Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
3. júl 2009

natas,aj mne lozi po celej posteli kym zaspi..ale aspon nehulaka a nestavia sa ako v postielke..nooo,tak mas aspon cas citat 🙂

buksy
3. júl 2009

ahojte mamicky.,...

tak mne v lekarni tiez povedali ze najsilnejsi je nurofen.... my mame nurofen cipky ale este sme len raz pouzili....

no a k tomu zaspavaniu.... tak u nas je to rozne ale dost casto mavame uz iba jeden spanok cez den... to je vacsinou okolo obeda ..to uz vidim ze je petka velmi zla a ze si sucha ocka tak ju nakojim a ulozim do postielky a sama pekne zaspinka.. popripade ju trosku pohladim po hlavicke aby vedela ze som pri nej ale to len vtedy ak zacne protestovat a vrti sa...
no a vecer sa okupeme a potom jej zarobim do flasky nutrilon (to je jedina davka suseneho mliecka ktore jej davam)(inac sa stale kojime) zhasnem v spalni svetlo a vypijeme mliecko a dam petke cumlik ..chvilku ju este nechavam na ramene grgnut a v podstate uz zaspinka a uz ju len dam do postielky a uz spi... ale potom sa este budime na kojenie ...

buksy
3. júl 2009

ako skusate topanocky aj ja chcem ist dnes kupit nase prve .... tiez by som chcela tie od firmy rak... a mate aj papucky alebo len topanky?

buksy
3. júl 2009

ew a v ktorom obchode maju tu akciu?

claudinka
3. júl 2009

tak zaspavanie to iste, ako vy pisete.. trva to strasne dlho..

natasi naozaj? aj som chcela nurofen kupit, ale muzik bol v lekarni a kupil, co mu poradili..

maly akurat zaspal na mne 😀

claudinka
3. júl 2009

buksy my sme kupili sandalky na leto, lebo ten moj sa furt strasne poti..
normalne vyskusas a tusim 1 cm ci kolko ma mat priestor.. uz ti cupita malinka?

buksy
3. júl 2009

claudi... necupita este velmi ale ked ju drzime tak chce kracat tak som myslela aby mala nejake topanocky na nozkach... lebo mame len capacky a zasa v ponozkach sa smyka a na boso je zima lebo podlaha je dost studena... takze preto chcem topanocky

claudinka
3. júl 2009

buksy jasnacka, my vonku este chodit nechceme, iba doma okolo nabytku, tak sme kupili vacsie ciselko

natasa8
3. júl 2009

no mne mala spala len pol hodky 😠

topanocky - tiez som kupila malej sandalky, chcela som aj papucky, ale zatial vsetky com som skusala a jej vyzuvali...

dnes som si kupila mama a ja - a tam na strane 42 pisu, ze vraj pri prvych krockoch topanocky neodporucaju .... vraj mame kupit protismykove ponozky .... 😕 😕

johnie
3. júl 2009

ahojte, aj ja by som chcela nejake sandalky teraz...len neviem ake, a mala ma na vsetkychh topanockach okopane spicky, co do vsetkeho hned kope...
aaa gilmorovie zeny 😎

claudinka
3. júl 2009

natasi dve knihy? ale detske, ze? 😀 inak odpadnem

johnie aj ja kukam 😉

buksy
3. júl 2009

claudi .. my sme trosku skusali aj na dvore na travicke na boso trosku cupkat 🙂 petka sa este sama nepostavi iba ked ju drzime tak stale chce prepletat nozickami tak jej kupim tie topanocky a uvidim ako sa jej v tom bude pacit lebo aj ked ju postavim ku takemu hraciemu pultiku tak tam stoji a bucha do neho takze myslim ze v topanockach bude istejsia 🙂

natas .. presne o tych ponozkach som uz aj ja viackrat citala ale ked mne sa zda ze aj v nich sa smyka ...
tak ja uz neviem ☹

buksy
3. júl 2009

natasi mna si tiez sokla s tymi knihami... ja si kazdy mesiac kupujem asi styry casopisy samozrejme ze tie mamickovske a aj to mam problem stihnut prelistovat...
ta moja potvora mi neda ani dychat... 🙂

johnie
3. júl 2009

ja som naposledy citala knihu v buse ked som isla prvy krat do englandu... cize 6 rokov dozadu... 😝
buksy ja tiez nechavam malej bose nozky na travicke, to sa jej paci, ale v dome mame papuce

buksy
3. júl 2009

johnie ... ta travicka deticky fascinuje... ona by sa tam najradsej pasla ako morciatko 😀

claudinka
3. júl 2009

protismykove ponozky? tak u nas nefunguju vobec protismykovo.. 😒

buksy aj ja mam na zachode Mamu a ja a som v polke a to je z minuleho mesiaca 😀

my doma behame iba cisto v plienke.. ale zase v izbe mame kuchynu a co prejde do kuchyne, tam je linoleum na chodbe, takze pohodicka..

buksy
3. júl 2009

claudi preco nemas albumcek...?
ja uz musim prinutit muzicka aby stiahol fotky do pc a vytriedil ich lebo uz davno nestahoval a ja by som uz tu chcela aktualizovat album...chudacisko ma tolko prace ze nic nestiha...

claudinka
3. júl 2009

buksy nestiham sem chodit, nie este prihadzovat fotecky, tie mam tu - http://www.facebook.com/album.php?aid=26750&id=..., http://www.facebook.com/album.php?aid=24636&id=... 😀

claudinka
3. júl 2009

maly mi akurat zahajal.. mal 38,3, tak som dala cipok a haja.. letim umyt riad a trosku upratat bytik a najest sa 😲 zehlenie asi necham na vikend, umyvala som dlazku a vysavala vcera, tak aspon to mam z krku, navarene mam, robila som vcera masove gulky s rajcinovou omackou

buksy
3. júl 2009

super urobim kuk...
a kde v ba byvas ? my tam chodievame dost casto k rodine do devinskej

buksy
3. júl 2009

chudatko lubko sa trapi s tymi teplotami..
nech mu to rychlo prejde
aj mne by trebalo poupratovat ale sa mi vobec nechce... ideme za hodinku vonku...
claudi krasnucky je lubosko... a tie velke okale... 🙂

johnie
3. júl 2009

kakali sme do serbla... kakali... hura hura 😀

ka3n
3. júl 2009

ahojte..johnie, mate novy kocik? krasny je, vzdy som tuzila po trojkoleckovom..fakt.

buksy
3. júl 2009

johnie to je super gratulujeme ku kakaniu...😉
aj my kakame do nocnicka stale ked spapame desiatu dam malu na serblik a ona sa za chvilocku vykaka...

johnie
3. júl 2009

ahoj ka3n mame no.. je super,
idem asi este von s malou lebo po ceste z obchodu odopla z retiazky a vyhodila dudlik. idem ho skusit najst...
vy mate co nove?
jaj a kakali sme sice do serbla ale cikali na zem... nevaaaaaa

johnie
3. júl 2009

ked sa tu motkame po dome nechavam ju bez plienky aj vonku, len ked spinka jej davam... nech sa vetra ritula

ka3n
3. júl 2009

aj moj maly casto chodi bez plienky, ked ideme niekam von, tak mu dam.ja som akurat doobedovala, maly mi spi, prvy spanok..a vecer chcem ist s Milanom do vedlajsej dediny na kofolku a tam maju aj nove detske ihrisko, trosku sa zahrat..uplne po celom dni cakam ako mi dobre padne kofca a pijem ju ako ozranka 🙂

Asi ked sa maly zobudi zbehnem si do obchodu kupit...a co noveho? ani nic, hladame last minute na chorvastko, doma sa nudime, stale niekam chodime, zajtra ma synovec narodky, ideme oslavovat a v nedelu by som rada isla na kupko.

buksy
3. júl 2009

a to ked vam deticky chodia po dome bez plienky tak nemate vsetko ocikane?..
my to tak nerobime lebo petka je vacsinou na nejakej podlozke a tam sa hra takze keby mi ocikala kazdu deku alebo penove puzzle tak to by asi nebolo nic moc...iba niekedy ked ju tak necham tak dam pod nu tu jednorazovu nepremokavu podlozku..

johnie
3. júl 2009

buksy my nastastie nemame koberce a z dlazky sa to lahko umyje...

johnie
3. júl 2009

no a sofi na deke uz neobsedi furt lieta hore dole