Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

felixko
23. jan 2010

martina78 maxik je úplne úžasný, vidno, že sa mu s láskou venuješ. veď už len ten jeho výrok, že ľúbiš ho ako koňa mi vyrazil dych. je fakt rozkošný. tiež rád číta knižky? naša Ninuška je stále "strčená" v knižkách, fakticky od rána do večera, hračky ju veľmi nezaujímajú, listuje aj v mojich knihách s receptami, je smiešna. reč sa jej tiež rýchlo rozvíja, vie pekne zaďakovať, vymenovať niektoré veci, keď sa jej opýtam, ak niečo potrebuje, vie si vypýtať. teraz sme dojedli koláč a ona sa na mňa pozrela a povedala: koľáč neni, spapaja

annie nie je ti čo závidieť, keď sa budete teraz sťahovať. budete aj niečo prerábať? my sa budeme tiež koncom februára sťahovať, už teraz sa mi z toho vlasy ježia, ako to zvládneme s našou malou, pretože za chodu domácnosti budeme aj prerábať. ale sme ženy, musíme to zvládnuť, nie?

morca3
23. jan 2010

ahojte mamulky a tehulky akurat som uložila malu spať tak mam chvilu čas. annie13 ahoj moja ja už mam navarené zemiačiky ,kysla kapusta a udene rebra vola sa to prekladanec a včwra som napiekla škarkovníky aj mi sme prerabali akurat ked som bola s malou tehu pristavovali sme podkrovie a komplet cele byvanie prerabali sadrokartony stierky aj krb no bolo toho požehnane bala som sa že to nestihneme kym sa mala narodi ale stihli sme to.júúúj moja tak to maš tiež dosť nabyte stahovanie ,porod ,svadba no držim palce.

annie13
23. jan 2010

felixko prerabame, manzel je tam denne, ja som az do 20,00 sama s malym, podlahy su polozene v detskej v spalni a obyvacke, toto je aj vymalovane, aj elektrika nove lustre spravene
jadro zburali, uz ho postavili, vcera som objednala vanu, zajtra ideme pre nu, vcera spravili rozvody vody do kuchyne a kupelne, dnes robia elektriku, okna su uz objednane ale to uz nechame na april to bude robit firma tak snad z toho taky neporiadok nebude
linka by mala prist 15teho moja vysnivana rohova, konecne

ka3n
23. jan 2010

ahoj..my sme sa vratli od maminky, a bolo super..dnes ideme na pizzu a zajtra do avionu.júúj konecne sa maminka trosku odreaguje.

claudinka
23. jan 2010

my sme boli v avione dnes a mala som dost.. tolko ludi tam vzdy cez vikendy je, ja to uplne neznasam fuuuj preto tam chodim najradsej cez tyzden 🙂

ka3n
23. jan 2010

claudi, len ja som rada, ze tam mozem ist, milujem toooolko ludi a aspon vypadnem konečne trošku z domu..cez tyžden sa nedá, nemám vodičák, a mažel pracuje..:((

Ale tešim sa zajtra.

winona24
autor
23. jan 2010

ahoj ka3n.......vitaj s5 🙂 🙂 😉 😉

ka3n
23. jan 2010

ahojte..uz ste mi chybali..:(( ja som taka zavislacka na fb a na Mk, ze poveceroch som nemala co u mamy robit 🙂)) ale bolo super..hlavne to bola pre mna ako dovolenka.

morca3
23. jan 2010

annie13 moja držkam ti palce aby ti vsetko dobe skoncilo a potom aspon trocha kludu ja viem že pri malom mimi sa to nejak extra neda ale snad aspon sem tam starka vezme drobca von aj ked viem o com vravim nepospala som si ani neoddychla vzdy som isla žehlit visavat nosit drievko do krbu no vsetko mozne a malu mi zobrala moja moja von ja aj tak nemam pokoja furt musim nieco robit za nič na svete by som si drobcov nedala je to najkrajší dar čo može zena dostať to ma tak spontanne mapadlo ale viem o com pisem ma prve mimi sme čakali 5 rokov

luciankasebastianko
23. jan 2010

ahojte anni no budeš to mať pestré ale ty si šikulka to zvládneš 😀
maximko je super šikovny a posledné dni naš maly začal tiež dobre valiť dnes opakoval Bože, pod , a ešte sme sa nasmiali každy den teraz naberé neaké slová 😀 už si musím davať pozor na pusu 😅

luciankasebastianko
23. jan 2010

tu je link čo ste sa pytali na to preťahovanie predkožky 😉 http://www.dieta.sk/index.php?page=1&type=news&...

claudinka
23. jan 2010

ka3n ja chodim vsade busom 😀 takze u mna tam nejde o ten odvoz.. a tak sa tam zle dychalo, ze az no fuj fuj ja mam tiez rada vela ludi, ale avion je vzdy uplne narvaty, ludia chodia cez seba, vsak to poznas, ked tam chodis.. ja som mala dnes dost, zase ho nemusim polroka vidiet 😝

sme kupili dnes kameru sony, tak tesim tesim 😵 😵

luciankasebastianko
23. jan 2010

claudi aj my mame Sony a je super 😉

claudinka
23. jan 2010

tak to som rada.. len mam teraz dilemu, jak budem chodit von 😀 lebo fotak mam dost velky, este statie, ze tato kamerka je mala a lahucka, skoda, ze aj fotak taky nemam 😒

timotej
23. jan 2010

Ahojte tak my sme dnes celý den oslavovali náš chrobák má zajtra meniny tak dnes sme to zvládli s mojou rodinou a zajtra s manželovou. Dnes nás bolo 12.

ka3n
23. jan 2010

claudi, no ved to ja sa tam zajtra pekne vynervujem a potom budem mat zase kludny tyzden doma 🙂))

felixko
24. jan 2010

luciankasebastianko aj naša Ninka opakuje stále bože bože, naposledy včera, keď zaspávala, tak si vzdychla a povedala bože, bože, my s manželom dusili smiech vo vankúšoch. a dnes ráno zbadala krabicu s koláčmi, prišla pri tatina a povedala: úhm koľáč, tato daj

luciankasebastianko
24. jan 2010

ahojte baby tu to vázne 😀 dnes som si vyskúšla (znova) heimrichov hmat náš pažroš jedol hrozno a zrazu sa dusil 😲 ale krásne to hned vypadlo a tlačil dalej 😀

ka3n
24. jan 2010

ahojte..takze dnesny avion zvladnuty na jednotko a ani som tych ludi nejako nepocitovala a dokonca si tam maly v kociku pospal tri hodky 🙂)

ka3n
24. jan 2010

...a este som chcela povedat, že ktore nemate kupene topanocky pre drobcov zimno-jarne, prechodne tak krasne, kozene a lacne maju u batu..ja som dnes v avione kupila celokozene, trosku zateplene, take skor na prechod zo zimy na jar..nie uplne na teplu jar, ale na taku klasicku 10-18St 🙂 myslim (boze som ja ale odbornicka, to berte s rezervu)...iba za 10,90 a mali na vyber rozne, rozne, rozne..takze sa vytesujem..

terezicka
24. jan 2010

Ahojte, tak my sme strávili skoro celý víkend u našich. Pôvodný plán bol síce kus iný, ale človek mieni a Pán Boh mení... Včera sme mali síť k našim až podvečer, ale sestre sa zhoršil stav tak doobedu ju išiel ocino odviezť do nemocnice tak sme s Luckou ešte pred 10-tou bežali k nim aby sme sa s ňou stihli rozlúčiť. Chúďatko taká bola z toho nešťastná, lebo sa cítila dobre len krvný obraz niečo iné prezrádzal... Ale potom sme tam aj tak zostali lebo ocino mal narodky tak sme to trochu oslávili...
Lucka sa mi dnes vyhádzala na brušku, najprv som nevedela z čoho ale potom mi asi došlo - včera bol 10-ty deň od očkovania tak asi z toho. Teplotu nemá a dúfam že ani mať nebude.

Inak môžem tiež potvrdiť že u Baťu majú teraz detské topky za super ceny, len u nás v LC mali samé chalanské. Jedine čižmičky čo sme Lucke kúpili boli také neutrálne.
A Lucka tiež dosť opakuje slová, dnes skoro celú omšu vykrikovala po kostole na deda - môjho ocina 😀 A veľa si pamätá, lebo sme už boli doma, išli sme hore po schodoch a vravím že pôjdeme zavolať Ani - mojej sestre. Prišli sme do kuchyne, položila som ju a ona mi podáva telefón a vraví Aňa, Aňa 😀 No zlatá bola 😀

claudinka
24. jan 2010

cafte babule.. ja uz som z maleho na prasky, taky je zly, ze az.. ale chcela som sa opytat, kolkokrat a co davate drobcom papat, dnes som volala s kamoskou a ta mi povedala, ze davam malemu vela jest, lebo stale davam patkrat denne.. lebo sa mu zacina brusko pekne vycnievat a licka sa mu naduvaju, a to pritom vacsinou je iba ovocie a zeleninu 😒 😒

vejinka
24. jan 2010

ahojte babulky..claudi no ja davam najnovsie malemu na ranajky kasicku sunarku dobre rano potom ma ovocie potom pije vodu potom ma obed polievku aj druhe dopije cajom o pol hodinu dokojim a ide spat ked sa zobudi dam ovocie alebo jogurt potom je vecera a caj potom asi o hodinku je este raz caj a potom kojim a ide spat ale musim obmedzit kojenie na minimum..no neviem co sa mi to podari..no uz len dva krat denne a postupne uplne odstavim len to nejde zo dna na den

winona24
autor
24. jan 2010

claudi no tak 4-5 krát...veď raňajky ,desiata ,obed ,olovrant a večera...to je veľa???? 😅 😅

kamilka12
24. jan 2010

čaute čaute

my jeme takto: ráno vypije 240 ml mlieka (Nestle Junior Bifidus), o hodinu zje bud vianočku s maslom/rohlík so syrčekom a šunkou/chlieb s párkom/chlieb s praženicou/koláč, potom pred obedom okolo 11.30 jogurt (Zvolenský - ovocný), ked sa vyspí dám mu obed buď polievku aj druhé, alebo len druhé, alebo kupovaný pohárik, okolo 16tej zje ovocie (hocijaké, lúbi všetko) no a podvečer je somarinky (kukuričné chrumky, brumíka, soletky, piškoty) a večer má bud krupičnú kašu (instantné už nechce), alebo večeria to, čo dám Jurovi (večeria spolu s ním o 19.30) a o 21.00 mlieko 210 ml.

claudinka
24. jan 2010

kamoska dava trikrat a ze to im zevraj ma stacit.. lenze to moje male sa vzdy postavi k chladnicke a krici ham ham mnam mnam a vyberie si jogurt, donesie, bananik zo stola.. on by furt len jedol ☹ ☹

claudinka
24. jan 2010

kamil my papame podobne ako vy, len nepijeme ziadne mliecko, ale za to na litre caje a vodu.. a uz ma naozaj pivne brusko ☹

luciankasebastianko
24. jan 2010

camilka to bruško bude asi s toho čajíku 😕

kamilka12
24. jan 2010

claudi - no my sme zase na to čo všetko zje dosť chudí 😅 ...ale on zase nevie zjest velké množstvo naraz...on skor menšie množstvá ale často...

ka3n
24. jan 2010

claudi, my sme na tom tak isto..stale papame...a medzitym pijeme hektolitre caju alebo dzusu...len my mame trosku vydatnejsi jedalnik...pribinacik, chleba, syr, maslo, sunka, prazenica, najradsej parky, na obed polievka a druhe jedlo, potom zase nieco vydatne, a dve vecere 🙂) kasa a to co bolo na obed..alebo puding..

veji a maly sa ti v noci este budi? lebo podla toho co pises, tak cez den ma taku lahku stravu, to je potom mozno v noci hladny..teda aspon moj Matus by z takejto dennej stravy bol hladny.