Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
27. máj 2009

baby, pouzivali ste na masaz dasienok nejaky gel? co odporucite?

claudinka
27. máj 2009

nam nepomaha ani calgel ani dentinox 😒

momoyka
27. máj 2009

a ake kasicky maju vase mimina najradsej, idem si objednat tak aby som vedela co, ja mam odskusany len nutrilon, nejake

skrecok
27. máj 2009

Ba80, aj my si myslime ze sa mu tlacia horne zubky a preto stale placka... ☹ Dnes na noc mu dam Chamomilu, ci tak nejak sa vola...a uvidim ako bude spinkat.

Momoyka, jaj tak to neviem. 😒 Ale mala som podobne vitaminy aj na cholesterol NUTRILITE™ Omega-3 Complex (Omega-3 komplex) a uzivala som v tehotenstve a bolo tam napisane, ze mozu to aj kojace mamicky.

momoyka
27. máj 2009

a zubne pasty ake pouzivate?

skrecok
27. máj 2009

No, mame calgel, ale aj tak nic moc. 😒

Mne dnes skoro spadol z prebalovacieho pultu v kupelke ked som dala prasok do pracky a to bola sekunda. Jaj, ja uz nemozem takmer nikde nechat sameho....Inak maly spinka vyse polhodinku 😵 .

claudinka
27. máj 2009

momoyka moj miluje nestle ryzovu aj sunarku na dobru noc ryzovu s bananmi a potom nestle ryzovu s bananmi, hruskami a jablkami.. miluje ich..
a zubne pasty myslis pre seba? ja pouzivam lacalut na striedacku s parodontax kvoli dasniam.. a este aj signal mi tam svieti

vejinka
27. máj 2009

neuspesne...zasa nespi 😠

skrecok
27. máj 2009

My mame elmex pre deti

momoyka
27. máj 2009

pasticky pre deticky som myslela, aby som to objednala jednym razom

vejinka
27. máj 2009

ja som vcera kupila ten elmex gel na zubky..a vraj raz za tyzden sa ma davat

skrecok
27. máj 2009

Claudinka, o kolkej davas malemu kasu na dobru noc? A lepsie spava?
My sme vcera dostali balicky od HAMI a tam bola aj ovocna kasa na dobru noc.

evitkamalicka
27. máj 2009

dobry na dasienka je Mundisal gel tak skuste

ba80
27. máj 2009

skreci, ja jej davam dentonix, ci ako sa to vola a myslim, ze jej trosku pomaha... mam aj chamomillu 9 a na noc jej davam ibalgin sirupcek, ten jej pomahat aspon zaspinkat... ona uz ma jednu dvojku prerezanu a druhu tesne pred prerezanim... ale oni su take siroke a dlho lezu... 😖

miriam24
27. máj 2009

Ahojte ..tak nas tie zubky este len cakaju .. uz sice ma prerezany a aj trosku vonku jeden zubcek dolu ale dalsie sa zatial nehlasia .. uvidim ako to bude ked sa mu zacnu tlacit ostatne .. a mozno aj viacero naraz 😖

Inak dnes rano mi maly prevolal kredit .. podarilo sa mu vytocit moju mamu 😀 .. takze volal s babkou zopar minut potom som zacula take slabe halo halo tak som zistila ze fakt vola ... 😝

claudinka
27. máj 2009

aj my mame elmex pre deti..a nam ani mundisal gel nepomaha..

skreci davam mu vacsinou pred spanim, o siedmej alebo o pol siedmej, minule som nestihala a dala az o pol osmej, podla toho, dokedy som vonku.. alebo kedy je hladny.. ale povacsine je to o siedmej a okolo pol deviatej ide hajat.. spava rovnako, iba predvcerom som mu nedala 120 ml vody a 40 ml kase, ako zvyknem, ale dala som mu viac, kedze vzdy este otvara pusinku, dala som mu 150 ml vody a 50 ml kase a v noci lepsie spal.. 😀 sme boli iba dva-trikrat hore 😉

claudinka
27. máj 2009

mirus aj ten moj spunt uz dvakrat niekomu volal a potom mi volaju naspat, ze co som chcela a co to bolo 😀 😀

luciankasebastianko
27. máj 2009

ahojte mamičky Eričkovi a Jojkovi veľkým chlapom gratulujem! malý bol už plavať dnes sme boli len 2 mamičky asi je niečo vovzduchu, prave to zalomil tak idem kuchtiť niečo na rýýýýýýýýýýchlo asi bude pasta - 😀 spagety

johnie
27. máj 2009

cawqiii.
ja robim koprofku... fuj 😝 ... ale muz bude rad.
vsetko naj k deviatke 😵

kamilka12
27. máj 2009

No tak tu sa teraz tak zatiahlo..ako by bolo deväť hodín večer 😲

momoyka
27. máj 2009

ja davam aj kasicku, aj tak nam to nepomaha, aj tak sa budi kazdu hodinu,niekedy v lepsiu noc kazde dve... ☹

johnie
27. máj 2009

uz prsiii ... 😕

babuci
27. máj 2009

claudi a kojis ho ked ho cez den uspavas, alebo ho kojis nezavisle od spanku? ja mam stres z toho, ze ked ho nebudem uspavat doobeda na prsniku, tak bude revat jak tur. aj tak sa uz musim odhodlat to urobit, lebo ma to fakt nebavi, robit mu dudel.

aj tu celu noc prsalo a aj rano bolo o nicom a teraz sa vyjasnilo, tak dufam, ze to vydrzi cely den, lebo dnes pride manzel az okolo desiatej ci jedenastej vecer, lebo letel do Hanoveru. tak to si maleho dnes uzijem az do uspavania

😝

inak baby dikes za gratulacie🙂))

babuci
27. máj 2009

claudi skus raz dat Lubkovi kasu az po kupani, potom ho dokoj a daj ho spat. mozno budes prekvapena a vydrzi ti spinkat ovela dlhsie.

johnie
27. máj 2009

babu... to chce pevne nervy odstavit... drzime palceky 😉

kamilka12
27. máj 2009

nám sa odstavenie už celkom darí...

začala som tým, že sme sa kojili "iba" ráno, večer a v noci...potom odpadlo aj to večer a teraz aj v noci dávam čaj a už 2 dni nekojím ani ráno..Ale dávam UM, takže pred spánkom mi nezaspáva na ciciku, ale na flaši 😅

johnie
27. máj 2009

kami to je super..
kamaratkin maly inak ako na cicke nezaspi, a z flase jej nechce pit... cista cvokaren..

ba80
27. máj 2009

nam kasa na noc nezabera... 😠 ...ona proste potrebuje cecek
...ale aspon nemusime uspavat pri kojeni, papa stale v rovnaky cas, nech ide hajat kedykolvek

evicka1
27. máj 2009

ahoj kocky
dlho sme tu neboli ale skola je skola a to ucenie ma zabija 😀
konecne dnes pride mamka na navstevu tak sa na nu tesime - hlavne ja ze si oddychnem... ale trosku sa nam skazilo pocasi... tu je tak hnusne po dvoch dnoch teplot ako v pekle taka zima no fuj
pozeram, ze uz odstavujete kojenie nieje to skoro? ja mam tiez "kozenky az po brucho" ale nevadi. ked budem stara tak pojdem na plastiku a bude fajn...
teda ja este kojim sice len rano a vecer a v noci, ale asi sa toho tak skoro nevzdam. na ciciku nezaspava take pohoda. niesom za cumel 😅
ale potrebujem radu
Hugi v noci nie a nie zaspat. teda on by aj spal oci zavrene ale fur sa dviha, lozi, a ptoom sialene place. neviete co s tym? diky

ba80
27. máj 2009

evicka, aj my zaspavame vacsinou s takym hukom... my ju jednoducho musime vzdy nechat, nech sa vycerpa az tak, ze uz nevladze ani hucat a az potom supnut do postielky, potom zaspi bez problemov... a ked uz je fakt dlho hore, tak do jedenstej, atk si s nou idem lahnut aj ja a musim ju silno objat, aby sa nepretacala a nemohla velmi kopcovat a potom zaspinka... je to mala certica 😅

...my pouzivame dudlik, ale hlavne len na spanie

a s kojenim este nemienim skoncit ani ja, ona velmi ani desiaty a olovranty nechce... spapa tri lyzicky a vypyta si cici... 😀 😀 😀 ...nekojim len cez obed, ten papa pekne