Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
30. máj 2009

pridala som par fotiek ak xcete tak kuk 😉

vejinka
30. máj 2009

oll super 😉

rony253
30. máj 2009

ahojte, Veji jedna otazka, ako vidim, kazdy tam zacina v piatok vecerou, to tam kazdy pride az vecer? To asi oteckovia pracuju ze?
ja mozem vystartovat, aj rano alebo naobed, len neviem ci tam uz niekto bude. Idem pozret vase fotecky.

vejinka
30. máj 2009

rony no ja nemozem skor lebo muz ma akciu takze musim pockat kym sa vrati domov a vobec netusim ako nam idu busy lebo auto nemame a zasa neviem ci by bol ochotny nas odviezt moj otec...ale spytam sa ho

vejinka
30. máj 2009

takze my prideme urcite vecer o kolkej neviem ale budeme hladni cize veceru chceme mat

kamilka12
30. máj 2009
vejinka
30. máj 2009

bieda s pocasim 😠

kamilka12
30. máj 2009

neviem prečo mi tam skočila aktuálne počasie..keď som tam našla počasie na zajtra 😠 ..no proste hlásia dážď ☹

vejinka
30. máj 2009

do kelu...no dufam ze my nezmokneme ked sa pojdeme kuknut do mesta...jooj uz to vidim ze bdue liat celu noc a cely den a hlasia kosuuuuuu tu hore len 5-7 stupnov

vejinka
30. máj 2009

no podla predpovede tu bdue liat zajtra 😢

rony253
30. máj 2009

veji, maly je zlatunky, inac ja som vcera tiez robila novy album, kukuk 🙂
tak ja vystartujem poobede

vejinka
30. máj 2009

rony videla som a aj som reagovala tu krasna je rozkosnaaa 😉

rony253
30. máj 2009

aj tu v rakusku, je pocasie otras, ani s malou von nemozem ist, fuci neskutocne a prsi uz druhy den a nedaleko od na asi 200 km aj snezilo a ludia si robili snehuliaka, a hlavne ze uz vsetci maju letne gumy, no ja tu strasna kosa.

vejinka
30. máj 2009

ja som dnes pozrela z okna a mame vyhlad na hory a vseeeetko biele

kamilka12
30. máj 2009

my tam asi prídeme pravdepodobne tesne poobede...preto sme si obed nenahlásili...

vejinka
30. máj 2009

baby toto by sme mali rieist v stretavkach ..lebo tie babenky co nejdu sa budu citit blbo...

vejinka
30. máj 2009

no nic ja prcham do postele..dobru noc kocky

rony253
30. máj 2009

Olla maly je super, vsak je aj baculatucky fajny je. Len sa opytaj pre istotu doktorky, preco asi odmieta jedlo.
Veji necitala som predosle strany, tak som nevedala, ze si uz videla, ale dakujeme
inac som ja taka truba, tak sme si poobede po tretej lahli a zaspali sme obe, ale najprv bol plac, tak som jej natrela dasienka gelikom a hned zaspala, to sa mi uz parkrat stalo, asi sa uz aj nam vykula prvy zub, ale zatial tam nic nie je. Zobudili sme sa okolo štvrtej a ja ze ju nakojim a potom jej dam ovocie neskor, tak sme sa hrali a vselico vystrajali a pred siestou śom jej dala vyživu, lebo som si myslela, ze ta aj tak skoro spat nepojde, kedze sme poobede pobuvali. No o pol siedmej uz len mrncala, tak som ju isla kupat a ze ju nakojim a ta vobec nechcela, este odgrgovala ovocie. Spat tiez este nechcela, tak sme sli dolu k tatovi, tam sa hrala s penazenkou a ked zacala mrncat to bolo po siedmej, som ju vzala a sli sme do izbicky, idem ju kojit a ta nechce, tak som ju polozila na postel a hned zaspala, bez mlieka tento krat. O 19.10 spala, takze cakam, ze sa kazdu chvilu zobudi na kojenie.

winona24
autor
30. máj 2009

ahojte kočice...my sme dnes boli u mojej druhej starkej...konečne sme boli ikázať prvé pravnúča naživo....skoro teda,ale skôr sa nepodarilo 😝

rony253
30. máj 2009

kočky blba otazka: Co je to ta pohanka? Je to z kukurice? taka žlta kasa? Pýtam sa jak truba, ale teraz neviem ako to vyzera.

winona24
autor
30. máj 2009

Pohánka siata je stará kultúrna plodina. Pochádza z oblasti strednej Ázie, odkiaľ sa rozšírila do Japonska, Európy a Severnej Ameriky. Na našom území sa pestovala už v 12. storočí. V 16
. storočí patrila pohánka medzi najobľúbenejšie potraviny. Potom začalo jej pestovanie ustupovať. Vynikajúcu konkurenčnú schopnosť pohánky často využívali obyvatelia Sudetov k ničeniu pýru najmä pred siatím ľanu na semeno. Na Slovensku sa osvedčilo pestovanie pohánky predovšetkým ako medziplodiny, často umelo zavlažovanej. V súčasnosti je pohánka hitom zdravej výživy. Ako významný zdroj prírodného rutínu má cenné vlastnosti, z ktorých je preukázaný hlavne posilňujúci účinok imunitného systému, zvýšenie pružnosti cievnych stien, regulácia krvnej zrážanlivosti a obsahu cholesterolu v krvi.

Je vhodná pre diabetikov, pacientov trpiacich na celiakiu, doporučuje sa ako dieta pri ochorení zažívacieho traktu.

rony253
30. máj 2009

dakujem Win, mozes mi to teraz povedat, ako to vyzera? ja neviem ako sa to tu vola, skusim to dat do slovnika.

rony253
30. máj 2009

nasla som to, tak sa musim pozret v DM ci to maju. a vari sa to ako kasa?

rony253
30. máj 2009

a poslalo mi to dva krat, nieco tu blbne, a Sara, este spi a nie je od siestej hladna.
win super 🙂 dakujem, a ako sa to vari? 🙂

winona24
autor
30. máj 2009

to neviem...ale ja myslím,že ako ovsená kaša napríklad

rony253
30. máj 2009

win, si skvela, dakujem

jurocko
30. máj 2009

ahojte
wimon a kde pridavas tu pohanku?a naco je dobra?
my zajtra mame MDD tak sa Karinka tesi,budu malovat tvare,skakacie hrady..cukrova vata a sutaze......tak sa tesime....a ze hlasia dazd,nesrandujte...skoda tak ked bude prsat tak budeme sediet doma...fnuky 😝 😠 😠 ☹
utekam do sprchy lebo drahy ma uz vyhana od pocitaca..tak ahojte a sladke snicky
uz som tiez oznacila stravu do Larionu 😀 😝