Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
30. okt 2009

to bola jedina hracka ktoru poznal lebo segrine deti ju maju...teda ten klavir..a bol ako besny za nim ...som spekulovala nad interaktivnym simpanzom..ale ruky natahoval len za tymto...a koniec koncov som usetrila 😀

vejinka
30. okt 2009

jurocko cauuu...no aj mne sa pacia tie oteplovacky..len kustik su drahe ...ja sa chystam na akcie do tesca alebo inych obchodov...a dnes sme boli aj v batovi (bata obuv) a chceli sme kupit papucky na behanie po dome..a nemali cislo ktore potrebuje...nozku ma 20,5 a papuce ani 21 ani 22 nemali a vacsie som sa uz bala kupit..predsa len do hrubanskych cizmiciek dam aj hrubanske ponozky a 24 su mu dobre..ale tu by som vacsim cislom neriskovala

jurocko
30. okt 2009

vejinka hod fotku na MK aby som videla aky klavir si kupila rada by som videla lebo aj Tobiaskovi chceme kupit....a kolko ta vysiel,a co maju dobre v tescu ako hracky?

luciankasebastianko
30. okt 2009

ahojte babule 😉 idem čítať maly už spinka, bola som pozrieť kamošku ma bábo 3 cisarakom do 3 rokou 😕 maly paťko je krásny júúúúúúúj normálne na málu chvílu som už chcela druhé a,le potom ma to rychlo prešlo ,ked som videla ako im moje dieťa ide zbúrať obyvačku 😠

jurocko
30. okt 2009

a kolko to spulu stoji?ja som si ani nevsimla,inak ahoj veji

ja som dala kupit kamoske co leti v nedelu za manželom do Anglicka tak uviidme co mi kupi ale tiez sa mi velmi lubi

rony253
30. okt 2009

Ahojte, mala z spinka asi hodku, tek spekulovala, ze som herecka dala taku slabu po zadocku ☹ zacala este viac revat. cele poobedie nic nespala len doobedu hodku, uz som jej poobede nedala fenistil tak uz vystrkovala rozky, no a po kupani nechcela poriadne mliecko pit a zacala vymyslat lozit po posteli, stavala sa a revala, ale oci uz mala ako pomlcky, tak som ju dala do postielky a tam este viac revala, tak sme bojovali, az nakoniec dostala na rit, dala som ju do kociara za 2 minuty zaspala a odniesla som ju do postielky, manzel povedal, ze ma neuveritelne vela energie, ze co jej davam jest 😀
idem to tu trosku poupratovat, lebo mala vie narobit neporiadok ale neskutocny.

jurocko
30. okt 2009

ahoj lucka ti si prisla a ja odchadzam uz prisiel drahy a idem sa mu trochu povenovat a ideme riesit ako co chcem v dome mat ideme na jar prerabat ani neviete ako sa tesim ked sa tam nastahujeme aj ked to bude trvat..
tak bruuuuuuuuu nocku 😵

rony253
30. okt 2009

jurocko, ten sirup ja vlastne na co, aby prestala kaslat, ci aby sa hlieny uvolnili, ja sa potrebujem tych hlienov zbavit.

vejinka
30. okt 2009

jurocko hladam link na nete ale nikde ho nemozem najst...je to taky klavirik s mikrofonom a par stranami akoze listami s pesnickami..a na klavesach je napisane do re mi fa so la si do 😉 s tal cca 13 eur

rony253
30. okt 2009

veji aj my mame klavirik s mikrofonom, len je uz stary nejako blbne, ale Sara spievala do mikrofonu si zopar mesiacov 😀 musim jej kupit nejaky novy, lebo tento nefunguje

vejinka
30. okt 2009

no verim tomu ze mikrofon rozzuje ale nevadi 😀 pridala som n fb par fotiek ak chcete kuk

luciankasebastianko
30. okt 2009

dobrúúúú jurocko 😵

luciankasebastianko
30. okt 2009

veji idem pozieť na fb ten klavír 😉 akúrat kedy sa vrátim neviem 😀

llumka
30. okt 2009

Dakujem za rady asi kupim cerveno sedu,ale este neviem
a aku velkost vy pouzivate?
prave kukam panelak
maly hajinka
po panelaku pojdem balit darceky pre rocne dvojicky,zajtra ideme na oslavu tak sa tesime 🙂

vejinka
30. okt 2009

klavir nemam odfoteny... 😀 jooooooooooj zeny..

vejinka
30. okt 2009

prcham spat...pekne snicky kocky...a klavir odfotim na vianoce ked to maly dostane...skor nie 😝

luciankasebastianko
30. okt 2009

zistila som dobrúúúúúúúúúúú 😀

claudinka
30. okt 2009

babule, ja len, ze sa neozvem dlhsie.. stahujeme zajtra rano a neviem, kedy nam zapoja net.. ale ozyvam sa uz z noveho, asi o tyzden-dva, tak sa tu majte krasne 😵 papa

luciankasebastianko
30. okt 2009

jeej claudi nech vám všetko dobre klapne a pekne sa presťahujte a vela šťastia v novom 😲 😀

ka3n
30. okt 2009

ahojte...no tak asi objednam tu cervenu, tiez sa mi velmi paci...no a co sa tyka jedla, aj moj Matusko uz papa vsetko, aj sampiony v rizote, aj olivy a najradsej ma cheesburgery a pizzu 🙂) ...teraz tu mozno zalamujete rukami, ale vazne ked niekam s nim ideme do MC donaldu alebo do pizzerie tak mu dam, nedovolim predsa aby sa na nas pozeral a zavidiel nam, to by on nevydrzal...

slavica2
30. okt 2009

ahojte baby, nejako som tu dlhsie nebola 🙂 este ze je FB a vidam vas aj tam,claudi drz sa 🙂

ka3n
30. okt 2009

...a co sa tyka tych citrusovych plodov, tak najradsej ma citron a papali sme uz aj pomarance, osupane..a chutili.

slavica2
30. okt 2009

jej viky 🙂 Maximko je uz tu gratulujem 🙂
citrusy? no my do takych 2 rockoch ziadny med, citrusy ani orechy 🙂 Strykove pediatrove 3 NIE 🙂 do 2 rokov tak sa toho drzime 🙂

rony253
30. okt 2009

dievcence lucim sa, malu som prave prezliekla, lebo bola totalne spotena. ja uz fakt neviem co jej mam davat, nech sa jej tie hlieny stratia. Slavica co hovori stryko pediater na zahlienene dieta? nevies?

ka3n
30. okt 2009
slavica2
30. okt 2009

inac tiez uz jedlo nejako neriesime,Hanka je mliecny zavislak, v noci pije stale a teda je stale tak 2x 3x hore, uz to beriem normalne ani unava mi nejakonevadi, akurat v praci mi to potom nejako nemysli 🙂
Deticky vam uz spia celu noc? a uspavanie je stale desne 🙂 izbicku uz ma krasnu, ale spi stale medzi nami🙂 No pri druhom babu uz budem mudrejsia 🙂

evitkamalicka
30. okt 2009

ahoj kocky,

slavi nas spi sam v izbicke od 4. mesiaca a odvtedy aj prespi celu noc

slavica2
30. okt 2009

hovori,ze menej mlieka 🙂 vtedy a lipovy caj 🙂 a su to zuby 🙂

skrecok
30. okt 2009

Ahojte baby...
Prave som si precitala co ste si popisali, je toho vela...ja zas som tu dlho nebola. Nie je cas a vas obdivujem ako si najdete cas na net aj cez den 😅 .

Risulko je druhy krat chory, ma dobru nadchu...nakazil sa od jedneho v MC a este ho aj dobre poskrabal na tvari 😠 😠 😠. Risko nie je jediny, ktory ma skrabance...je to hrozne. Z nicoho nic na neho zautocil.

Inak na Vianoce mame pre maleho objednanu autosedacku Romer King Plus, mame uz aj hupacieho konika, ale este nieco na oblecenie (overal, teple nohavice, svetrik).

Ka3n, ja by som brala tu oranzovomodru supravu, cervenu nemusim 😝.
A co to citam, aku velkost? To uz je taky velky? My nosime max. 74 😖.

My zimne topanky mame, kupili sme v Protetike este zaciatkom oktobra. Tiez som mala velku dilemu ktoru velkost si mam zobrat. Dufam, ze mu nebudu dost velke.

ka3n
30. okt 2009

Skrecok, my teraz nosime velkost 92 a je nam uplne dobra a dokonca niektore body mame aj 98...takze objednám isto 98.