Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
20. máj 2009

leni a win, tak Sara sa len prekruca, brucho chrbat chrbat brucho a otoci sa do smeru ktory potrebuje, ale ona nie zeby lozila, ona sa tam odgula. no nic, mna len mama stresuje, ze uz davno mala vsetko robit, jej vysvetlujem, ze kazde dieta je ine, no ona mi tvrdi, ze to je preto, lebo davame detom jest hovadiny a nie poriadne veci, ze uz davno mala vsetko jest a podobne, uz to ani nepocuvam, lebo by som bola na nervy.

Leni piskoty a ani keksy jej nedavam ziadne, kupila som na slov od sunarky ale su male a bojim sa, aby sa nezadrhla, a aj som jej ju dala a nechcela ju, kupila som tie kukuricne nesolene chrumky na slov., tak tie papala, ale teraz ked jej ju dam, len sa s nou hra. sem tam si kusne.
Ale uz som jej kupila od Hipp take ovcie s keksami a to jej chuti, ja ked jej podrvim keks, tak je to take jak muka av tom hipp je to fajne, toto spapa. Maju to aj v bipe aj v DM v takej velkej flasticke.

lenka.pav
20. máj 2009

idem uz, dobruuuuu

zuzana1710
20. máj 2009

claudi,ja viem,ze jej idu zuby,ked je hrozne zla a nic ju nedokaze utisit.a na noc davam kazdy den pre istotu tie homeo.vidis vcera som zabudla a to bolo hrozne a ked je ubolena moc,tak potom nechce uz ani tie tabletky ani vodu..nic..takze vzdy na veceru jej to pacnem a hotovo a viem,ze noc bude eno nuno 😀

winona24
autor
20. máj 2009

rony presneeeee....to ako keby si písala o mojej Naty...ja som sa minule tak rehotala,že aká je prešpekulovaná aký si vymyslela sposob ako sa dostať k veciam,kt.chce 😀 😀 😀 😀

rony253
20. máj 2009

ja Sare do kociara nedavam, ziadne topanky, nech sa jej nozka nepoti, naco, ma len ponožticku a hotovo, aj som to dakde citala
idem spinkat babeny. tak dobru nocku

rony253
20. máj 2009

jezisi Win si ma potesila, ze nie len moja je taka vydrbana 😀
a zuzi ako sa volaju tie homeo, nech si ich kupim na slov, ekd pojdem v juni

johnie
20. máj 2009

a vy este nespiiite??

winona24
autor
20. máj 2009

jadopozerám zámenu manželiek a idem aj ja spať...bo ráno cca o pol siedmej budíček istý 😀

winona24
autor
20. máj 2009

ahoj johnie 😉

johnie
20. máj 2009

cawi... co ideme robit? aj by som isla spat, ale ten moj tak naprdel pod perinu... 😀

zuzana1710
20. máj 2009

rony,su to chamomilla vulgaris 15ch a zober si viac..je to uplne prtava tuba s mini gulickami..tak aspon 3 si vyputaj..stoja tusim 1,50€

johnie
20. máj 2009

aj my o pol siedmej...len malokedy ma prekvapi dlhsim spankom... a inak aj sofi sa dogula tam kam potrebuje, na brusku sa jeduje

winona24
autor
20. máj 2009

mno mysme sa už prestali tak brutálne jedovať na brušku,ale dlho na ňom nevydrží....prevracia sa stále ako divá

johnie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 škrtni zápalkou

zuzana1710
20. máj 2009

dig a ja som stresovala,ze mala sa neprevraca a vase deticky sa vsetky uz krasne prevracali..no a teraz???uz robi vsetko..aj sa sama posadi,stvorkuje a sama sa postavi..ale vobec ma to netesi..mam na to nervy..nic sa neda pri nej robit. ☹ ☹ 🙄 🙄 tesi ma len jedna vec,ze bude uz chodit,ked pojdeme na dovolenku..teda dufam,ze uz bude chodit sama.

johnie
20. máj 2009

na posteli sa preguluje... ale ked je na zemi tak na brusku tak hned je zle...musim ju pretacat
aaaa mafstory 😉

rony253
20. máj 2009

johnie ahoj, ale tebe sa aspon stavia v postielke ale nam nerobia nic len sa gulaju 😀
Zuzi dakujem, musim si to kupit, to pre pripad, ze zacnu tie zuby
My mame tiez budicek o pol siedmej a dnes bol o pol siestej sok som mala a o pol osmej isla spat aj so mnou uz som umierala od unavy. Najprv reve, nech uz vstanem a ked ju zoberem a postavim sa rehoce sa jak koza.
No opustam vas, idem na haja. papa a bru

winona24
autor
20. máj 2009

to sú veci ktoré sa dejú zo dňa na deň....ani si nestihnem všimnúť a bude to tu 😉 lozenie,chodenie

johnie
20. máj 2009

zuzi a kam pojdete..espana?

winona24
autor
20. máj 2009

bože johnie...tak to som rada,že to píšeš...u nás je to tak isto

johnie
20. máj 2009

rony... mno stavia sa stale...ale len ked sedi, a do sedu ju musim dat ja. takze ked sa prekoti v postielke rev ze mam ju posadit... no hruza
dobru nocku... idem aj ked nedobrovolne do toho smradu dokukam mafstory a hadam zaspim

zuzana1710
20. máj 2009

johnie,nieeeeeeeeeeeeeeeeee.pre boha..predchvilou som odtial vypadla..ale len tot za roh..chorvatsko..staci.ja ani nemusim ist...ale sa tesim za malinku,ze sa tam vysanti.

zuzana1710
20. máj 2009

idem aj ja...nieco som upratala a zajtra mozem pokracovat..boli ma lebka.kua tam..dobruu babule a posluchajte 😉

winona24
autor
20. máj 2009

😔 no dobre idem ja....ahojte....sladké sny Vám

johnie
20. máj 2009

no vsak som si myslela...my asi v lete skocime bud do chorvatska alebo talianska na taky dlhsi vikend... ale to az ked budu prasule... a hlavne klima v afte...lebo skapeme po ceste
uz zajtra ma byt 30 stupnov...

johnie
20. máj 2009

dobru kocky... hadam budeme spat az do rana... 😉

zuzana1710
20. máj 2009

johnie,neblazni..ved dnes bolo hrozne teplo..tieto slovenske teploty ma zabiju.. 😕 😕 no nic..idem..paaaaaaa

jurocko
20. máj 2009

sladke snyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😕

perlab
20. máj 2009

Ahojte babulky, posledné dni tu nikoho nestíham, neva 😒
dnes nám celý deň nešiel internet, až večer naskočil 😅

pozerala som nové fotosky, čo ste podávali. no tie detičky nám neuveriteľne rýchlo rastú. a vidím, že idú s dobou: každé, teda takmer, má nové fáro. to čumíš, Erik, čooo? 😀

a k tomu vývoju, baby, to je úplne v poriadku. veď ani jabĺčka na strome nedozrievajú všetky naraz. 😉
v 1. triede ZŠ už budú na tom rovnako 🙂

mimochodom my lozíme, chodíme v behúli aj za ručičky sa nám darí pomaly tie nožule prepletať /a to doslovne, niekedy si ich riadne pozapletá/ sama sa posadí, aj v postieľke postaví.
ale to všetko sa zomlelo behom posledných dvoch týždňov a v pondelok máme 9 mesiacov.
a ešte sa nám začal jazýček rozväzovať, ako: ba-ba, ma-ba, ba-ma, va-va, jaj, pa-pa, ale ma-ma ani za svet 😀

prajem dobrú nocku, pá 🙂 🙂

perlab
20. máj 2009

uau, ani som si nevšimla, že som tu prvááááááááááááááááááááááááááá 😀

kami68
21. máj 2009

ahojte...ako ste spinkali?my celkom v poho,my sme ešte malinké 🙂 ,ale dnes má byť opäť horúco,tak to pôjdeme von až po 16-tej,hrôza.Kami68 a vy ako,spinkal malý túto noc lepšie?