Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
5. nov 2009

dobru nocku prajem
ka3n potom sa ozvi... 😉

buksy
5. nov 2009

mne vacsinou parragrippe... a muz zasa vzdy osccilo... jemu sa pacia tie gulicky..on je ako male dieta ktore sa vytesuje z volovin.. 😀 😀

luciankasebastianko
5. nov 2009

buksy, už sme to s vejinkou ráno spomínali že tu nebola 😕

buksy
5. nov 2009

luci .. ano registrovala som to... ale potom uz win napisala ze ma rony nieco s netom... takze je ok... 😉

luciankasebastianko
5. nov 2009

rony som myslela 😀 dobrúúúúúúúúú už som neaká unavená 😵

buksy
5. nov 2009

dobruuuuuuuuu

janac1974
5. nov 2009

luci fakt?ze preraba veteran 😀 ja pridem ty si az v banovciach?trosku dalej ale sa uvidi 😀
baby ani ja nedopustim na homeo,aj ja som brala pred porodom arnicu a bolesti som nemala
az na ten zaver trosku ale myslela som ze to je tym ze tretie dieta...
no a v stoliku mam vzdy coryzaliu a homeogene...cize ked sa rano zobudim alebo v noci citim
bolest hrdla alebo mam trosku sople bleeee uz cmulam bud to alebo to a fakt zabera...
a aj oscilococcinum som uz cmulala ked som sa citila zle...
este som chora nebola ako mam maleho...

buksy
5. nov 2009

janac ani ja som este nejak vaznejsie chora nebola od kedy mam malu... hned ako som citila nejaku chorobu tak som nahodila homeo a za dva dni bolo po chorobe...

jurocko
6. nov 2009

breeeeeeeee ranko,skore ranko 😠
maly je hore od 5.15 hod.ked tatino isiel do prace..no čo nato povedat a včera zaspal pred osmou a o pol desiatej sa zobudil a hodinu bol hore ja ho uz nechapem 😉.....

karinkina oslava prebehla super deti sa vysalili,najedli a tobiasko bol v uzase..dostala krasneho ponika auz s nim aj spinka taky pritulny s cumlikom..dostala ho od frajera 😀
fakt rony tu uz dva dni nebola...čo je s nou?
dobre idem chyystat ranajky a budit karinku do skolky pomalicky.....uroibit teply cajik s medom a citronom
prajem pekny den

kamilka12
6. nov 2009

Dobré ránko,

jurocko - tak sme dve čo buntošíme od rána 😀 ..aj keď mne malý ešte spí, no ja som sa zobila, keď išiel Juraj do práce a už neviem spať.. A k Rony..baby vyššie písali, že má niečo s netom..tak preto tu nebola dlhšie 😉

Idem upratať kuchyňu, kým malý spí, lebo včera som si tam nechala riad z večera..nejak ma včera bolela celý deň hlava..ale dnes je už fajn 🙂

Homeo používam často aj ja a pomáhajú mi 😉

annie13
6. nov 2009

fajn akcie

vejinka
6. nov 2009

v pohode..inak dobre rano ale my nosime uz vacsie cislo ako 80

annie13
6. nov 2009

ale v Quelle je 74/80 velka ako 86ka
my sme 86 ku museli vratit taka bola velka

eweny
6. nov 2009

ahojte dievcata..to coooooo?..zas mame natiahnutu stranu?

annie13
6. nov 2009

to ten dlhy odkaz natiahol to nic

mishusha
6. nov 2009

ranko baby
pozeram, ze nie som jedina, kto natahuje stranky...hehe
ale to tie quelle odkazy....maju ich strasne dlhe

my sme vstavali o pol 7 a uz sa mi uklada...ale este ju aspon do 10 potrapim...

inak tie velkosti v quelle su fakt take, ze 74/80 nam je teraz dobra... a to napriklad nextacke veci nosime 86
tie nemecke deti su nejake vacsie, ci co 🙂

annie13
6. nov 2009

my sme vstali pred siestou, chcel ist s ocinom do prace a prave zalomil na prvy spanok
sorry za to natiahnutie ale tusim JOHNIE chcela malej trojkolku a ta je krasna a za super cenu

luciankasebastianko
6. nov 2009

dobré ránko 😀 😀 😀 maly vymyšla už od rána rozlieva mliečko po podlahe ktorú som len včera vyleštila 😠

vejinka
6. nov 2009

do kauflandu dosli nejake trojkolky..ale ked to bola svokra pozriet tak su to skor bicykliky..od troch rokov..len skoda ze nemaju ten bezpecnostny popruh ale mozno do leta uz bude mat perfektnu rovnovahu

winona24
autor
6. nov 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/schnppchen/lastminu...

tak tot je aká pecka...ale tá cena OMG 😒

vejinka
6. nov 2009

annie ano je krasna..ale zasa vodiaca tyc nieje pripojena na kormidlo..ja uz fakt neviem co je lepsie ci zapasit so synom kde pojdeme alebo ho nechat nech si keruje sam

winona24
autor
6. nov 2009

ahojte len tak mimochodom.... 🙂

winona24
autor
6. nov 2009

veji rýchlo daj monológ ,nech sme rýchlo na druhej strane... 😀

winona24
autor
6. nov 2009

mno skúsim to aj ja......🙂

my sme hore od cca 7,15.......

včera nám konečne prišla tá autosedačka.....konečne ....malej sa strašne páčila......

ja by som chcela 3kolku na jar...na čo ju budem kupovať teraz....len mi tu bude strašiť a zaberať miesto

vejinka
6. nov 2009

ja uz koli tym trojkolkam ani spat nemozem..navyse tuto noc sa mi snivalo o konci sveta....ach to bol sen brrr

vejinka
6. nov 2009

ok tak dnes je na pitel den...a ja som nevyspata