Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
15. máj 2010

no však vravím veji.... 😀 😀

už je lepšie??? apropo nezávidím také nevoľnosti.....uff...ja ako odporca dávenia,by som zhynula....ja som za celé tehu ani raz nevracala.....želám,aby Ti to prešlo....

vejinka
15. máj 2010

win uz je dobre..bola to nejaka pliaga crevna viroza alebo nieco na ten sposob po dvoch dnoch bolo po nej ale lezala som s muzom cely stvrtok joooj ani tutu mutu sme nemali davno..ale co uz este sa nacaka kym ja budem chciet 😀 tak rok mozno...a mozno ho pretiahnem dnes v noci..clovek nikdy nevie 😀 😀 😀 😀

katkaaalex
15. máj 2010

AHojte baby, dakujem, ze ste napisali ako vase deticky rastu a vazia 🙂 My sa na vas nechytame, mame len tak-tak 10 kg no Alex to ma po kom zdedit, ja aj MM sme boli vzdy take sparatka a moja maminka ked sa narodila, vazila 2 kg. V tej dobe - pred 62 rokmi to bol zazrak, ze take dieta vobec prezije tak som vdacna, ze ju mame 🙂

No a ked citam ako krasne zaspavaju vase deticky... ten nas cicicek zaspava na prsicku a ani si neviem predstavit, ze by sa mu podarilo zaspat samemu, snad len ked kojit prestanem...

Prajem vam krasnu nedelu a dufam, ze vykukne slniecko 🙂

timotej
15. máj 2010

Ahojte náš Timko váži 13,5 kg a vysoký je tuším 92 cm? Tata máme vysokého je najvyšší spomedzi seberovných. Zaspáva pekne sám.

ka3n
15. máj 2010

kamilka aj my mame zajtra hlivu..sa tesim velmi to lubim...a ako ste pisali o tej postielke tak mi ani postielku nemame uz asi rok a matus spi uz na svojom velkom madraci..

Timko je fakt velmi vysoky, ale to ma každé dieta po rodicoch a Timkov tato je riadne vysoký, tak to asi zdelil.

annie13
16. máj 2010

ahojte

my mame 11,5 kg a 84 cm
babenky chcela som sa spytat mate nejake skusenosti s Mirenou vnutornou antikoncepciu?
bola som v piatok u Dr. a navrhol mi ju dat si zaviest, mam sa rozhodnut do konca tyzdna, 150 eur + 40 za zavedenie, neviem ako sa rozhodnut ci je to dobra ci nie
na druhej strane toho sexu je pomenej, mna to nejak prestalo bavit 😀

ollako
16. máj 2010

Ahojte
Annie vraj ta antikoncepcia je super, aj ja rozmyslma, ze si ju dam potom zaviest... aj na www.antikoncepcia.com je poradna priamo s gynekologmi a velmi ju odporucaju, je aj stranka www.mirena.cz

ollako
16. máj 2010

Annie este som sa ta chcela spytat, ked si bole tehotna s Vikinkou nosila si Branka na rukach, po mne sa mlay furt vala a ked ho prebaluje sem tam ma kopne,nie silno, neviem myslim, ze zatial to moc nevadi, ale ked bude brusko vacsie, ci si moze na mna lahnut a tak... a vy ste vsetci v jednej izbe, ci ma Branko uz svoju? neviem este ako toto poriesit, myslela som ze ho dam do postele, ale on rad spava v postielke, tak neviem ako to poriesime...

rony253
16. máj 2010

dobre ranko zeny 🙂
ja sa ale nesmejem, lebo sme znova hore od pol 6. Ja tomu nerozumiem, preco sa rozhodla tak skoro vstavat ☹ a potom sa pyta na nocnik 3x som ju vyzliekala z pyzama, ale sa raz aj vycikala, malinko vykakala, potom som jej dala uz plienku a znova hovori kakaj som jej neverila, lebo prave bola, ale som ju dala na nocnik a sa vazne vykakala a za 10 min na to ked uz bola oblecena znova, zase povedala kakaj, tak som ju opt dala na nocnik asa vycurala. 😉 tak sme pol hodinu nocnikovali 😅
o pol siestej vypila asi 150ml mlieka, o siedmej dalsích 150ml, tak som spokojna a uz pol hodku konzumuje parok, a to uz druhy. doje a prinesie mi misku a hovori ano ano, to jej mam akoze este dat. Ale zemla s maslo je na druhom tanieri 🙂
Annie ja ti neporadim, ja som v zivote nebrala antikoncepciu, raz som chcela tu naplat Evra ci ako sa to vola, a dala som si ju ked som dostala menzes a skoro som vykrvacala a mala som nenormalne bolesti. Brali mi pred tým krv, ale vysledky mali byt o dva dni a ja som ale dostala menzes, tak mi dokina povedala, ze si ju mam nalepit ak dostanem a o dva dni mi volal lekar ze nesmiem antikoncepciu ze to mam okamzite zlepit. Ja som bola normalne na umretie, nieze som len strasne krvacala, bola som biela jak stena a zle mi bolo tak, ze som sa ani na nohy nevedela postavit, ako som naplast odlepila, za pol dna som bola fit.
hej nejako som sa rozpisala 😉
peknu nedelu prajeme, uz nas prsi a fuci...

winona24
autor
16. máj 2010

dobré ránko baby....to je katastrofálne počasie....ide ma poraziť.....ráno pozriem na teplomer doma a že 20,4 st.....tak od rána beží klíma a hreje...podarilo sa mi to dostať aspoň na 23....

ináč aj ja špekulujem akú antiko...mňa už tie kondómy nebavia.... 😔

ollako
16. máj 2010

to pocasie je ozaj otrasne, no tak ci tak nemozme von, tak aspon nast to tak nemrzi 😅 ....ale dnes ma boli dost podbrusko a aj krize ako pri menzese, dufam, ze je vsetko OK, som si sadla a sedim, a ani sa nechystam s nicim namahat....ved sa ani moc nenamaham, co som tehu, jedine s kpcom sa natahujem 😒 inak sa kazdu vhodnu chvilku snazim nohy vylozit

annie13
16. máj 2010

rony a ako sa chranite, ci chcete druhe baby, ved to ze mne tiez nerobi hormonalna dobre tak neviem
ollako snazila som sa davat pozor no ale jasne ze som ho brala na ruky to sa nedalo, ale uz ked bolo brusko vacsie davaj pozor aby ta nekopol, branko satiez rad vala pri nas v posteli
teraz spime vsetci v spalni ja by som este branika nedala do inej izbe, tej susede co som vam pisala sa v noci udusilo v detskej 1,5 rocne tak ja ho este nedam prec, na jankovej strane je Branko v postielke ma tu s vyberatelnymi tyckami tak rano o pol7mej prelezie k nam resp. ku mne a spime do deviatej, a na mojej strane je Viky v koliske mame tu velku da sa zaaretovat takze ju nehojdame a tam bude do polrocka kym sa neposadi tak bol aj branko lebo potom by mohla vypadnut
ako potom budeme riesit potom 😉
winon aj my sme teraz na kondomoch ale ak mam pravdu povedat velmi tomu priemyslu zarobit nedavame 😀

annie13
16. máj 2010

my sme chceli ist na tie habakuky a teraz ništ kvoli tom upocasiu porazi ma doma
co varite

timotej
16. máj 2010

Ahojte, Annie k tej antikoncepcii ti poviem toľko že švagriná má tú mirenu teraz je už spokojná že má 5 rokov pokoj, ale na začiatku ju stále bolela hlava, bola biela jak stena, vypadávali jej vlasy už bola rozhodnutá že kašle na peniaze a dá to von ale zrazu všetko prešlo. Tak ju má stále. To sú tie začiatočné príznaky kým si telo na to zvykne, lebo nie je to len tak sú to hormony a tie narobia vždy nejakú šarapatu. Ale to záleží aký ma kto organizmus a ako to prijme.

annie13
16. máj 2010

aj aj ta suma 190 naraz je dost pekna palka
nasla som diskusiu aj tu na MK ale vela je tam negativ, hlavne ze to boli, ze to vypadlo, priberanie, vypadavnanie vlasov. akne...ja neviem

ollako
16. máj 2010

annie tato mirena, ze posobi iba v maternice a nejde cez cely krvny obeh, pecen, atd.. tak to je ta vyhoda 😉 ale ved as skus poradit s gyndosom...annie my dnes knedlo vepro zelo a nedelnu slizikovu polievku 😉

annie13
16. máj 2010

no moj Dr by mi ju zalozil aj vcera velmi ju vychvaloval
ozaj dakujem za rady ohladom Bambulky malemu sa to velmi paci 😉

rony253
16. máj 2010

dieta chcelo sediet v kociari a pozeralo oblubenu rozpravku, otocim sa na nu ona a spi, idem ju prelozit.
annie, bud kondom, alebo muz musi davat bacha 😅 vies ako, nebudem to tu rozpisovat 😀
aj ja idem robit vepro knedlo zelo, ale az neskor, polievku mame tak len druhe urobim a to neskor, lebo moj muz je neskor obed a pride aj svgor, tak budem neskor varit, ked sa Sara zobudi dam jej polievku a zacnem varit druhe.

rony253
16. máj 2010

win ja som uz vcera zakurila, teplomer ukazoval 20 stupnov, kosa tu bola vsade, ale ked sa vyhreje vypinam kurenie, ale ono sa to aj same pekne reguluje, vypne sa ak je pozadovana teplota... tu je strasne nieco vonku len vetram ale von sa dnes nepojde hruza. 😒

felixko
16. máj 2010

ahojte,
my vážime 11,5kg a meriame 83cm 🙂

a k tej antike, ja mám teraz na úpravu cyklu Nuvaring, hormonálny krúžok, stojí na mesiac cca 16eur, zatiaľ nemám žiadne vedľajšie účinky ako pri tabletkovej forme antikoncepcie, predtým ma brutálne boleli prsia, teraz cítim fakt len mierne napätie, občas. uvidíme, či to túto antiku nechám. mám to tretí mesiac. predtým som neužívala nič a bránila som sa tomu, ale mala som otrasne rozhádzaný cyklus, takže dr. mi poradila tento krúžok, s tým, že má najnižší obsah hormónov, aký HAK môže mať a preto aj vedľajšie účinky sú minimálne. čo sa týka tej Mireny, čítala som tu na fóre príspevky, ale nemám k tomu vytvorený jednoznačný názor. možno po druhom dieťati, ale teraz určite nie.

ka3n
16. máj 2010

ahojte..tak mi od vcera kurime tiez, dobre kosa mi tu bola..anti neberiem tiez ziadnu, aj som chcela to vnutromaternico teliesko, ale reku este vydrzime a planujeme druhe babo, tak mozno az po druhom..zatial mame taku anti ako rony, kondomy.

timotej
16. máj 2010

annie doktor ti to zavedie aj hned čoby nie však to je jeho biznis, aj mna na to nahováral ale nechcela som to. On má z toho prachy namiesto toho aby podporoval plodnosť nahovára na to, z čoho má peniaze dokonca viac ako z tabletiek. Inak každý doktor má inú sumu na tú mirenu ich nemá ani kto skontrolovať, sú na peniaze ako každý doktor.

ka3n
16. máj 2010

..timotej..aj mne hned DR: ponukal vnutromaternicove,asi to dobre vynasa 🙂)

timotej, dnes sa tesim na stretko v kutiku 🙂

eweny
16. máj 2010

Ahojte babulky,aj u nas je hrozne pocasie,leje ako z krhly..

Annie,my sme boli v lete v Habakuky..je tam pekne,ale je to skor pre vacsie deticky,ktore uz chapu rozpravky a vydrzia ich pocuvat a pozerat sa,kedze v kazdom tom krasnom domceku sa hra ina rozpravka..

annie13
16. máj 2010

aha to som nevedela ze je to taketo no to by branka este nezaujalo tak to asi este odlozime, lebo tiez to nieje lacne a ked z toho nema nic mat

goga03
16. máj 2010

ahojte

annie mne moj gyndos po 600nedelnej kontrole tiez odporucal a vychvaloval tu mirenu. ale 40 eur za jej zavedenie mi nespominal. podla mna je to blbost, lebo jej zavedenie trva podla toho co hovoril ani nie minutu. takze tych 40 eur sa mi zda vela.

tiez nad tym uvazujem, ale neviem sa rozhodnut.

jaj a spominal ze by som si to mala dat zaviest kym este kojim a nemam menzes.

eweny
17. máj 2010

Dobre ranko prajeme,hoci pohlad z okna nam ho kazi ☹

rony253
17. máj 2010

ahojte, tak ako eweny napisala, aj tu je otrasne pocasie, ale neprsi, len fuci 😒
dnes sme konecne vstali v normalnom case o 7.45, a to len preto, ze sa o 4-tej dotankovala mliekom, inak by sme boli znova od pol 6 hore. tak sme si troku dlhsie pospali.

evitkamalicka
17. máj 2010

ahojte, my dnes s postele ani nevylezieme, pekne budeme pod perinou kukat nejake rozpravky

annie13
17. máj 2010

no my sme sa rozhodli ze ostaneme pri kondomoch, mala to aj mamina, vrastlo sa jej to do maternice a mala velke problemy
a toho sexu zas tak nieje takze ....ani do penazi to nepojde 😀
mne je uz z toho poacasia do placu, vonku sa neda ist, uz neviem co mam s nimi robit vo vnutri