Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
14. máj 2009

ako tur....ale iba chvíľku

natasa8
14. máj 2009

claudi.. ani ja nedavam. Ja mam doma 3 flasticky - len pre istotu, ak by som nahodou nemohla navarit. 😉
Kupovanu davam len vyzivku 🙂

natasa8
14. máj 2009

win - takze to mate stastne za sebou 😵 😵 😵

winona24
autor
14. máj 2009

no veru....ale plakala som s ňou 😅

natasa8
14. máj 2009

ja by som tiez ....prave preto som to odlozila na neurcito 😅

winona24
autor
14. máj 2009

ale nie je to strašné...to je rýchlovka

rony253
14. máj 2009

vsak aj ja varim pre malu, ale vyuzivam aj flasticky, kedze ich zje bez problemov.
Ew a ta rezancova polievka nebola solena? ked papal mrkvu a kalerab? Ja jej tiez nedavam jahody a maliny, väčšinou sme pri jablku banane marhulke a broskyni. a nadavam jej nic kde je paradajkovy pretlak a nesolim.

rony253
14. máj 2009

win no super, ze to zvladla, Sara straaaasne plakala, ale to bola este malinka, dala si jej nastrelit?

claudinka
14. máj 2009

win krasnucke 😵 😵

preto mam v mrazaku dopredu navarene 😀 pre pripad nudze 😝

winona24
autor
14. máj 2009

ano rony nastreliť.....ale ona sa skôr zľakla ako ju to bolelo....a stálo to 18€

rony253
14. máj 2009

no fajn, ze to ma za sebou. To ma tie co musia byt 3 týždne v uskach a potom jej das ine, ze?

vejinka
14. máj 2009

win mala je zlata..a silna zena ze to zvladla 😉

ja tiez nesolim necukrin nekupujem ziadne vyzivy ani jedla a kupujem jedine sunarku..a kedze sme prekonali averziu voci mlieku tak uz mu mozem dat aj mliecnu kasu..doteraz ju plul ale po troch dnoch activie bilej sladkej uz ma rad..takze som rada lebo planujem kojit do roka a potom plynule prejst na kravske

winona24
autor
14. máj 2009

ani ja nesolím a ani necukrím....zase ma môj múdri muž minule džubal,že prečo malej nedávam trošku soli...tak som ho poslala kade ľahšie...aj moja svokra je taká premúdrelá.....

vejinka
14. máj 2009

no moja svokra by bola najradsej keby som len kojila a to aspom do roka...ale tak vidid sama ze mu nestaci takze je spokojna...a co sa tyka jedla vsetko nechava na mna ..cize ona by mu nikdy nedala nic co by som nedovolala..v tom jej mozem na 110% verit cize nic by mu nedala..vobec nic co by som neschvalila 😉

vejinka
14. máj 2009

ka3n pekne fotecky..tak muselo byt inak teplo ked mas polovicne tricko 😉

vejinka
14. máj 2009

a ozaj ta sunarka s medom tiez ju mame ale bojim sa mu to este dat kedze viem ze do roka vyslovene zakazaju davat med...a to xcem dodrzat sak zaruku ma dobru a nic mu neujde ked zacne s medom po roku

eweny
14. máj 2009

rony, bola dochucovana ta polievka, vsak to bola varena pre nas..malemu som vsak dala len zeleninu, bez polievky..ja viem, ze sa tam naviazu tie soli, ale nebolo to slane..inak ked mu varim, tak nicim nedochucujem..

perlab
14. máj 2009

Ajojte, hodila som nové fotosky. Kuk.
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

eweny
14. máj 2009

rony, ale nemysli si ze to mal obed..ten ma navareny zvlast pre neho..toto dostal len ham par kusok, lebo videl ze jem, tak chcel aj on..

perlab
14. máj 2009

Ani ja Romike nesolím ani necukrím. Chutí jej to aj bez. A tiež jej každý deň varím čerstvé. Občas dám aj zo sklíčka, ale to iba výnimočne. No a výživy kupujem, okrem duseného jabĺčka, to jej robím takmer každý deň.

Win, malá je zlatá v tých náušničkách. Ja som rada, že sme dali Romike nastreliť, keď mala 3 mesiace. Teraz si to neviem predstaviť, istotne by robila afekty a ručala, ako ty hovoríš, ako tur.

vejinka
14. máj 2009

perlab hehhehehe to je teda komentar k tej formule...sak pockaj ked sem Erika posadim ako bude reagovat 😀 😀 😀 inak to labutie jazero je rozkosnaaaaaa 😵 😵

perlab
14. máj 2009

ka3nka super fotečky. na tom hríbiku je to ako v rozprávke. no najlepšia je tá posledná, ty s holým pupkom a malý v čapici, super kontrast

johnie
14. máj 2009

a preco vobec nedoporucuju davat detom med? lebo je sladky? ale ved je v nom propolis... a ten je zdravy, nie?

perlab
14. máj 2009

veji super, že si práve tu. mala som obavy, či to pochpíte, že aký Erik. mno nesklamala si 😀

johnie
14. máj 2009

win super ze uz to ma za sebou... malej ked sme dali som si na nu nevedela 2 dni zvyknut, ako ju to zmenilo... a to mala len 3 tyzdne

perlab
14. máj 2009

johnie, lebo je to alergén

johnie
14. máj 2009

babule krasne fotky mate... 😉

estella
14. máj 2009

tak maly zalomil....huraaaa dufam ze si pospi aspon hodinu...... 😔 😔

citala som ze sa bavite o prikromoch..ja aj varim ale aj dost davam vyzivky tie masove...ja som sa o tom bavila z doktorkou a ona povedala ze su dobre len drahe..lebo vraj je tam vsetko sledovane takze mam istotu ze vsetka zeleninka aj masko su 100% zdrave.....a napriklad nemam sancu sa dostat k telaciemu alebo jahnaciemu masu a tak taku vyzivku kupim a ma zmenu maska nie vzdy len kuracie.....

perlab
14. máj 2009

veji, keď to tvoje skydko pár krát ponosíš v tej handričke, tak daj vedieť, ako si spokojná. potom si to kúpim aj ja. lebo aj ja mám malé skydko. vieš, či ti neodýdu kríže a tak 😀