Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
8. dec 2009

je to drina 🙄 , ale uz sa tesim,ked bude hotovy 😀

ollako
8. dec 2009

no meska, ale myslim, ze pride, lebo ma uz zacinaju boliet krize 😒 a akurat ma prrist muzik v patok po dvoch tydznoch domov, tak sa nema na co tesit 😀 ...ak to teda dostanem
mam fotky na FB, staviam podkrovny domcek, bungalov sme velmi nechceli aj takmame uzku parcelu, takze sme aj tak museli vela upustit z nasich predstav 😒 este aj debilnych susedov budeme mat, ale tuje nam uz pri plote rastu, nech sa nich nemusime divat, alebo oni na nas 😀

jurocko
8. dec 2009

ja viem ze je ot drina le co narobime..ale uz ked budeme byvat..tak bude fajn..aky stavate

jurocko
8. dec 2009

idem mrknut ako ta najdem?

jurocko
8. dec 2009

aj my bungalou s podkrovim a kolko izby bude mat?aj podkrovie?

ollako
8. dec 2009

na prizemi mame kuchynu s obyvacku do tvaru L, kupelnu a jednu spalnu, hore v podkrovi mame WC, velku kupelnu, tri izby a satnik...my nemame bungalov, ale podkrovny domcek 😉

ollako
8. dec 2009

takyto domcek mame s mensimi zmenami 😅 http://www.erlis.sk/detail.php?dum=88&srch=1&ka...

jurocko
8. dec 2009

krasny olli a farancuzke tiez davate vsak?tak ako tam na terasu..to sa mi moc paci

jurocko
8. dec 2009

😀 myslim farancuzke okna

ollako
8. dec 2009

ano velke terasove okno bude, ale z predu a stracha garaze bude velka terasa 😵
vy idete aky stavat?

ollako
8. dec 2009

maly uz bol hore, idu mu zuba, sa casto budi, a to sa nam podarila uz jedna noc cela prespat, ale to bola asi vynimka 🙄 , teraz bez cici nevie zaspat, 😒

ollako
8. dec 2009

jezizi uz je tolko hodin no ja padam ddo sprchy a spat dobruu 😔

jurocko
8. dec 2009

my bungalou s podkrovim ale foto este nehodim lebo na 100 % by som mala vediet zajtra dohodneme sa uz konecne s drahym
aj my sa budime stale a bez cicky nevieme zaspat.....uz spi medzi nami lebo ma nebavi a nevladzem ho stale presuvat..on uz ma fakt take zuby na rozpadnutie tak neviem kedy vyjdu..katastrofa...
tak dobruuu

jurocko
8. dec 2009

dobruuu nocku a sladke snicky...paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

annie13
9. dec 2009

Bre ranko, ollako nááááááááááádherny domček, to je aj náš sen, teraz byt, pošetriť, predať ho a niečo takéto, ale to je len sen, ale je veľmi krásny
naša noc hrozná, teda moja MM a Branko spali len mne sa nedalo, toto male kope ako divé, ráno sa skoro zobudil ale ešte zaspal
Veji, myslím na Teba, teraz máte starosti, ale dúfam že sa veľlmi netrápiš, drž sa

ollako
9. dec 2009

ahojte, takze mrska dosla ako som tusila, maly je od siestej hore a noc otrasna ako vzdy, som total KO a este ma aj brucho boli 🙄

ollako
9. dec 2009

annie dakujeme, ja dufam,ze uz coskoro ho dokoncime, len aby bolo za co zariadit, stavba domceka je iny zrut penazi 😖

winona24
autor
9. dec 2009

dobré ránko babulky....

olla krásny domček...takto nejako si predstavujem aj svoj...ja strašne túžim po domčeku....ale či na to niekedy budú prachy netuším ☹ ☹

estella
9. dec 2009

ahojte....tak my sme mali vcera poradnu aj obavane 15mesacne ockovanie a Maxim sa drzal ako chlap...ked mu pichli injekciu tak trosku zamrncal ale to bolo vsetko som bola prekvapena ze to tak dobre znasal..ale potom som si povedala ze on si uz uzil tolko pichania ked mu brali krv ze uz je voci tomu mozno aj imunny...
aj ho vazili a merali...meria 79cm a vazi 11590g...pri tom vazeni a merani plakal a pri ockovani nie..uplne naopak to zobral... 😅

ja kazdy den vypekam uz mame tolko medovnikov ze sa mozeme nimi aj obhadzovat... 😀 ...len lineckych je nejako pomenej tak tie este upeciem..mozno aj dnes....ale najprv musim nieco uvarit..asi fasirku lebo mam mlete maso....mne to varenie tak lezie na nervy...dufam ze nie som sama... 😒 😒

kamilka12
9. dec 2009

ahojte

estel - neboj, nie si sama 😀

Tiež vás u dr. merali poležiačky? My meriame rovnako ale máme o 2kg menej 🙂 .Malý plakal naopak, pri očkovaní.

Baby dajte sem recepty na tie linecké...ja som ich ešte nerobila, tak by som chcela, aby na prvý krát boli dobré 😉

ollako
9. dec 2009

estel ja varenie tiez nemusim, nastastie teraz varit namusim, skoro vobec nevarim, ale ked budeme v novom, tak sa tomu nevyhnem 😒 ...no co uz, ale mozno ma to v novej kuchyni chyti 😀

winon mala bohovska 😎

moj maly je dnes od sietej hore, myslela som, ze pojde spat, ale ledva hladi, ale ani za boha zaspat, hukal ako slon, tak teraz sa hra v ohradke a je vlacny ako listkove cesto 😅 neviem ako to dnes s nim bude

estella
9. dec 2009

kamilka ano po leziacky ho merali...

ollako ale urcite sa ti bude varit dobre v novom domceku a v novej kychyni... 😉

ja robim linecke podla tohoto receptu...a su dobreee...650g hl.muky,400g palmarin,200g praskovy cukor,3zltky a ja som dala este aj par kvapiek citronovej stavy alebo koru citronovu...vsetko zamiesit nechat na chladnom mieste asi hodinu a potom uz len vykrajovat...rozvalkat na hrubku asi 3mm.....

estella
9. dec 2009

a ja ich potom ked ich zlepim lekvarom postriekam cokoladovou polevou a posypem takymi cukrikami urcenymi na zdobenie...

winona24
autor
9. dec 2009

takže 750g hladkej muky, 250g pr.cukru, 500g masla, ja davam obycajne tescove.....3 zltky a citronovu koru, ale nemusis dat ja tiez ak nemam tak nedam....
no nemali by sa nejako dlho miesit linecke, len to spracuj, nechaj trosku odddychnut v chladnicke a vyvalkaj nie moc na tenko aspon pol cm.......potom ich peciem tak ze viac krat otvorim trubu a pozeram spodok ci zacinaju hnednut
nenechaj ich uplne do hneda, len ich nechaj tak liznut tie spodky, lebo v tom je ten vtip ze vlastne ak su kraje uz hnede tak su take akoby suche.....ja ich takto peciem uz roky a stale ich mam fantasticke
potom nechaj vychladnut potri dzemom alebo nutelou a posyp cukrom...dobre su tak ked sa odlezia dobry tyzden....ked to zvlhne tym dzemom......dobru chut 🙂

mne tieto poradila Adrianka (čo pečie tie skvelá torty)...

kamilka12
9. dec 2009

ďakujem baby 😉

estella
9. dec 2009

ja vam este dam recept na vyborne suche pecivo peciem to kazde Vianoce a velmi to kazdemu chuti...

Krehke vanilkove pecivo...
500g polohrubej muky,200g Cera,1teglik slahackovej smotany 33%.....
Postup:
Z uvedenych surovin vypracujeme hladke cesto vyvalkame na hrubku 0,5cm a vykrajujeme rozne tvary..upecieme a este horuce obalujeme...praskovy cukro zmiesame s vanilkovym cukrom a v tom ich obalujeme....
mne osobne to chuti ako venceky teda mi to venceky chutovo pripomina...viete take tie komunisticke venceky... 😅

kamilka12
9. dec 2009

mňam estell, tie tiež dobre vyzerajú...a je to aj pomerne ľahký postup 😅 Ja takéto suché hrozne ľúbim...rada si kupujem aj v obchode to čajové pečivo...mám také rada..Urobím aj tie.

winona24
autor
9. dec 2009

ja chcem cez víkend piecť medovníky.....a vanilkové rožky a také jojo kolieska....

estella
9. dec 2009

win aky mas recept na vanilkove rozky..a co su to jojo kolieska?.... 😕