Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
18. aug 2009

ka3n 🙂 no pekne....no ja by som moju svokru asi též zabila,žiť s ňou pod jednou strechou....ale čo keď si človek nenavyberá... 😝

rony253
18. aug 2009

no win, nic si z toho nerob, aj moja stale ruci u doktora a ani s nim nemozem hovorit co chcem, lebo ta reve jak na jatky, som zvedava na nasu dalsiu kontrolu, ale s vahou si myslim, ste nas uz predbehli, gratulkujemeeeeeeeeeee, tvoj manzel bude asi najstastnejsie, ze pekne pribera ze? 🙂
Ka3n, je mi luto, ze mas ta nejake nezhody som svokrou, no verim, ze to nejako doriesite, ty si stoj za svojim. Ja idem teraz v auguste na slov, tak uz znova vidim, co vsetko do nej budu chciet navalat, zas ju budem musiet sledovat, uz jej moj dedo, jej pradedo nakupil lizatka a cokoladky, aj ked som mu 50 x vysvetlovala ze take nemoze, a potom sa urazi, ze vsetko co jej on kupi nemoze, ale raz zlaty jej doniesol, vyzivky od Hipp, povedala som mu ze maju v DM tak ak chce nech sa pozre a ten moj 88 dedo sa trafil a kupil jej asi 10 vyziv, taky bol stastny ked ju videl ako to papa a ze to bolo od neho.

ka3n
18. aug 2009

n oveji, ja si zase naucny poharik, teda ja mam ten so sosakom avent velmi chvalim, maly z neho krasne pije a tecie mu..som mu na zimu kupila ten avent thermo hrncek..

ka3n
18. aug 2009

hej rony, to mi povie potom aj svokra, ze od nej nic nechcem a ze nic mu nemoze dat, tak preco mu nekupit vyzivky, sunar alebo piskotky, co ja viem co vsetko...nieeee ona rovno kremese..ved tie su super nie🙂

winona24
autor
18. aug 2009

rony tie naše papulky sú teda dorky.....kokos ona tak ruje,ako keby ju drali z kože....to je strašné.....a dnes sa mi o5 pošťala....ja už sa tak hanbím.....skoro stále sa mi pociká ako je vyzlečená...robí mi to asi naschvál...

no k tomu hrnčeku...malá mi z neho celkom pekne pila a od istej doby ani za andela...... 😠

ka3n
18. aug 2009
winona24
autor
18. aug 2009

ja som ju už obzerala.....je zaujímavá

ka3n
18. aug 2009

som premyslala, ze malemu na rok..no neviem.

winona24
autor
18. aug 2009

no my sme chceli 3kolku,ale nakoniec sme si premysleli,že to ostane budúci rok...že to už veľmi nevyužije....tak rozmýšľam nad niečím podobným

rony253
18. aug 2009

aj ja chcem nejaku taku hracku 🙂

rony253
18. aug 2009

varim karfiolovu polievocku, Sarka si da poobede, podusila som na cibulke karfiol na masielku posypala troskou muky. zaliala som horucou vodou trosku medzi prsty osolila dvoma zrnieckami soli. inak takto jej velmi chuti, da sa do toho dat aj trosku mrvenicky a potom je super polievocka a hustejsia.

kamilka12
18. aug 2009

ahojte,

ka3n - tú tabulu chceme kúpit malému..som to tu už raz aj písala, on hrooozne zbožnuje magnetky..tak myslím, že by sa mu páčila. Len sa teraz neviem rozhodnút či tabulu alebo odrážadlo 😒

janac1974
18. aug 2009

rony...mnam...skusime aj my,cibulku som este nedavala ani sol..
win..pekna vaha..moj krpec za minuly tyzden schudol urcite z9 na 8kg,vsetky
babatkovske faldiky mu zmizli,je taky chudulinky ☹
ja som kupila malemu darcek..take auticko v ktorom sedka a ja ho tlacim..vyuzije to
do 3rokov, da sa to upravit na take odrazadlo 🙂
ale aj tato magnet.tabula sa mi paci..

winona24
autor
18. aug 2009

Nellinke prajeme všetko naj k jej dnešnému prvému rôčiku...Ivana a Natálka

natasa8
18. aug 2009

ahojte... moje chore dieta spinka, uz 3 hodiny som jej nemusela odsavat sopliky, tak snad uz bude lepsie 😵

my chceme trojkolku... snad bude pekna dlha jesen ako minuly rok, tak by to mohla vyuzit este tohto roku.

uz je hore, tak som nestihla ani napisat co som chcela 😠

natasa8
18. aug 2009

malej som odsala sopliky, lebo jej to v nosteku klokotalo, zobrala som ju na ruky ze ju kus pomojkam a ona mi na rukach zaspala 😕 😕 to sa mi este nestalo.

winon... my sme minuly tyzden merali nasu krpatu a tiez sme namerali 71 cm 😉 A vahu mame podobnu ako vy. Ale moja Katka papa asi tak 3x menej ako tvoja Natalka, takze ty mas doma riadnu kyselinku 😉 😀

Nellinke prajeme aj my vsetko najlepsie 😵 😵

mishusha
18. aug 2009

presne tak rony, vitaminy v zelenine su rozpustne v tukoch...preto odporucaju pridavat do doma varenej stravy este olivovy alebo iny olej... 🙂 aj mne to dr. povedala hned, ako sme zacali prikrmovat...
a solit sme zacali uz v 9 mesiaci...ale to len zdibok, lebo mi vobec nechcela take neochutene... dokonca aj v tych hippkach a hamikoch je uz pridana od 9 mesiaca sol.... 😲

tak asi aj my sa uz coskoro pridame ku chodulkom 🙂 Laura uz prejde pekny kusok bez pomoci, ale na konci sa vzdy hodi na niekoho z nas 😀 dnes sme trenovali na zahrade... a mala z toho taku radost, ze az nahlas vyskala 😵

mishusha
18. aug 2009

zase som nejak pozadu 😒

mishusha
18. aug 2009

my tiez chceme 3kolku... len ta jesen aka bude???

buksy
18. aug 2009

ahojte..
tak vidim ze sa bavite o darcekoch tak my uz mame trojkolku http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... takuto akurat v inej farbe aj v inej cene... teda sme to kupili v tescu a bola za 37 eur ..ja teda neviem ci sa pomylili alebo co ale vsade stoji ovela viac takze hned ako som ju zbadala tak sme ju kupili lebo len blazon by nekupil za taku cenu a malej sa v nej velmi paci takze sa moc vytesujeme...

buksy
18. aug 2009

akurat este musime vymysliet co nam maju kupit ostatni pozvani na narodeninovu oslavu.. kazdy sa pyta co by mali kupit.. takze ta tabula vyzera celkom zaujimava...mozno niekomu navrhnem 😉

buksy
18. aug 2009

od svagrinej dostane petka prvdepodobne toto http://www.matko.sk/baby-shop/choditko-odstrkov...

vejinka
18. aug 2009

idem ulozit maleho...

vejinka
18. aug 2009

uz buvaaa... 😉

vejinka
18. aug 2009

a ideme buvat aj my dospeli...dobru noc

janac1974
18. aug 2009

ja som kupila toto odrazadlo http://www.maxstore.sk/galeria-produktov/sklada...
dobru noc 😉

janac1974
18. aug 2009
luciankasebastianko
18. aug 2009

ahojte maly ešte behá jak cez deň no radosti kopec 😠
janac pekné vozidko 😉

rony253
18. aug 2009

ahojte, my sme grilovali, do teraz som pratala kuchynu, mam dost 😒 ledva zijem, prisla som vas len pozdravit a idem ja spat, som unavena, prezrata no je mi na ho... prajem vam dobru nocku a zajtra sa ukazem
Oslavencom blahozelame... 😀