Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
27. júl 2009

nam dnes dojde ocino domov po 5 dnoch,tak sa tesime..

Petko zacal konecne stvornozkovat aj na vystretych ruckach,lebo doteraz len ako vojak po laktoch sa pechoril..cupka okolo stola,hocikde sa stavia,chodi za jednu ruku ale boji sa pustit..vsak aj to pride 🙂

kajkas
27. júl 2009

prepacte, museli sme citat.... 🙂 hrame sa v izbicke, tak odbieham.... veji gratulujeme k mesacninam,aj k cupkaniu ved kazde dietatko je ine, to sa neda zrovnavat, nakoniec sa aj tak vsetky podobiehaju, hlavne nech su vsetky zdravucke... 🙂 a aspon mas dlhsie babatko, my uz mame maleho loptosa, kt. vsetko po mne opakuje, dokonca sa uz aj so mnou vadi, no, tesim sa na pubertu... 🙂))

eweny
27. júl 2009

bubinko,vsak aj my tak planujeme 🙂 a uz ti Filipko chodi sam?

kajkas
27. júl 2009

bubinko album som presunula na facebook http://www.new.facebook.com/album.php?aid=20247... 🙂

bubinko83
27. júl 2009

eweny,ne nechodi sam ešte.Ale akurat sme včera spominali doma že za posledny tyžden urobil strašne pokroky.Pustil sa poštyroch,hned nato chcel chodit za ručičky a aj blabotak tak viac začal.Ono to ma asi všetko svoj čas a samozrejme každe dieta je ine.Ked postavime detičky 1á mesačne ani nebudeme vediet ktore chodilo skor a ktore nie. 😉

vejinka
27. júl 2009

kajkas veru vsetky sa dobehnu.. 😉

bubinko83
27. júl 2009

kajkas ,Janko je krasny chlapček a odkedy sam chodi?

vejinka
27. júl 2009

no dopralo mi idem vesat

bubinko83
27. júl 2009

malo tam bat 18 mesačne 😀

bubinko83
27. júl 2009

malo tam byt byt a nie bat.Dneska mi ideeeeeeeeee 😀

kajkas
27. júl 2009

bubinko dakujeme, je to sidlo... 🙂 teraz 24. sa pustil 1x, prave som ho natacala ako sa hra v izbicke a on sa zrzu rozbehol, tak to mame aj natocene... 🙂) zatial spravil najviac mozno 15 krokov... a len ked sa nikam neponahla, to hned ide na styri, alebo mna chyti za prst a bezi tak...

silwietta
27. júl 2009

ahojte babule... moje sidlo v noci vystrajalo a teraz uz hodinku a pol spinka...

silwietta
27. júl 2009

Misko chodi len ked sa drzi za prsty, a ked prideme pred zatvorene dvere tak mi pravu ruku pusti aby som ich mohla otvorit 😀

eweny
27. júl 2009

kajkas,tak to mate krasnu spomienku zachytenu..jeho prve krociky..supeeer! 🙂

vejinka
27. júl 2009

ahojte dieta mi uz buvaaa...a ked sa zobudi musime ist do mesta kupit topanocky..lebo tie co ma su mu uz male 😔

mishusha
27. júl 2009

no ako tak kukam tak mate sikovne dietky... to nasa lola je opica mala... vobec nestvornozkuje ale zato dupe ako drak...sice stale s maminou alebo niekoho inou pomocou.... ale ked sa blizime k stolu, stolicke, posteli, tak pusta nie jednu, ale hned obidve ruky 🙂 je si ista, ze sa ma coho zachytit ked bude padat, kratuch jeden 😀

mishusha
27. júl 2009

kajkas, maly je chutny 😝 a aj na tych poslednych fotkach tam je aj s prichutou 😀 😀 😀

mishusha
27. júl 2009

tak sa pridame aj my... na ksichtbooku mame aktualnejsie foto
http://www.facebook.com/album.php?id=628650934&...

vejinka
27. júl 2009

my este spinkame...mishu mala je zlatulinkaaa..taka gulicka 😉

vejinka
27. júl 2009

co spite kocky??? 😉

mishusha
27. júl 2009

noooo riadna bublinka je to 😀 take syslose mala uz v bruchu...musim preskenovat 3D ultrazvuk a potom to tam pridam...

mishusha
27. júl 2009

joj aj ja by som pristala spat... v noci som vela nenaspala... 😖 a to treba prat, zehlit, skrinu som si zmyslela vyhadzat 🙄 a este aj okna chcem dnes umyt
tomu sa hovori asi ta materska demencia 😀 😀 😀

luciankasebastianko
27. júl 2009

ahojky vitaj mishusha 😀 nám vysiel zubol ked mal maly 9 m + 1 tyždeň teraz už mame 3 😝 idem pozrieť foto

Jojkovi a Eričkovi všetko naj k 11 mesiačkom

luciankasebastianko
27. júl 2009

Laura je zlatá a maska jak svet 😀

mishusha
27. júl 2009

😀 😀 😀 drzka poriadna... len nemame aktualne fotos...bo nieto fotaka doma 😒 to je inak moja uchylka 😀 fotit vsetko a hlavne nasu bublinu
inak dakujem babenky za privitanie 😉

natasa8
27. júl 2009

ahojte....
mishusha vitaj medzi nami, aj mojmu krsniatku vysiel prvy zubok az ked mal 10 mesiacov, teraz ma 14 mesiacikov, a stale ma len 2 spodne. Trosku mu tie zubky aj chybaju, uz by mohol kadeco papat ale ked zubky nie su, nema cim pozuvat 😒

moja mala dnes zase odmieta papat, som uplne na konci s nervami, v noci som zase kojila skoro kazdu hodinu ☹
Navyse mam pocit ze nemam ani MM. Neviem ktory debil tvrdi ze ked je dieta hladne tak sa naje, nech sa pride ku nam pozriet, mala je nervozna a place od hladu, ale normalne jedlo nechce.
Skusala som aj ten recept na tu svieckovu, krpata otvorila pusu, supla som jej to do nej, ona to vyplula a dalsie 2 hodiny uz pusu neotvorila nech som jej ponukala hocico.

bubinko83
27. júl 2009

natas a nejdu jej zubky ked ti nechce papat? ☹ Mne Filipko nechce jest ked su tie horučavy vonku.Vtedy zje nanajvyš mlieko.Ale aspon niečo.Inak jedna mamička tu na fore pisala,že sa na to pytala aj dokiny,lebo jej dcerka tiež nechce nič jest a ona jej na to že to nevadi a hlavne ma dodržiavat pitny režim a davat jej žužlat aspon rohlik,aby si vytvarala ten žuvaci reflex.
Ale každe dieta je ine a ked pojdeš na poradnu s Katkou tak sa na to spytaj svojej dokiny,lebo aj lekari maju povačšine ine nazory.

luciankasebastianko
27. júl 2009

ahoj natas tak to ma fakt štve že malá tak vymyšla snaž sa byť kludná ja viem že sa to lahko píše ale možeš z nervou stratiť miečko 😕 takže klud 😅 a nejdu jej zubky aj vtedy deti nejedia skus jej zarobiť UM možno sa dobre dotlačí bude spať ty si odychneš a budeš mať viacej mliečka na dálši boj 😲
skus jej spraviť puding to deti milujú a keď ju nenalákaš na sladké tak potom fakt neviem ☹

luciankasebastianko
27. júl 2009

a dala som nové FOTO kuk

luciankasebastianko
27. júl 2009

bubinko už ste boli v BN na kupku ?