Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
6. aug 2009

janac aj svokrovci maju ravak dole ale tak tolko penazi za to nedam..a kolo maju tusim umyvadlo 😉
ten gel je dobra vec...dam na kefku a prebehnem...musim rychlo lebo nervaci pri tom 😅 my ideme na ockovanie presne na jeho narodky cize 27.8. jooj to bdue zasa placu a inak rozhodla som sa kuipit tie homeo..nech ma kazdy nazor aky ma...ja svoje dieta ochranim pred teplotou..teda ak zaberu..naco ho trapit ked nemusim 😖

vejinka
6. aug 2009

janac vy mame aj sprchovy kut aj vanu? alebo vanicku v tom sprchovom kute

janac1974
6. aug 2009

vanu mame zvlast rohovu od ravaku a sprchovy kut sme dali Kolo...dali nam dobru cenu
tak preto..ano je to drahe,ale budeme to mat hadam navzdy...
a vy mate len sprch.kut??

janac1974
6. aug 2009

tej teploty sa velmi bojim..dr.povedala ze po prevenare su vysoke teploty a hexa je v pohode..
a ked som sa pytala ze co ak to bude mat horsie nasledky,povedala ze ho mozme ockovat pod
dohladom v nemocnici...no des..a ine riesenie..davat tyzden pred ascorutin a od dnes cebion
10 kvapiek denne..a tie homeo to som sa nepytala,ale asi skusim aj ja..

janac1974
6. aug 2009

mno usetrili sme ne obkladackach,parketach,dom.spotrebicoch...vsetko mame z Polska za
polovicu ako u nas...nechapem preco je to v polsku lacnejsie o 50%

ka3n
6. aug 2009

ozaj veji, aj ja chcem vediet ako je na liptove? teraz tam sice nejdeme, ale to iste sa ta spytam este o 2t..ok? nebude vadit?ideme zase do Liptovskeho jana..

a vy Claudi kam?

Vejinka..asi bude najlepsie ked sa o tom pobavite s muzikom, ja sa v tomto moc nevyznam a tiez zalezi od financnej stranky..my mame ravak a sme spokojny.

ka3n
6. aug 2009

Silvus, bolo super, len trosku teplucko, ale niekedy si to budeme musiet zopakovat.

luciankasebastianko
6. aug 2009

veji pekny albumček z dovolenočky dala si si práce 😝
janac daj si fotečky nech vidíme deturence aj ked Ninka už je slečna ,tak pardon 😀

ka3n
6. aug 2009

lucianka..kde ma veji fotecky.daj link..

luciankasebastianko
6. aug 2009

idem robiť slivkové gule na zajtra, lebo cez den to nezvládam moj syn neznesie že sa mu nevenujem na 100% 😝 ani riad ma nenechá umyť ,štipcuje ma ponohách a ručí na ratu 😖 ,

janac1974
6. aug 2009

luciankasebastianko fotos dam ale mali sme notebook v oprave a vsetky fotky musim nahodit
znovu 😝 a dnes sa pytam dcer kde je kabel a ony ze mi ho najdu a stale nist...
ano mam uz velke dcery ale teraz som jak prvorodicka...
baby vy mate vsetky krasne deticky...som pozrela niektore albumiky 🙂 🙂 🙂 moj je taky
bielucky blondacik sa bojim ho aj na slnko dat...

silwietta
6. aug 2009

kati hej super bolo, strasne rychlo to ubehlo...

ja som bola dnes zase trosku posoferovat, najprv po polnych cestach - nezrazila som ani jedneho zajaca 😎 a potom na normalnu cestu... same odbocky dolava - vsetko som pekne zvladla... zacinam byt na seba pysna 😵

janac1974
6. aug 2009

aj ja varim vecer...doobeda len filipkovi aj to len kazdy druhy den..
cez den je maly na mne zaveseny stale a k nikomu nechce ist- to je najhorsie 😠
a ked ma nevidi tak reve a krici mamamama
no ale hlavne ze sme zdravy 🙂
zajtra idem na chatu k rodicom,konecne trosku zmena a hlavne je tam cerstvy
vzduch je to v horach a budeme aj opekat...sa tesiiiim...

janac1974
6. aug 2009

silwi ja soferujem uz 12 rokov od 22,prve jazdy boli take ze smrt v ociach...
denne som jazdila kupila som si auto na leasing a bola som hrda...
takze chce to len prax a uvidis aka budes paradna soferka 😉

luciankasebastianko
6. aug 2009

no gule vygulane idem spať 😒 Dobrúúúúúúúú 😉

vejinka
7. aug 2009

dobre ranko

vejinka
7. aug 2009

ja som prvaaa? no waw zacnem si to asi zapisovat 😀

vejinka
7. aug 2009

hehe ze gule vygulane..umreeem ...

ozaj baby musim sa vam pochvalit viem ze niektore to asi poburi..ale nech nevydrzim byt ticho..vcera som mala najlepsi sex za posledne dva roky..a teda aj prvy poriadny po dvoch rokoch a to sme nepouzili ziadny lubrikant ..lebo som si myslela ze to potrebujeme ale vooobec nebol potrebny stacilo mi na dokonale rozpalenie to ze muz sa pritisol ku mne zo zadu ja som uz takmer spala..a sepkal mi do ucha : si sexi ja ta asi znasilnim 😅 ...).isli sme definitivne spat daco po pol jedenastej..takze som dost nevyspata ale nevadiii 😵 ..joooj uz nech je muz doma a zopakujeme si to..taka som nadrzana ako stepna koza 😀 😀 😀

vejinka
7. aug 2009

ka3n no dnes vyzera byt u nas nadherne...a vraj aj cez den tak hlasia pekne bez dazda...som zvedava ci sa im to splni lebo cely tyzden tu prsalo a kludne sa pytaj na cokolvek nielen na pocko 😵 😉 ono to vyzera ze cely buduci tyzden bude pekne cca 27 stupnov 😉

lucia dakujem pekne..nuz dala som si tu namahu aby se videli ako nam bolo a ticho zavideli 😀 😀 ale neee

vejinka
7. aug 2009

maly mi uz buvinka...a dnes sme si naplanovali stretko s babami tu z MK z LM takze berem aj fotak a potom hodim fotky ze ako bolo 😉 idem o tretej a prideme asi cca o piatej..ale to staci aj tak tam asi budeme najmladsi 😅

winona24
autor
7. aug 2009

dobré ránko baby......

no my sme dnes hore od pol siedmej.... 😖 ale nevadí...už spinká prvý spánok a ja som si prišla vypiť káviočku

VEJI no nech to pobúri koho chce....jeho problém....Tebe to môže byť fuk..... 😉 😉 😉 hlavné je,že Tebe bolo dobre....jen tak dále deti....dobrý sex je základ zdravého vzťahu.... 😉 😉 😅 😅 😀 😀 😝 😝

vejinka
7. aug 2009

win musela som sa pochvalit...ved doteraz to bolo rpe mna utrpenie 😔

vejinka
7. aug 2009

win aj my sme boli hore od pol siedmej a pekne zaspinkal daco po osmej 😉

winona24
autor
7. aug 2009

ja viem VEJI.... 😉 neboj ..už bude len dobre.... 😝

vejinka
7. aug 2009

no pockaj dufam ze vam nezahlasim do konca mesiaca ze som v tom 😀 😀 😀 vcera ledva stihol nasadit ochranu 😀 😀 😀 😀 a inak kramy este furt nemam uz su to takmer dva roky...naposledy som mala 29.11. 2007 😅

winona24
autor
7. aug 2009

no a veď ste aj tak chceli ďalšie bábo.... 😉 😝 😀

vejinka
7. aug 2009

no hej este tri 😀 😀

vejinka
7. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3661313

jeeeej baby pozrite...no nexceli by ste dalsieee? 😅

vejinka
7. aug 2009