Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
30. dec 2009

my sme mali do dneska ukazkovu noc, celu prespal vo svojej postielke, ani raz nebol hore a vstaval az o 8mej normalne som sa zlakla ci je v poriadku
dneska konecne trosku viac spapal sice len polievocku ale aj to je dobre
baby co idete zajtra varit ????

ka3n
30. dec 2009

veji som pozerala to video, to preco sa u vas tak rozdavaju darceky? mi ich mame vsetky pod stromcekom, potom ideme k nemu, hacame na zem a rozbalujeme,...maly sklabal papiere o stosest 🙂)... ani sekundu by na sedacke neobesedel..

to mate ako balicky na mikulasa ked sa rozdavaju.. 🙂)

ka3n
30. dec 2009

veji, tak ja ti poviem, ze o tomto ja možem iba snívať, ty mas maximalne pokojne dieta...Matus by ani sekudnu na kolenach neobesedel..vazne...ved ty mas uplny poklad doma....maleho kludasa...som to pozerala iba 10min, ale ten spokojny vyraz a ako ti sedel na nohach..no ukazka..

terezicka
30. dec 2009

Ahojte 🙂
Tak dnes moju dcéru zobrali moje sestry na guľovačku a tú sú fotky :
http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=171109&...

terezicka
30. dec 2009

Joj ale teraz ma napadlo že možno vám to nepôjde otvoriť lebo je to v albume mojej sesternice... 😅

vejinka
30. dec 2009

ka3n od rana som Erikovi hovorila ze pride jezisko a donesie darceky...takze bol cely nedockavy a povedala som mu ze musi sediet pri mne inak jezisko darceky odnesie..a posluchol 😅

vejinka
30. dec 2009

ka3n a preto sa u nas tak rozdavaju darceky pretoze je nas vela a kazdy vie co komu ide..takze sa to tam striedalopod stromcekom 😉 ale kedze sme xceli mat video tak vacsina len sedela a dostala darceky vid mna 😀

vejinka
30. dec 2009

terez mala je na spapanie 😉

ka3n
30. dec 2009

veji potom ma aj napadlo, ze asi ste chceli byt na videu..a co vravi svokra na Veroniku?

ka3n
30. dec 2009

terezka...mala je prekrásna, super že máš také sestry...a kolko ich máš?

terezicka
30. dec 2009

Jej som rada že vám to šlo pozrieť...
Ka3n ja mám 4 sestry a 1 brata, ale na tých fotkách sú moje sestry len 2 ( priezvisko Hujová) a tie dve ´dalšie baby čo sú tam sú sesternice...

luciankasebastianko
30. dec 2009

ahojte veji sa mi moc páčilo to video pekná atmosfera aj to dlkšie trvá ked kázdy si rozdá darčeky my sa tiež vrháme pod stromček 😅 a vokor si može pozrieť. a eriček hned ako sa začal hrať s hlavolamom šikulák 😉
terez pekné fotočky 😉

luciankasebastianko
30. dec 2009

že svokor som myslela 😕

ka3n
30. dec 2009

terezicka, takze vas je potom 6 deti..fúha, moc na dnesnú dobu, ale mne sa taka velka rodina paci..my sme tri baby a som rada, vzdy som mala rada velke a stastne rodiny..aj moj tato je z takej velkej rodiny..len skoda, ze moja sestra nechce uz druhe babo a jedna ani este nema, hoci je vydata..aj my budeme mat asi iba dve deti, hoci by som aj viacej chcela..

ollako
30. dec 2009

ahojte, tak den sme znova prezili bez kojenia, mvecer vypila 120 ml Sunaru, viac som mu nezarobila, lebo to nikdy nevypil a teraz to bolo tak akurat 😉 a normalne som ho dala do postielky a zaspinkal pekne sam, no uvidim co bude v noci, lebo bude dnes so mnou...mamine dam volno necha sa vyspi na tie dalsie 2 noci 😝
no dufam,ze sa to pomaly zlepsi a maly bude lepsie spinkat
terez lucka je zlatunka 😵

rony253
30. dec 2009

Ahojte, tak ja som si dnes urobila termin u doktora, sestricka mi povedala, ze mam pri vecer o pol siedmej, tak som sa tam so Sarou vytrepkala, este ze sme si pospali poobede 2 hodiny.
Na slovensku som brala tri týždne antibiotika a vcera v noci mi znova piskalo v prieduskach tak som radsej sla, mala ma sem tam soplik, ale viac ich hlta, lebo nemam co odsat ale inak je v pohode, neviem ci je to zubami ci nadcha. tak nas doktor pozrel, zobral mi aj krv, zistil ze mam este v tele zapal tak mi dal antibiotika a nejake homeopaticke veci, malu popocuval tiez pozrel uska, povedal, ze jej trosku soplik zateka ale ze je v pohode, tak jej dal tiez homeopatika a od Weledy sirup na kasel, je to len prirodne, povedala som mu ze nekasle len sa bojim aby nezcala, tak mi sestricka vonku povedala, ze jej ho mam aj tak dat ked doktor povedal, je to na otvorenie dychacich ciest, ze jej nic z toho nebude. Tak uvidime. pokial nekasle nedam jej ho.
Keby som tu mala trifed zeleny aj zlty mam vyhrate ale nemam. jeden je na nadchu a druhy na kasel.
Chvala bohu sa drzi. dufam, ze to neprejde do nejakej horsej choroby.
v zivote som ja tolko antibiotik nebrala ako za posledny mesiac. prechodila som zapal priedusiek ze mi piska este stale je vraj astmatickabronchitida, dal mi normalne ten pristrojcek pre astmatikov ale to ma pouzivat pokial neprestane piskat. no mala som dost. To vazne 6 rokov som tu u toho doktora a nikdy som nebola chora tu v rakusku a ani na slovensku, ani nepätam, kedy som brala antibiotika no jednoducho otras. Ked som fajcila jak turek mi nic nebolo a teraz nefajcim uz dva roky ( ani nemam v plane zacat 😀 ) a pochorela som sa jak hruza.
no idem ja hajat, majte sa zeny. papa dobru nocku

zuzana1710
31. dec 2009

ahojte..ak mate niektora v pc knihu KAZDE DIETA SA VIE NAUCIT SPAT,tak vas veeeeeelmi pekne prosim preposlite mi to na zuzana1710@azet.sk
vopred vam dakujem...a zaroven prajeme vsetko dobre do NOVEHO ROKU!

michru
31. dec 2009

Prajem vám všetko len to naj-naj-naj do nového roku a nech vám vaše pokladíky robia samú radosť 😀

jana.hcsba
31. dec 2009

ahojte!

ja tu dnes som len na skok a neviem, ci sa zajtra dostavim, tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAM a DETICKAM Zelam Krasny, Stastny a Cely Rok Plny Zdravia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inak ta kniha by sa aj mne zisla 🙂, tak prosim : jana.hcsba.pupkayova@gmail.com

terezicka
31. dec 2009

Tiež sa pripájame a prajeme vám všetkým všetko dobré v novom roku, ale najskôr sa pekne rozlúčte s týmto starým rokom 😀 A v novom roku nech sa vám splní všetko všetučko po čom vaše srdcia túžia 🙂

terezicka
31. dec 2009

Baby ja mám tu knižku uloženú tak vám ju idem poslať na mail... Len mi dajte vedeiť či vám to prešlo...

dadadulka
31. dec 2009

Aj my prajeme veselého silvestra a šťastný nový rok 🙂 😉

martinna78
31. dec 2009

ahojte 😉
som tu dávno nebola, ale prisla som vam zazelat veseleho Silvestra a vsetko len to naj naj naj do Noveho roku, aby ste boli vsetci zdravi, stastni,spokojni, aby vas muzikovia a deticky posluchali 😉 a drobci nech robia len samu radosť 😵 a aby sme sa tu ešte vela rokov takto pekne stretavali 🙂

vejinka
31. dec 2009

ahojte kocky tiez zelam len to najlepsie do noveho roka a nech tento rok je vsetkym na poucenie a zoberte si z neho do noveho roka len to dobre..vsetko zleee nechajte pekne v starom roku a treba mysliet pozitivne za kazdych okolnosti...stastny novy rok 😉

teraz maly zaspal uz na druhy spanok...tak dufam ze potiahne aspom do tretej...aj ja by som si sla lahnut ale radsej ho necham nech buvinka sam..budem ho strazit cez kameru a nebudem suchotat s paplonom 😅

inak dnes ma svokra pekne nasrala..tak ona mi vycita ze je maly chory ze jej deti nidky chore neboli lebo ich drzala furt v perinach a na hlavach mali 24 hodin denne ciapku a nevie co je to odsavanie soplov a ze ho trapim a ze ho to boli...ze co to bolo za chumaja ze vymyslel odsavacku na vysavac ze to triznim a ze si to mam vyskusat na sebe ze som nezotpovedna a bla bla bla....tak som jej povedala nech sa neopovazi priblizit k malemu lebo ONA je stale chora ale asi nieje az tak ked si toto dovolila tak som do nej vypenila..a potom chodila nasrata ako slak..ved dobre ked len toto chce bude to mat..nepriblizi sa k nemu kym nebude zdrava a to je moje posledne slovo uz som malemu vytiahla aj hore stolicku a on tiez sa z hora nepohne kym nebdue zdravy...joj aby som sa este aj na silvestra rozculovala 😠

martinna78
31. dec 2009

zabudla som este zazelat ryyychle uzdravenie chorym drobcekom aj mamulkam

vejinka
31. dec 2009

a ja som zabudla zazelat aby ste sa koli svokram nenervovali..to plati hlavne pre mna terez a pre annie 😅

bubinko83
31. dec 2009

veji to je dobre že aby ste sa nenervovali kvoli svokram a mysliš tym seba 😀

johnie
31. dec 2009

ahojte.. zdravim zo sturova, dnes budeme silvestrovat v praci :( co uz....
mne svekrusa takto pred rokom tiez pekne sprijemnila silvestra, ale uz mam klop klop pokoj od nej a jej nezmyslov ...
idem sa pripravovat, neskor este nakuknem
inak prajem vsio dobre v novom roku 😉

rony253
31. dec 2009

ahojte, tak ja som dnes zachranila Saru pred nasim psom vlciakom, hajzel jeden vychcaty po nej vystartoval bez dovodu, zvalil ju na zem a uz ju chcel volakde zakusnut, bol pri jej krku ci ramene, tak ja som rychlo zasiahla schmatla som mu spodnu sanku a odtiahla ho prec, Saru som dvihala zo zeme, nic sa jej nastastie nestalo, a psa som drzala mojou rukou v jeho papuli, triasla som nenormnalne, Sara zaplakala ked ju zvalil ale ked som ju dvihla uz bola kludna, psa som potom pustila a sla pre muza do spalne. Takze ho na novy rok caka asi uspavacia injekcia. takze toto bolo ukoncenie stareho roka.

jurocko
31. dec 2009

ahojte mamicky..
zelam vam krasny silvester a všetko dobre do noveho roku 2010 aby ste boli stastny...aby vas deti pocuvali a boli zdravy...