Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lisula
11. sep 2009

no neviem, ;lebo kamoska ako prestala kojit po roku nechcela mala nic okrem kravskeho, teraz bude mat stiry a je ok.

lisula
11. sep 2009

styri preboha pisem ako madar 😠

miriam24
11. sep 2009

lusula .. aj ja este kojim .. aj v noci aj cez den mu davam .. ja by som um chcela uplne vynechat .. a mlady mi este nespi,tak som zvedava kedy ho to chyti ale dnes spinkal dlhsie tak asi preto sa mu este nechce

lisula
11. sep 2009

odbieham lebo maly mi rozobere obyvacku, je ako rychlik ked daco chce, ani sa nestiham obracat za nim. 😕

lisula
11. sep 2009

terz trha zosit 😝 a kutre v skrini. vsetky ozdoby sklenene, keramicke su nahadzane a zavrete v druhej skrini. ved naco je nam vytrina, nie? 😠 😒 😀

lisula
11. sep 2009

idem off, vecer kuknem s5

jurocko
11. sep 2009

Tobiasko mi cez noc ☹ ☹ velmi plakal prerezava sa mu dalsi 6 zubok takze tak 😠

jurocko
11. sep 2009

ja kojim stale a vela ale nam to neprekaza..karinku som kojila dva roky a je velmi zdrava takze aj Tobiaska planujem dlho kojit... 😉

jurocko
11. sep 2009

vigantol mam davat od oktobra celu zimu lebo to je dobre na imunitny system tak ja budem dalej pokracovat.....
idem sa najest aj detom lebo ideme s Karinkou na tanecnu

winona24
autor
11. sep 2009

čaute....to čo porobili v tej ružovej záhrade...pred chvíľou som to kukla a už dávno som tak neplakala pri nejakom filme ako dnes..... ☹ ☹ ☹

zajtra ideme do BB...a v nedeľu oslavááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 🙂

estella
11. sep 2009

ahojte......aj ja stale kojim a ja to vidim tak ze ani tak skoro neprestanem....v noci v pohode jeden krat hore ale mame uz aj noci ze sa zobudi az rano okolo piatej to ho nakojim a spi dalej...ale potom rano kojim niekedy chce aj na desietu potom este chce po obede a vecer ked ide spat..takze este dost kojim a nechapem ze mam stale mlieko a este kolko vela....ved ani tak vela nejem lebo nemam kedy ked stale niekam behame a tekutinam tiez velmi neublizim.....

ka3n kludne prid kedy ti to bude vyhovovat.... 😉

claudinka
11. sep 2009

My tiez davame stale Vigantol.. a uz druhu noc sme mali prisernu, tie zuby nam nedaju pokoj.. a tiez sa kojime, ale uz len tak jeden-dvakrat, takze pohodicka 🙂

estella
11. sep 2009

mne doktorka kazala dobrat vigantol a potom uz nemusim davat

claudinka
11. sep 2009

moj si pyta mliecko, ale nedam mu, lebo velmi dobre viem, ze vobec neni hladny ani smadny, ale chce ma len ako cumlik.. takze sa kojime iba raz za noc - niekedy viackrat, podla zubkov, ale povacsine mu staci aj vodicka a cez den tiez iba na ranajky vacsinou, kedze zvysok dna ma normalnu stravu

claudinka
11. sep 2009

my zevraj este nemame zrastenu tu fontanelku ci co, preto mame davat aj dalej

estella
11. sep 2009

claudi musi to byt strasne aj pre vas ale hlavne pre neho... ☹

estella
11. sep 2009

aj ja som uz rozmyslala ze mu budem davat len vecer a rano a v noci ak sa zobudi ale neda sa to tak...

claudinka
11. sep 2009

ze mu nedam papat mliecko? on praveze vidim, ze vymysla, tak mu najdem zabavku a o par sekund ani nevie, ze to mliecko chcel 😀 😀

estella
11. sep 2009

tak to mas dobre ale Maxim ten nevymysla on normalne hlta akoby ani nebol najedeny.... 😖

claudinka
11. sep 2009

sranda.. uz sme hore, hodinku sme spali, idem sa mu venovat 😵

momoyka
11. sep 2009

baby neviete narychlo kde mam hladat tie karamelove suhajdy, co ste tu minule mali?

kamilka12
11. sep 2009

Čavte,

bože, baby poraďte mi. Ako vám krpci zaspávajú cez deň. Martin bol zvyknutý zaspávat sám v postielke..ale od kedy sa vie postaviť...tak tam stále stojí...a pritom je unavený až až...ráno vstal o 7.30 a doteraz sa mu nepodarilo zaspať. Vždy tam prídem, dám mu čaj, položím ho a on opäť vstane. Ja som už fakt zúfalá, veď takto mi cez deň nebude spať vobec! Ked si lahnem k nemu, tak sa preberie ešte viac, nie je zvyknutý so mnou zaspávať, takže vtedy vymýšla..pchá mi prsty do nosa a chce sa hrať. Večer zaspáva v pohode...lebo hned ako vypije flašu mlieka, dáme ho odgrgnúť a on na pleci zaspáva...takže do postlielky ide už v polospánku. Ale teraz cez den je to hrooooza! 😲

cat
11. sep 2009

kamilka, mne zaspí malá iba v hlbokom kočíku..Takých 10 min ju musím jemne hojdať..potom ju prenášame do postielky.

natasa8
11. sep 2009

ahojte...

kamilka... asi to musis len vydrzat, ono ho to jedneho dna prestane bavit ... U nas to obdobie trvalo vyse mesiaca, ked sa naucila postavit v postielke, tak kazde zaspavanie trvalo min. hodinu 😠 Aj cez den aj vecer. Potom to zrazu prestalo, teraz ju polozim do postielky, odidem a o pat minut jej idem len zavriet dvere 😵 😵
Obcas sice vyvadza, ale to sa stava malokedy.

co sa tyka kojenia, tiez kojim uz len vecer a v noci, obcas aj rano - ak sa nadranom zobudi na kojenie o 4 a neskor, tak rano po zobudeni uz nepyta. V noci kojim 1-2 krat, uz sa stalo ze ani raz. Vecer okrem MM dokrmujem aj UM, lebo mliecka mam uz malinko 😒

s kravskym mliekom na pitie by som bola opatrna, vela ludi netoleruje bielkovinu kravkeho mlieka, skuste si urobit test, a pit cely tyzden napr. 4 dcl mlieka denne, co vam to urobi s travenim.

luciankasebastianko
11. sep 2009

ahojte Miškovi všetko naj naj naj prajeme 😀
aj ja ešte kojím a tiež nedávam kravské mliečko už prikrmujem Nutrilončekom a ked prestanem kojiť ešte ho budem kupovať do 2 rokov 😉
a zároveň sa lúčim idem sa liečiť zo závislosti na nete majte sa pekne a všetkym oslávencom buducim prajem všetko naj k 1. narodeninám 🙂 🙂 🙂

vejinka
11. sep 2009

kamilka..uplne ta chapem ja mam to iste...sto krat ho dam lahnut aon sto krat vstane...ale ked je moooc unaveny bud zaspi ked ho uz neviem po kolky krat dam lezat alebo sa postavi...reve ked vidi ze to k nicomu nevedie tak si sadne a posediacky zaspi...a ja pridem a vyrovnam ho a spi dalej 😀

jurocko
11. sep 2009

blahooooozelam Miskovi a dalsim oslavencom....tortu uz mame doma tak sa jej vytesujem je krasna......idem so sprchy 😉

ka3n
11. sep 2009

lisula, ono je to kazdeho vec nazoru, teraz ma to dievca 4 a nic mu nie je a co ked v 18 dotane alergiu na kravske mlieko..vies ono to nemusi prist hned.

ollako
11. sep 2009

Ahojte dlhsie som tu nebola, lebo na mojom PC nejde net 😝 ...
v prvom rade gratulujem vsetkym oslavencom 😵
bavili ste sa o kojeni, ja tiez kojim a uz ma to fakt nebavi, moj maly by sa totoz kojil stale a nechce papat normalnu stravu,...v noci je viac hore ako spi, len kvoli tomu, ze mu nedovilm dudkat moj prsnik, no ked uz sonm unavena, tak ho necham, nech si aspon napoli pospim 😔 , cim dalej je to pre mna neunosnejsie, som unavena a strasne nervozna, a aj na maleho, co ma velmi stve 😠 chcem ho odstavit, ale mlieko z flase odmieta, dokonca aj moje, huka vzdy ako pavian, torsku vypije od muza, ale odo mna nechce
kamilka moj sa tiez stale stavia a trva to uz viac ako tri mesiace a stale ho to neprestalo bavit,m takze zaspava jedine na prsniku, alebo v kociku, obcas na rukach, inak v postielke place tak, ze sa mi az dovracia a podotykam, ze si to zvracanie navodi naschval, len aby dosiahol svojho, vie sa totiz pocas placu rozkaslat a to mu navodi vracanie 😠 zatial neviem ako dosiahnut , aby spinkal v noci aspin tri hodiny v kuse 🙄 , tak ak na to pridete, prosim dajte vediet 😉

ollako
11. sep 2009

sorry za chyby 😉
ponahlam sa idem hajat 😔