Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lucindela
7. nov 2009

ahojte...
tak aj my patríme medzi chorých... ☹ začal byť najprv chorý mužík.... 😠 teraz už je aj malá...a čakám,kedy budú aj drobci....to je už na nervy... 🙄

buksy
7. nov 2009

vsetkym choruckym prajeme skore uzdravenie...
annie a ew to je hrozne ze sa na vas vsetko tak lepi ...drzime palceky nech velmi netrapia choroby vasich drobcov...nech to rychlo pominie...

kamilka...aj tvoj niekedy tolko mudruje ze on predsa to vie lepsie lebo je starsi....? 😀 😀

buksy
7. nov 2009

baby myslite ze sa to podoba na tortu? a hlavne na vlacikl? http://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/ma...

annie13
7. nov 2009

Boze vobec nechce pit, my ozaj budeme musiet na tie infuzie zajtra, fakt uz nevladzem, chudiatko moje male

rony253
7. nov 2009

no caute, mala je okupana ale spat este nechce, ja som dala solmucol ale len raz za den cez obed, a sa mi zda, ze je to malo, a rano a vecer davam trifed, sinupret mam tu tiez, no neviem ci ho mozem kombinovat s trifedom. neviete niekto. inak zajtra ak sa to nepolepsi a budem pocut hlieny idem do nemocnice, nech sa na to pozru, lebo nas lekar asi nie je schopny vyliecit moje dieta.

vejinka
7. nov 2009

ahojte tak nakoniec som si lahla k malemu a obaja sme spali do pol piatej.ani ovovrant uz nemal len rovno veceru a teraz zaspal...ale hrozne sa mi poti asi ho budem musiet zasa ostrihat no tentokrat pojde masinkou 😔

vejinka
7. nov 2009

lucindela..no mas to dvojnasobne tazsie ako my s jednym babom 😔 drzim palce aby to tie drobatka nedostali a vy sa liecte

ka3n
7. nov 2009

ahojte...veji preco ho nedavas spat iba raz za den, ked to tak dlho vzdy uspavas a pises, ze ti nechce spat..

Ja som sa este nepytala na nazor ockovania kniahni svojho lekara, tak som uplne zvedava..

Zajtra nas pride pozriet Estelka, Maximko a Mirko tak sa velmi tesime...

ka3n
7. nov 2009

trosicku sa musim pochvalit, ale moje babatko dnes hajalo od 11.30 do 15.40 hod...varovala ho svokra, my sme nakupovali jeziska v tt a aspon s nim nemala robotku 🙂)

luciankasebastianko
7. nov 2009

ahojte boli sme v trenčíne ale nič moc som nekúpila 😒 a aj kámoška dnes leteleäa na pohotovosť maly mal tiež 40 a strašny kašel zo dna na den ostal choručky 😔 všetkym detičkám prajem skoré uzdravenie 😵

martinna78
7. nov 2009

Ahojte zienky 🙂

som tu par dni nebola, ani nestiham vsetko docitat, vidim ze sa rozobera hlavne ockovanie, pozerala som trochu to videjko od win, musim si najst cast a pozriet cele,zaujalo ma to dost. Ja kiahne nedavam ockovat, ani chripku. Z nepovinneho budem davat len zltacku A ale az ked pojde do skolky, tak ako Sofi.

Prajem vsetkym chorym detickam rychle zotavenie, chudatko Anicka nech to Branka rychlo prejde tie hnacky a hlavne ty nech nic nechytis ☹
My sa drzime, Maximko teraz vobec nemoze ochoriet, nic lebo 17.11. nastupujeme do nemocky na operaciu pupceka. Bude operovany v celkovej narkoze. V pondelok ideme na odbery a vytery.
Inac mam velky strach z tej ukrajinskej chripky, to je hrozne, ked sledujem spravy kolko je tam uz chorych, snad to neprepukne aj u nas ☹
no idem ulozit sofi,este nespi a este nakuknem

rony253
7. nov 2009

aj ja sa bojim tej chripky svinskej, aj u nas v rakusku uz je zopar ludi chorych.
anicka, len nech je Brankovi lepsie, boooooooze, stale sa volaco ukaze, tie choroby su otas. Ja tu bojujem z hlienmi, ale zajtra som sa rozhodla, ze poobede, pojdeme so nemocncie 36 km od nas, nech jej zoberu krv a nejaky vyter nech ju popocuva a uvidime co nam povedia, teraz som bola hore, mala spinka ale pocujem ako chrci az jej tam piskalo, to doteraz nebolo, uvidim ako bude noc prebiehat, ale zajtra idem na 100%, neverim, ze tam nie je viac, ze su to len hlieny, to neexist, a mala som ist na slov a neviem ako pojdem, ked ju treba ockovat, a to je este chora 2 týždne pred ockovanim musi byt zdrava, no som uz vazne v koncoch. ☹
dala som varit vodu do hrnca, supla som tam morsku sol a to som jej dala ku postielke na zem

jurocko
8. nov 2009

🙂 breeeeeeee ranko

booze ano chudatko Branko nech je skoro zdravucky a nech mu tie hnacky prejdu

my sme u svokrovcou neboli lebo isel na ryby tak mozno dnes 😉

včera zobral tatik karinku na hdzanu taka bola štastna--večerna prechadzka jej prospela a dobre zaspala

Tobiasko je tiez zahlieneny,idu mu sopliky a nasadila som im s Karinkou tie homeopatiky tak uvidime ci im zaberie 🙂 😠
prajem pekny vikend 😵

jurocko
8. nov 2009

hadzanu 🙂
homeopatika 🙂

vejinka
8. nov 2009

dobre rano maly akurat zaspava....

ka3n on spava uz len djen krat ale ked na nom vidim ze chce spat a je pred tretou (po tretej ho uz spavat neadvam) tak ho dam a robim vsetko preto aby zaspal lebo na nom vidiet ze by spal ale nevie ako

annie13
8. nov 2009

dOBRE RáNKO, ďakujem dievčatá, dúfam že sa mu polepší, noc bola strašná, nespala som celú noc, čo som ho kontrolovala taký bol horúci že normálne pálil keď sa ho človek dotkol
teraz pobehuje aj sa smejká dúfam že bude lepšie

vejinka
8. nov 2009

annie to poznam...nastastie deti sa z toho dostavaju rychlo...ale pozor aj mne pobehoval a na druhy den som musela letiek k doktorke...ale to vsetko boli len zuby a aj teraz je zasa horuci... 😔

annie13
8. nov 2009

a ako ho donutit lezat takto uz spava a nechce

vejinka
8. nov 2009

tiez si niekedy hlavu bucham preco nexce spat ked je unaveny...a prisnem si ho na hrud alebo mu dam ciciku...inak uz by som aj rada odstavovala ale bojim sa ci to zvladne 😔

annie13
8. nov 2009

len mi teraz nesmieme ani len mliecko to vraj hlavne nie, tak ho neuspim, hrozne

vejinka
8. nov 2009

jooj my by sme bez mlieka boli strateni 😔

estella
8. nov 2009

ahojte..ja som sa tak namotala na tie ryby na Fb ze si pripadam ako male dieta.... 😀

annie drzim palce nech sa Brankovi rychlo polepsi... 😒

veji no Maxim bol tiez hrozne zavisly na mojom mlieku ale som si povedala dost...teda stale kojim ale uz mu dam len rano a potom vecer pred spanim a v noci ak sa zobudi...a pred tym chcel aj okolo desiatej potom ked isiel na obed spat a to sa aj nobedoval ale aj tak chcel este mlieko..ale som to stopla a dobre myslela som si ze to bude horsie ale uplne super sme to zvladli...potom vynecha, to ranne kojenie a budem mu davat len vecer pred spanim...
mne to uplne pripada akoby to chcel len preto lebo je na to zvyknuty..ako moze total najedne dieta opat jest lebo tak to bolo on toho tolko zje a ked za tym chcel este aj mlieko tak mi to prislo uplne zbytocne....alebo zeby bol taky pazravyyyyy....to bude mat asi po ockovi... 😀 😀 😀 😀

estella
8. nov 2009

ka3n dnes nas cakajte okolo pol tretej vyrazime z domu a hadam nezabludime....tesiiiim sa..... 😉 😉

estella
8. nov 2009

dnes vari manzel takze ja nemusiiim jupiiiiiiiiiiiiiiiiii.....a zajtra odchadza na tri dni do Nemecka tak mi bude smutno a to mam v stredu 30rokov a on tu nebude lebo pride az v noci....takze budem musie oslavovat len s Maximkom kedze Stella je stale u mojeje maminy...bude tam este cely tyzden...a uz vymyslela ze ona tam uz na nas pocka ked tam prideme na Vianoce.... 😒

rony253
8. nov 2009

Ahojte, no jurocko tak nech vam to rychlo zaberie. my sme este stale zahlienene, ale nie len mala ale aj ja a muz.

winona24
autor
8. nov 2009

😉 nice day

johnie
8. nov 2009

ahojte.. .tak my dnes na supertrt nejdeme ☹ tak som sa tesila, aj transparent som chcela zobrat .. ze pozdravujem baby z MK 😀 😀
akoze hanba nehanba, ja som zacala len pred pol hodinou varit 😎 muz isiel do roboty a ked navarim najeme sa tak pojdeme za nim
choroby hes hes, rychlo sa vsetci uzdravte

ka3n
8. nov 2009

Estellka, cakame, uz mame aj kolaciky napecene, jeden som spapala, aby som ochutnala, ale chcem aby vam viacej ostalo tak som ich schovala 🙂))

A dokonca som aj cele podkrovie vyumyvala 🙂) Matusko teraz o 12.45 zaspal a ked pridete bude uz hore..Uz sa tesi na Maximka...

zabavka
8. nov 2009

ahojte babule.Možno ste tu už tému chrípky mali, ale ja tu chodím málinko.Prosím vás, dávate drobcov zaočkovat
proti chrípke, alebo nie?A ešte, kolko vám cez den prespia?Dakujem za odpovede

annie13
8. nov 2009

zabavka nie ani proti chripke ani proti kiahnam, rozhodla som sa iba ppvinne ockovanie kvoli neziaducim ucinkom vakcin, mozno si budem potom byt hlavu ze som nedala ale uz som sa rozhodla
spanok denny 10,00-11,30
poobede uz len malokedy okolo tej 15,30 aj to len na polhodinku