt 2009

Ozaj a aby som nezabudla sa pochvalit,ze mi drobec prvykrat prespal celu noc 🙂 uvidime,ci to bola nahoda,alebo sa konecne rozhodol nepapat v noci..

eweny
12. okt 2009

My nosime velkost 86 a to Petko je najtazsie septembrove dietatko 🙂

janac1974
12. okt 2009

Eweny tak to ti zavidim lebo ja som sa nevyspala v noci vkuse ani tri hodiny...
ale verim,ze ked budu uz vsetky zuby tak sa aj trosku vyspim...kedy nam uz vyjdu tie
posledne styri stolicky??

janac1974
12. okt 2009

a slintaaaa nechapem takto este neslintal,prezliekam ho kazdu pol hodinu
je mi ho velmi luto...cez den nechce ani sam spinkat...ale prednejsie mi je dieta ako cokolvek
ine,ani neporiadok ma tak nehneva ako pohlad na bolestou utrapene dieta....

janac1974
12. okt 2009

viem ze tu vediem monolog ale ak nahodou niekto pozna v polsku biansko biela alebo chodi do krakowa
na nakupy nech da vediet.chcela by som tam ist,ale je to dost daleko a neviem,ci tu cestu
maly vydrzi...je tam vsetko o polovicu lacnejsie ako u nas a musime sa zaobliect na zimu...
tak radte...
fusak mame emitex a som s nim spokojna 🙂

candy9
12. okt 2009

Ahojte,
Jani s tymi zubami je to des, nechcem ta strasit, my uz mame vsetky stolicky, teraz nam lezu trojky a to je len pohroma ☹ za den preslintame aj tri podbradniky tak ze sa daju zmykat 😀
inak ja tiez kupujem oblecko 92 az 98, lebo 86 nam je len tak tak 🙂

luciankasebastianko
12. okt 2009

eweny gratulujem ku krásnej noci 😉 janac tažko radiť moje dieťa nevodrží ani cestu do BN a to sme 15 km rúčí a je jak lázen v kazajke 😠 dávam lízatko ked chcem prejsť do mesta on proste nemože sedieť 😕 a muž hovorí že cez čacu -cz tešín -pl tešín - bialsko biala je dobrá cesta a na skalité moc neodporúča 😅

eweny
12. okt 2009

janac, no je otazne dokedy mu to vydrzi..urcite vsak viem, ze ked pojdu dalsie zubky, tak to budu rusne noci, ako vzdy..a aj Petko teraz pri stolickach nejak slinta..
ktory fusak emitex mas?..da sa dat dobre do sportoveho kocika?

janac1974
12. okt 2009

candy9 a ako je to vlastne s tymi zubami nam teraz vyliezli spodne trojky a bolo to dost bolestive
ani nas pre to nezaockovali a teraz mu idu posledne stolicky...
u vas je to ako??moj uz ma stolicky ale tie prve styri po nich nasledovali dolne trojky a teraz mu
idu tie posledne stolicky...

janac1974
12. okt 2009

eweny pockaj niekde ten fusak najdem ale je dobry aj do sportaka

janac1974
12. okt 2009

eweny je to tento http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...
spodna cast sa da odopinat a dalo sa mi to dat aj do vajicka takze dufam ze to pojde uchytit aj na sanky

rony253
12. okt 2009

No ahojte, idem vas rychlo pzdravit a spat, zaspala som totiz s malou o siedmej, dobre mi hlavu nerozhodilo tak ma bolela.
Ja mam ten isty fusak, uz od narodenia, znacka Emitex z babetkova ale oranzovo cienym tento rok pridam aj spodnu cast.
tak babeny ja sa lucim a idem hajuskat. papa

janac1974
12. okt 2009

luci ved prave tej cesty sa obavam lebo moj krpec neobsedi v kociari...
a dnes som zazila iny sok...isla som len pripravit cucoriedkovy kompot a odstavit zemiaky,lebo
maly mal dnes dietku a ked som sa vratila,tak to bol iny stres,vsak maly nikde v obyvacke nebol
otocim sa a on na piatom schodiku sa na mna vyskieral...mne sa roztriasli aj vlasy a skocila som po nom
on totiz nevie zliezat iba vyliezat na schody....noo som stastna ze to takto dopadlo....