Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
2. máj 2010

ahojte dnes sme boli na rybku maly sa velmi tešil ked mohol vytiahnuť hadicou - udicou 😀 rybku a krstny boli sneho happy ako krásne rozpráva 😵

slavica2
2. máj 2010

ahojte, my pijeme stale france lait aj liter denne 🙂 Hnak je taky mliecny zavislak🙂
kravske ale pije caro alebo s vlockami a celkom jej chuti, stryko pediater mi uz ale hovoril, ze by sme mali pit viac kravskeho, lebo ze vsteky umele sposobuju mikro krvacanie criev, no co uz ked sme zavislaci 🙂
sme uz uspesne po ockovani varicella, viem, ze babenky mate rozlicne nazory, ale tak sme sa rozhodli, dufam, ze to nebudem lutovat, ale opat nieco z praxe, co ma presvedcilo, stryko mal tohto roku dva pripady, ked sa detickam po ovcich kiahnach aktivoval pasovy opar, a rovno na ocickach, jednemu dietaku vyberali ocnicu...

annie13
3. máj 2010

ahojte
my sme vcera krstili, revala ako najata, nemame ani poriadne fotky
aj my sa chystame do Bojnic
a co je na Cervenom Kameni a kde to asi je? da sa tam aj s kocikom

evitkamalicka
3. máj 2010

dobre ranko,

eweny my frapko kupujeme v jednote

estella
3. máj 2010

dobre ranko...tak ja mam tento tyzden doma len jedno dieta a to samozrejme to mensie...Stella isla do skoly v prirode a vrati sa vo stvrtok...hadam to tam v pohode zvladne lebo najprv chcela ist potom nechcela a takto dookola.... 😒

ja ani neviem co ideme robit lebo vonku je tak o nicom asi aj prsi alebo kazdu chvilu zacne....tak asi nejdme nikma a idem vymysliet nejaku hru lebo Maxim sa uz nudi.... 😖

winona24
autor
3. máj 2010

ahojte....

my sme mali tiež taký výletíkový víkend...v sobotu sme boli u známych na chalupe vo Vinohradoch nad Váhom....decká sa vybehali v záhrade,dospeláci grilovali...no proste bolo super....Natálka bola taká hotová,že včera mi potiahla na obed a pol hod.spánok 😅 😅

včera sme boli tiež na návšteve za ďalším Natálkiným kamošom.....takže víkend ako má byť....

konečne sme začali normálne fungovať so záchodom...kakáme v podstate už len tam,čo ma strašne teší.....dokonca včera aj dnes sa Natálka pýtala kakať..... 😵 😵 😵

no nič,Natlka je v postieľke,ale ešte nespí,lebo počujem odtiaľ šramot,ale ja idem dlážku zmyť a prádlo vyvešať.....kokos včera som do polnoci žehlila....mein gott a dnes asi tiež budem...nech mám všetko na komplet požehlené..... 😝 😝

ka3n
3. máj 2010

ahojte..win, super ja milujem uplne take grilovacky, konecne sa blizi leto 🙂...

annie, ten cerveny kamen je v Castej, smer Modra, Pezinok (ak spravne navigujem)...asi hodne daleko o vas..je to iba taky zamocek, ale pekna priroda okolo.

Ja som muza nahovorila niekedy na ten salas Kostrin, strasne sa mi pacili fotky co dala Moniky..krasne tam mohlo byt a ideme si kupit nosic (teda muz chce, ja ani nie, ja som na take tury neni)..ale tak co uz a mozno by sme tam aj nejaku turku 🙂 spravili.

terezicka
3. máj 2010

Ahojte 🙂
V červenom Kameni sme boli aj my keď som bola s Luckou tehuľka a bolo to tam veľmi pekné 🙂
Ka3n aký nosiš idete kupovať? My tiež špekulujeme, my sme práveže takí turisti aj v lete sa chystáme na dovolenku - na turistiku ale prispôsobenú Lucke samozrejme. Kamarátka má nosiť z liliputi, budúci týždeň si ho omrkneme u nej tak som zvedavá či sa mi bude páčiť alebo budeme hľadať inde

ka3n
3. máj 2010

Terezka, vsak aj my chodime casto na tury, milan moze aj take celodenne, ale ja tak poldna a som KO 🙂
Nemame este nejaky vyhliadnuty, hoci maleho sme davali do viacerych a pacilo sa mu, uvidim ..lebo su do roznych kg a aj rozne cenove realacie, ale v obchode sme este neboli pozerat..

My turistika tak Liptov a Terchova a okolie.

miriam24
3. máj 2010

Ahojte .. no my mame posledne dni cele o farbach .. stale mi ukazuje ze zeena a zta .. ako zelena a zlta ale vie ich pekne rozoznat .. a aj ostatne farby len tie ostatne este moc neviepovedat takze teraz stale pozerame co je akej farby a tak 🙂 doteraz to bolo hlavne o zvieratkach ..

Anka .. tu mas ten cerveny kamen .. http://www.muzeum.sk/default.php?obj=muzeum&ix=...

natasa8
3. máj 2010

ahojte...
vyletiky podla fotiek boli super 😵 😵
my sa tiez na cerveny kamen chystame, hlavne ist pozriet tych sokoliarov, to sa bude malej pacit... 😉 do zamku ani moc nie, to by ju nebavilo...
estell.. drzim palce s tym vodicakom.... ja tiez teraz chodim na kondicne jazdy, minuly tyden som mala dve, este dam nejake 3 a potom sa mozno odvazim soferovat aj sma 😀

winon.. k tomu zachodu gratulujem, moja si uplne odmieta sadnut na nocnik, aj redukciu na zachod som kupila ale ani tam nechce ist, namiesto toho si cupne vedla nocnika a tak sa vycika prip. vykaka 😒
mne sa minuly tyzded pokazila zehlicka, tak sme boli v sobotu kupit novu..... takze v sobotu vecer som tiez mala 3hodinovku zehlenia, ale s novou zehlickou ma to aspon trocha bavilo 😉

kamilka12
3. máj 2010

Ahojte,

ka3n, ten Kostrin je naozaj úplne krásny, ja som porobila 120 fotiek ale samozrejme tie všetky na FB nebudem nahrávať 😀 Je tam aj velikánska ohrada kde sú kone, pobehuje ta salašnícky pes, a nádherná príroda....Ked sme tam boli v sobotu, tak vnútri bola práve svadba, takže vonku to bolo úplne plné, ale pomestili sme sa ešte....a hlavne kým keďže sme sedeli vonku, videli sme na malého, ktorý tam pobehoval na preliezkach...

Nad tým nosičom uvažujeme aj my..plánujeme zatial iba k nám na Zobor na pyramídu chodit..ale rozmýšlam, že kúpime iba taký obyčajný z MMb použitý možno, lebo často ho využívat asi nebudeme....

ka3n
3. máj 2010

Aj mne sa dnes Matusko vypýtal na nocnik a pekne sa vykakal,aale tak sa tomu tesil, viacej ako ja 🙂

Natasa, ja som nebola na tych sokoliaroch, to bol muz s malym a so synovcom, ale vraj sa malemu velmi pacilo a hned vedla je potom take pekne detske ihrisko take detske hracky, kamienky a tak..a odtial sme ho ani dostat nemohli a na zamku sme neboli..a vcera tam boli aj koniky, takze zvierata su velmi oblubene u maleho..

Aj ja som by sa mala niekedy odhodlat na vodicak :(

ka3n
3. máj 2010

Kamilka aj nam by stacil taky obycajny, ale nenasla som este taky na MMB vobec, aj som pozerala uz..a dolezite je aby mal opierku chrbta, lebo aj mi kamoska chcela pozicat, nie je zly, dobry je stacil by nam, ale nemal opierku chrbta a aj mne aj Milanovi sa zdalo akokeby maly odtial vypadaval a furt bol tak dozadu nahnuty, a ako sme jednych vcera stretli s nosicom maly si ho vyskusal a vraj tam maly aj spi, ked idu na dlhsie a ten strasne padol muzovi do oka 🙂

Monika mne staci aj tych par foto, len Milan nevie kde to je, ale vsak hadam by sme to nasli, tusim nejaka Janova VEs, ci co?

terezicka
3. máj 2010

No my sa v lete chystáme buď so Slosv. raja alebo V. Tatier...ešte sme sa nerozhodli úplne

ka3n
3. máj 2010

Terezka tak to bude super túra, veľká.

mne sa zatial paci taketo niečo.

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

terezicka
3. máj 2010

Ka3n to teda bude, aj keď s Luckou nemôžme ísť na celodennú určite. Ale možno pôjdeme aj s našimi, tak chlapi si spravia na celý deň túru a my baby budeme také menej náročné. Veď ani moja sestra nemôže chodiť o barlách toľko

evitkamalicka
3. máj 2010

baby ja vam zavidim, s tym mojim muzom ziadna tura nehrozi, on je na take veci moc lenivy a pohodlny, on radsej doma pri telke a PC

natasa8
3. máj 2010

ja som na tych sokoliarov bola pred par rokmi.... aj fotku mam s jednym sokolom ci co to bolo na ruke 😀
detske ihrisko si nepamatam, vtedy som si take veci nevsimala.... ale cez vikend tam bolo hrooozne vela ludi, total chaos, urcite je tam lepsie ist cez tyzden kto ma moznost 😒

ka3n
3. máj 2010

Ale vies co natasa, kupodivu vcera bolo zamracene miestami, tak tam vela ludi nebolo, pekne sa dalo, ale fakt ked je teplo moc je to plne.

bubinko83
3. máj 2010

baby neviete kolko sa plati za prevod cez IB v slovenskej sporitelni prosim????

vejinka
3. máj 2010

ahojte..olla spava asi mesiac uz vo velkej posteli ale ma tam urobenu zabranu a postel sme pritlacili k nasim manzelskym posteliam pridavam fotky na pozretie a zo spalne sme vypratali toaletny stolik a dali do obyvacky a spravili malemu detsky kutik tiez pridavam fotky 😉 a ozaj dost sa nam udieral o zabranu tak som vankus na kojenie co som si kupila 190cm dala po celej dlzke do elka aby sa neudieral a aj to hreje 😉

vejinka
3. máj 2010

no a je to tu...zasa spadol tentokrat tam bol aj tato aj stryko a nedokazali ho zachytit a z postele si hodil sipocku..mna asi slak trafi darmo im hovorim nech ho pre istotu uz takto vecer len za ruku drzia neposluchli a teraz som taka nasrata ved si mohol aj hlavu rozbit..a boh vie co este kedze sa zosmykol z postele dozadu boze moj ja uz neviem ked som s nim ja davam na neho pozor a ked ho stratim z oci tak stale sa nieco stane 😠 😔

vejinka
3. máj 2010

inak dnes sa konecne sam vycikal pekne do nocnika..sice povodne xcel kakat ale kedze si vybral z dvoch nocnikov hrajuci ako zacal hrat sa zlakol a kaku pustil az do plienky 🙄

vejinka
3. máj 2010
evitkamalicka
3. máj 2010

veji ako sa mate? pohlavie este neviete?

vejinka
3. máj 2010
https://vimeo.com/11204606

velka noc a pieskovisko

https://vimeo.com/11376053

😉
kto ma chut nech si pozrie 😉

vejinka
3. máj 2010

evit ahojcek ee az 19 idem na velky utz a mozno ze tam uvidime...ty tusim ides na 3d ze? 😉

evitkamalicka
3. máj 2010

ano idem v stredu poobede

vejinka
3. máj 2010

sa tesis co? uz sa vam asi neskryje 😉