Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kacatko
10. mar 2010

Však práve ja viem, ale je to asi moja posledná nádej ☹

kamilka12
10. mar 2010

ahojte,

olla - supeeer gratulujem Vám veľmi 😵 😵 😵

ja som dnes robila tú polievku čo sem dala terezicka a nám (mne a malému) veeeeľmi chutila 😵 Tá polievka je ale také, že si ju človek buď obľúbi alebo ju nemusí... No ale samozrejme že bez syru to nebolo ono...takže som nám do taniera nastrúhala veľa syru 😝

terezicka - mám doma rovnaké dieťa ako ty, čo sa týka priblíženia sa iných pri neho. Martin je taký istý. Akoby mal okolo seba svoju osobnú zonu, ktorú nikto (dieťa) nesmie prekročiť a priblížiť sa bližšie akoby on sám chcel...hned začne "mrnčať" a chytá doslova hysáky...Tiež to neviem ovplyvnit...on potom vyzerá ako rozmaznaný..alebo čo. Skôr si rozumie s veľkými deťmi alebo rovno dospelými. CHodí k nám často naša suseda, ktoré štvornožku a on ked ju čo i len zbadá, že ide k nemu a chce sa po ňom vyštverať aby sa postavila, hneď spustí krik...a rozčuluje sa tou jeho "rečou"..ktorej zatial nerozumieme. Dosť ma to ale trápi, lebo ked chodíme aj do materského centra, on sa tam vie krásne prehrať..ale iba vtedy, ked sa venuje sám sebe, akonáhle príde iné dieťa a chytá ho, už je "nesvoj".. 😒

winona24
autor
10. mar 2010

kamilka terez ja si myslím,že to je len momentálny stav a že to časom prejde.... 😉 😉

ka3n
10. mar 2010

ahojte..booze baby tak nad tymi okuliarmi teda ja neviem, ci kupit alebo nie, ale muz vravi jednoznacne nie a ja a ano 🙂 tak neviem teraz co.

ollako
10. mar 2010

ahojte, tak maly uz konecne zaspinkal, ale este predtym znova vsetko ovracal 😢 , vyvratil sa akurat ked zapil lieky,tak som mu ich dala znova...aj predvcerom som to tak spravila...ja neviem, ale stale ma zvysenu teplotu, z nosa mu dnes zacalo tiect ako z vodovodu a ten kasel neustava 😒 , zajtra volam k lekarke, ze co si o tom mysli..
co myslite vy? 3 dni na ATB a stale teplotuje? inak mu to zacalo uz pred troma tydznami, doma mu uz je dlho, je ako certisko, nervozny..som uz unavena a nestastna, ze neviem ak mu pomoct...trva to uz pridlho

annie13
10. mar 2010

no my nezmenene, a po dnesnom zazitku len nech je male v bezpeci kde je kym este nemam termin
Branik mal meniny takze prisiel brat prvy krat aj s malou, dnes ma 10 dni, no otras ako Branko reagoval ked ma videl ze sa jej venujem, len plac, nervozita, chcel spod nej deku, bali sme sa aby po nej neskocil a vraj deti do dvoch rokov nepocituju ziarlivost za 2 hodiny ma nepustil za ruku co bol z toho hotovy

evitkamalicka
10. mar 2010

annie no budete to mat doma vesele, ale on si urcite zvykne

ollako
10. mar 2010

annie uf, no bude to asi tazke, ale bude to treba prekonat....toto je najhorsie, tiez ma uz teraz moria myslienky, ze budem Petka trosku odsuvat na druhu kolaj, kedze babatko bude prirodzene potrebne viac obskakovat...

vejinka
10. mar 2010

ahojte mne je furt zle takze nic nove...a s tymi detmi to nejako zariadime..dnes sme merali celu spalnu kde by sme teoreticky dali postel a postielku kedze xcem aby sme spali vsetci v jednej miestnosti..ak to nepojde tak nepojde ale skusit to xcem

vejinka
10. mar 2010

ollla tri dni na atb este nieje dlha doba..podla mna len teraz sa mu zacne zlepsovat a zacalo sa tych ze sa mu pustila nadcha takze treba vydrzat

ollako
10. mar 2010

veji no dufam, ze mu to zaberie, ale uz fakt je to des, bes, ten kasel , vracanie, sople , nosenie na rukych, mrncanie, jedy, nervozita... 😢 nech uz mame za tym, poctivo mu davam lieky, odsavam, davam, morsku vodu, kvapky do nosa, vetram, vlhcim vzduch ja uz neviem co mam spravit, aby sa mu ulavilo ☹

rony253
10. mar 2010

ahojte, olla odpadavam, co som si hned vsimla cakate babo? nevideela som ta v snazilkach 🙂
odpadavam z vas. no idem to tu trosku precitat, my sme este na slovensku, manzel tu bol na 3 dni a uz pojdeme aj my za nim. no idem citat 🙂

luciankasebastianko
10. mar 2010

ahojte 😉 ollako krásne // ja som, také nemala ani v 7 tt 😝 evi krásne bruško 😲

rony253
10. mar 2010

tak som docitala, no mala som co robit. 🙂
drzte sa vsetky tehulky... idem ja vylozit pradlo.

luciankasebastianko
11. mar 2010

ahojte pekny 😉 den ten náš sa začal už pred 6:00 😠

bubinko83
11. mar 2010

ahojte,ved vy už pomaly všetky zase tehulkujete len ja nie ☹ Ja chcem počkat aspon na to aby som si dala maleho do školky a potom uvidime.

ollako gratulujem a prajem Petkovi skore uzdravenie.

annie ty si stale 2v1? No čo už babo sa vypyta ked bude čas,neboj.A aj Brranko to začne akceptovat ked bude druhe dietatko doma.Nič ine mu totižto nezostane.Ale ty sa budeš musiet venovat aj jemu aby sa necitil nejak odstrčeny a bude ok. 🙂

eweny
11. mar 2010

Dobre ranko damy 🙂 u nas sa poriadne rozsnezilo..

bubinko,hoci sa to nezda ale je nas tu este par netehuliek..ja sa tiez este nechystam..

evitkamalicka
11. mar 2010

dobre ranko

aj u nas snezi

eweny
11. mar 2010

Annie,to ma mrzi ze Branko takto reagoval..neboj,on si zvykne,musi..mozno aj tych par dni,co budes v porodnici s babatkom pomoze..

bubinko83
11. mar 2010

ew super už som sa bala že som v tom sama 😉 My budeme tehulkovat spolu,ok? 😀

eweny
11. mar 2010

Evitka,ahoj..veru hlasili skoro vsade snezenie..

eweny
11. mar 2010

Bubinko,dobre 🙂 uz sa tesim..

evitkamalicka
11. mar 2010

no zienky a ked to mate v plane?

eweny
11. mar 2010

Mame doma tichu domacnost 😢 vcerajsie nakupovanie takto skoncilo..

evitkamalicka
11. mar 2010

ew a preco?

eweny
11. mar 2010

Evitka,kvoli maleho topankam a jeho hysterii a je to neuveritelne,ale zaklincovali to ziarivky 🙂

eweny
11. mar 2010

No nic,dietatko chce ranajkovat,tak idem nieco pripravit..

evitkamalicka
11. mar 2010

tak dobru chut, my sme uz po ranajkach

bubinko83
11. mar 2010

eweny u nas je na nakupovanie vždy hadka.Už to je pre mna klasika ani to neriešim.Sme si už na to zvykli. 😅

evitkamalicka
11. mar 2010

u nas je nakupovanie v poho, ja som taka skromna osoba, ze si nikdy nic nechcem kupit, lebo akoze nepotrebujem, ale mm ma furt prehovori, ze ked si kupi on a maly tak musim aj ja....my sa v nakupovani vyzivame 😅