Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
22. nov 2009

tu je to po slvensky kto nevdiela odporucam http://www.pomo.sk/film_rec_original_sin.htm

vejinka
22. nov 2009

prchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

johnie
22. nov 2009

nepomozem si ale angelina jolie sa mi nepaci 😝

kamilka12
22. nov 2009

palacinky hotové, nakoniec som urobila plnku takú že: uvarila som vanilkový puding, taký hustejší (dala som o 1dcl mlieka menej), do polovychladnutého som dala tvaroch, vanilk. cukor, práškový cukor - rozmixovala a potom dala ešte hrozienka. Toto som našla na MMB ako plnka do žemlovky, ja vanilkový moc nemusím ale s tým tvarohom to má inú chuť 😝 Aj klasické tvarohové palacinky sú fajn, len mi tam furt niečo mňamkové chýbalo 😀 ..tak som spravila toto.

Idem asi ľahnúť k malému kým ešte spí.

ste sa tu bavili o vianociach a mňa napadlo, že o týžden je prvá adventná nedela a ja nemám adv. veniec 😕 Vždy ho nestihnem kúpit, tak aspon tento rok by som to stihnúť chcela..

annie13
22. nov 2009

my sme akurat prisli z Metra, az do Vianoc kazdu nedelu mozu aj deti bez obmedzenia veku, tak sme vzali aj Branka, take krasne hracky maju, velkeho kona sedel na nom, medveda taky sa dotesil dovyskieral
juj palacinky by som si aj ja dala

vejinka
22. nov 2009

ahojte to nik nebol? 😨 zaujimave..no nakoniec som si pozrela serial carodejnice poslednu seriu co svagor staihol este v case ked som bola tehula a volneho casu som mala na rozdavanie 😅

terezicka
22. nov 2009

Ahojte, no my sme všetci traja ochoreli. Najskôr to chytilo Mareka, vysoké horúčky mal, veľmi kašlal tak v piatok bol u dr a nás poslal na víkend k mojim rodičom aby sme to od neho nechytili. Ale samozrejme ja som už v piatok večer cítila že asi budem mať teplotu aj ja,veľmi ma bolela hlava, zima mi bola veľká. A tak aj bolo, v sobotu ráno som vstala už s teplotou, ale našťastie mi to v priebehu dňa prešlo. Lucka bola celý deň v pohode, aj večer zaspala ok ale okolo 10-tej sa zobudila s plačom, tak išla moja sestra ku nej a hneď mi ju doniesla že je strašne horúca a že ju trasie. Tak sme rýchlo merali teplotu a už aj Lucka mala teplotu. V noci ale spala ešte celkom ok, len 4x sme boli hore 😅 Ale dnes cez deň bola veľmi uplakaná, stále na rukách, ja som ju už nevládala nosiť lebo aj mne zas vybehla teplota 😕 Teraz večer mala už len 37,2°C tak uvidíme aká bude noc lebo spať ešte stále nespí, teraz je v obyvačke s Marekom, tak uvidíme...

vejinka
22. nov 2009

terez...jooj skore uzdravenie celej rodinke..a malej daj pusinku taku lieciacu.... 🤐

annie13
22. nov 2009

aj od nas

vejinka
22. nov 2009

annie a ty sa ako citis? ozaj ako prebiehalo odstavovanie branka?

annie13
22. nov 2009

uz konecne lepsie, nezvraciam len rano raz, zaha ma akurat hrozne pali
Branko ukazkovo, hned vypil flasu mlieka ale len normalneho kupenskeho 1,5 % sunar, nutrilon, beba skusili sme vsetko, smrdelo nam to vsetkym a on to aj vyplul a taketo mlieko ma rad, mame doma aj kravu ale to mi tiez nechcel len kupenske a len to 1,5 %

goga03
22. nov 2009

ahojte,

annie mne na zahu pomaha homeopatikum gastrogencine (tak nejak sa to pise)

ka3n
22. nov 2009

ahojte..ja som si vas letmo docitala, nieco popisem a ficim za drahym, lebo zajtra nam na tyzden odchádza na sluzobku, takze budeme mat otrasne smutne zimne vecery 🙂)) ..tyzden to vydrzime, hadam to spravia a viacej nepojde...

My sme boli dnes v ikey, malemu sme kupili dve stolicky a stol ako predvcasny darcek a uz mu aj stoja v obyvacke.

Ja som maniak na vianocnu vyzdobu, celu tu vianocnu atmosferu a vsetko co sa tyka vianoc..od vianocneho papiera, po vianocny punc...vianocne ozdoby, najnovsie som uz jednu skatulu zazvorovym keksikov z ikey zjedla co bola na vianoce 🙂) ale druha je uz v zasobe...
No a ja balim uplne vsetko a vyzdobujem uplne vsteko ako erotikus dom 🙂)

prajem pekny zvysok vecera ..

luciankasebastianko
22. nov 2009

johnie ja som len kuk a už som bola preč 😀 terezka skoré uzdravenie 😉

luciankasebastianko
22. nov 2009

no ja prcham k mužovi ked je mrtvo 😅 😵 😵 😵 😵

jurocko
23. nov 2009

dobree ranko mmaičky.
tak včera sme nakoniec nikde s malym poobede neboli...babicka zobrala karin k tete kde mala svoju kamosku tak sa vratila az večer unavena :-
a kamoska mi poobede zavolala ze potrebuje urobit nijaku pracu na počitači či jej nepomožem tak sme nakoniec ostali doma..posedeli sme do 22.00 hod.a vykecali do sytosti a posmiali chodili sme spolu 9 rokou do jednej triedy a spolu sme sedeli... 😀 😀 😀
terezka skore uzdravenie 😔

dnes opet nabity den ideme na dramaticky poobede a zajtra mame tatika doma ma dovolenku a bude doma až do soboty potom ma sluzbu a pride v nedelu 😉
tak ahojteeeeeeee

jurocko
23. nov 2009

mamičky 😀

evitkamalicka
23. nov 2009

dobre ranecko 🙂 ....to je zas pocasie 😠

winona24
autor
23. nov 2009

evit ani mi nehovor...mňa už ide poraziť z toho počasia..... 😠 😠 😠 😠

rony253
23. nov 2009

dobre ranko, tak sme vcera stastne doleteliiiiiiiiiiiiiiiii. Sarka bola velmi zlata a poslusna. Prespala celu noc a zobudila sa o 7 rano. ja som bola castejsie hore ako ona, ye co nevstava na mlieko, lebo pred spanim vela nevypila.
tak vam prajem pekny dnicek, a neskor sa ozvem papa
Win posli mi prosim cislo na hanku lebo som rakuskz mobil nechala doma a nemam cislo. (IP) dakujem

rony253
23. nov 2009

a uz mam aj nerva, vzpli studenu vodu, asi sa osprsim v horucej 😠 a sused tu vrta a bucha a nejake dieta vrieska 😠 dufam, ze Sarku nezobudia, lebo ma porazi.

jurocko
23. nov 2009

my sme sa dnes do ruzova vyspinkali spal drobcek az do 7.30 hod.čo to u nas nie je obvykle a zobudil sa mozno 2 krat takze super..len tak dalej
teraz som stihla povysavat...maly spapal jogurt a ja si davam vitamin C 😀 pomaranč

fakt to počasie o nicom..len hmla a vyzera ako na dažd..len nech neprsi lebo treba nam ist na pesi daleko s Karinkou a maly nema rad na kočiari proti daždi 😒

annie13
23. nov 2009

ahojte, no tak asi bola dobra noc, Branik prespal celu to sa asi este ani nestalo, par krat zamrnkal bola som hore, male kopalo ale to len zo spanku, zobudil sa az ked isiel ocino do prace 6,30 co je super
Rony Sarka ma len rok a uz letela viackrat ako ja a to nebudem ani vek zverejnovat 😀

silwietta
23. nov 2009

ahojte,uz sme doma z bardejova, ja som chora ako pes, ale misko sa drzi...

pocas cesty bol velmi dobrucky, aj tam aj naspat, spal velmi malo, takze 5 hodin sme si citali, spievali, kreslili

stretla som sa so slavkou na chvilku, tobino je zlatunky, taky papkos... ani mu nevadilo ze tam pri nom nie je mamina, hlavne, ze som mu davala buchticku do pusinky 😀

annie13
23. nov 2009

čo je podľa Vas lepsie pre bábo
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6094438
alebo toto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4671511

a este otazka nieco taketo ste pri malych vyuzili
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4671511

jurocko
23. nov 2009

🙂 🙂 ahooj silvi.....som velmi rada že si sa mi ozvala ani nevies ako si ma potešila s telefonatom ze sme sa stretli..aj Mišuľko je krasny a to papkanie moja mas pravdu ten vkuse by niečo jedol a je mu to jedno kto mu da.. 😉 naše zlatíčko

silwietta
23. nov 2009

annie, mne maly nechcel v nicom takom sediet asi do pol roka 😅

jurocko
23. nov 2009

ahoj annie
to prve ma moja kmotra ale povedala ze jej maly v tom dlho nevydrží..tiez sa jej tam nieco premieta,hraje hudba a kolise aby zaspinkal podla mna to je zbytočne ale je to krasne
a to druhe som chcela pre tobinka ale nakoniec sme to nekupili..je to na tebe..ale ja si myslim ze to zalezi od babetka lebo ked je zaplackane tak dlho v tom nevydrzi lezkat 🙂 krasne to je 😝

jurocko
23. nov 2009

😀 ☹ dobre idem niečo porobit..lebo normalne malemu vadi ze tu desim a vykrikuje o sto sest..no katastrofa velka.... ☹
idem povesat pradlo...tak pekny den

jurocko
23. nov 2009

tu sedim 😀