Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
4. jún 2009

silwie..ka3n..dobru noc vam 🙂

skrecok
4. jún 2009

Dobru nocku vam prajem, baby. Ja este surfujem a manzelik pozera DVD.

luciankasebastianko
4. jún 2009

Čítam jak blázon na stretnutiach, ale je toho veľa čo to známena náhradnička? a beriete aj svoje polovičky? penzion som videla pekný!

bendy
4. jún 2009

eweny a ak sa smiem spytat ako sa volas priezviskom, za slobodna, neviem ci si alebo nie vydata

skrecok
4. jún 2009

Lucianka, ano berieme aj svoje polovicky a deticky. Ked niekto vypadne, napr. Claudinka, tak za nu pojde nahradnik a to Miriam24. 😉

eweny
4. jún 2009

bendy,mas IP..

anickaajanko
4. jún 2009

lucianka ja idem sama s malym ako jedinna bez polovicky, teoreticky by si bola teraz ako nahradicka asi jedinna lebo ostatne baby sa este neozvali tak by si mala sancu

eweny
4. jún 2009

Anicka,ale asi su este nejake baby,co idu bez muzikov..

skrecok
4. jún 2009

Ano, su aj take...

luciankasebastianko
4. jún 2009

a ako sa príhlásiť? babenky?

anickaajanko
4. jún 2009

nie eweny iba my
lucianka dopisem ta do tabulky

anickaajanko
4. jún 2009

pod do stretnuti aby sa to nerozoberalo tu

anickaajanko
4. jún 2009

no tak idem hajat
lucianka blizsie info ti vie o tom podat Vejinka aj ta zaradit do tabulky ako nahradnicku, aj cenu, atd ak sa este uvolni

luciankasebastianko
4. jún 2009

dakujem dobrú bola som aj na stretku asi sme sa obišli 😉

johnie
4. jún 2009

gut najt evrybady... slip wel
a prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀
no tak guuut mooorning lejdis 😉

silwietta
5. jún 2009

dobre ranecko prajem

silwietta
5. jún 2009

jej uz davno som nebola prva... dietko mi este spi - to je uplne neuveritelne a ja uz mam upratane po ranajkach, manzel musel dnes ist skor, tak sme si dali ranajky spolu 🙂

anickaajanko
5. jún 2009

druháá, bré ránko všetkým, johnie nemozes spavat???

winona24
autor
5. jún 2009

čaute...tretia.....

sasasx
5. jún 2009

ahojte,
ja zdravim... pozeram, ze co sa tu deje? claudi nejde? dufam, ze sa nic zle nestalo...
ja tu stale obcas kuknem, ale vzdy ked tu nikto nie je, alebo len tak uchytkom... maly nema rad, ked ja som pri compe a on nie🙂 vylezie na postel a potom na stolik a uz tape po notebooku aj on.
u nas dnes troska svieti slniecko, tak rozmyslam, kam by som sla s malym, lebo mam pocit, ze posledne dni, co sme boli doma, keby vedel rozpravat tak povie - "mami, nudim sa"... uz ma prelezeny kazdy kut, preskumane vsetky skrinky, nema co nove objavovat mam pocit.

jurocko
5. jún 2009

stvrtaaaaaaaaaaaaaa.............caute mamicky
my dnes mame v meste MDD,ma prist majster N a ini...ale je dnes opet uprsane počasie ☹ 😠 ☹ ☹
kedy bude teplo.._____??????
my ranajkujkujem..Tobiasko prvykrat papa chlebik s masielkom-a chuti mu to velmi

eweny
5. jún 2009

Dobre ranko prajeme,hoci je trochu uprsane..

eweny
5. jún 2009

Jurocko,uz hlasia oteplenie,aspon dnes tak v telerane hovorili..

jurocko
5. jún 2009

ahoj eveny..a od kedy?

winona24
autor
5. jún 2009

ja som si to len teraz prečítala,že claudi nejde na stretko....škoda....veľká škoda

jurocko
5. jún 2009

neviete preco neide?nenapisala asi dovod,však?

jurocko
5. jún 2009

tak ja uz musim opustit comp lebo drahy ide stahovat na DVD s kamery nase deticky lebo tak velaaaaaaa mame pokamerovane a nemame miesto..tak vam prajem pekny den a večer sa mozno ukazem
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rony253
5. jún 2009

dobre ranko, my sme od siestej hore a moja Lady sa nejako ani nechysta spat, potrebujem ist k alergologovi

ollako
5. jún 2009

ahojte, tak my sme mali noc hroza! ja uz neviem cim to je... on sa stale budi uz aj po polhodinach,alebo mrnci aj hodinu 🙄 ...uz som unavena, teraz zaspal , tak si zdriemnem aj ja, nech dozeniem tu noc

jana.hcsba
5. jún 2009

dobre ranko 😎 !
dnes sme mali noc nedobru 😒