Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
27. nov 2009

ka3n mame rovnaky vkus na kociky,
aj ja som mala surodenecky ten vyhliadnuty a teraz mame x lander xa zeleny a tusim aj vy ho mate

annie urcite mozes dat negativne aj za to postovne.vsak je to sucast sluzby predaja

johnie
27. nov 2009

mne sa paci zas tenhe... viky z uSA ho ma https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

evitkamalicka
27. nov 2009

veji len jedno? ja ze aspon 3 este 😅

annie13
27. nov 2009

goga vsak som dala a teraz sa mi ta pani vyhraza sabotovanim mojich aukcii jej kamaratkami, tituluje ma do malomestiacok atd
skoda slov uz mam 10 mailov od nej
po Brankovi sme predali

ka3n
27. nov 2009

fúha, veji to neviem co stoji, ale viem, ze je moc drahy..sme boli v avione a jedna zenska ho mala, mala 2rocne sedelo v sportaku a vedla vo vanicke spinkalo asi tak 3 mesacne..

goga03
27. nov 2009

evitka s tym bumbleride vojdes aj do vytahu. je taky siroky 78 cm, tak ako bezne kociky.preto sa mi pacil, lebo s nim prejdem aj cez klasicke dvere.

annie13
27. nov 2009

mne Branko uz teraz nechce byt v kociku

vejinka
27. nov 2009

ka3n no ja sa asi uspokojim s tym stupienkom co si moze ja sadnut aj stat..a basta 😉

vejinka
27. nov 2009

annie...fuha to je najaka krava! 🙄

annie13
27. nov 2009

ale tiez to asi budem riesit tym stupienkom
minule bol v aukcii a predal sa za 25 eur ja krava som nesthla tu aukciu

vejinka
27. nov 2009

evit..ja neviem..xcela som 4 deti...ale asi sa uspokojim s dvoma

vejinka
27. nov 2009

annie urite este budu take aukcie kym sa holka narodi 😉

evitkamalicka
27. nov 2009

veji a co ta zmena?

annie13
27. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6308312
nezavadzia to potom tej mamine pri chodzi
bola to kniha, 2 eura postovne a vraj v tom je balne, a prislo to v kanc.papieri dotrhnamom

goga03
27. nov 2009

annie to je fakt sila :( nastastie som este nemala pri nakupovani cez mimibazar negativnu skusenost.
a ked branko nie je v kociku, tak ide v pohode pri tebe, napr. ze zajdete kusok do obchodu alebo tak?

evitkamalicka
27. nov 2009

goga ja by som nevosla, nas kocik ma sirku kolies 60cm a to mam vo vytahu len tak 5-10 cm rezervu

vejinka
27. nov 2009

evit..ked citam co vsetko sa moze stat je mi zle..nemala by som to citata ale je to vsade tie zle spravy 😔 a druha vec dnes som rozmyslala kde budu tie dve deti spat ..erika takeho malinkeho nemozem vystahovat do inej izby a este aj do velkej postele..a zasa do spalne sa nevojdu dve postielky...ach jaj ja viem ze to vsetko predcastne riesit ale dve bdue akurat aj to bdue na dnesnu dobu vela 😔

evitkamalicka
27. nov 2009

annie 2 eura nie je tak vela, zalezi ako to prislo ci doporucene alebo ako teraz je postovne nehorazne drahe, ja ked posielam balik so satami, ktore maju okolo kila tak platim 3,50

evitkamalicka
27. nov 2009

veji a co takto skusit nejaky vlastny bytik? ci sa neda?

skrecok
27. nov 2009

Ahojte 🙂 .
Mne prave teraz maly zaspinkal, to je rekord. 😵 a tak mam viacej casu. Ale aj tak mam konecne cas na zehlenie a manzel vari gulas na zajtra 😝 .

Inak ja by som riesila tymto:
stupadlom : http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
alebo by som kupila toto: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
Kedze moj maly moc nechce vonku chodit (ale doma beha ako divy), tak by toto bolo nase riesenie. 😉

Mno, vidim ako tu niektore snazilkujete. Fuha, mate ale odvahu...Drzim vam palce. Manzel by uz chcel teraz druhe, ja este nie. Skor najskor az o polroka. Aj tak mam co robit a maleho stale dojcim.

goga03
27. nov 2009

no my kym sme byvali v byte, tak som sa do vytahu vtrepala len tak, ze som jedno zadne koliesko musela dat dolu. nastastie to islo rychlo, len jedno nakliknutie

vejinka
27. nov 2009

evit niesu peniaze...a asi ani nikdy nebudu 😔

evitkamalicka
27. nov 2009

veji skoda

annie13
27. nov 2009

postovne bolo euro a tomu este predchadzali vyhrazne maily este pred tym
prislo to len ako list
Branik bude v postielke a male v koliske mame tu velku, Branko v nej bol do 7 mesiacov a potom neviem

evitkamalicka
27. nov 2009

annie tak to euro nebolo vela

annie13
27. nov 2009

my sme uz 2 mesiace nevybrali kocik z kufra auta on uz v nom vobec nechce byt, tak beha ako sidlo

vejinka
27. nov 2009

no ja toto nebudem riesit kym nebudem aspom v 7. mesiaci 😔

vejinka
27. nov 2009

tak Erik je rad v kociku velmi rad

annie13
27. nov 2009

takze to dalsie euro si nauctovala len tak lebo jej nik neprihodil na aukciu a chcela viac 30 Sk za kanc.papier

skrecok
27. nov 2009

Ja som nedavno platila za postovne 2 eura a to bol iba list. 😖