Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
4. sep 2009

veji, ani by som sa necudovala, keby som to tak napisala... 😀 😀 😀

momoyka
4. sep 2009

hanka mi od rana pisti, teraz som jej merala teplotu, zase jej vystupila, a uz aj zaspala, neviem ci mam stresovat, alebo to pripisat zubom...

ka3n
4. sep 2009

ja sportak aj golfac pouzivam asi 5m..sportak mam x-lander a golfac babypoint mark 4

jurocko
4. sep 2009

JA BY SOM SKOCILA K LEKArke a bola by som spokojna,lebo ide vikend

ka3n
4. sep 2009

veji, nic si z toho nerob, ja som tiez precitala sporak .))

momoyka a ty nepouzivas sportak alebo golfac?

momoyka
4. sep 2009

ja pouzivam, ale akoze od hlbokeho tu druhu kombinaciu 🙂 , tak som myslela golfac

ka3n
4. sep 2009

aha.no golfac mame tento, som s nim uplne spokojna, velke plus je lahka skladatelnost a manipulacia s nim..ked sa zlozi je uplne malicky, velmi dobry na cestovanie (hocijake).

http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_...

winona24
autor
4. sep 2009

no ahojte babulky...... 😉

terezicka
4. sep 2009

Babenky mám otázku kedy začnete dávať čiapočky drobcom? Lebo sa už aj dnes ochladilo a na ďalšie dni tiež hlásia chladnejšie tak neviem kedy asi začať. Či bude stačiť zatiaľ klobúčik alebo už radšej nie

vejinka
4. sep 2009

terezka my sme cele leto ked fukalo nosili ciapku cize pre mna je to take iste len vymenim tenucku za hrubsiu

vejinka
4. sep 2009

baby jedna otazka svokor mi povedal ze si mozeme urobit dalsiu miestnost podla seba..jedna sa ale o tuto kde som a pisem pracovnu..zeby sme ju zmenili na obyvacku ale s tym ze pocitace pojdu vedla a maly nebude mat detsku izbu ..a teda bdue s nami v spalni na furt velmi tuzim po vlastne j obyvacke ale zasa nexcem aby maly bol v spalni ked bdue druhe pripadne tretie dieta...co mam robit??

winona24
autor
4. sep 2009

veji tak z toho urobte multifukčnejšiu izbu...nie na úkor Erika a jeho izby.....

vejinka
4. sep 2009

ako?
to mi musis vysvetlit..ja dnes blba jak tago

momoyka
4. sep 2009

ja by som veji tak ako win urobila, v tejto tvojej pracovni obyvacku s pracovnym kutom a ostane ti detska izbicka

vejinka
4. sep 2009

hm...ale to nejde lebo je tu vela miesta zapratane pocitacmi...a bdue sa vsetky presunu inde alebo ani jeden..su navzajom poprepajane..a nieje tu tak vela miesta ako si myslite je to dost mala miestnost

vejinka
4. sep 2009

navyse tu muz majstruje pocitace...popri praci este ma takyto konicek..a keby som vsetko presunula do inej miestnosti konecne by bolo aspom niekde upratane..

vejinka
4. sep 2009

sakra musim popremyslat...a s muzom sa poradit

annie13
4. sep 2009

tak my mame dnes PRVE NARODENINKY
oslava az v nedelu ale uz sme mu dali auticko je z neho hotovy, strasne sa tesi, normalne som plakala ked som ho videla

ka3n
4. sep 2009

Júúj annie blahozelame fakt z celeho srdiecka a prajeme vsetko len to naj naj, tebe, tvojej rodine a tvojmu dievcatku v brusku 🙂

Veji, netreba este vytahovat hrubsiu ciapku...mysli trosku aj na otuzuvanie..no a dolezite je aby sa mal hlavne Erik kde hrat, aby mohol krasne bezkat a stvornozkovat..Matusku ma u nas v podkrovy vsetko spravene tak aby nic nerozbil, vsade sa dostane, vsade sa moze hrat..takze aj ked ho chvilku nevidim, nemusim sa bat, ze sa mu nieco stane.

Terezicka, ked je dnes takto tak som dala iba tensiu ciapocku a tu budem pouzivat celu jesen a hrubsiu iba na zimu...a klobucik dam ked bude mat 20st..vtedy nosi klobuk.

luciankasebastianko
4. sep 2009

Jééééééééééé Brankovi všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂 no to auto je fakt krásne aj ja chcem malému také kupíť o rok 😉

luciankasebastianko
4. sep 2009

me kúpili tento zatial je O.K. ale máme ho len od včera 😀
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_CAM-FLIP...

luciankasebastianko
4. sep 2009

no pekne a to pršííííííííííííí 😠

luciankasebastianko
4. sep 2009

WOW 😲

luciankasebastianko
4. sep 2009

už som niečo napiekla 😉 postieram azž v nedelu lebo maly to ešte uslintá 😠 ideme sa kúpať

vejinka
4. sep 2009

ahojte tak maly uz spinka

mishusha
4. sep 2009

ahojte, aj moja uz spinka.... som zvedava, ako bude zase v noci...ci zase veselo 😎

ozaj a vsetkym oslavencom gratulujeme

momoyka
5. sep 2009

ahojte, nikto nema cas?

luciankasebastianko
5. sep 2009

ahoj dobré ranko 😀 idem skúsiť upsať malého noc bola katastrofa 😠

momoyka
5. sep 2009

aka teplota moze byt pri prerezavani zubov akceptovatelna?

momoyka
5. sep 2009

hanka ma teplotu, ale inak sa tvari uplne v pohode, nesopli, nekasle, nekycha, papat jej chuti... k dr. sme vcera nesli, lebo vcera mala nizsiu, nechcela som hned robit paniku, teraz rano mala 38,8, ale hovorim, inak nic, beha po byte akoby sa nechumelilo...