Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
19. okt 2009

ahojte.... to tu dnes nik nebol?
som nevedela najst temu... az na druhej strane 😕

vsetkym chorym detickam prajem skore uzdravenie, Katka tiez este stale sopli, ale dufam ze sa z toho uz dostane. Ja som tie chora, mam zvysenu teplotu, total zelene sople a navyse ma desne bolia bedrove klby - neviem co to ma znamenat, mozno chripka.

lucindela... este som ti nezagrtulovala k dvojickam 😵 kazde zdrave dieta je znamena stastie a tym mas trojnasobne 😉
annie - som zvedava na uzv, co vam povie dr, drzim palce aby to bolo dievcatko, a ak nie, Branko bude mat partaka 😵 Nam este v 20.tt nevedeli povedat co to je, krpata vzde sedela v tureckom sede, navyse pri dievcatku byvaju lekari opratrnejsi ...

momoyka
19. okt 2009

ahojte, co nove? pekny dnicek..

aj my sme chore.. mame novy soplik od vcera a ja sa uz citim tiez akoby sopliky cakali za dverami 🙂

vejinka
19. okt 2009

ahojte tak my mame siestu chorobu rano som s nim bola u dokiny.. 😔

natasa8
19. okt 2009

Momo - vitaj v klube, drzim palce nech sopliky co najskor prejdu 😉

natasa8
19. okt 2009

Veji... tak pevne nervy, siestu sme mali aj my, ale moje dieta bolo vyhadzane nie 3 dni ale 10 dni. 😠

vejinka
19. okt 2009

teraz sa nalievame cajom a croisantom

mirip
19. okt 2009

ahoj veji ak vieš poraď mi prosím ťa, som písala do oktobroviek 2009 čo mám za problém, dík

vejinka
19. okt 2009

joj dieta mi tu hulaka..ale idem sa pozriet

momoyka
19. okt 2009

chcem sa opytat, uz vozite deti v tych vacsich autosedackach? my este mame vajicko, ale chceli by sme uz asi vacsiu, poradte, nejake skusenosti, tipy..

natasa8
19. okt 2009

momo... o autosedackach sme sa bavili par stran dozadu, myslim ze vacsina z nas ma Romer king plus, je to z kategorie 9-18 kg.
My ju uz tiez mame asi 2 tyzdne, Katka sa tvari v pohode, ale na dlhsej ceste sme ju este nemali. Zatial mam len taku skusenost, ze sa jej v nej asi dobre kaka 😀 😝

momoyka
19. okt 2009

ked si spomenies kedy asi, nestiham citat... aby som nemusela hladat...
my vyrabame detsku jablkovu vyzivu, nerobili ste?

annie13
19. okt 2009

ahojte
no presne natas nedalo sa, male je dole hlavickou a nozicky ma prekrizene, ale aspon je vsetko v poriadku a tripletest, takze som stale v napati co to bude, a Dr. mi vravel ze chlapec je vyraznejsi ze este stale mam nadej 😉 na babu tak az o mesiac 19.11 a to som chcela ist kupovat kocik o tyzden ak bude chlapec bude vadit cerveny kocik???

johnie
19. okt 2009

ahojte
annie... podla mna to nevadi, ruzovy by mohol byt cudny ale cervena je podla mna uuuuplne v pohode ;)
momo my robime vyzivu aj jablko-mrkva atd... a chutia

buksy
19. okt 2009

ahojte...
annie urcite nebude vadit cerveny... my mame babu a mame dva modre kociare... takze podla mna uplne v pohode...

momoyka
19. okt 2009

a da sa ta sedacka aj polohovat,

buksy
19. okt 2009

momo da sa aj polohovat.. su to asi styry polohy ale my vyuzivame bud tu kedy sedi alebo potom tu najnizsiu kedy je v takom pololahu a dobre sa jej v tejto polohe spinka...

rony253
19. okt 2009

ahojte, az teraz som zapla pocitac. mala spinka konecne nie v kocari, strihala som jej nechty na rukach a stihla som na jednej nohe, lebo sa rozplakal, tak ju nechcem rusit, lebo sa ani nevyspinka. co mate nove, my ideme poobede k doktorovi na popocuvanie, nevyzera byt chora, ale pokaslieva tak drazdivo a pocujem ze tie priedusky nie su ciste, spinkala pekne uz posledne noci spinka pekne zobudi sa nadranom dame mliecko a spinka dalej dnes sme vstali o 8.45 az som sa cudovala. varim karfiol, asi jej zapeciem s vajickom a zemiacik dame.

vejinka
19. okt 2009

no obe su krasne..ale urcite by som skor tu supravu brala...aj ked ja uz nie kedze mi segra dala oteplovacky takze ja potrebujem uz len overal a bundu a saly par kusov 😉

terezicka
19. okt 2009

Ahojte no naša noc bola zas hrozná a Lucka celé doobedie bola aj dosť uplakaná. Neviem či je to z toho zuba čo sa jej tlačí alebo z toho že poriadne v noci nespí. Denný spánok je tiež už za nami, tak do večera máme čo ešte robiť aby sme to vydržali...
Dnes som bola odviezť svokru, išla k dcére do Blavy - takže týždeň je pokoj 😀
A včera večer o 11 sa naša rodinka rozrástla o ďalšieho člena, švagriná porodila Mateja - 4000g a 54 cm 😕

annie13
19. okt 2009

Veji ale ktora je krajsia neviem vybrat svelomodra, zelena alebo ten prvy link

niagara
19. okt 2009

annie, aj mne sa pacia obe, aj ja mam presne tuto ale v hnedo-oranzovej kombinacii, vyber ale radsej taku s tmavsimi nohavicami, lebo si neviem predstavit ako by po jednej prechadzke vyzerali tie bledunkomodre gatuse🙂

annie13
19. okt 2009

niagara vidis to je pravda ta svetlomodra bude zachvilu tmavo 🙂

ka3n
19. okt 2009

annie, skor sa mi paci ta druha v kombinacii so zelenou, ale videla som aj ako pise niagara hnedo-oranzovu a ta sa mi velmi paci....toto su supravy z Quelle, tam ich maju za 25Eur, mam doma katalog..tiez sme taku chceli, len som sa bala velkosti.. ale aj tak sme teraz tu coccodrillo kupili väčšiu, je v tom ako utopenec, ale dobra mu bude.

ka3n
19. okt 2009

anicka, ak chces aj toto su dobre a cenovo tiez dobre supravy...
klikaj

http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt...

winona24
autor
19. okt 2009

ahojte....

pridávame sa k chorobám....máme kašeľ a sople...ale našťastie to nie je na ATB....

MOMO my máme túto autosedačku

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

winona24
autor
19. okt 2009

no ka3n my sme pekne natiahli tými linkami stranu...sorry baby......🙂 😝 😝

ka3n
19. okt 2009

no co my? to ja 🙂)) som si to ani nevsimla, ale tak nevadi, zachvilku zacne nova stranka.

natasa8
19. okt 2009

ahotje... co to tu za bordel strana? 😀

idem nieco popisat nech sa prehupneme na novu stranu...

Annie - mne sa paci ta z prveho linku

tak ja som nasla fusak na MMB novy za 750, presne cerveny do mojho kocika, tak som ho objednala, dufam ze som nekupila nejaku blbost .....

ja mam zatial len jeden overal, kupila som v CA, a dve zimne bundy.... tiez pozeram na tie zateplene supravy,aj ked ja by som kupila aj samostatne oteplovacky - ak mate nejaky typy hodte lin ....