Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
15. dec 2009

ka3n ja som teraz vysla z vane a tiez tu sedim bez ponoziek a v pyzamku na ramienka

evitkamalicka
15. dec 2009

neni dobre byt tak zamrznuta, treba otuzovat, potom aj imunita je lepsia

ka3n
15. dec 2009

..no evi, len mne potom vsetci nadavaju, ze co chodim taka hola 🙂 ale este nikdy som nebrala ATB ani nebola chora...chripka nic...iba september, sopliky, ale to mam zevraj alergiu na pel.

luciankasebastianko
15. dec 2009

veji šťastnú cestu 🙂 anni no pekneeeeeeeeee 😀

evitkamalicka
15. dec 2009

ka3n ja tak isto som nebola chora ani napamatam,snad naposledy na zakladnej alebo strednej mne furt svokra nadava, ze chodim boso a podobne

vejinka
15. dec 2009

ja niekam idem? 😀

ka3n
15. dec 2009

annie, inak riadna sranda, by ma porazilo..mne sa raz stalo, ze som isla do auta za Milanom (manzelom) a obchytkávam auto a tam nikdo a potom som si vsimla, ze ina SPZ tak som isla prec 🙂)

johnie
15. dec 2009

dobry vecer maminy
evicka ked mu tiekla krv z pusiny a vela ja by som asi radsej zbehla na pohotovst... nikdy neviesss
annie tak to sa ti podarilo ako sa hovori: zabila si 😀

johnie
15. dec 2009

😀 inak ja som tiez taka zimomrava... aj v lete mavam studene nohy a ruky ale tolko usb otvorov na noutbuuku ani nemam co by som spotrebovala 😀

luciankasebastianko
15. dec 2009

bože veji 😀 som chcela napísať RONY ale dávame si s mužom vínko ladovééééé a tak to potom dopadne 😅 😀

johnie
15. dec 2009

luci no pekne uz si jasna 😀

ka3n
15. dec 2009

ved pozeram, ze kam ide vejinka 🙂)

johnie
15. dec 2009

jak strasne ja neznasam tu reklamu na zsr.. normalne ma ide rozhodit ked si prejde ten clovek cez kolaje a hned nato vlak... ako to mozu nieco take natocit vobec??? vrrr
idem spachtosit.. dobru nocku vseckyyym

jurocko
15. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ako?
my sme dnes boli na ockovani tak mame za sebou..maly bol uzastny vobec neplakal iba zajojkal..zlaty bol naš anjielik aj pani doktorka ho pochvalila..nemerala ho len vaha je 10.600 g

tobiasko mi vkuse chodi na parapetnu dosku na gauc,stolicku a stol hrozny živanko nas aj po zadku dostane a stale nic,....musim tie stolicky dat do druhej izby

zajtra mame narocny den karinka ma vystupenie vianocne v skolke..vybavovaacky a chystanie oslavy v skolke ojooj ale nijako to zvladneme a tesime sa strasne na nasu princeznicku krasnu
dnes mal drahy uraz v praci tak sme boli na chirurgiii velmi ho noha boli len tu jojci a skace tu o sto sest ani chodit nemoze zlatko moje ☹

annie13
16. dec 2009

ahojte, od rana mi je tak zle, ze az
baby co idete varit ja uz nemam fantaziu

evitkamalicka
16. dec 2009

ahoj maminky

annie my mame palacinky, muzik vcera vecer robil a este kopec ostalo, tak zohrejem, naplnim a hotovo

silwietta
16. dec 2009

mna malacinky, dobra napad 😎

winona24
autor
16. dec 2009

ahojte baby....

annie tak ja som sa pobavila na tom Tvojom včerajšom príspevku s tým autom.... 😀 😀 😀 😀

annie ešte stále máš nevoľnosti???? 😨 😨 😖 😖

ja idem dnes robiť kuracie prsia na spôsob čína.....a čo sa týka tej fantasy....tú už nemám ani ja..... 😒 😒 ☹ ☹

annie13
16. dec 2009

už nie winon ak nerátam ranné zvracanie to je denne ale iba raz ked stanem, skusala som aj pastu vymenit ale aj tak rano musim
neviem co mi je dnes ide mi hlavu rozhodit, s MM sme sa pochytili chce sa stahovat medzi sviatkami on nevie co to obnasa ved budem cely novy rok ukladat handry do skrin, skladat skrine, to vsetko treba rozobrat, tak sa urazil ze ja vobec nechcem od maminky atd....tak zase mame asi tichu domacnost
maly dneska take sprostosti vymysla ze az

winona24
autor
16. dec 2009

annie čo sa zbláznil???? veď to je roboty ako na kostole......nech nevymýšľa preboha......tých pár dní už snáď vydrží....veď jeho to prejde....,neboj.... 😉

annie13
16. dec 2009

však on si to predstavuje velmi jednoducho, len spalnu kazdu skrinu rozobrat, lebo v kuse to nemozeme, sedacku, obyvackovu stenu, komody len tych je 5 a kazdu rozobrat, vsetko oblecenie, pracka, toho je strasne vela a potom ten bordel, nestihla by som to do prveho a potom ako na novy rok tak po cely rok budem mat bordel
niekto tu spominal ze je asi jedinna kt. nepecie tak ani ja, my dvaja kolace nemame radi, maleho prekrmia sladkym starky tak naco

ollako
16. dec 2009

Ahojte, tak my sme dnes boli na kontrole u nasej lekarky, maly ma uz aj kasel a nadchu a hrdielko ma stale zahnisane...tie ATB zaberaju nejako pomaly 😒 ...ma kopu sirupov a kvapiek uzivat, hroza, v noci o tretej si spravil biely den, my s muzikom sme podriemkavali a maly obehoval okolo postele a bol kludny, pozeral von cez balkon , objimal plysaky, no pohoda a potom sa pokakal az strach 😀 , tak sme sa prebalili a nejako potom konecne zaspinkal, ale na kaslik sa v kuse budil, aspon, ze mu mozem dava Dithianed, mozno bude lepsie spinkat...ach nech to uz mame za sebou 😒
, idem si vas precitat 😉

vejinka
16. dec 2009

ahojte my tiez nepecieme..zacneme az ked budu chlapi doma a ja pomozem svokre v kuchyni

ka3n
16. dec 2009

ahojte...annie, tak v tomto ti dam za pravdu, nikam sa nebal a ostan na sviatky doma, to je normalne aby si isla na sviatky prec, balila sa, vyrozerala skrine atak..sviatky treba prezit v pokoji a nie sa nahanat za stahovanim...

ved po novom roku mate casu doooost...Pekne to odkaz aj muzikovi...a este k tomu si tehotna, tak by si si mala sviatky uzit hlavne v pokoji s vylozenymi nohami 🙂)

Ja som tiez rezignovala, co je z mojej strany velka naprava k lepsiemu, som chcela travit sviatky sama v podkrovi a svokrovci dolu, som nechcela byt s nimi, ale potom som nad tym tak premyslala, ze nebolo by to odomna pekne keby sme sa takto rozdelila, tak budeme s nimi dolu, ako jedna rodina, bez ohladu ako sa ku mne spravaju...nejako to prekusnem..a o rok pojdeme k nasim a budeme to mat takto na striedacku...Sme predsa pod jednou strechou, tak budeme aj za jednym stolom...no pre mna to bolo velke rozhodnutia a MM to este nevie ze budeme s nimi tak sa asi potesi..

A este 🙂)) aspon lepsie vynosim darceky hore pod stromcek, ked ho svokra dolu povaruje 🙂)))

Ja som dnes pre nas robila spenat s vajcom, a zajtra ked dojde MM vecer zo ZA konecne tak spravim jaternice zo zabijacky..

ka3n
16. dec 2009

..no ja chcem upiect iba to co lubime my 🙂 to je strudla z listkoveho cesta makovo-jablkova a orechova ...

vejinka
16. dec 2009

aj my sme dnes mali spenat

vejinka
16. dec 2009

mam problem xcem kupit muzovi nieco take stiplave poradite co? 😉

vejinka
16. dec 2009

neexistuje spiplavy chlast? alebo nejake big balenie chilli?

ka3n
16. dec 2009

stiplave? ... mas nejaky typ uz?

vejinka
16. dec 2009

jooooooooj mu xcem podakovat za tie rukavice aj papuce a viem ze stiplave miluje