Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
14. máj 2009

no prchám, moja baletka je hore 😉

vejinka
14. máj 2009

perlab..sak to bolo jasne ako facka..mile ozaj 😵 😵 😵

winona24
autor
14. máj 2009

no ja si myslím,že med je v prvom rade prírodný všeliek....a v tých kašiach nie je taká koncentrácia,aby vyvolala alergiu...určite by to neodporúčali od 6.mesiaca...takže netreba sa zase tak stresovať...raz za čas trošku medu nič nespraví

winona24
autor
14. máj 2009

ja varím príkrm každý druhý deň...navarím si vždy na dva dni...viac sa mi nepodarí....keď tá moja hladoška zje 300g,tak to by som musela kilo zeleniny uvariť,aby som mala na dlhšie 😀

estella
14. máj 2009

s tym medom suhlasim s winon...aj Maxim uz mal taku kasicku a ziadne nevhodna reakcia nenastala..a to je on straaasne citlivy....

johnie
14. máj 2009

ved preto sa pytam preco to neodporucaju...ked med je zdravy, a co sa tyka alergii ked ju ma dostat tak ju dostane... si teda ja myslim

winona24
autor
14. máj 2009

http://happytreefriends.atomfilms.com/watch_epi...

bože baby nenahnevajte sa na mňa...ale ja ich milujem....

NIE PRE SLABÉ POVAHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

eweny
14. máj 2009

tiez som toho nazoru, co sa tyka alergii..kamoska ma chlapceka, ktoremu davala papat presne podla tabuliek, kedy sa s cim mohlo zacat..vsetko prisne strazila a dnes je ten maly silny alergik a astmatik..takze to sa ovplyvnit neda..

eweny
14. máj 2009

aj tie sunarka keksiky su banan+med a malemu ich davam..

winona24
autor
14. máj 2009

aj ja ew 😝

perlab
14. máj 2009

babulky istotne máte pravdu, ono to aj tak okolo medu iba behalo 😀
ale priamo med na lyžičku alebo na cumel, tak to by som nedala. a možno viac kvoli zubom, ako kvoli alergii.

johnie
14. máj 2009

happy tree friends... to som nevidela 100 rokooooooooov 😀

perlab
14. máj 2009

no ono to stými alergiami nie je 100percentné, ale zvyšuje to riziko vzniku. niekto môže zjesť napr. jahôd na kilá a nič a niekto sa iba pozrie a je vyhádzaný

perlab
14. máj 2009

johnie ja tiež, ale nejde mi to spustiiiiiiiiiiiiiiiiiiiť. takže ani po 100 rokoch to nevidím

eweny
14. máj 2009

winon, neviem sa od toho otrhnut..to je ina haluz 🙂

winona24
autor
14. máj 2009

ew trochen morbid,ale pobaví 😀 😀

winona24
autor
14. máj 2009

perla no krásavica je to preveliká 😀

eweny
14. máj 2009

winon, to hej..sa mi paci ten zeleny s nalepenymi lizatkami 😀

estella
14. máj 2009

ja som strasne zvedava co nam zistia na tej alergologii....uz aby sme mali vysledky....

natasa8
14. máj 2009

no moja mala uz zase spi 😀

inak alergia moze vzniknut aj pocas zivota .... moja mama zrazu v 60 -tich zacala byt alergicka na jahody, pricom ich cely zivot veselo jedla. Teraz uz nemoze ☹

estell - s tym telacim mas pravdu 😉

winona24
autor
14. máj 2009

tak lumpy je best.....

ka3n
14. máj 2009

no moj dnes nezalomil ani raz..

perlab, fukalo a mne bolo teplo, ale necgcela som aby maly dostal prievan.

barbiek
14. máj 2009

caute kocky,toto pocko je otrasne sofia mi spala aspon dve hodky na balkone aj to som ju ja zobudila bolo strasne cela studena, a to som ju myslim dobre obliekla nechapem 😒

johnie
14. máj 2009

cavi barbiek..

barbiek
14. máj 2009

cau johnie 🙂 ,ja zesa tu debatujem sama so sebou 😀 ,ako sa mte so sofi

johnie
14. máj 2009

aj mne sa stane ze pisem pisem a tu nikoho...
dooobre sa mame, len opica mi nechce dlhsie ako 45 min.spinkat...

johnie
14. máj 2009

a co mala oblecene sofi..aj licka aj rucky mala studene... no 2 hodky to asi preto...ono je dost chladno..

barbiek
14. máj 2009

mala pancusky,gate, body s krat rukaovm na tom tricko svetera a bundicku tensiu a zakryta dekou tak nechapem snad neochorie boze 😔

barbiek
14. máj 2009

mne johnie ani nevrav o spani, sofia v noci sstale mrnci, prehadzuje sa a v noci si sadla ojednej rano a hodinu revala neviem asi zuby stale nemame ani jeden vonku