Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
4. nov 2009

dobre rano maly zasa zapasi tentokrat zo psom..drzi ho za chvost a daco mu hovori 😀

winona24
autor
4. nov 2009

čau veji....

veď nie tak dávno dávali v reflexe prípad,kedy jeden chlapec (dovtedy zdravý ako repa) po očkovaní o niekoľko hodín dostal ťažkú cukrovku....matka presvedčená o tom,že je to následok očkovania.....jasné,že sa jej kompetentný snažili nahovoriť,že to nie je preto.....

buksy
4. nov 2009

estell moja lekarka je zasa dost za zdravy zivotny styl a vsetky tie prirodne veci.,.. homeo a pod... a ona mi vyslovene povedala ze nie... ze ani pneumokoky .. ked som ich chcela dat ockovat tak vravela ze nie, ze je to zbytocna zataz a ze vazne pripady sa vyskytuju v zlych zivotnych podmienkach ale nie u beznych zdravych deticiek .... a tiez vravela ze biznis a ze aj na zaklade reklamy napr.. o tych pneumokokoch, davaju mamicky ockovat... a sa zaraba a zaraba a zaraba... 😢 ☹

kamilka12
4. nov 2009

..a to je dalšia vec...ako sa dá dokázať, že dieťa, ktorému zistia rakovinu či inú chorobu to má práve z očkovania? 😕 Veď predsa taká strašná choroba ako rakovina..má korene úplne niekde inde..neviem..

winona24
autor
4. nov 2009

ona to tam presne popisuje...ako sa takéto veci ututlávajú,zametajú pod koberec......preto o tom nevieme a slepo veríme dr,ktorý tvrdia,že aké je očkovanie super....

estella
4. nov 2009

win a aj toto tam ona spominala v tom videu ze aj cukrovku moze dieta dostat..podla mna ked nase deti budu mat deti uz ziadne ockovanie nebude povinne..som si ista...lebo coraz viac ludi sa tym zacina zaoberat a raz to musi skoncit...

kamilka12
4. nov 2009

Ale sľubujem, že video si pozriem, fakt ma to zaujíma, len si musím na to vyhradiť čas...Moj názor je zatial taký, že všetkého veľa škodí, ale byť úplne proti, to zas nie som.

winona24
autor
4. nov 2009

kamil ja netvrdím,že rakovina detí je na základe očkovania....ale.....môže byť.......

napr.hovorí tam o kriku detí po očkovaní.....o prípade jedného chlapca,ktorý ako 7 mes.bol očkovaný...po očkovaní KRIČAL ( nie plakal),ale kričal 48 hod. v kuse....prečo???? vysvetlenie je dlhšie.....treba pozrieť ☹

estella
4. nov 2009

kamilka hovori sa kazdy clovek ma rakovinu v sebe zalezi len na jeho imunite ci sa mu prejavi alebo nie...a teraz tomu fakt verim ze ju ma v sebe lebo ju ma vpichnutu uz od malinka...smutneee... ☹ ☹ ☹

buksy mas super doktorku..klobuk dole

winona24
autor
4. nov 2009

ja si estel tiež myslím,že sa to začne pomaly hýbať....lebo my ľudia nie sme sprostý....žijeme v dobe internetu,veľa vecí je pristupných.....takže sa do nekonečna nenecháme obabrávať...prečo také Švajčiarsko nemá povinné očkovania? (ak som to správne pochopila) alebo teda minimum...nie som si istá.....oni napr.pprtoi TBC neočkujú...a všeobecne skoro všetky krajiny EU...my sme jedna z mála ktoré ešte áno....a ona to tam aj hovorí,že očkovanie proti TBC je asi najväčší prevít.....poznám...my sme s ním mali nemalú komplikáciu....

winona24
autor
4. nov 2009

ale tak napr.Natálkina dr my na očkovanie napr.proti rotavírusom povedala,že nie...že je to zbytočné...ale to som ja bola rozhodnutá od začiatku,že ee

buksy
4. nov 2009

estell ano v tomto je super ale bohuzial ked chcem poradit ine veci napr ked som chcela ist na kardiollogiu lebo petke omodravalo okolo pusinky este ked bola malicka... tak vtedy ma sama od seba neposlala a ani nejak nevyjadrila svoj nazor len povedala ze ak chcem ist tak ze ona ma posle.. a to sa stalo viackrat takze v tomto vobec nie som spokojna ale v tom ze nedava hned atb a pod. to je ok...

kamilka12
4. nov 2009

Rakovina je hlavne genetická záležitost a záležitost životného štýlu...a ako píšeš estell, je fakt velmi doležité, aký imunitný systém človek má...ak mu zlyhá ..je zle ☹

Mňa skor znepokojuje to, že oproti minulosti je dnes neskutočne veľa kamionov, výfukových plynov v ovzduší..zelenia a ovocie ak nemáš svoje zo záhrady okolo vitamínov ani nechodilo...a tak..A potom..ži zdravo! Ako? V dnešnej dobe a v dnešnom svete sa to už nedá...Preto je chorob stále viac a viac 😒

buksy
4. nov 2009

win to mas pravdu to tbc je svinstvo a fakt sa to skoro nikde neockuje..
ved aj rony to potvrdi ani v rakusku sa to neockuje len tu to stale fičíí ja nechapem preco?

winona24
autor
4. nov 2009

buksy to modrelo aj Natálke okolo pusky...ja som sa pýtala na kardio....ale nezistili jej nič....ešte máme ísť na jedno vyšetrenie...ale okolo 18.mesiaca....keď sme tam boli naposledy,tak sa nedalo,lebo Natálka mi robila strašné rošošo 😅 😅 tak dr povedala,že počkáme ked bude väčšia....

momoyka
4. nov 2009

cafce,
vidim, ze tu mate nejaku optimisticku temu.. 😉
pekny dnicek

vejinka
4. nov 2009

baby neviem ci viete ze rakovinotvorne bunky mame vsetci v sebe ci uz od narodenia alebo v prenatalnom stadiu sme ich podedili...a zalezi na tom ake je telo silne ci dokaze potlacit tieto bunky a zostanu hlboko v tele tzv: spiace alebo vyjdu na povrh a telo zlikviduju. ono je to vseobecne znama vec ze bohuzial rakovinu mame v sebe ma ju kazdy jeden clovek staci choroba staci okamih a vsetko je prec..cize moc zalezi na nahode a na genetickej predispozicci ..zasa by som ockovanie ako take nezavrhla lebo v minulosti povedzme v 18 storoci co nieje zasa tak davno sa na bezne choroby umieralo to asi vieme vsetky..a ockovanim sa vela zivotov zachranilo..samozrejme nieco tak ucinne ako ockovanie musi mat aj ciernu stranu ...ved to povedtne zlo a dobro je uplne vo vsetko ockovanie nevynimajuc..cize nikoho nexcem na nic nahovarat ani odhovarat len by ste mali poznat aj fakty nielen domnienky ktore bohuzial nikto nevie vyvratit ani potvrdit

video som pozerala prvych 5 minut.

winona24
autor
4. nov 2009

jo kamil to je pravda.....

ale v našej rodine sa široko ďaleko nevyskytla rakovina....tak prečo až na malom človeku???? pripisovali to Černobylu....ale to človek nikdy nevie

buksy
4. nov 2009

win my sme boli minuly tyzden na kardio a petka robila taky cirkus ze sa az zajakavala tak plackala chudatko ale lekarka aj sestricka pokracovali vo vysetreni a moj muz sa tak rozculil ze povedal ze viac k tejto lekarke nejdeme cize v septembri mame prist na kontrolu ale pojdeme k inej... petka ma rastovy selest ale ostatne vsetko je ok

vejinka
4. nov 2009

baby ine som sa chcela opytat...tie co mate leonardo trojkolku...pomozte mi o nej povedat troska viac? odkolko je to kil? do kolko? ake su kolieska? dobre sa na tom detom jazdi...svagor sa pytal co kupit tak reku trojkolku leonardo v tescu aj hypernove ju tento tyzden maju za 69,90 eura...takze keby sa pokladala cela rodina mohol by mat na leto bicyklik 😉

vejinka
4. nov 2009

a hadam po nete nejaku peknu bundu pred dom...len taku nosenu ale to co vidim na mmb sa mi vonkoncom nepaci..novu kupime v maxwele..pojdeme asi zajtra

winona24
autor
4. nov 2009

veji toto ja viem,že to má každý v sebe...

keby si pozrela viac ako 5 min.toho videa,tak by si počula na základe akého bludu bola spustená celá očkovacia mašinéria.....

johnie
4. nov 2009

ahojte...
ja teda o rakovine viem svoje 😅
co sa tyka toho videa pozerala som - sice som si to trocha posuvala lebo bolo uz neskoro, neviem si nejako vytvorit nazor na to cele... naozaj neviem

momoyka
4. nov 2009

nasa slecna dostala na narodeniny take pianko a vydava to vselijake zvuky, pesnicky a ona teraz stale si stlaca a potom tancuje, ale to by ste sa docurali, keby ste ju videli... 😀

winona24
autor
4. nov 2009

momo my máme takú farmu hraciu...keď počujem oooo McDonald farmu mal.....tak my je zle..... 😀 😀 😀 😀 😀 strašné mixy dáva Natálka.....hehe 😝 😝 😅 😅

winona24
autor
4. nov 2009

tak my...... no to sa mi zadarilo zase.....tak mi je zle.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
4. nov 2009

u nas by to bolo... ou ou ou mek ou ou mek ouou ou ou mek... nikdy nenecha dohrat celu melodiu

winona24
autor
4. nov 2009

bože alebo ten telefón......tak to vie ešte lem mixnúť....že šty šty šty šty ri...hniez hviez hviez hviezdička..... 😀 😀

johnie
4. nov 2009

co varite dnes?
ja rezne a pecene zemiaky.. ale zajtra neviem co ?

vejinka
4. nov 2009

ozaj win ..ty si chela malej ten notebook s tesca?