Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
28. okt 2009

terezi drzim palce, ja cakam/necakam mrchu za 5 dni

terezicka
28. okt 2009

Evitka ďakujem, tiež vám aj ja držím palce 🙂
Lucka už zimné topánky má, sme jej kupovali začiatkom mesiaca, teda my sme platili ale ona si ich sama vybrala 😀 Taká bola zlatá, lebo predavačka ukazovala nejaké zelené, modré a čierne a potom že ukážem vám ešte červené. To keď ich Lucka zbadala, tak sa hneď za nimi natiahla, úsmev od ucha k uchu a už ich ani nepustila 😀 ALe sú pekné, taká živá červená farba 😀

evitkamalicka
28. okt 2009

dakujeme, keby sa nam obom podarilo tak by sme zas mali podobny termin 😅

terezicka
28. okt 2009

No to by bolo super, to by som brala 😉

vejinka
28. okt 2009

ahojte kocky...drzim palce evitke a terezke 😉

evitkamalicka
28. okt 2009

vejinka dakujeme 😉

terezi a kedy si teda mala poslednu mrchu?

vejinka
28. okt 2009

ja si netrufam na dalsie..aspom tento mesiac nie 😀

evitkamalicka
28. okt 2009

veji no ty to mas zrejme troska pestrejsie kedze maleho este tolko krat kojis

luciankasebastianko
28. okt 2009

terez a evka dúfam že nedostanete 😀 😀 😀

vejinka
28. okt 2009

evit ved to...ja sa musim najprv dat dokopy..potom mozem planovat

perlab
28. okt 2009

čaute babule,
tak dnes sme boli na tej pneumológii, romi našťastie nepichali, že keď nebýva choručká, tak netreba, odložil to na jún, zlatý, nie? 😀 a mali sme to bez afektov 😵

pýtala som sa na to očkovanie, a: najskôr začal s tým, že on je zástancom očkovania, ale že v očkovaní proti kiahňam nevidí až taký zmysel. nie je to na trvalo, treba po 10 až 12ich rokoch preočkovávať /čo som nevedela/, pokým je dieťa zdravé /nemá výrazne oslabenú imunitu, atď/, tak by to ochorenie malo prebehnúť bez komplikácií a je dosť povinných závažnejších očkovaní, takže načo zaťažovať organizmus aj týmto, keď to nie je nevyhnutné, doslovne sa vyjadril, že je to také ťahanie peňazí od rodičov.
podobný názor zdieľa aj na očkovanie proti rotavírusom

odporúča však očkovanie proti meningitíde typu C, pretože tá môže zanechať dosť vážne následky
a tiež odporúča očkovať proti kliešťovej encefalitíde, samozrejme, pokým žijete v takom podnebnom pásme, kde je vysoký výskyt infikovaných kliešťov
toť vsjo 😉 treba sa však poradiť aj s dr. a potom sa rozhodnúť

hovorila som aj so sestrou, povedala, že pokým nezačne romi chodiť do väčšieho kolektívu, tak by ešte počkala, že do troch rokov máme tých očkovaní ažaž a tiež odporúča proti hepatitíde
takže kiahne necháme kiahňami, romi má už vyše roka /do roka je tam ešte malé riziko, estelin maximko to však zvládol bravúrne/ a uvidíme
v dec dáme iba to poviné a potom sa uvidí
prajem krásny večer 🙂

perlab
28. okt 2009

ew, aj ja sa pripájam ... prajem úprimnú sústrasť .. každá strata blízkeho človeka bolí

perlab
28. okt 2009

babulky snažilky ..... tak dosnažilkovaniaaaaaaaaaaa :DDDDDDDDDDD

estella
28. okt 2009

dobry vecer....perlab takze ma podobny nazor ako ja na to kiahnove ockovanie....je to fakt na kazdom rodicovi ako sa rozhodne ale tie kiahne sa fakt daju prezit..mozno je to taka predstava ze byt zavreti doma dva tyzdne ale aj to rychlo prejde...

terez a evit ani som nevedela ze sa pokusate o baby tak vam drzim palce.... 😉 😉

evitkamalicka
28. okt 2009

dakujeme baby 😵

luciankasebastianko
28. okt 2009

ahoj perlab dakujeme a zdrvujúcu správu 😀 tiež teraz idem na tú encefalitídu aby sme mali už na jar ochranu
a kedže radi cestujeme zaočkujeme aj proti hepatitíde 😉 a to očkovanie proti rotavírusom nám tiež neodporúčala tak som nedala

estella
28. okt 2009

Stella ma tu cese ale asi mi vytrha vsetky vlasy...to dieta nema ziadne cit....auuuuuuuuuuuuu.... 😠 😠 😠

luciankasebastianko
28. okt 2009

jaj estell a mne kedy bude maly vlasky zapletať ? 😀

luciankasebastianko
28. okt 2009

pozerám spomienky zo svadby snov moj spolužiak vyhral a žení sa úpráve na STV 😀

ka3n
28. okt 2009

ahoj..tak my sme dnes konecne kupili botky cizmicky pre Matuska u batu za 780sk celkom dobra cena, aj kozene su..takze mame pokoj..

Ew, ty si na tom ako ja, muz robi nonstop a bez neho sa do mesta nepohnem....:((

estella
28. okt 2009

lucianka co mas velmi huste vlasy a potrebujes preriedit... 😀 😀 😀 😀 ..kludne ti poslem Stellu

ka3n takze si zasa dobre nakupila....ja mam pre neho leb jedny zimne topanky a chcem este jedny ale to ma este cas..kupim ked to bude fakt potrebovat..ja mam vyhodu ze tu mam tooolko obchodov ze si mozem vyberat a ist kedykolvek na nakup...aj bez muza....ten je normalne chory ked ma ist so mnou nakupovat...a aj ja viec a lepsie nakupim ked nie je so mnou lebo on len frfle stale... 😠 😠

luciankasebastianko
28. okt 2009

estell moja neter má teraz 6 rokov a ked sme bývali pod jednou strechou tak som si užila kaderníctvo 😅 ale mala som to rada aj ked vlasy boli všade a velmi málo nahlave 😀

jurocko
28. okt 2009

ahojteee
v prvom rade prepac mi rony ja som to tak nemyslela len som chcela napisat ze aj moja suseda to mala a jasne mas pravdu ze ti pod nozami skoncit nemusis 😕 a prajem ti aby ti to dobre dopadlo este raz PREPAC fakt som to tak nemyslela nehnevaj sa.......

ja proti kiahnam nedam ockovat..ale zo zaciatku som chcela ale nakoniec sme to s manželom vykonzultovali ze nedavame aj ked je pravda ze ja som dostala po 20 a znasala som to horko tažško az som bola na onkologii ☹ ☹ 😒 🤐 ale nikde nie je napisane ze to nase deti zdedia po mne ze tak neskoro dostanu!!! ☹

katrin super ze si nakupila ja pre Tobiaska nemam kupene zimne topanky..neviem naco cakam 😀

estell ti mas doma ale kadernicku 😀 moja je super kucharka 😀

perlab
28. okt 2009

baby, vy sa máte!!!!!!!!!
kuchárka ... kaderníčka ... a ja mám len bordelárku 😀 😀 😀

luciankasebastianko
28. okt 2009

no idem ja buvať asi dobrúúúúúúúúú 🙂

jurocko
28. okt 2009

tak dobruu nocku idem si lahnut a pustit este telku v spalni ale pochybujem ci daco pojde ☹
zajtra rano nam pride tatino z nocnej 24 tak paaaaaaaaaaaaaaaaaa

euffra
29. okt 2009

dobre rano,
tak u nas je to nakoniec ta siesta choroba, dnes do rana sa uz riadne vyhadzala. hlavne ze teploty su uz prec, sice je stale dost mrzuta, ale to mam pocit ze je v poseldnej dobe stale, asi zuby.
inak, uz sa vie aj o zem hodit, je riadne nervna, ked nieco chce.

claudinka
29. okt 2009

caute babule.. tak ja mam muzika choreho, uplne chrci, ledva rozprava, vsetko ho boli.. vcera s tym vstal, akurat isiel k doktorke, no snad to nebude nic vazne, aj by som isla rada svokre na par dni, ale nema net a kedze sa stahujeme tento vikend, byt tyzden-dva bez netu, lebo ktovie, kedy ho zapoja, by ma zabilo vy sa ako mate, co nove?

vejinka
29. okt 2009

dobre ranko...eufra jooj tak nakoneic to neboli zuby? no nevadi aspom ze viete co to je....u nas to boli zuby a horucky mal a kompletne si ho u doktorky preklepli...a mne dali ocerku..fajne aspom budu dake prasule 😅

vejinka
29. okt 2009

dieta vresti..nechce spat 🙄