Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
4. máj 2009

winon - tiez nemate nausnicky? kukala som fotky a nevidela som....
no s tou celenkou a chala nevyzera 😉

uz sa asi zobudila - idem kuknut

winona24
autor
4. máj 2009

ešte nemáme....už jej musím dať konečne nastreliť

no tam nevyzerá...ale normálne áno.... 😀 😀 😀

ka3n
4. máj 2009

babeny, kde ste? co porabate?

ka3n
4. máj 2009

babuse a na to stretko si beriete aj cestovne postielky? ja som so sisou v apartmane a neviem, ci ju mam brat?

vejinka
4. máj 2009

ahojte uz sme po obede a maly mi zahajal

vejinka
4. máj 2009

nejako sa zamracilo..dufam ze nebdue prsat

vejinka
4. máj 2009

noooo odporucam postielku brat ak nexcete byt dokopane od drobcov..ja si asi berem teda ak mi ju segra pozicia 😀

vejinka
4. máj 2009

este par mesiacov dozadu som bola presvedcena ze brat cestovnu postielku je blbost ale ako je starsi tak prichadzam na to ze nic lepsie ako postielka nieje 😀

vejinka
4. máj 2009

a zasa som tu sama...vrrrr

winona24
autor
4. máj 2009

no tak my sme sa vrátili z poradne....vážime 6410g.... ja viem ,ja viem...oproti vašim "ťažkotonážnikom" nic moc 😀 😀 ....ale priberáme krásne....za 10 dní 260g...

winona24
autor
4. máj 2009

od 8.mesiaca už môžem aj cestoviny začať dávať....a povedala dr,že aj vaječné kľudne môžem

silwietta
4. máj 2009

win takze uz aj lepok od 8 mesiaca v pohode?

winona24
autor
4. máj 2009

dr povedala,že áno,rožok,chleba....

silwietta
4. máj 2009

super, pomaly pomalinky zacneme 😎

ka3n
4. máj 2009

silwietta moja, ja som uz davno zacala davat cestoviny, chlieb, rozky, lepok..teda asi tak 2-3 tyzdne su tomu ...moj maly ma v piatok 8m.

silwietta
4. máj 2009

ka3n, mojka, ja viem ze ty davas malemu vselico, ale ja mam potravinovu alergiu tak mi doki odporucal opatrnejsie so zavadzanim prikrmov u maleho, lebo je velmi pravdepodobne, ze aj maly bude nejaku mat, tak preto sa tak bojim

ka3n
4. máj 2009

aha..tak potom hej, ked to mas ty, alebo ked to mate v rodine. hadam sa to pocko umudri, ideme do TT a berieme aj maleho tak nechcem, aby prsalo.

anickaajanko
4. máj 2009

ahojte

no my dnes mame 8 mesiacikov
velky chlap
poradnu mame v stredu po 2 mesiacoch
neviem kolko vazime uvidime

baby co uz davate cestoviny tak aky druh a ako to pripravujete
?

chcem uz malemu nejaku zmenu
zatial sme len na zeleninke, masku,zemiakoch

vcera sme boli u svokrovcov a svokra ho natlacila mastnou kacacou polievkou ma skoro porazilo
normalne mast nesla dole z tej plastovej lyzicky
ja som taku v zivote nejedla nie este jemu
sme hned s muzom do seba skocili
a vyslovene som jej povedala ze jedol ze si nezelam aby mu nieco davala
a ten moj maly krpec ju tak dusil ako keby 3 dni nejedol
tak bola hned na koni ze ved mu chutiiiiii

bubinko83
4. máj 2009

baby,neviete mi poradit nejaky krem na tvar pre babatinka? Filip ma strašne suche lička aj od vetra aj od papania hned mu tam zaschne sušienka a ma to až take draplave 😒

ollako
4. máj 2009

ahojte
bubi pre mojho drobca je najlepsia klasicka modra indulona, ziadne drahoty 😝

musim pochvalit mojho synceka, len dufam, ze sa to nezmeni, on sa normalne naucil spavat hodinu a pol v kuse cez den 😕 2x a predvecerom so schupne este na pol, tristvte hodinku.. normalne to trva uz asi treti tyzden no s vynimkami 😅 dufam, ze mu to tak ostane, len keby sa este tie noci polepsili bolo by to good...v noci je cato hore ani to nepocitam 😖

no my to mame s jedenim vselijake, stale si uplne nenahradi kojenie 🙄 , on sa mojej didky velmi nechce vzdat 😝

ollako
4. máj 2009

inak co sa tych potravin s lepkom, ked som bola s malym naposledy v poradni pred tyzdnom, tak sa ma Dr. pytala, ze ci som maleho uz zatazila na lepok, vraj uz by mal byt zatazeny na lepok od siedmeho mesiace, zdalo sa mi to cudne,ked tu rozoberame kedy lepok a vacsinou nedavate ako davate.... takze nie davat neskor, ale uz mal byt 😕 ,

bubinko83
4. máj 2009

ollako,ja davam lepok asi 2 mesiace.Aj nam davali lepok ako detom a nemame žiadne alergie ani nič ine.Ja sa skor poradim s mamou ako s lekarmi. 😉

lucindela
4. máj 2009

ahojte...
tak my sme sa nedavno vratili z nakupov...kedze mi zacinaju byt niektore veci male... 😀 som zvedava ako pojdeme potom domov nabaleni... 😀
Adelka po veeeelmi dlhom case konecne spala skoro celu noc,az nad ranom sa zobudila...u nas to nie je zvyk,tak spat...bodaj by jej to tak ostalo... 😀
neviem,ci vonku nebude prsat....nejako sa mraci...

claudinka
4. máj 2009

a nezaprsi a nezaprsi 😖 iba poprcha..

winona24
autor
4. máj 2009

studiomiracle baby z petržalky....dávam do pozornosti 😉

anickaajanko
4. máj 2009

bebenky ake tie cestoviny a ako to pripravujete
kde ze ste?

jurocko
4. máj 2009

ahojteeeeeeeee mamicky
az teraz mam trochu čas nakuknut..prave mi odisla kamoska zo synom čo prisli z nemecka su tu na dovolenke tak nas prisli pozriet..deti sa vyhrali..kopec darcekou..Tobiasko dostal kopec sltoviek,klobuk,supravu-oblecenie,lodicky do vody a karin tiez toho dost..
akurat fajne prisla ked som dozehlila malaosm toho velmi vela ale uz mam pozehlene a na balkone mi visi dalsie...este chcem zmyt podlahu

tobiasko mi uz spi.ochvilu idem dat Karin len dovecera.....

zuzana1710
4. máj 2009

dobru noc 😵

ollako
4. máj 2009

ahojte baby drobec mi uz spinka a tu nikoho...muzik odisiel do Myjavy pracovat , takze uz budem mat aj na vas viac casu, lebo doteraz som mala povinnosti, pomoct svokre aspon riady umyt po brigadnikoch na stavbe a tak ... nas dom uz vyzera skoro ako dom, uz mame aj hlavne priecky, jaaaj taka som rada 😀
kde ste 😕

ka3n
4. máj 2009

anicka..ja dam hocijake cestoviny, co najdem doma v spajzi a davam mu aj obyc. sliziky do polievky..

Jurocko, my sme boli dnes v TT ale nikde sme tam nenasli tu leonardo trojkolku co chceme, tak pozreme inde..no aspon som si dala opravit telefon a posedeli sme v mcdonalde..ako male deti, ale navecerala som sa ako prasatko.

a idem hajusat..brúúú