Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
14. máj 2009

winon bohaca to bolo ale videjko - to happy tree friends 😀 😀

winona24
autor
14. máj 2009

však claudi??? 😝 😝 😀 😀

rony253
14. máj 2009

dievcence ja idem varit, Sara uz bola totalne hotova, tak som ju okupala a uz spi, uvidime, ci to bude uz nocne, no ratam ze okolo osmej kojim, lebo teraz moc nepotahala, ale bola syta.
Win musim si pozret to vidio, ale az vecer, ked sa k tomu dopracujem. zatial sa majte

vikykiss
14. máj 2009

Ahojte my sme dnes boli na poradni Alex má 8.900g nie je to málo? 😕 Zdá sa mi ale pekný valibuk 😅 Idem Vás dočítať 😉

vikykiss
14. máj 2009

Idem pekne od začiatku 🙂
ollako ja tiež zatiaľ neviem ako to zvládnem ale to budem riešiť až potom 😉Ďakujem😉 🙂
eweny ďakujeeeeeeeem 😉 😵
Všetkým Vám ďakujem 😉 Baby vy toho teda zapíšete 😀
Decka šli k babke 🙂 poobede ideme do Zoo 🙂 vy ste čo dnes robili?Alex mi už neobsedí 😒 stále by chcel štvornožkovať alebo chodiť za ručirky 😠 zatiaľ sa to dá ale za také dva tri mesiace 😅 😅 Budem K.O

vikykiss
14. máj 2009

Baby kde ste ☹ pridala som niake fotky Alexa 😉

ollako
14. máj 2009

ahojte maly papkal kasicku ryzovu a zmiesala som ju s mrkvickou od Hippu lebo ma hnacku, tak mozno ho zapecie, toto ani nie je pravda, raz ho zapeka, raz ma hnacky, ja neviem z coho, mozno tie zubky 😒
teraz sa hr v ohradke a o siemej ho pojdem kupat...
viky veru poriesis to potom ako to zvladnes, ved nejako budes musiet, co ine ti ostane? nie 😝

ollako
14. máj 2009

a k tym prikrmom, netreba to velmi riesit, lebo by ste malym nemohli nic davat, lebo ked nie su potraviny bio, tak su tiez neni vhodne pre deti

skrecok
14. máj 2009

Ahojte,
dnes sme mali poradnu....vazime iba 6500gramov a meriame stale 67,5 cm, takze sme asi najmensi v tejto teme ☹ 😔 . Inak je vsetko podla lekarky v poriadku.
Len bola prekvapena, ze uz mu davam keksiky, kedze tie sa mozu od ukonceneho 7.mesiaca, teda az od 8.mesiaca. Jogurty sa mozu az od 9.mesiaca, takze my este nebudeme davat...

Ollako, aj nas mava obcas hnacku, mozu to byt zubky. Budme radi, ze nema teploty. 😉

vikykiss
14. máj 2009

skrecok tak to je málo 😒 ale neboj rýchlo nás dobehne 😉 my sme tiež dnes boli už som písala má 8.900 a nemeral ho

claudinka
14. máj 2009

aj my sme akurat dopapali ryzovu kasicku 😉

winona24
autor
14. máj 2009

no mne dieťa už zaspalo....bez kaše...nejaká bola zmorená

claudinka
14. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

moje pojde spat o osmej.. sme hore od nieco pred stvrtou, posledne dni uz mavame iba dva spanky, ale pochybujem, ze to dlho vydrzi 🙂 dnes spal dvakrat po hodinke, co nezvykne, ale asi to bude vazne to pocko 😀 😀

silwietta
14. máj 2009

viky, sa to to zda malo? Misko ma 7300 😉

silwietta
14. máj 2009

inak sme boli dnes plavat.. bolo super, len Misko bol unaveny, mal spinkat v tom case, tak na zaciatku plackal, ale potom to cumlikom v puse pekne zmakol 😎 a maly Leo (silviabb) sa velmi vytesoval a stale spliechal 😵

vikykiss
14. máj 2009

🙂 silwietta no čo tu mám kamošky tak ich 8-9 mesačné decká majú oklo 10
😀 😀 tak som nevedela 🙂

skrecok
14. máj 2009

vikykiss, no bohuzial uz asi nedobehne...Mozno az v puberte 😒 . Papa normalne, takmer nema problem s jedlom okrem kasicky, nevypluva jedlo...a kam to vsetko ide??? No co uz.

Inak dnes sme mu chceli kupit kvalitne ortopedicke sandalky, lenze problem je v tom ze sandalky v Protetike sa vyrabaju od c. 19, a v Auparku v jednom obchode od 18 a on ma c. 16. Takze som velmi zvedava co bude mat v lete. Taka som z toho smutna....

skrecok
14. máj 2009

vikykiss, co blaznis...ved ma super vahu. Ja ked som mala rok som vazila 7,7 kg. 😉

vikykiss
14. máj 2009

Tak to bude asi po tebe Riško taký drobný 🙂 😉

ka3n
14. máj 2009

viky, moj maly ma 8,5 kg a myslim si, ze je to uplne ok...neni ani chudy ani tucny..

No ludia, moj dnes spal za cely den iba 30min...som bola uz na nervy..este ho trapi kasel, ale vidim ako pekne ustupuje..no a teraz uz zalahol o siedmej, tak hajuskame.

Hadam sa to pocko umudry..ja sa s vami lucim a idem si k Matuskovi lahnut, lebo ked zakasle, tak sa bojim, aby sa nepovrackal, tie hlieny ho napinajú.

Dobrú nocku.

perlab
14. máj 2009

Ahojte bambulky, Romika už spinká, dúfam, že už nočným spánkom 😉

viky, aj ja blahoželám k tehulkovaniu 😉 . keď si spomeniem na tie začiatky, brrr, bývalo mi moc moc zle 😒
prajem ti nádhernééééééééé tehulkovanie, bez komplikácií, až do konca
😉

perlab
14. máj 2009

mno, idem čo to popratať a potom kuk ordináciu 🙂
zatiaľ pá

rony253
14. máj 2009

ahojte, tak ten spanok o siestej nebol este nocny, stihla som uvarit veceru a uz bola hore s usmevom vyspata o 20.49 zaspala, ale sa prekrucala vsade, oci si šuchala no bojovala sama so sebou, este som do nej tankla aj UM lebo asi jej MM bolo malo alebo ja neviem stiahla 80 ml, takze sa len dotankovala. Dufam, ze uz teraz bud normalne spat.

rony253
14. máj 2009

a tu nikoho nikde
uvarila som kuracie špizy, s cibulkou paprikou a takou ako dietnou klobaskou, urobila som ryzu a este som stihla aj puding s ovocim uvarit

vikykiss
14. máj 2009

perlab ďakujem pekneee 😉 mňe zatiaľ nič nie je.Len som stále taká unavená 😔 ale nemôžem si ľahnúť lebo by som celý deň nevstala z postele 😀 😀 😀

perlab
14. máj 2009

rony, mňam. vy niečo oslavujete? 😉

babuci
14. máj 2009

cafte. ja mam dnes taky o nicom den. v sukromi☹((

ale o malom: dnes sme mali poradnu. pribral iba 175 g ale vraj je to ok, lebo ze je strasne zivy a vela sa hybe. narast nenarastol, meria stale 71 ci 72 cm.

vcera sme boli aj na klbiky po 8 mesiacoch co je povinna kontrola a ma to ok.

johnie
14. máj 2009

cafte kocky...ja dnes seriem uz na robotu..idem si skor lahnut... mi klipkaju oci
viky gratulacie k tehu

estella
14. máj 2009

dobry vecer..pozeram euroviziu..dufam ze nasi postupia..boli dobri...

babu z toho si nic nerob..teraz uz nebudu tolko priberat ako doteraz....a Jozko ked je stale v pohybe tak nema kedy pribrat...zato ten moj maly sumo je taky lenivy ze ten zasa pribera...ale ja by som bola rada keby trochu spomalil lebo uz ho nevladzem....

aj my mame klbiky ok....

babuci
14. máj 2009

estel, ze sumo🙂)) tvoj maly je perfektny, mne sa vzdy viac pacili baculate babatka🙂) take makke ako vankusiky🙂))

skrecok kludne kup sandalky o dve cisla vacsie. moj Jozko ma nozicku 17 a topanocky ma 19. je to ok. aj tak kazu kupovat o cislo ci dve vacsie.

viky gratulujem k tehotenstvu🙂)) to ste mali v plane, alebo nehoda🙂))?

ja si tusim tu antikoncepciu dam. mam ju v sufliku a neberiem to. ale teraz ma chyta stres. dalsie chcem o 3 roky.