Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
15. feb 2010

ahojte mamicky...ja sa idem naobedovat.....deti spia karin tento tyzden nedavam do skôlky lebo su jarne prazdniny 😉 tak bude doma..povesala som si pradlo a ked sa zobudia tak pojdeme na prechazdku 🙂

jooj terezicka tak to mi je luto ze si chora a s coho mas tie teploty?chripka?skore uzdravenie ti zelame s Tobiaskom 🙂 😉

uz nech je piatok a mame tatina uz doma uz sa ho nemozeme dockat.. ☹ 🙂

winona24
autor
15. feb 2010

no tak ako som predpokladala a čakala,ÚP Petržalka sa neponáhľal a tento mesiac mám ešte RD po starom

johnie
15. feb 2010

ahojte...
win ja uz som mala za januar zvyseny 😎

winona24
autor
15. feb 2010

johnie ja som aj neskoro žiadala....ale ani BA80 nemá zvýšené a ona skoro o 3t skôr požiadala.....ale majú čas.....už keď som tam bola žiadať,tak som videla aký salám banán.....keď štát od Teba niečo žiada,chce to hneď...keď Ti štát má niečo dať,majú časuuuuuuuuuuuuuuu...seriem na nich...tak či tak mi to doplatia.....v marci asi začnem nový život s toľkými € 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
15. feb 2010

wiin tiez som podavala len na konci jan.. ale blava a galanta je trocha rozdiel 😝
ti bude sveta zit potom > ja uz ani neviem ze nejaky rodicak chodil a to len v piatok nabehol na ucet, co je dnes pondelok?? no pekne 😝

winona24
autor
15. feb 2010

neboj nič Jani...mne nabehol dnes a už som z neho veľkú časť poslala tataaaaa.... 😠

ka3n
15. feb 2010

ahojte.. boooze babanky, vy uz mate eurace na ucte?? ja este nie, mne pridu asi zajtra alebo az v stredu toho 17teho mi to väčšinou chodi..

Boli sme doobeda hodku vonku, u nas je trosku krajsie, slniecko svieti a tak..a maly sa mi krasne okúpal v kazdej mláke, a aby mi nebolo lúto bol sa zacal pýtat na ruky a pekná blatová som bola aj ja 🙂)

annie13
15. feb 2010

babenky aspon mate, mne stratili tlacivo oni ziadny kurier mi nic nedoniesol, neodpovedala som ze sa vzdavam odvolania tym padom mi pozastavili, keby sme boli zavisli od RP tak tento mesiac mame hladovku
dnes mi skoncil ucet v postovej banke tak som frajerka mam v penazenke 4000 €, 1 400 však treba vrátiť mame, a cestou domov som kúpila digestor a mikrovlnku 170 eur mali sme už odložené, nerezeové keď už aj chladnička je aj sporák nerez
ešte som aj Dr pre malé vybavila lebo to by sme z bytu mali k daleko k tejto čo chodil Branko a ani som s ňou ktovie ako nebola spokojná
Branko práve zaspal
Win obnovila sa komunikácia? MM má výdrž, celý deň ani polslovka krásny Valentin po 9 rokoch čo sme spolu prvý čo po mne ani neštekol 😒

jurocko
15. feb 2010

a to si johnie podspisovala nijaku zapisnicu alebo rozhodnutie?

jurocko
15. feb 2010

lebo ja som nic este nedostala takze tento mesiac zvys.neocakavam 😠 ☹ 😲

annie13
15. feb 2010

jurocko ano ze bolo treba podpisat ze sa vzdavas odvolania voci rozhodnutiu, ci uz 164 alebo 256 mne to vraj poslali do vlastnych ruk ale dodnes neprislo nic
tak som bola na UP dala mi to tam osobne podpisat ale ze uz to asi tento mesiac neprejde do systemu takze si mozeme labu lízať 😀

winona24
autor
15. feb 2010

annie....my sa stále nebavíme.....

ka3n
15. feb 2010

baby a mozem sa spytat ako je to teda s tym RD...napr. jurocko pise, ze pise tiez o zvysenom RD a pritom ona prestupovala podla mna z RD do RD, ked ma dve deti po sebe a to vraj vtedy nedavaju, ci ako je to???? vraj sa nemohlo prestupovat z rd do rd, v tom pride zvys.rd nie je ci?? je?? ci??

....a druha otazka..ako to bude, ked mne sa narodi napr. babo o rok a pol a budem mat zvyseny RD, ci ako?

annie13
15. feb 2010

ka3n ja prestupujem z RD na matersku a dostanem na Branka este za januar zvyseny RP a potom po materskej cca september aj na toto druhe 256 stale mi trva pracovny pomer, pred materskou som robila tych 270 dni takze nevadi ze prechadzam z materskej na rodicak a zase na matersku

na Matuska budes mat 256 eur do 2 rokov takze cca 7 mesiacov potom zase 164 a pokial mas pracovny pomer na dobu neurcitu tak by ti mala normalne na druhe vyjst materska z predpokladaneho prijmu a po 6 mesiacoch zase RP 256 az do dvoch rokov druheho babatka

goga03
15. feb 2010

katrin ak mas 2 deti po sebe, tak prestupujes z RD na matersku a potom zase RD.
Narok na materske mas, ak si bola 270 dni poistena, ci uz dobrovolne, alebo normalne.
Ja som napr doteraz bola na RD, ale pritom som stale zamestnanec. Od dnes nastupujem na matersku, ktoru mi vyrataju na zaklade toho, co v mojej praci vyplnia, ze aky by bol v tomto momente moj plat.
no a tym, ze mi vznikne narok na materske, tak potom mi budu automaticky vyplacat aj ten zvyseny RD.
Dufam, ze som to napisala zrozumitelne 🙂

annie13
15. feb 2010

presne tak goga
ja som volala s nasou mzdarkou ci by sa nedalo nieco spravit s tou mojou hypotetickou mzdou kedze nenastupujem aby mi vysla lepsia materska ako RP tak normalne sa tvarila ze to prepocula 😠 este mi drzo zapriala vsetko dobre da mi este nizsiu ako pri Brankovi ako ich poznam

goga03
15. feb 2010

anie za mojou mzdarkou pojde manzel (robili sme v tej istej firme), tak som mu nakazala, ze nech jej naznaci, ze by tam do tej mojej hypotetickej mzdy mohla naratat aj odmeny, ktore sa minuly mesiac vyplacali. tak uvidime co narata.

Ale nizsiu by ti nemala naratat, to je blbost a to by som sa stazovala

ka3n
15. feb 2010

annie, mooc dakujem, takze uz v tom mam jasno..zatial mam nastastie iba jedno babo 🙂

..a akurat mi dosiel RD a tusim su v tom aj prídavky, lebo spolu mi prislo vyse 277..takze som prachacka.🙂)

annie13
15. feb 2010

super ka3n
ja mam na ucte 3,22 super
goga nizsiu nie to by nespravila ale predpokladam ze taku ako som mala pri brankovi takze mi bude upsvar doplacat do RP rozdiel lebo to bude nizsie, ja mam zamestnavatela BA tak nas aj beru

momoyka
15. feb 2010

ja prave pozeram, tiez este nemam eurace na ucte, dufam, ze mi poslu viac uz teraz..

annie13
15. feb 2010

ja som tiez isla kuk na ucet s nadejou ze nieco tam bude kedze minule nam s Ka3n prislo naraz ale nic ☹ potrebujem uhradit par veci a nieje z coho

goga03
15. feb 2010

annie ja to nechapem, tej mzdarke to moze byt jedno, co ti tam napise, lebo tie peniaze ti nebudu vyplacat oni, ale stat.
ale zbytocne sa rozculovat nad niekoho "ochotou"

goga03
15. feb 2010

mne tiez este nic nenabehlo. ale zato strhli splatky za hypoteku 🙄

annie13
15. feb 2010

vsak? uvidim co pride aka materska ci je fakt taka hnusna alebo ... este ked som tam robila nemala som titul a vtedy mi slubovali zvysenie pokiial bude titul som dosiahla posledny mesiac pred materskou Branka tak uz len na to by mohla prihliadat ze keby som nastupila tak by mi mali dat vyssiu mzdu ale nevysvetlis
ja mam tiez viac cervenych sumiciek ako ciernych neviem prečo ale znamienko "-" sa vyskytuje u nas častejšie ako "+"
dúfam ze aj s váhou to tak bude po pôrode 😀

felixko
15. feb 2010

mne dnes prišiel zvýšený RP 😀

vejinka
15. feb 2010

ahojte ani mne este nic neprislo...zato prisla ocerka 169eur..a uz som vsetko z uctu supla na druhy ucet lebo na csob mam urok 0,0prd 😔

momoyka
15. feb 2010

caf veji, tak ako? ako sa dnes mame?

ka3n
15. feb 2010

veji, to mas super, ja an na uroky nepozeram a ani nemam, ved naco, ked kazdy RV vzdy cely miniem 🙂)

vejinka
15. feb 2010

momo ahoj aaale na prd kazdy den si to rozdavam nie s muzom ale so zachodou misou...uz mi to ide na nervy 😅

ka3n no my sa snazime aspom troska setrit..kedze byvame u svokrovcov a cakame dalsi prirastok mozno na byt to nebude ale mozno na nieco co sa zide... kedze platime len cca 150euro za byvanie ostatne si setrime na mnohych uctoch..len muz sa v tom vyzna ja mam ine starosti najblizsiu dobu 😅

winona24
autor
15. feb 2010

a však u svokrovcov je super veji...na čo šetriť na byt...... 😅 😅

ahojte..pekný večer..... 😉 😉