Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
8. feb 2010

No poctivo som vás dočítala 🙂
Veji nechcem ti aj ja pridávať lebo baby ti tu toho popísali dosť ale nedá mi to. Prídeš mi ako ženská ktorá si vie povedať svoje a vie si aj stáť za svojím a nie len "držať hubu a krok". Tak sa vzchop a postav na odpor svokre, mužovi a choď si kľudne k svojej mame aj bez muža. Kašlať na to čo na to povie svokra, čo na to povie muž, susedia že ideš sama... Mestskou ti určite niekto pomôže, ešte sa nájdu aj normálni ľudia. Spravíš to raz,druhýkrát a svokra si časom tiež zvykne že máš svoj život a nie si odkázaná len na ňu. Skús to a nepozeraj sa na to tak, že tvoja mama má ešte 2 vnúčatá a tvoja svokra má len Erika - to je blbosť...A teiž si myslm že aj tvoja mama bude rada keď ju prekvapíš a prídeš pekne aj sama ku nej

ka3n
8. feb 2010

ahojte..aj nam rastie strasne nozicka, ved cizmicky 21su nam akurat, teraz uz sem-tam davam aj tie co mame nove od batu take mierne zateplene, ked zacne byt tak okolo 5 +10 st. tak ich moze nosit, len si netrúfam este kupovat botasky, tenisky, lebo zase prepísknem velkost.

estella, blbci ti lekari, ti co by nam mali najviac pomahat vedia byt v tej praci taky podrazdeny..ani v tt v porodnici to nebolo bohvieco...a pre istotu som ja "zdrhla" z porodnice s babatkom-Matuskom, ale bez prepúšťacej správy 🙂)) a potom som sa pre nu musela vracat o par dni :🙂)) ..... no lebo tam bolo koooopec sestriciek a kazda mi hovorila, ze mam dva papier tak mam ist domov, tak som sa zbalila a isli sme cely vyradosteny domov a ked sme dosli nasej dr. s matuskom, tak sa pyta a kde mas papiere a mala som zle papierre, teda chybali my..a tak som sla do porodnice a tam mi vynadali, ze som zdrhla a ze som nezodpovedna, lebo Matus bol v inkubatore a ze ako som mohla odist...som myslela, ze im tam vynadam, ved mi vsetci tvrdili ,ze mam vsetky papiere..

Inak chcem sa spytat..baby ake su vase decka, lebo moja Matús je v poslednej dobe ako cert..nemam na neho uz nervy..

winona24
autor
8. feb 2010

ka3n aj mne sa zdá,že Natálka je posledné dni ako čert....tiež už niekedy predýchavam.....

natasa8
8. feb 2010

terezicka... moja Katka tiez nevezme ryzovy nakyp do pusy... ale ona ma problem aj s masom - vlastne so vsetkym.

no ja som tie jarne topanky tiez kupovala take kotnikove, ked bude tych plus 10 stupnov tak jej ich uz obujem - dufam ze to uz bude o nejake 2-3 tyzdne.

terezicka
8. feb 2010

A čo sa týka topánočiek, ja zatiaľ kupovať nejdem, máme jedny 21 prechodné ale neviem či jej budú dobré, lebo aj teraz zimné nosí 21 tak uvidíme. Kúpime radšej potom ak jej tie čo máme budú malé...
No Lucka ma niekedy tiež veľmi vytočí až tak že aj po zadku dostane...Ona teraz hlavne furt chce chodiť na ruky, to je najviac zlosti a vresku u nás keď ju nevezmeme. A ešte je ako čet keď sme doma obaja, keď som s ňou sama tak je to relatívne v pohode, sama si s ňou poradím oveľa lepšie ako keď má aj Marek voľno...

ka3n
8. feb 2010

nataska, ty si ako ja..🙂)) tiez uz len NONSTOP pozeram pocko a cakame kedy sa to vyštverá aspon na plus 5 alebo 8st..tak hadam to pride aspon v marci, este februar prezijem :((

win, ale ja som nevládzem..pomooooooooooooc :(((( ..stale otvára chladnicku, ked nedovolim REVE, vymýšla, všetko by kazil, jeduje sa ked sa obliekat..ked ho prebalujem hysací a jedy, jedy jedy :(( a nedajboze ze nejdem tam kam chce ist on, tak hotova katastrofa..

ka3n
8. feb 2010

terezka..tusim tu ja musim suhlasit s kazdym 🙂) presne ako pises, stale by sa len pestoval, pestoval a ked ho nezoberem tak jedy, rev.. :((..aj dnes vonku stlae chcel byt na rukach, v kociku nechcel sediet, ani behat..ked varim pisti ...ja uz nemam nervy..a tiez ked je Milan doma tak je to este horsie, lebo sa jeduju obaja a ked som sn im sama, este sa celkom da..ale iba celkom 🙂)

terezicka
8. feb 2010

Ka3n a potom sa moja svokra spýta že prečo Lucka plakala a potom som ako čert ja a zlizne si to Marek 😀 Lucka podobne toto isté, ale fakt najviac reve keď ju nezoberieme na ruky

winona24
autor
8. feb 2010

ka3n ale to mám aj ja.....šuplíky v kuchyni....v obývke...stále niečo vyťahuje z nich....neviem ako jej mám vysvetliť že to nesmie....ani po dobrom a ni po zlom....to že mi začala aj pri obliekaní robiť niekedy hysák ma úplne dorazilo.....začína sa mi hádzať o zem...keď nie je po jej tak je zle..... ☹ ☹ 😠 😠

goga03
8. feb 2010

ka3n my sme toto iste mali minuly tyzden v pondelok a utorok. a ako na just, bol manzel prec.
skoncilo to tak, ze ja uz som mala take nervy, ze som buchla pokrievkou o hrniec a isla do izby, kde som sa na posteli rozrevala (tehotenske hormony + vycerpanost). maly dosiel z placom za mnou a prituli sa ku mne a spravil mi moja moja.
no a zistila som, ze cim viac som bola ja nervoznejsia, tym viac bol on jedovitejsi.
inak som myslela, ze to zato ze mu idu zuby, ale nesli

winona24
autor
8. feb 2010

ani von neideme dnes..mne je mizerne.....hrdlo a sople...wrr.... kto to s ňou doma do večera vydrží....

natasa8
8. feb 2010

k3n .... no mna uz hrozne unavuje tato zima, kazdy den sa snazim byt s malou von aspon 2 hodinky, ale musim priznat ze to uz zacinam flakat, lebo ma ta zima uz nebavi.

mne sa katka nastastie o zem neplieska, len trieska do niecoho rukami ... vacsinou pri jedle

winona24
autor
8. feb 2010

no ja si tiež myslím,že u nás sú to zuby....včera som jej objavila spodné 4ky....tak asi je aj z toho nervná

ka3n
8. feb 2010

Jedine co ma tesi, ze viem, ze som neni sama, ktora ma tento problem...🙂)

Ja som svokru nevidela od soboty a ani sa tam nechystam..hoci vcera ako ho bral muz von tak doliezol svokor, ze preco place (obliekala som ho) a uz aj Milan dostal nervy.."ze ved ho obliekame"..stale su mi za zadkom a stale sa do mna staraju... stale stale..baby ja si to uz hodim alebo ma odvezu do psychiatrie..ale zase na druhej strane sa snazim byt k malemu dobra, ist mu v ustreti, ale ked nieco chce a nedostane to ako to ze sa rype v chladnicke..tak vtedy stracam nervy..

natasa8
8. feb 2010

ja si myslim ze to deti len skusaju co vsetko si mozu dovolit a pozoruju nas, ako reagujeme....

ka3n
8. feb 2010

Júúj goga, ale my to uz mame aspon dva tyzdne..ale mas pravdu, ze cim som ja nervoznejsia, tym je maly jedovatejsi, takze sa snazim byt uplne OK aj ked ma privádza do maximálneho zúrivstva.

A to som nehovorila, ze ako sme boli dva dni u mamy, tak robil take jedy-revy, ze chudáci moji rodicia.

...tak sa teším, že ked príde jar, hadam budeme viacej vonku a bude ok.

ka3n
8. feb 2010

..najhorsie je to, ze on reve-pisti uz ked len idem od neho na meter...keby sme vcera neboli aspon v tom maxe v TT tak sa doma asi "povrazdime" ..

ka3n
8. feb 2010

Aj nam vysli nejake zubky, tak to tiez pripisujem tomu ,ale ked je na rukach, tak ho nic neboli ???? 🙂)

goga03
8. feb 2010

no ja som bola pred 2 tyzdnami u nasich (250 km), som chcela vyuzit, ze este mozem soferovat a tak sme isli na tyzden tam aj s malym.
moja mama ked videla, ako maly cirkusuje pri obliekani a tak vseobecne, tak zahlasila, ze mam nevychovane dieta.
tak sme sa pekne pochytili.ale nakoniec sa mi ospravedlnila, lebo ona ze vraj uz zabudla, ze aj my s bratom sme mali take obdobie.
natasa tiez si myslim, ze len skusaju ze kde su hranice. ze vraj to zacina v 15- 16 mesiaci.

winona24
autor
8. feb 2010

natas že 2 hodiny...to u nás nehrozí...som rada,keď vydržíme hodinu....

ja milujem zimu (asip preto,že som sa v zime narodila 🙂 )ale tiež sa už teším na jar...keď budeme môcť byť dlhšie von 😵

johnie
8. feb 2010

ahojte..
goga a kedy to obdobie konci?

winona24
autor
8. feb 2010

jasné že skúšajú....Natálka niečo spraví,ja ju vyhreším a vysvetlím jej prečo to nemôže a ona sa o chvíľu na mňa pozrie a urobí to znova stále sa pozerajúc na mňa,aby videla reakciu.... 😅 😅

natasa8
8. feb 2010

no ja chodim pravidelne 2 krat denne.... dnes sme boli doodbedu hodinu a pol a poobede este skocim na postu..
mala je tiez ako cert ked nechodime von

johnie... ked zacne obdobie vzdoru co je vacsinou 2-4 roky 😀 😀

goga03
8. feb 2010

johnie, pisali ze u niekoho to prejde po par mesiacoch a u niekoho to trva do 3 - 4 rokov.
zalezi ako rychlo pochopi ze placom a jedom nic nedokaze a nic si nevynuti

natasa8
8. feb 2010

winon ... katka robi to iste

ka3n
8. feb 2010

obdobie vzdoru??? ved to mame teraz :((

baby a davate deckam body ??? alebo mate na jar kupene..lebo som nasla dobru stranku a mozno nieco objednam, len uz len par maju velkost 98., lebo 92 body je nam take tesne uz.

http://www.detsky-raj.sk/detske-body-c-4.html

a ako vam chodia po dome oblecene ????

goga03
8. feb 2010

my tiez chodime 2 krat denne, tak na 1,5 hod doobeda a hodinu poobede.
nech si mlady muz trosku vybije prebytocnu energiu. lebo ked nejdeme von, tak je ako z divych vajec

winona24
autor
8. feb 2010

ka3n ja kupujem body zásadne v Tescu.....bezkonkurenčne najlepšia cena.....my už máme aj veľkosť 18-24....pre istotu som kúpila....

natasa8
8. feb 2010

ja davam katke body s dlhym rukavom, na to tensie tricko, teplaky, ponozky a papucky...

Ja budem kupovat s kratkym rukavom asi len 86..... teraz mame par 80, aj 86 - ale tie su jej este dost velke. 92 ani veviem ake su velke.

silwietta
8. feb 2010

ahojte baby, no akoby som o Miskovi citala... furt len na ruky a ked nie je po jeho tak bud zacne smoklit alebo hysacit... ked hysaci v obyvke tak trieska po telke, ked na chodbe tak do zachodovych dveri, vsade ma svoje oblubene miesto... snazim sa ho vtedy si ho nevsimat, teda ked som kludna, ked nie, tak skriknem, ze dost vtedy sa zvycajne ukludni a ked mu dohovaram tam sa hned tlaci ku mne a ide mi davat pusinku....