Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
10. sep 2009

ahojte, vejinka tak najskor sa chcem vyjadrit k tebe, moj maly mal este len teraz 1rok a uz aspon mesiac mu nevarim oddelene, krasne s nami uz vsetko papa aj mu chuti..a taktiez sme boli u doktora a povedal, ze ma papat uz normalnu stravu, takze zbytocne si to ztazujes dvojitym vyvaranim. Mama vcera robila maso na stave a halusky, krasne papal, ajplneneu papriku, aj prazenicu..fakt uz vsetko.

No a o tom zvysovani radsej pomlcim, ine pisu a ine je pravda..Takto nas len balamutia a ja to mam z prvej ruky.

ka3n
10. sep 2009

natas, ja milujem takyto zdravy zivotny styl a casto ho praktizujem...poprosim jeden chees..

jurocko
10. sep 2009

ahojteeeeee
prave som dovecerala a idem do sprchy
dnes sme piekli kolace a zajtra ich plnit..tobiaskove oslavy sa blizia 😉
zajtra ide Karinka prvykrat na tanecnu tak som zvedava a vy ako?

luciankasebastianko
11. sep 2009

Ahojte dobré ránko 🙂 prvá ?

miriam24
11. sep 2009

Ahojte .. tak dnes tu mame zasa zopar oslavencov ze? Vsetko najlepsie prajeme 🙂

my mame uz zajtra oslavu aj ked rok ma az v nedelu .. takze dnes idem spravit tortu malemu,pizza rozky,dat maso do pacu,upratat .. ale to vsetko mozem zacat az niekedy po 17.00 kedze robim 😒

inak pozeravate ordinaciu v ruzovej zahrade?som si vcera poplakala

miriam24
11. sep 2009

ozaj este som sa chcela spytat na Vigantol .. ako vam to dr kazali? nam ze na jeho narodeniny posledne 2 kvapky a potom od novembra do februara zasa kazdy den po 2 kvapky

vejinka
11. sep 2009

druha🙂

vejinka
11. sep 2009

no ja som pozerala len panelak ale uz dva tyzdne som nevidela..idem kukat

ka3n
11. sep 2009

nam stale tak ako predtym dve kvapky denne.

silwietta
11. sep 2009

ahojte dievky....

silwietta
11. sep 2009

vcera sme boli u Katky a bolo nam strasne fajnovo... musime to Kati zopakovat, ma byt pekna jesen, tak este bude vela prilezitosti 😉

silwietta
11. sep 2009

a dnes ma drobusik rocik, vcera sme s muzom spominali co bolo pred rokom a ake to bolo ked sme dosli s malym domov... ach jaj, aj dnes od rana ma chyta nostalgia a uz 3x som bulila 😵

miriam24
11. sep 2009

Silwi .. Miskovi vsetko najlepsie prajeme 🙂 .. veru ono to tak rychlo leti .. sme si predpar dnami pozerali videa co som tocila .. jeho prve kupanie uz doma .. cele to preplakal .. a taky bol drobnucky .. potom tam boli krstinky,ako sa s nim tato jasi a tak .. ale vsade este take babatenko .. teraz uz je chlapino .. a ani sa nenazdame a budeme mat doma skolkarov 😅

vejinka
11. sep 2009

my stale kvapky dve denne

vejinka
11. sep 2009

pridala som apr novych fotiek na fb🙂 kto xce moze kuknut 😉

momoyka
11. sep 2009

ahojte, pekny dnicek...

oslavencom zelame vsetko naj zo srdiecka..

my sme konecne uz asi zdravi, uzavrelo sa to ako siesta choroba, ustupili teploty vysoke a prisla vyrazka... ale dnes je uz vsetko ok...

silwietta
11. sep 2009

miri nestras so skolkou... 😝

aj ked vcera sme boli pri skolke a deticky sa vybrali na prechdzku a Misko strasne chcel ist za nimi, sa strasne tesi ked vidi ine deti

ka3n
11. sep 2009

silvus nesmut..zajtra ides na jarmok, kupis Misenkovi koooopu balonikov a bude stastny, uvidis...Ja este dve hodky a som v TT 🙂) júúj akosatesim..

Neboj stretok bude viacej.

lisula
11. sep 2009

ahooooooooojte tak silvi aj vas misko ma prvy rok. vsetko naj prajeme 😀

lisula
11. sep 2009

baby chcem sa spytat, ktora este kojite?

lisula
11. sep 2009

tu ste ?

buksy
11. sep 2009

ahojte vsetko naj oslavencom..
lisula ja este kojim... v noci a rano... niekedy iba rano... ale davam uz aj UM...

momoyka
11. sep 2009

my sa este kojime... ale po tomto tyzdni som uz chcela stokrat prestat- v noci kazdych 20 min az pol hodiny hore a vkuse na cici... o drzku to bolo, dufam, ze uz to skoncilo..

momoyka
11. sep 2009

my sa krmime, ale mliecko len MM, ale teraz ked bola chora, tak nic nechcela papat, len MM

lisula
11. sep 2009

ja este kojim cez noc raz dvakrat, podla toho kolkokrat sa zobudi, vecer, rano a cez den raz dvakrat este. mam mliecko, tak davam. uz mu sice nestaci niekedy z jedneho, ze treba aj druhe cici lebo je uz menej. ale ak by sme nemali z razu tak chcem dat kravske rovno.

momoyka
11. sep 2009

ja tiez asi zacnem ked bude treba tak s kravskym, si myslim ze po roku by uz to mohlo byt ok,

svokra mi hovori, ze muzik bol od 3 mesiacov na kravskom, a my tiez...

vejinka
11. sep 2009

ja stale kojim...

vejinka
11. sep 2009

no idem lebo maly je hore..

ka3n
11. sep 2009

no mne zase doktor povedal ,ze kravske az po 2.rokov mozem davat...teraz sa na dietati nemusi nic ukazat, krasne ho moze pit, bude mu chutit, ale v dospelosti a neskor moze mat problemy, alergiu kravskeho mlieka, celiakiu a rozne ine..takto mi to dokyno vysvetlil.

lisula
11. sep 2009

moj sa terz zobudil. spinka doobeda vde hodky tak isto ah poobede. rezim mame stali, iba ked niekde sme tak to nedodrzujeme, nechce inde velmi spinkat, ale len doobeda.