Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kami68
21. máj 2009

opravujem-kamilka12

evitkamalicka
21. máj 2009

Dobre ranko mamky

my noc dobra, ale to zas bude den umrncany ako posledne dni asi uzkost 8 mesacnych ci co

dadadulka
21. máj 2009

pekné ránko 😎

babeny nebojte, detičky sa všetko naučia a na všetko prídu... len čakajú na ten správny čas a moment...
keď sa na to budú cítiť, tak sa aj postavia aj posadia... 😉
a veru ten čas letí ako bláznivý, kdeže sú tie naše maličké bábätká... rastú ako z vody a sú krásne 🙂 🙂 😵

evitkamalicka
21. máj 2009

ozaj nas maly sa vcera zacal stavat na nohy

rony253
21. máj 2009

dobra ranko prajem bambule,
tak ja som isla Saru teraz ulozit, lebo uz chcela ist spat. Polozila som ju k sebe, ze si pospim s nou a hned zavrela oci, lenze dve minuty na to bola uz hore a rev, tak som ju vzala na ruky a uz bolo dobre, spanok ju presiel, chapete to?. ja mam teraz laptop v druhej izbe na posteli a ta tu lezi a diskutuje si baba mama vava jejeje de aua bua a pod. ja som unavena jak kon, tak by som spala a ta mala koza ani zasvet a prdi si pusou. Kope tu do mna, a prekruca sa jedna radost, takze neviem kedy pojde spat.
inac noc fajn, o 11 som ju este nakojila potom az o tretej a potom bol asi o paitej plac, lebo nemala cumel a ja som v tme nemohla najst, nasla som dala jej do pusy a spala dalej.

johnie
21. máj 2009

achojtee
evit supeeer
kami vitaj medzi mamuskami... mas dievcatko? ako sa vola? kolko ma?

johnie
21. máj 2009

kukam vcerajsi ako som prezil... a co tam zamenia deti... neverim 😲

evitkamalicka
21. máj 2009

johnie no zabava, teraz musim na neho davat pozor, lebo uz aj stvornozky sa dostane hocikde tak oci cely den na stopkach 🙂

johnie
21. máj 2009

evit vsetky nas to caka.. onedlho...
ja nechapem o co ide v tom ako som prezil.. 😕

evitkamalicka
21. máj 2009

johnie a na akom programe to davaju

evitkamalicka
21. máj 2009

idem kuk

vejinka
21. máj 2009

ahote aj ja idem kukat ten ako som prezil vcera som nestihala 😒

kami68
21. máj 2009

dakuje za privítanie 😀 tak ja mám 4 deťúrence a tá najmenšia má 3 mesiačiky a 3 týždne volá sa Natálka

johnie
21. máj 2009

kami... fiha 4, tak to ta obdivujem, my mame co robit s jednym... 😝

evitkamalicka
21. máj 2009

johnie no tak som to troska zrychlene kukla, sila teda

vejinka
21. máj 2009

ehe s tymi ocami...ved maly ma este teraz modre a vsetci mame hnede aj v muzovej aj v nasej rodine...to ma len tak napadlo ked vidim uvodne minuty

vejinka
21. máj 2009

ale musim uznat ze som si ista ze erik je moj..lebo muz bol hned po cisarovi s kamerou a to je aj dovod preco som si zelala aby bol so mnou cely cas..lebo som sa bala aby mi nedali ine dieta ..a v tom case som rodila len ja...ktovie keby nas rodilo viac... 😒

vejinka
21. máj 2009

uff ten pribeh je ako skutocny...kurnik ked si spomeniem na moj zapal prsnika az mi je zle..a teplota 41 stupnov..brrrrr

claudinka
21. máj 2009

ja by som si toho mojho teda nepomylila - sak bol kopia svokra a najvacsi na oddeleni 😀

vejinka
21. máj 2009

a na tu bolest si tiez pamatam ked som odsavala..co kvapka to slza

vejinka
21. máj 2009

tiez som bola bezradna ked maly plakal...

vejinka
21. máj 2009

som zvedava ako sa to skonci...ci najde svoje dieta alebo toto je jej dieta

kami68
21. máj 2009

inak baby,čo tu čítam,tak máte šikulky detičky,je to prevda,každé dieťa má svoj čas.Zodňa nadeň urobia niečo nové.Môj najsterší sa otočil z bruška na chrb. a naopak ako 8 mes.,vôbec nelozil len sa začal stavať na nôžky ako 8mes. a sám bez pomoci chodil ako 11mes.S mladš.synom som musela rehabilitivať,pretože mal oslabené svalstvo ale napriek tomu sám začal chodiť ako 10mes.Tretia-Adrika,tak s tou takisto sme rehabilitovali,tiež mala pravú stranu oslabenú,s ňou to išlo trochu pomalšie,aj sa loziť naučila ako 9mes. a chodiť začala ako 12 mes.Takže maminky,každé dieťa je iné.Dôležité je ,aby tie naše papuľky krpaté boli zdravučké 🙂

aj so zúbkami je to individuálne,jedného aj druhého preháňalo,boli mrzutí,ved aj mali prečo a Adka tej ked išli zúbky,tak bola vždy soplíková a ukašlaná

idem nakrmiť malú,lebo mi tu bzučí papuľka

tatiaľ pá pá 🙂

kami68
21. máj 2009

no bolo to smutné,veľmi smutné,je to podľa skutočného príbehu

anickaajanko
21. máj 2009

bre ranko

maly sa uz tak krasne naucil stavat v postielke a pomaly ruckuje z jednej strany na druhy a pri tom strasne pisti
ja by som sa tiez nepomylila maly ma hemangiom a jedinny bol bez vlasov

ked hovorim o tom hemangiome neviete o tom nieco
vraveli mi ze to zmizne ale nezmizlo
ma to na stehienku nesmie na to slniecko
opalovacky to zakryvaju ale ked si povytiahne tak nie
spadla som v 7 mesiaci ze to ma z toho

co robite s drobcami Branko by sa len nosil
nechcela som ho rozmaznat ale nedopatrenim sa mi to asi podarilo
😀

vejinka
21. máj 2009

ona mu ubllizi??,

vejinka
21. máj 2009

aj sa to bojim dopozerat do konca

terezicka
21. máj 2009

Ahojte chcem sa pochváliť lebo dnes v noci som sa stala tetou, mojej sestre sa narodil syn Patrik s mierami 3032g a 51cm 😵

ollako
21. máj 2009

ahojte my noc no hroza, asi mu idu dalsie zuby alebo co...
anicka aj moj ma hemangiom, ale ja som v tehotenstve nespadla, ani nic podobne, tak neviem preco to ma to na hrudnicku, takze slniecko mu na to nesvieti, ani lekarka mi nic o tom slneni nepovedala 😕 a tiez to nemizne
ja som vcera chce pozerat ten pribeh, ale zabudla som na to 😒