Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
30. jún 2009

hodila som este jednu fotku do stretka kde je karinka a stelka
idem este hodit fotky

babuci
30. jún 2009

ak lekár nerozhodne inak, Vigantol (prípravok obsahuje vitamín D) sa podáva ako prevencia vzniku krivice dojčatám do 1 konca roka. V druhom roku sa odporúča podávanie prípravku v zimných mesiacoch.

buksy
30. jún 2009

ahojte ....
bubinko presne ako vravi babuci odporuca sa vigantol davat do roka a potom v zimnych mesiacoch...a som citala ze aj v tretom roku v zime sa doporucuje preventivne davat...

jurocko
30. jún 2009

hodila som nove fotky z nedele ak chcete kuky kuk

jurocko
30. jún 2009

ja som tiez davala karinke dlho vigantol aj Tobiaskovi

buksy
30. jún 2009

a aby som nezabudla dakujeme vsetkym ktory nam vcera blahozelali k meninkam 😉

buksy
30. jún 2009

krasne fotecky mate zo stretka....

jurocko
30. jún 2009

joj buksy všetko naj k včerajsim meninam..tobiasko posiela pusinku petke

jurocko
30. jún 2009

idem umyt balkon jooj ja sa neodlepim od vas..hrooza 😠
tu hrmi a vyzera na burku..ale dusno poriadne ☹ 😖

buksy
30. jún 2009

chcem sa opytat ako sa vase deticky spravaju ked im idu zubky...?
lebo ta nasa opica cely den krici ale tak strasne ze ju pocut na celej ulici... proste neplace ale vrieska ....
davate aj nieco na ukludnenie? lebo nam chamomila velmi nezabera a gelik tiez velmi nie... tak vcera som jej dala nurofen cipok poobede lebo ju to asi velmi boli lebo strasne vsetko hryzie...
dakujem za rady 🙂

natasa8
30. jún 2009

veji.. pozrela som, na konci je aj dokaz ako skreckov Risko vytahal za vlasky Katku a Oliviu... som sa zasmiala 🙂

ja som si tu v pohode sedela a az teraz som zistila ze som mala vypnutu vysielacku 😅 ale bola som kuknut krpatu a spinka ...

buksy
30. jún 2009

jurocko dakujeme aj za blahozelanie aj za pusinku 😀

natasa8
30. jún 2009

buksy.. a uz mate nejake zubky ?
My mame zatial dva a pred tym ako sa prerezali sme si mysleli ze idu zubky asi mesiac 😅 keby som pocuvala mojho muza tak je mala na paralene mesiac kazdy den 😒

na isto som vedela ze idu zbuky az ked mala krvave dasienka. Teraz to uz nezistim, lebo si neda pozriet do pusy. A cipok dam len ak bude mat teplotu.

buksy
30. jún 2009

natasa... mame uz styry zubky.,..
z vzdy pred tym nez jej vykukli zubky tak takto kricala ale nie az tak intenzivne ako to robi posledny tyzden...
ked jej isli spodne dva tak to bolo relativne v pohode a ked isli vrchne dva tak to bolo trosku viac nervov....ale teraz tiez netusim ktore jej idu lebo uz si neda pozriet do pusy...
ale ona nikdy nemala krvave dasienka.. ja som jej vzdy videla len take biele bodky a potom sa to uz pomaly prerezavalo...
ale dokina mi vravela ze zubok sa pohybuje este ked je schovany v dasienku a ze aj to ich velmi boli a to moze trvat aj dva mesiace tak dufam ze to nebude nas pripad lebo mi praskne hlava ....
stale musi mat nejake rozptylenie aby nemala cas kricat 😀

winona24
autor
30. jún 2009

do kelu mňa tak nebaví žehliť 🙄

babuci
30. jún 2009

winon ale ty sa aspon zehlit prinutis. ja mam hore v podkrovi tri kopcovite kose s pradlom.

baby chcem sa spytat, kolko vam deti spia cez den. Jozino taha uz druhy den od deviatej minimalne 3 hodky a to ho uz budim, lebo sa mi to zda vela. a vcera zalomil este aj na prechadzke na hodinu. ale uz mi neprespal celu noc. bol hore raz. takze asi ho fakt nenecham cez den vela spinkat.

buksy
30. jún 2009

babuci to je uz dost vela na tak "velke" babo... moja nevydrzi dlhsie ako hodku a pol ale aby ti spal v noci dobre tak je asi lepsie ho skor zobudit ... samozrejme nejako jemne 🙂

winona24
autor
30. jún 2009

babu ako kedy...ale väčšinou dva spánky po 1,5-2 hod.

anickaajanko
30. jún 2009

babu asi je unaveny z toho dusna
Branko 10,00-11,00 a potom 15,00-16,30

rony253
30. jún 2009

cafte sme chore

rony253
30. jún 2009

NEMRO6 W Y

buksy
30. jún 2009

ahoj rony .. ta co vam je v tomto teple?

kamilka12
30. jún 2009

Ahojte,

tak u nás bol zatial chorý Juraj, včera to chytilo mňa a už len čakám, kedy ochorie aj Martin ☹

Babu - mne malý spáva doobeda 2 hodky, poobede 1,5 h.

rony253
30. jún 2009

Prave mala zaspala.
buksy ja mam alergiu na pel a kychala som hrozne a soplila, potom ma zacalo predvecerom boliet hrdlo a trosku som kaslala, Sara to 100% chytila odo mna, ale aj to je hrozne, poti sa ako kon a ked prideme do obchodu je tam chladno a klima a je normalne, ze hned prechladne, ja uz fakt neviem, co to treba v tzchto horucavach robit, klimu v aute nepustam, nosim so sebou vsade aj body na prezlecenie, z auta vzchadza komplet mokra, snazim sa, aby neochorela no aj tak to chytla. Uz sa nam prerezali jednicky, ale nesoplime. Boli sme tu dnes aj u doktorky, popocuvala ju tak priedusky su ciste, ale ma zapalene hrdielko a stekaju jej vzadu hlieniky. dala nam Stoptussin baby aj fenistil a ja som vcera kupila calciový sirup aj ten jej mam dat raz denne a echinaceu. ja berem len vitaminy kalcium a C vit dnes som si kupila aj panadol, lebo ma bolela hlava ako svina a vraj ten pri kojeni mozem, takze sa liecime.

buksy
30. jún 2009

rony skore uzdravenie...
ten fenistil na zadne sopliky sme aj my mali a pomohli nam
ja padam von papa

johnie
30. jún 2009
perlab
30. jún 2009

ahojte babulky,
tak my stále chorôbkujeme, už to zmohlo aj mňa 😒 , tak som si nasadila trojdňové atb, nech sme do piatku fit 😵
optimisticky v to veríme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

perlab
30. jún 2009

rony, sarinke gratulujeme k zúbadielkam 😀 a tá chorôbka, tak to ma mrzí .... čo je to vo vzduchu? 😠

rony253
30. jún 2009

no perlab, tak aj vy sa rychlo uzdravte. neviem, ci je to vo vzduchu, no ja sa citim pod psa, jak zbita mechom, sme celz den doma, Sara sa nemormalne poti a kasle, no hadam, jej tie lieky co sme dostali pomozu. ☹
dnes pozrela doktorka aj zubky, tak povedala, ze su pekne ostre. 🙂

klaudinka21
30. jún 2009

inak aj nam sa uz prerezal druhy zubok, konecne, ved sa aj mala natrapila kym vysiel hnusak jedon 😀