Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evicka1
25. nov 2009

oloko: ja by som nejakeho toho muza hoc len na tie hadky brala 😀 😅 🤐
ale to je len tym, ze sme sami ale to neva

ollako
25. nov 2009

no evi to ti verim, ja si to bez neho neviem predstavit 😕 aj ked sa hadame.. no nemas to lahke sama s malym 😖 obdivujem ta, ze to zvladas a este si aj prec

evicka1
25. nov 2009

oli: neni co obdivovat. teraz som u nasich lebo mam skolu a nestiham platit najom ucty a tak ☹ takze som taky prizivnik

ka3n
25. nov 2009

win, fakt taka krasna rodina z nich mohla byt, on sympos, ona pekna babenky, krasne deti 🙂)) prajem jej aby nasla dobreho manzela a este lepsieho otca pre svoje deti...

Mne sa dnes necakane vratit manzel zo sluzobky ta ksa vytesujem..papa

jurocko
25. nov 2009

evicka ti si sama s malym?
to som nevedela..a študuješ?a co?.

johnie
25. nov 2009

ahojte...
ka3n bola som len na chvilu s muzom a bez malej... ale uz aspon vieme kade sa k vam ide 😉 dobry zaciatok,ne?

ja idem do postele som total unavena, mala je jak sto certov zla.. uz nech ma 15 rokov for god sake

johnie
25. nov 2009

a kdyby neco .. ahonte 😀 aby som neisla v zlej nalade.... 😀

timotej
25. nov 2009

Ahojte ja vás pravidelne čítam ale málo sem píšem. Malý bol dnes jak sto čertov.Chodíme na faru sa hrať za detičkami a dnes tam bolo 20 detí a prišli sme domov a malý bol jak z divých vajec nevedeli sme ho ukočírovať. Nie a nie spať potom mi rozbil sklenú flašu treskol vedro o zem tak že mi tečie no hračky ho nebavia tak len vyvádza. Momentálne má nejaké bujaré obdobie.

estella
25. nov 2009

dobry neskory vecer.... 🙂 🙂

veji si ma potesila normalne mama chut ist aj na nakup...myslim na tu chripku 😉 😉

ollako mne stacilo ked sme prerabali byt..to boli hadky...nakoniec sme to vyriesili ze ja som chodila na kupalisko a manzel pekne makal a bolo po hadkach...ja som sa vytesovala zo slniecka a on sa vytesoval ze mu nestojim za chrbtom a nevypytujem sa stale na nieco...

ka3n tak mas radost z muzika to bol asi darcek na tvoje meniny....

timotej velmi dobre poznam taketo nalady to mava aj Maxim hlavne v poslednje dobe...my chodievame do materskeho centra a ked prideme domov tak Maxim zacne revat akoby ho niekto bil....chce mi naznacit ze chcel byt este medzi detmi a hrat sa.... 😒

annie13
26. nov 2009

Prvá? dobré ránko, aj ja som kukala modré z neba, a ten ma dojal, také krasne dieťa a on sa takto zachová, dosť sa jej naubližoval ešte aj verejná hanba
Ollako: my sa len sťahujeme, a tak sa hádame, že som na MK začala čitať diskusiu ROZVOD
máte darčeky pre rodičov resp. svokrovcov hoďte nejaký typ/tip (aké tam má byť i/y)?
ja tak potrebujem ísť ku kaderníčke a na kozmetiku, čo si myslite o farbení vlasov v tehu???

estella
26. nov 2009

ahojte.....druhaaaaaa 🙂 🙂 🙂

annie ja som si farbila vlasy v tehu v pohode..ved inak by som vyzerala za 9mesiacov strasne...

a my svokre nekupujeme nic ani svagrinam...mame dohodu ze my dospeli si nekupujeme nic iba detom..my si nieco kupime s manzelom lebo to by som ja bola smutna ☹ ☹ kebyze nemam ziaden darcek pod stromcekom v tomot som ako male dieta 😅 😅 ...a este ja a sestra si kupujeme navzajom a ja uz len jej detom a ona mojim detom...moja mamina nam da kazdy rok peniaze ona nikdy nic nechce ale nejaku malickost jej kupime...teraz to vyzera asi blbo ze mojej mamine kupime a manzelovej nie ale buhuzial urcite sitruacia sa tak vystupnovala ze to dopadlo takto a inak to uz nebude..takze ona nedostane nic od nas a my od nej a tak je to dobre....

winona24
autor
26. nov 2009

ahojte babulky.....

ja som si počas tehu farbila vlasy len raz...nechcela som veľmi...a mne to ani nebolo veľmi treba....veď ja mám tmavé....ani teraz nemám už dlho farbené...ale musím ísť ku kaderníčke....v prvom rade ostrihať a potom aj nafarbiť..nejako mi pribudlo šedivých vlasov....kua stranem 😅 😅 😨 😨 😨

kamilka12
26. nov 2009

ahojte,

ja som si farbila vlasy bežne ako píše estell, vyzerala by som hrozne za 9 mesiacov...veď dnes sú tie farby iné ako volakedy...a nestalo sa nič..

Estell, kedy idete na to očkovanie 15mesačné? My už teraz 1.12. 😒 (s Estell máme rovnakú dr., preto sa pýtam)

evicka1
26. nov 2009

dobre rano
jurocko- ano som sama ale uz sme si za tych par mesiacov ako tak zvykli- njn
skolu si dorabam ekonomku takze mam toho plne zuby
anni: ja som si vlasy v tehu farbila v pohode sice len tri krat no farbila 😀
pekny den prajeme

annie13
26. nov 2009

no až teraz sme zaspali na prvý spánok, ale od rána bol ako med, sám sa hral, s tou hracou loptou čo má aj Juročko 🙂 inak ďakujem za tip, to bola skvelá kúpa, veľmi ju má rád. Navarené mám od včera, povysávané mám, ani nemám čo robiť.

momoyka
26. nov 2009

ahojte,
no my mame dnes nejaky blby den, v kuse pada a bucha sa... casto sa jej to nestava...
mne sa prsia este len rozmrazuju 😀

annie13
26. nov 2009

Momoyka tvoje? 😀 bacha aby si neprechladla

buksy
26. nov 2009

ahojte
aj ja mam od vcera navarene...
robim tie tri torty na sobotu
a peciem medovniky...ludia su uzasneeeeeeeeeee 😉

evitkamalicka
26. nov 2009

ahojky,

ja sa tiez chystam piect cez vikend medovnicky

vejinka
26. nov 2009

ze mrazene prsia.. 😀 ja este stale nosim plienku takze su furt v teple 😀 😀 😀 😀

inak dobry den kocky..my sme az teraz zaspali na prvy spanok..na obed sme mali perkelt maly si pochutil a rano sme jedli obaja puding zo vcera aj so slaackou a maly dostal hnacku..zjavne s tej slahacky..chudatko uz treti krat dnes kakal kym zaspal..no hadam uz nebdue mat teraz je dokonale vycisteny 😅 ale ja nemma nic ani hlacku ani nic..ba hej nieco mam...tvrdu stolicu 😀

winona24
autor
26. nov 2009

buksy podľa akého receptu pečieš??? ja asi až budúci weekend pečiem....ešte sa mi zdá skoro....

ja robím maslovú kuracinku a zeleninovú polievku....prišla ma na otočku pozrieť mamina z BB,tak sa vytiešam 😵 😵

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/vide...

http://www.facebook.com/video/video.php?v=11860...

estella
26. nov 2009

aj ja sa chystam upiect medovniky uz ale este som sa nerozhodla aky recept zvolim lebo ich mam viac...

kamilka my ideme 8.12 aj ja sa bojiiiiim ale som rozhodnuta sa jej na to opytat aky ma nazor na to ze ockovanie moze aj ublizit...lebo ona dost ockovania odporuca urcite aj vam....

annie13
26. nov 2009

bože vy ste všetky také cukrárky? ja si raz neviem k pečeniu nájsť cestu 😀

vejinka
26. nov 2009

ann ani ja nie...my peceme len ked je cas..a chce sa...a zatial sa nechce 😀

ka3n
26. nov 2009

annie, tak mozeme si ruky podat...

Veji, preco davas malemu slahacku, ked na jednej strane si zasadovana matka, ze ani cokoladu ani nejak moc sladkosti nedavas, ani orechy...a slahacka je o nieco zdravsia??

ka3n
26. nov 2009

annie, ja som sa tento rok rozhodla ze upeciem aspon vanilkove rozky na vianoce, kvoli atmoske 🙂) som si recept opisala z FB co mame tu vianocnu temu o peceni..lebo inak kupujem take kolaciky hotove z listkoveho cesta, to dam iba na 3hodky kysnut na plech a dam do rury a dobrucke su, vsak Estella?

No a zase ja som taky vianocny maniak, ze ano odbije prva advetna nedela tak zacinam zdobit.

timotej
26. nov 2009

Veji dúfam že ho nedáš spať 2x ked ti teraz zaspal mne malý zaspal 12.30 ale určite bude spať len jeden spánok v podvečer je unavený ale vydrží niekedy do 19.30 niekedy dlhšie.
Annie13 nemáte krízu pretože sa ti búria hormony? Ty rozmýšlaš o rozvode ked čakáte bábo, to by nebolo najideálnejšie.

ka3n
26. nov 2009

Timotej ahojcek...konecne nikto blizky ku mne (Trnava 🙂) darceky pokupene?

buksy
26. nov 2009

win..vcera som nasla recept na nete...
a je fakt uplne uzasny...
500g hl.muka
180g pr.cukor
125g hera
125g med
2 vajcia
2 vrchovate lyzicky pernikoveho korenia
2 vrchovate lyzicky skorice
1 lyzicka sody

vsetko zmiesat... a vykrajovat a piect... a papat mnam mnam
este jedna dolezita vec... vyslahat 3 bielka a pol zltka a hned po vytiahnuti pretriet raz a hned znova este raz... su zarucene makkucke a ja ich nevalkam na take tenucke ale asi pol cm...

rony253
26. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee, Sara haja, idem vas pocitat
servus buksy co robite?