Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
26. okt 2009

ahoj win, aj ja som tiez zehlila a dnes ma cakaju este asi 3 susiaky zehlenia ked poschne, nemozem davat vsetko do susicky, takze si pockam. Mna boli pre istotu, moja prava ruka od zapästia k prstom, raz som spadla nestasne na mramor a udrela som sa. a teraz pri tomto debilnom pocasi, stale citim zmenu. No nic zeny idem daco varit.

rony253
26. okt 2009

win, dakujem za podporu, ale dnes som uz vazne na nervy, ani nepamätam, kedy bola az takato zla.
No a sme pekne daleko v prdeli... Neboj ked budeme blizko Vas prideme Vas pozriet. Ja len dufam, ze ked sa zobudi, bude mat dobru naladu.

winona24
autor
26. okt 2009

no snáď sa z toho vyhajá.......neboj nič.....mne Natálka dnes vstala podľa starého času....že 05:55...skoro ma kleplo..... 😅

momoyka
26. okt 2009

ahojte, pekny dnicek... 🙂

johnie
26. okt 2009

ahojte zienky...
sofi pozera janosika... ani nedycha, my sme vstavali o siedmej tak celkom v pohode, uz vykukla na svet aj druha stolicka pekne nas trapi, furt prsty v puse vopchate
idem asi dnes kupit muzovi darcek k meninam martinovym..
rony trpezlivoooost... akoze ja malu tiez obcas sem-tam capnem po zadku ked uz mam vazne ze dost a to tiez hlavne v postielke ked robi sasky...
ja dnes nevarim mame kapra a pyre od vcera sme si spievali koledy ze vjanoce 😀

mishusha
26. okt 2009

ahojte baby
rony neboj nic.... hlavne trpezlivost, aj ked je to tazke...skus jej navarit caj z medovky 🙂 snad ju trosku ukludni...

ja tiez pri takomto pocasi citim zase jazvu po sekcii...priserne to bolo vcera...ma tahala, som myslela, ze si rozparam brucho..fest hnusne... 😖

ja mam dnes lietacky, drobec spinka zatial, ja poobede utekam na urologiu, potom ku kadernicke a to len dufam, ze moj chlap sa stihne dovtedy vratit... 😒

mishusha
26. okt 2009

johnie, sofi je taky fajnsmeker co sa tyka filmov ? 😀
nasa ma rada reklamu na hami mliecko... to sa smeje ako najata 😀

ka3n
26. okt 2009

dobre ranko..matusko sa zase paci nedelna reklama na šu-šu babiku (či ako sa to piše)...🙂) híka odušu, ked to vidi..

Johnie, potom daj vediet co si kupila, aj nas caka perne obdobie, manzel narodky-meniny, aj rodicia, aj ja ..🙂))

budeme spolu s tvojim Martinom oslavovat 11.11...a zoberieme do partie aj Estelku 🙂)

ka3n
26. okt 2009

Baby, prosim Vas , ktore deticky este spia dvakrat denne? Matusko spal krasne raz a odkedy sa posunul cas, uplne sa mu to poplietlo a spi zase 2x...

mishusha
26. okt 2009

no ja ficim uz je hore... 😒

ka3n
26. okt 2009

Mne sa rano zobudil o 7 a teraz zaspal o 10tej tak hadam na hodku a poobede na hodku..uvidime.

rony253
26. okt 2009

kocky viem, ze treba trpezlivost, ja sa snazim ako mozem, snazim sa jej vsetko vysvetlit v klude, rozpravam s nou kludne nehulakam po nej, aj ked je zla nezvysujem ton, len ju ukludnujem no uz ked je takto ako bolo dnes, uz kypiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, uz aj hlas som zvysila aj na prdel dala, samozejme len taku akoze, no ale ked si vam dieta pcha prsty do krku ako anorektici a napina ju a robi to po sebe aj 10x tak neviem ako by som mala reagovat, najprv kludne ale potom sa uz neda, tu na toto nepomaha ani klud ani krik ani nic, dam jej cumel vypluje ho a pcah si ich dalej, a to len preto, lebo som ju napr. dala do postielky kde ona nechce byt.
ale uz som sa ukludnila. Spinka a chrapci, tak nech mi moj doktor nehovori, ze ma ciste priedusky. 😠
robim zemiaky na kyslo, Sarka bude papat a rybku v trube na masielku, a urobim este zemiackovu kasu alebo ryzu, neviem.
My ty mame taky detsky kanal, Toggolino a ked vidi Sara reklamy na babiky a barbiny so psami a mačkami ide sa zblaznit a ide tak dobra hudba pre deti, ze stale s nou natriasa, a aj reklama na jogurt s kravickou ju veeeeeeeeeelmi zaujima. Inak som s nou bola v obchode v mäsiarni a na stene mali nalepeny plagat s kravami a jedna bola moc velika, a nasa Sara cely cas, pokial sme neodisli muuuuu muuuuuuuu muuuuuuuuuu 😀 predavacky mali komediu a ta sa na ne usmievala, ako na naj kamosky, ta sa vlastne na kazdeho usmieva, kazdí hovori, ze Sara urobi zo zleho dna pekny jej usmevom. Tak len nech sa na mna dnes usmieva 😀 😀 😀

rony253
26. okt 2009

Ka3n my sme hore od 6.45 a zaspala o pol desaitej a este spi, urcite ju ulozim aj poobede, lebo do vecera nevydrzi...

winona24
autor
26. okt 2009

ka3n my spíme iba raz...okolo 11tej a spíme tak 1 - 1a1/2hod.

winona24
autor
26. okt 2009

ináč rony to nadrapovanie robí niekedy aj Naty a ja mám na to tiež pekné nervy

rony253
26. okt 2009

win co s tym treba robit? ja som uz skusila vselico, v klude jej povedat, ze nesmie. potom som ju tak za bradu chytila a robila nonono, a smiala, dnes dostala po riti a ano to nepomohlo proste nic. Neviem co to maju za vymysel.

winona24
autor
26. okt 2009

rony ono ako to prišlo ,tak to odíde....robila to aj hankina Olívia a už to nerobí..neviem čo to majú za maniere...skúšajú,čím nás dostanú 😝

johnie
26. okt 2009

rony ja davam malej po prstoch ked ich pcha tam kam nema... ale taku slabunku, taku ze to pociti ale zas ju to nezaboli...
ka3n dobre dam ti vedet. viem ze mate s lubkom narodky vtedy a martinkov je tu tiez dost tak mame partiu veliku
my spime 2x stale a spinka 1.5hod doobeda a tak aj poobede
mishu nasa je maniak na reklamy... ale v janosikkovi boli koniky tak ich sledovala

johnie
26. okt 2009

ups nie s lubkom ale s lubkou 😉

eweny
26. okt 2009

ahojte dievcata 🙂

eweny
26. okt 2009

ka3n, my tiez este spavame 2x..o siedmej rano vstava a chodi buvat okolo 10.15h..to spi hodinku, pokial ho nieco nezobudi ako dementny rozhlas, alebo hukajuca sanitka popripade dementni susedia..a potom chodi o 15.15h tiez na hodinku..pokial sme doma, ak niekam ideme tak taha bez spania a to pre neho nie je ziadny problem..

eweny
26. okt 2009

uz saliem z toho, ze sme zatvoreni doma, to cista psychiatria..ale dnes mienim uz ist aspon na chvilu von, zajdeme do obchodu..aj maly je totalne nervozny, nauceni chodit kazdy den von a teraz tato karantena 😠 😠 😠

volala som doktorke ci uz mozme ist von, tak povedala ze len na chvilocku lebo ze po kiahniach je total narusena imunita, tak aby neochorel zas na nieco ine..

winona24
autor
26. okt 2009

no tak ja dnes von nejdem....ide mi rozdrapiť hlavu,bolí ma hrdlo...proste sa cítim ako keď na mňa niečo lezie...len spať a spať...ale keďže som na Natálku sama,môžem prd a nie spať

claudinka
26. okt 2009

Vyhrali sme s muzickom luxusnu veceru na lodi, ale nejdeme :/ 1. Nebolo by to prekvapenie, kedze Lubo ma dnes volno v robote a bol doma pri tom, ako mi to volali. 2. Maly je asi chory, sopli od sobotnajsej noci, stale kycha a obcas zakasle. 3. Tento vikend sa stahujeme, takze hlavu mame uplne inde. 4. Muzika trapi uz asi mesiac-dva nechutenstvo kvoli liekom, ktore berie, takze by sme si veceru bohuzial neuzili :/

ja som tiez dnes doma treti den a mam toho vsetkeho dost 😖 😖

eweny
26. okt 2009

winon a ja zas tesim ako mala, ze vobec pojdeme aj ked len do potravin..jooooooj moja, nech ti to len rychlo prejde..ja som na maleho prakticky sama az do piatku vecera..ked neratam mamu, ale ta ho velmi nezabavi, lebo krpec chce byt stale len mne za zadkom 😒

eweny
26. okt 2009

claudi, vyhrali ste?..ty mas ale stastie, ale co z toho, ked mate tolko dovodov neist..snad Lubko nebude nejak chory..a kam sa stahujete?..ste zohnali novy bytik?

eweny
26. okt 2009

claudi, tak asi vies ako sa citim zatvorena uz taku dobu doma..ani len k susedovi nemozeme ist, aby sa nenakazil..sice teraz sa uz nenakazi, ale zas my by sme sa mohli, kedze Simonko dostal laringitidu ☹ tak si so susedou len volavame a to byvame 3m od seba..

winona24
autor
26. okt 2009

claudi a to kde s vyhrala?????

winona24
autor
26. okt 2009

laringitída???? ďakujem ,neprosím...Natálka dnes ráno toľko krát kýchla,že mám strach ,aby sa ej to zase nevrátilo...milan chorý,ja chorá.....kua sa to mieša z jedného na druhého...ako v začarovanom kruhu...

claudi to je super,že sa už sťahujete....pozerala som si ten bytík....vyzerá super...hlavne je väčší...a kde to presne je????

claudinka
26. okt 2009

ew hej, novy podnajom zatial.. ale cenovo lepsi, ako tento nas.. a najma, neni jednoizbovy, ale trojizbovy.. 🙂 zatial do prenajmu a o rok, dva, ked sa nam bude pacit, ho odkupime, to mame aj v zmluve napisane..

winon Most pri Bratislave 🙂 a vyhrali sme to v sme.sk, na tej stranke bola sutaz 🙂 🙂