Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
3. feb 2010

misik jeeej to si zlata..budem rada ak mi napises aka to je....no ja som tu kortikoidnu uz uplne vylucila to uz nedam lebo to fakt nema zmysel.... 😒

misik
3. feb 2010

Estel vola sa bio karite - bio balzam atopikderm a je to cisto prirodny bio produkt. Pisu, ze posobi protizapalovo, na xy problemov a tiez na riesenie akutnych ale aj ako prevencia. Ved ked budes chciet napis mi do ip adresu a ja ti ho poslem ak ho dostanem.

luciankasebastianko
3. feb 2010

estel more určite zaberie a aj ho zasa mooooooooožžeeem 😎 😎 😎

ka3n
3. feb 2010

estel, pevne verim, ze vam more mozete a rychlo sa z toho Maximko dostane..drzim mooc palceky.

kamilka12
3. feb 2010

Ahojte,

Martin mal tiež jeden čas veeelmi suché lakte a tiež velké suché po kúpaní až červené fľaky na nožičkách...hlavne ale na lýtkach...Ja som s ním ale u dr. nebola...iba mi jedna kamarátka poradila, že jej dcérka to mala tiež, bola s nou aj u dr. a doktor je iba radil používat obyčajné telové mlieko, konkrétne tú bielu Niveu pre deti Sensitiv a vraj jej to zmizlo. Tak som aj ja nabehla do obchodu, kúpila tú masť a naozaj mu to do týždňa zabralo. Teraz, ako je zima a chladné počasie, sa mu tie flaky spravili znova...tak znova mu idem nasadiť tú Niveu Sensitiv a uvidím či zaberie..

felixko
4. feb 2010

ahojte,
estella aj Ninka má presne tento problém. v záhyboch na ručičkách má suchú pokožku, červené fľaky a svrbí ju to. tiež sa jej to začalo robiť v záhlaví a na tváričke. snažím sa vystopovať alergén, ktorý jej to spôsobuje, ale nejde to. keď mala 2mes. bola vysypaná na celom tele, boli sme na kožnom, diagnostikovali jej atop.ekzém. potom jej to zmizlo, kortikoidné maste sme mali predpísané, ale nedávala som jej ich. len som dôkladne premasťovala telo.na čas sa to upravilo, ale teraz, cez zimu, keď je pokožka suchšia, sa ekzém znovu objavil. zase len premasťujeme, ale kortikoidy nedávam, pevne verím, že malá z toho vyrastie, ako väčšina detí.

silwietta
4. feb 2010

ahojte baby, aj Misko ma take fliaciky na nozickach a troska aj na rukach a som sa pytala dokiho a on vravel ze to moze byt aj reakcia na zimu, ze malym detom sa to casto stava, ze len natierat natierat a natierat... mne odporucil modru indulonu alebo nieco podobne mastne...

annie13
4. feb 2010

ahojte my chvalabohu nemame ziadne problemy s pletou a tak, skor sa bojim o ocka, zda sa mi ze mu jedno semtam uteka, bude slepy po nas co ma velmi mrzi tak som si zelala aby mal zrak v poriadku ale ten sprosty astogmatizmus sa dedi ☹

winona24
autor
4. feb 2010

annie astigmatizmus má veľa ľudí a ani nevie o tom.....bohužial,toto sú dedičné veci....pokiaľ máš pocit,že škúli Branko ,nečakaj a treba ísť k očnej....aby sa to podchytilo včas.....ak sa nemýlim Vy obaja máte okuliare...neviem či ste myopi aleho hypermetropy,ale je veľká pravdepodobnosť,že aj Branko bude potrebovať okuliarky.....ja s tým tiež počítam.....Milan má okuliare od mala..... ☹ ☹

miriam24
4. feb 2010

Ahojte .. Veji vsetko naj k meninam 🙂 aj ja tam vidim dve machulky 😉

my tiez nastastie nemame problem s pokozkou .. akurat tak licka ma trosku suchsie .. len moj oco aj sestra maju problemy s ekzemom a alergiou na citrusy tak by som bola nerada keby sa to prejavilo aj u Martinka .. inak pouzivam len Niveu pre maleho .. a castokrat aj pre seba 😉

evitkamalicka
4. feb 2010

ahoj kocky, tak sme dnes boli v poradni, NT screening ok, krv tiez ok, male ma 7cm, dr. ma nejaky dobry novy ultrazvuk, tak kukal drobcovi aj medzi nozky a vraj to zatial vyzera na dievcatko, ale potvrdi mi to s istotou o take 1-2 mesiace....foto hodim neskor, lebo musim nabit fotak

silwietta
4. feb 2010

veji, aj mne sa zda ze to vyzera na dvojky... som zvedava co ti doki povie na dalsej poradni

evitkamalicka
4. feb 2010

aj ja tam vidim dve dutinky

miriam24
4. feb 2010

ozaj mate skusenosti s tymto homeo? - chamomila vulgaris 15ch .. viem ze to niekto pisal ze nech to skusim ked maly v noci zle spava .. casto sa budi .. place .. nechce byt v postielke .. ked ho dam k sebe tak po mne lozi,mrvi sa,kope .. no proste nic moc ☹

evit super ze je vsetko ok .. len tak dalej .. a tiez vsetky ostatne tehulky,dufam ze budete mat bezproblemove tehulkovanie 😉

evitkamalicka
4. feb 2010

tak foto drobca v albume

silwietta
4. feb 2010

evit, zlatucky 🙂

evitkamalicka
4. feb 2010

dakujem 😵 .... ty mas kedy poradnu? ja idem najblizsie 19.2. na tripple testy a potom 4.3. poradna

estella
4. feb 2010

ahojte...tak ako som citala nie sme sami s takou nestastnou pokozkou... 😖 ...aj ja ho stake natieram a ked nahodou zabudnem tak sam uteka do kupelne a vezme krem a ukazujem mi ze ho mam natriet....takze pre neho je to uz taky stereotyp ze ked to nema tak mu to chyba...ale to je dobre...mozme s na neho spolahnut.... 😵

aj my blahozelame Veronikaaaam.... 🙂 🙂

evit tak to bude super ak to bude baba budete mat parik..... 😉

miriam ja dost pouzivam homeo ale tie som este neskusala...takze ja neviem poradit.... 😖

buksy
4. feb 2010

ahojte baby citam vas citam ale nestiham pisat...
miri..tie homeo sme pouzivali ked petke isli zubky a zdalo sa mi ze cez to pomahalo ale noci sa nejak moc nezlepsili...ale sa ich chystam znova kupit lebo teraz ako lezu stolicky tak byva dost nervozna...a to by malo trosku ukludnit...
ale viem ze vela mamickam pomohla chamomila a ze v noci deticky zacali lepsie spavat...
kludne skus ak mas pocit ze je to aj zo zubkov... 3krat denne rozpusti 5 guliciek v malom mnozstve vody a daj mu vypit... 🙂

veronikam vsetko naj k meninkam... 🙂

evitkamalicka
4. feb 2010

aj ja gratulujem vsetkym Veronikam k meninkam

luciankasebastianko
4. feb 2010

avšetko naj Veronikám 😀 evi super nech to je baba 😵

estella
4. feb 2010

baby da s vam na Fb pripojit na chat lebo mne tam chat vobec neukazuje? 😠

evitkamalicka
4. feb 2010

estel mne sa da

felixko
4. feb 2010

buksy ja som používala len homeočípky Viburcol, isto aj vy s nimi máte skúsenosti. myslím, že sú celkom fajn, využili sme ich aj pri prerezávaní zúbkov.

estella ani mne nejde chat na FB. inak s tým mastením máme rovnaké deti. Ninuška si tiež vyžaduje, aby som jej namastila telíčko. večer nám to dokonca pomáha pri zaspávaní, keď jej masírujem rúčky alebo chrbátik, krásne ju to uspáva.

winona24
autor
4. feb 2010

estell ani mne nejde chat 😠

silwietta
4. feb 2010

Aj ja blahozelam nasim Veronikam 😉

miriam24
4. feb 2010

no uz som ti tie homeo dala kupit .. tak uvidim ci sa nieco zlepsi ..

mne ide chat na fb ale dost casto to blbne 😒

luciankasebastianko
4. feb 2010

baby aku krásnu stranu mame 777 ako moja svadba 😀

winona24
autor
4. feb 2010

luci 😀 😀

annie13
4. feb 2010

Veronikám všetko naj
Win ja ani neviem co to je co si pisala co sme, ano obaja ved prave a obaja mame, ja som bola v utorok na ocnom, tak ho pozerala ze nebada este nic, ze sa to da cca od 3 rockov korigovat, mne nakvapkala lebo som menila lekara a objednala ma na 9,2 ale ze sa mi zhorsil zrak, chcela som sosovky ale mam krivu rohovku ci co tak ze to nejde 😒
Evit super
Veji budu 2 wow